انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 1:53pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 534 , 535 , 536 , 537 , 538 , 539 , 540 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرین نوشته است:
این آنتن که چند برابر از آنتنهای 35 روانتر و آزادتره پس چرا حرکت نداره؟

دوست من مثل اینکه شما باز حرف خودتون رو می زنید :D عزیز برادر این روش فقط به درد قطب نما برای کشف جهت مغناطیسی استفاده میشه تازه اونم باید جنس اون شناور روی آب آهن ربا باشه تا بشه قطب نما که جهت شمال جنوب رو نشون بده و این روش به درد ردیابی نمیخوره . در ضمن مگه شما با حرکت روان آنتن هات مشکل داری که اومدی این روش پیشنهاد می کنی؟ مشکل کاربران انجمن خطا زدن دستگاهست نه روان چرخیدن آنتن ها تازه شما با این کارت اگرم موفق بشی خطای ردیابی رو بیشتر میکنی چون یکی از علت های خطا زدن ردیاب زیاد روان بودن آنتن هاست چون به جای بار اصلی ذرات رو میزنه و نیروی ذهن و باد ملایم باعث اخلال و خطاش میشه و تازه الان همه سازندگان ردیاب تو دنیا میان آنتن ها رو سنگین میکنن که زیاد روان حرکت نکنه که به ذزات و باد حساس باشه و فقط بار اصلی رو بزنه و کلا دیگه وقت خودتو بی خودی صرف این جور آزمایشات نکن دوست عزیز و بر روی قسمت مدار و برنامه نویسی مفیدی که بشه به راحتی دفینه رو کشف کرد کار کن و وقت بذار که اونم فقط از عهده مهندس حمید عزیز بر میاد بس موفق باشید :)

دوشنبه 24 شهریور1393 - 5:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mnbvcxzaqwsx نوشته است:
آرین نوشته است:

دوست من مثل اینکه شما باز حرف خودتون رو می زنید :D عزیز برادر این روش فقط به درد قطب نما برای کشف جهت مغناطیسی استفاده میشه تازه اونم باید جنس اون شناور روی آب آهن ربا باشه تا بشه قطب نما که جهت شمال جنوب رو نشون بده و این روش به درد ردیابی نمیخوره . در ضمن مگه شما با حرکت روان آنتن هات مشکل داری که اومدی این روش پیشنهاد می کنی؟ مشکل کاربران انجمن خطا زدن دستگاهست نه روان چرخیدن آنتن ها تازه شما با این کارت اگرم موفق بشی خطای ردیابی رو بیشتر میکنی چون یکی از علت های خطا زدن ردیاب زیاد روان بودن آنتن هاست چون به جای بار اصلی ذرات رو میزنه و نیروی ذهن و باد ملایم باعث اخلال و خطاش میشه و تازه الان همه سازندگان ردیاب تو دنیا میان آنتن ها رو سنگین میکنن که زیاد روان حرکت نکنه که به ذزات و باد حساس باشه و فقط بار اصلی رو بزنه و کلا دیگه وقت خودتو بی خودی صرف این جور آزمایشات نکن دوست عزیز و بر روی قسمت مدار و برنامه نویسی مفیدی که بشه به راحتی دفینه رو کشف کرد کار کن و وقت بذار که اونم فقط از عهده مهندس حمید عزیز بر میاد بس موفق باشید :)

یجور حرف میزنی انگار تاحالا چندتا گنج درآوردی
میشه بگی دستاوردت از ردیابی چی بوده تاحالا؟
مگه ردیاب 2 کیلومتر شعاع نمیزنه؟
پس چرا تاحالا بار درنیاوردی؟

اگه اینجور باشه چرا توی حیاط رو هم ردیاب میگیره؟
پس هر 50 متر روی کره زمین دارای عامل خطا هست که باید ردیابی رو ببوسیم بزاریم کنار

بله من با حرکات آنتن مشکل دارم چون اصلآ واضح نیست
در ضمن آنتنها هرجا که باردارتر باشه به همونجا میرن و ربطی به وزن آنها و روان نبودنشون نداره
یعنی هرجا قویتر باشه همونجا میرن چه ذرات باشه چه بار واقعی باشه
چه آنتن کلفت باشه چه نازک باشه
چه روان باشه چه زمخت باشه
طبق یک قانون ساده گرانش هرچقدر هدف قویتر و نزدیکتر باشه محرکها (آنتنها) به همون سمت میرن
اتفاقآ هرچه سبکتر و روانتر باشه باید سریعتر واکنش بده ولی در نهایت بازهم به طرف قویترین و نزدیکترین خواهد رفت

حرکات آنتنها بسیار ضعیفتر از آنچه هست که فکر میکنین
حرکات معمولی آنتن که میشناسیمشون بخاطر حالت گرفتن دسته های شماست و اینکه شما به کدوم طرف (چپ یا راست) ملایمت میکنین که آنتن به اونطرف میره
دومآ اگه به گفته اساتید و کاربرهای باتجربه اعتماد کنیم و بگیم که آنتنها حرکت میکنن
بسیار بسیار ضعیفتر از آنچه هست که شما حساب میکنید

خودم هم دوست نداشتم اینارو بگم
ولی واقع گرا هستم

چون من به روانترین شکل ممکن یه آنتن ساختم و انتظار داشتم آنتنها حرکت کنن
ولی یک درجه هم حرکت نمیکردن
درحالی که آنتنها با ضعیفترین فوت من و یا با روشن کردن پنکه حرکت میکردن و میچرخیدن
حالا فرض کنین که هوا دارای نسیم باشه اونوقت آنتنها چطور میخوان حرکت کنن؟؟؟ /:)
تازه باید نوک آنتنها به طرف پایین هم شیب داشته باشه که به نظرم محاله با این وضع حرکت کنن

در مورد اپراتوری هم بگم اگه تاحالا اینقدر برای خلبانی جنگنده های آمریکایی تمرین کرده بودیم از آمریکا برامون دعوت نامه میفرستادن :))

از طرفی اگه به ناسا هم میدادین از این روانتر نمیتونست آنتن بسازه
خواستم بهتون بگم حرکت آنتنها اون چیزی نیست که فکر میکنین و اون چیزی هست که فکر نمیکنین

شاید ردیابی رو کنار گذاشتم
اگه میدونستم که آنتنها اینقدر ضعیفن ردیاب نمیگرفتم

حالا اگه واسه شما ردیاب کار میکنه برین باهاش گنج دربیارین

دوشنبه 24 شهریور1393 - 6:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saeeed60h نوشته است:
آرین نوشته است:

سلام. شما اگه الان انتنهای 35رو ورداری و ردیابی رو شروع کنی و در همون حال چشماتو ببندی دیگه انتنها حرکت نمیکنن. ردیابی با انتن با بدن شما رابطه مستقیم داره. به همین دلیل واسه بعضیها حرکت انتن خوبه و واسه بعضی دیگه ضعیف.

حرکت آنتنها مگه با پلکهامون کار میکنه؟ :)) :)) :))
عجب چیزایی میشنویم والا
انرژی بدن کجا بود بابا :ymsick:
خودتون رو گول نزنین
چرا حتی اساتید هم بار نصیبشون نشده؟؟؟

دوشنبه 24 شهریور1393 - 6:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آرین نوشته است:
saeeed60h نوشته است:
آرین نوشته است:

سلام. شما اگه الان انتنهای 35رو ورداری و ردیابی رو شروع کنی و در همون حال چشماتو ببندی دیگه انتنها حرکت نمیکنن. ردیابی با انتن با بدن شما رابطه مستقیم داره. به همین دلیل واسه بعضیها حرکت انتن خوبه و واسه بعضی دیگه ضعیف.

حرکت آنتنها مگه با پلکهامون کار میکنه؟ :)) :)) :))
عجب چیزایی میشنویم والا
انرژی بدن کجا بود بابا :ymsick:
خودتون رو گول نزنین
چرا حتی اساتید هم بار نصیبشون نشده؟؟؟

شما خیلی مطمین حرف میزنید. منظورتون از این حرفا چیه؟
با این حرفاتون یعنی میخوایید خطای ذهن رو هم انکار کنید دیگه.
شما دلیل اینکه افراد میتونن چیزی که خودشون پنهان کردن رو پیدا کنن ولی اگه همونو یکی دیگه پنهان کنه دیگه پیداش نمیکنن رو بگید.
در ضمن اگه نظر منو بخوای شما اصلا استعداد ردیابی ندارید. حالا یا به خاطر طرز تفکرتونه یا به خاطر بدنتون.

دوشنبه 24 شهریور1393 - 6:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

منظور دیگه ای جز اونی که مینویسم ندارم
اتفاقآ من دارم میگم بیشترمون خطای ذهن داریم که کسی این موضوع رو جدی نمیگیره و فکر میکنن حرکت بخاطر حرکت خود آنتنهاست
درحالی حرکت بخاطر اعصاب دست شماست

اگه به شما بگن که فلانجا دارای نسخه هست آنتن به همون طرف میره
ولی اگه نگن هر دفعه آنتنهاتون یه جا میرن
این که نشد [-X

شما میگی که آنتنها از بدن انرژی میگیره که اصلآ منطقی نیست
بدن چه انرژی داره مگه؟
شما بدون اینکه درباره این انرژی که حتی نمیدونی وجود داره یا نه میای ازش حمایت میکنی

کی انرژی بدنو دیده؟
کدوم حسگر تاحالا حسش کرده؟
پس شما چطوری کشفش کردی و چطوری به ردیابی ربطش دادی؟

آنتنها اگه قرار باشه حرکت کنن خودشون باید حرکت کنن که من حرکتی ازشون ندیدم

حرفی که شما میزنین رو باور کنم یا چیزی که میبینم رو؟
شما بگو کدومشو باور کنم؟

واقعآ انتظار داشتم که آنتنها با این طرح آنتن حرکت کنن ولی نا امیدم کردن
وقتی آنتن به این روانی حرکت نمیکنه چطوری روی حرکت آنتنهای سنگین 35 که سرشون هم به پایین شیب داره حساب کنم؟
بعدش هم بیام به چند نفر دستور حفاری بدم با اون خطرات کار که میدونین چه خطراتی داره

آنتنی که هرطرفی دوست دارم میره
هروقت خوشم بیاد قیچی میکنه و هروقت نخوام قیچی نمیکنه

منم مثل شما دوست دارم زندگیم بهتر بشه
ولی انگار اینطوری راهش نیست

دوشنبه 24 شهریور1393 - 7:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شما معلوم نشد خطای ذهن رو قبول داری یا نه؟
اصلا همه چیرو بیخیال شیم. شما ردیابی رو قبول دارید ؟ اگه قبول دارید که به ما توضیح بدید که چه نیرویی باعث حرکت انتنها میشه.
اگه هم قبول نداری بهترین کار اینه که بزاریش کنار.

دوشنبه 24 شهریور1393 - 8:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام آرين جان ،،داداش شما اول واسه دسته ها يه نگهدارنده با فاصله مخصوص جستجو بساز به طوريکه واقعا حرکتی وجود نداشته باشه و آنتن ها موازی و طراز باشن بعد دستگاه رو روشن کن و طلا يا هر فلز تست رو در چپ يا راست آنتن ها بزار و منتظر حرکت باش اگه حرکت داشت که هيچ اما اگه حرکت نداشت دوتا دستت رو به دسته ها بگير به طوريکه باز هم حرکتی به آنتن ها وارد نشه با گرفتن. دسته ها اونوقت حرکت آنتن ها رو ميبينی و اينکه واقعا بدن انرژی داره يا نه ساده ترين روش تست انرژی داشتن بدن
البته نظر دوستان ديگر هم شرطه

دوشنبه 24 شهریور1393 - 8:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرین نوشته است:
mnbvcxzaqwsx نوشته است:
آرین نوشته است:

یجور حرف میزنی انگار تاحالا چندتا گنج درآوردی
میشه بگی دستاوردت از ردیابی چی بوده تاحالا؟
مگه ردیاب 2 کیلومتر شعاع نمیزنه؟
پس چرا تاحالا بار درنیاوردی؟

اگه اینجور باشه چرا توی حیاط رو هم ردیاب میگیره؟
پس هر 50 متر روی کره زمین دارای عامل خطا هست که باید ردیابی رو ببوسیم بزاریم کنار

بله من با حرکات آنتن مشکل دارم چون اصلآ واضح نیست
در ضمن آنتنها هرجا که باردارتر باشه به همونجا میرن و ربطی به وزن آنها و روان نبودنشون نداره
یعنی هرجا قویتر باشه همونجا میرن چه ذرات باشه چه بار واقعی باشه
چه آنتن کلفت باشه چه نازک باشه
چه روان باشه چه زمخت باشه
طبق یک قانون ساده گرانش هرچقدر هدف قویتر و نزدیکتر باشه محرکها (آنتنها) به همون سمت میرن
اتفاقآ هرچه سبکتر و روانتر باشه باید سریعتر واکنش بده ولی در نهایت بازهم به طرف قویترین و نزدیکترین خواهد رفت

حرکات آنتنها بسیار ضعیفتر از آنچه هست که فکر میکنین
حرکات معمولی آنتن که میشناسیمشون بخاطر حالت گرفتن دسته های شماست و اینکه شما به کدوم طرف (چپ یا راست) ملایمت میکنین که آنتن به اونطرف میره
دومآ اگه به گفته اساتید و کاربرهای باتجربه اعتماد کنیم و بگیم که آنتنها حرکت میکنن
بسیار بسیار ضعیفتر از آنچه هست که شما حساب میکنید

خودم هم دوست نداشتم اینارو بگم
ولی واقع گرا هستم

چون من به روانترین شکل ممکن یه آنتن ساختم و انتظار داشتم آنتنها حرکت کنن
ولی یک درجه هم حرکت نمیکردن
درحالی که آنتنها با ضعیفترین فوت من و یا با روشن کردن پنکه حرکت میکردن و میچرخیدن
حالا فرض کنین که هوا دارای نسیم باشه اونوقت آنتنها چطور میخوان حرکت کنن؟؟؟ /:)
تازه باید نوک آنتنها به طرف پایین هم شیب داشته باشه که به نظرم محاله با این وضع حرکت کنن

در مورد اپراتوری هم بگم اگه تاحالا اینقدر برای خلبانی جنگنده های آمریکایی تمرین کرده بودیم از آمریکا برامون دعوت نامه میفرستادن :))

از طرفی اگه به ناسا هم میدادین از این روانتر نمیتونست آنتن بسازه
خواستم بهتون بگم حرکت آنتنها اون چیزی نیست که فکر میکنین و اون چیزی هست که فکر نمیکنین

شاید ردیابی رو کنار گذاشتم
اگه میدونستم که آنتنها اینقدر ضعیفن ردیاب نمیگرفتم

حالا اگه واسه شما ردیاب کار میکنه برین باهاش گنج دربیارین

بنده اولین بار 15 سال پیش با 2 تا میله خالی ردیابی کردم که روشش خیلی خطا داره و زیاد اهل رفتن تو بیابون و ردیابی نیستم ولی اگه بخوام و پی گیر بشم و به بیابون گردی علاقه مند بشم با همین ردیاب 35 می تونم گنج در بیارم :YMPEACE:

دوشنبه 24 شهریور1393 - 8:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash99 نوشته است:
سلام آرين جان ،،داداش شما اول واسه دسته ها يه نگهدارنده با فاصله مخصوص جستجو بساز به طوريکه واقعا حرکتی وجود نداشته باشه و آنتن ها موازی و طراز باشن بعد دستگاه رو روشن کن و طلا يا هر فلز تست رو در چپ يا راست آنتن ها بزار و منتظر حرکت باش اگه حرکت داشت که هيچ اما اگه حرکت نداشت دوتا دستت رو به دسته ها بگير به طوريکه باز هم حرکتی به آنتن ها وارد نشه با گرفتن. دسته ها اونوقت حرکت آنتن ها رو ميبينی و اينکه واقعا بدن انرژی داره يا نه ساده ترين روش تست انرژی داشتن بدن
البته نظر دوستان ديگر هم شرطه

شما خودت امتحان کردی که حرکت میکنه؟
با دسته ها و ردیاب 35؟

دوشنبه 24 شهریور1393 - 9:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یعنی اگه دوتا دستمو ببرم نزدیک این آنتنی که خودم ساختم حرکت میکنه؟ @-)

دوشنبه 24 شهریور1393 - 9:15pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 534 , 535 , 536 , 537 , 538 , 539 , 540 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 43 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure