انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 9:25am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 536 , 537 , 538 , 539 , 540 , 541 , 542 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mnbvcxzaqwsx نوشته است:
آرین نوشته است:
آرین نوشته است:
یعنی اگه دوتا دستمو ببرم نزدیک این آنتنی که خودم ساختم حرکت میکنه؟ @-)

شنیده بودم دستان حضرت مسیح شفا میده ولی نمیدونستم دستای خودمم همین خاصیت رو دارن :))

به نظر تو چه عاملی باعث میشه بدن انسان فعالیت های زیستی و حرکتی خود شو انجام بده دوست عزیز که به انرژی بدن انسان اعتقاد نداری؟؟؟! :-? :-\

دوست عزیز رشته ی دانشگاهی من همینه :-w
سوختن غذایی که میخوریم به کمک اکسیژنی که تنفس میکنیم درون سلولها
سوختن غذا در درون سلول هم کااااااااملآ مثل سوختن چوب هست
اگه دقت کنید در فعالیت بدنی گرمتون میشه یعنی غذاها دارن میسوزن
همینجوریش هم بدنتوت 37 درجه گرما داره که بخاطر سوختن همون غذایی هست که خوردی

اگه بخوام بنویسم چند صفحه میشه

دوشنبه 24 شهریور1393 - 10:45pm

دوستان سلام و خسته نباشید من تازه به جمعتون پیوستم و ازین بابت خوشحالم سئوالی دارم واون اینه که قیمت این ردیاب 35چنده و اینکه چندنفری که دارندش ازش راضی هستند ممنونم @};-

دوشنبه 24 شهریور1393 - 10:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پس بالا خره دیدی که نمیشه انکار کرد و بدن انسان انرژی داره
حالا یه سوال دیگه : شما گفتین که بدن فقط کربوهیدرات.آب .ویتامین و پروتئین ها رو جذب میکنه
حالا من از شما می پرسم اگه انسان غذاهای گوناگون مختلف نخوره چطوری می خواد این مواد ویتامینها کربوهیدارتها پروتئین ها آنتی اکسیدانها و املاح معدنی و... رو کسب کنه که هر کدوم عناصر مختلف با فرکانسهای مختلف دارن؟؟؟!

دوشنبه 24 شهریور1393 - 10:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست من :) حرف من چگونگی و روش های هضم غذا نیست بلکه حرف من تاثیر خوردن و نخوردن غذاهای گوناگون که عناصر مختلف با فرکانس های مختلف دارن و تاثر انرژی آن در موفقیت علم ردیابی است که شما اول شروع این بحث اونو انکار می کردین ولی بهرحال خوشحالم که بعد از این همه بحث و برهان و دلیل علمی که بیان کردم خود شما هم به وجود انرژی در بدن انسان و تاثیر آن در کسب موفقیت ردیابی پی بردید و باید بر روی آن تحقیق و مطالعه کاملی انجام بدیم :-?

دوشنبه 24 شهریور1393 - 11:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست من :) حرف من چگونگی و روش های هضم غذا نیست بلکه حرف من تاثیر خوردن و نخوردن غذاهای گوناگون که عناصر مختلف با فرکانس های مختلف دارن و تاثر انرژی آن در موفقیت علم ردیابی است که شما اول شروع این بحث اونو انکار می کردین ولی بهرحال خوشحالم که بعد از این همه بحث و برهان و دلیل علمی که بیان کردم خود شما هم به وجود انرژی در بدن انسان و تاثیر آن در کسب موفقیت ردیابی پی بردید و باید بر روی آن تحقیق و مطالعه کاملی انجام بدیم

دوشنبه 24 شهریور1393 - 11:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سردارسورنا نوشته است:
دوستان سلام و خسته نباشید من تازه به جمعتون پیوستم و ازین بابت خوشحالم سئوالی دارم واون اینه که قیمت این ردیاب 35چنده و اینکه چندنفری که دارندش ازش راضی هستند ممنونم @};-

سلام دوست عزیز به فلزجو خوش آمدی :ymhug: برای جواب سوالت به آدرس زیر برو موفق باشی @};-
viewtopic.php?f=17&t=931

دوشنبه 24 شهریور1393 - 11:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان ،،آرين جان من نميدونم مشگل شما چيه ؟؟؟ بنده با اولين کار با ردياب 35 متوجه کار درست ردياب و صد البته اعتقاد پيدا کردم به استفاده از ردياب به طوريکه با اولين آنتن زدنها تمام اشيای مخفی در منزل رو پيدا کردم ،،،خوب اگه قرار باشه بنده جاييکه اجناس فلزی رو واقعا ندونم کجاست حالا من بيام هه با اعصابم که باعث حرکت آنتن ها ميشه (به قول شما) بنده هرچقدر هم بيام چب و راستش کنم بازم منجر به کشف نميشه پس شما يه ايرادی در کارت هست وگرنه همونطور که گفتم فرکانس ارسالی باعث کشش آنتن به طرف جنس ميشه نه اعصاب و تکان خوردن ناشی از حالت ذهن ،بله منکر خطای ذهن نيستم اما خطاى ذهن زمانی منجر به حرکت دادن دست درجهت خاصی ميشه که ذهن و چشم به جايى مشکوک بشه و با کمترين تصور مغز دستورات ريزی به دستها ميدن که باعث جهت دادن و سوق دادن آنتن ها به سمت مکان مشکوک ميشه ،،،اما وقتی که مثلا کسی طلا رو روی سطح مثلا زير فرش قايم کنه و شما ندونی کجاست ،،شک نکن اگه پيداش کردی آنتن و دستگاه واقعا داره جواب ميده ،،،حالا برای زير خاک هم شرايط خاصی حاکم هست که وجود ذرات بيشتر باعث خطاست تا ذهن اما ذهن هم بي تاثير نيست که خداروشکر هزار مدل روش براش گفته شده تا دستگاه درست جواب بده
ياحق

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

سه شنبه 25 شهریور1393 - 6:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

برای اثبات انرژی بدن یه کار انجام بدید.
چشمهاتون رو ببندید، از دوستتون بخواهید به ارامی با انگشت به بالای بینی یا بین دو ابرو نزدیک شود.
بسته به وضعیت روحی و سلامتی جسمی و هوشیاری ذهن در یک فاصله احساس فشار می کنید.
بدون اینکه انگشت حتی با پوست شما تماس داشته باشد.
اگه جواب داد، این همان هاله ای است که بعضیها می بیننش.و حتی
موفق به عکسبرداری از اونم شدن.

سه شنبه 25 شهریور1393 - 6:48am
مدیر سایت
مدیر سایت

saeeed60h نوشته است:
آرین نوشته است:
این آنتن که چند برابر از آنتنهای 35 روانتر و آزادتره پس چرا حرکت نداره؟

سلام. شما اگه الان انتنهای 35رو ورداری و ردیابی رو شروع کنی و در همون حال چشماتو ببندی دیگه انتنها حرکت نمیکنن. ردیابی با انتن با بدن شما رابطه مستقیم داره. به همین دلیل واسه بعضیها حرکت انتن خوبه و واسه بعضی دیگه ضعیف.

:ymapplause: کاملا درسته بدن انسان حاله ای از انرژی داره که قابل اندازه گیری برای ماها نیست و همین حاله باعث جذب فرکانسهای اطراف میشه و وقتی آنتن های 35 در دست اپراتور هست فرکانسهایی که از ردیاب به آنتنها داده میشه در حاله انرژی اطراف بدن هم تأثیر گذاشته و در نتیجه انرژی و حاله اطراف بدن رو با فرکانس مورد نظر اشباء یا باردار میکنه ، برای همینه که آنتنها حتماً باید در دست گرفته بشه تا مثل فرمان اتومبیل انسان رو به جهت مورد نظر حرکت بده @};- اگر دقت کرده باشید در موقع ردیابی اپراتور مقدار زیادی تعریق داشته یا عرق پیشانی داره که مقداری چندین برابر از اطرافیان بیشتر هست

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 25 شهریور1393 - 8:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ما از کجا به کجا رفتیم! مشکل فعلی ما خطای ردیابه که کارو دشوار کرده لطفا از بحث اصلی خارج نشید دوستان

سه شنبه 25 شهریور1393 - 8:29am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 536 , 537 , 538 , 539 , 540 , 541 , 542 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 56 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure