انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 3:32pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 499 , 500 , 501 , 502 , 503 , 504 , 505 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

spook جان اخه گیاهان ترکیبات معدنی و عالیه خاک همچنین کودهای کشاورزی رو در خودشون ذخیره میکنن و حیوان حجم زیادی از اونهارو در چرخه گوارش به دلیل عدم جذب وهضم کامل در مدت زمان کوتاه به صورت انبوه وفشرده در میاره که خودش نوعی عامل خطا محصوب میشه

دوشنبه 3 شهریور1393 - 10:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

sorosh نوشته است:
spook جان اخه گیاهان ترکیبات معدنی و عالیه خاک همچنین کودهای کشاورزی رو در خودشون ذخیره میکنن و حیوان حجم زیادی از اونهارو در چرخه گوارش به دلیل عدم جذب وهضم کامل در مدت زمان کوتاه به صورت انبوه وفشرده در میاره که خودش نوعی عامل خطا محصوب میشه

طبق فرمایش شما باید جایی بریم کار کنیم که پای هیچ انسان و حیوانی به اونجا نرسیده باشه. امیدوارم کسی به دل نگیره . وبرداشت اشتباه نشه .در یه محیط صمیمی درد دل میکنیم . همین 35 و با کمک و اموزش اساتید منو از خودش راضی کرده :D ;)

سه شنبه 3 شهریور1393 - 12:59am

باسلام وتشکر فراوان خدمت دادش مجتبی گل بابت درست کردن اینچنین ردیاب دقیق وباحال.بنده باخیلی از وسیله ها کار کردم تابه حال باهمچین وسیله راحت سریع و دقیق کار نکرده بودم .که باخرید یکی از ان از کارکردن باهاش لذت میبرم.واین ردیاب بنده رو تا مرز موفقیت رسونده ممنونم مجتبی جان. :-BD

سه شنبه 3 شهریور1393 - 1:14am
مدیر سایت
مدیر سایت

بله مبارك باشه ، آقا كوروش
شما تازه اولين پست رو در اين انجمن زديد چطور عملكرد و روشهاي صحيح كار با اين ردياب حرفه اي رو تونستيد آموزش ببينيد و تا مرز موفقيت پيش رفتيد ، لطفاً از روشهاي خودتون به دوستان هم آموزش بديد تا همه استفاده كنيم .

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 3 شهریور1393 - 1:37am
مدیر کل
مدیر کل

کوروش عزیز به فلزجو خوش اومدین!
بنده هم کسب موفقیت اون هم قبل از حضور در انجمن رو به شما تبریک میگم!!! :-w :D

سه شنبه 3 شهریور1393 - 1:43am

با سلام خدمت دوستان.ردیابFPL-35واقعا یک ردیاب فوق حرفه ای هستش.باامکاناتی که داره کمتر ردیابی این همه خصوصیات رو یکجا داره مگر ردیابهای گران قیمتی مثل ناویگیتر.باز سرعت عملکردش به گرداین ردیاب نمیرسه.بنده با این ردیاب میتو نم عمق حجم تعداد اقلام داخل مخزن اندازه قطر دیواره مخزن یا همون اطاقک درب ورودی اطاقک رو راهرو ها و...رو به راحتی میتونم محاسبه کنم.عمق گیری عامل مهمی هست که فکر کنم خیلی ها باهاش مشکل دارن یا نقطه زنی رو که به راحتی میشه این کارو انجام داد.دونوع عمق گیری با این ردیاب انجام داد یک نوع استوانه ای یا همان چرخشی ویکنوع 45 درجه یا مثلثی .که هر کدوم رو میشه درجایی که لازم هستش استفاده کرد.کسانی که نمیتونن از این ردیاب استفاده کنن میشه گفت ابراتوریشون ضعیفه.

سه شنبه 3 شهریور1393 - 1:48am

متشکرم :کار کردن بااین ردیاب نیاز به دقت ارامش وثبت انچه که مشاهده میکنید رو داره.بنده با این وسیله واقعا کار کردم که خیلی از اسرارش رو فهمیدم.به عنوان مثال انتنها روی هدف نباید قیچی کنن بلکه باید بشکل موازی وایستن .

سه شنبه 3 شهریور1393 - 1:59am
مدیر کل
مدیر کل

مهندس حمید جان ایشون تقریبا بهمن ماه سال قبل از من ردیاب 35 خریداری کردند و بعد از یک ماه بامن تماس گرفتند که این کلید پاورش مشکل داره و تلفنی مشکلشو حل کردم و چند روز پیش با من تماس گرفتند که اقا یکی دیگه از این ردیاب رو بمن بده گفتم برای شما که قبلا فرستاده بودم گفت میراث ازمن گرفت و توشو باز کرد کارشناس متوجه نشد که این دستگاه گنجیابه و اخرش از طرف دادگاه به ایشون نامه زدند که این دستگاه اب یاب میباشد :D و بلامانع شد و دستگاه ایشون رو دادند . البته داخلشو شخم زدند و خرابش کردند و چون تلفنی با ایشون درتماس بودم و اموزش عمق گیری صحیح رو توضیح دادند و گفتم اگر دستگاه نو بهتون بدم میاین تو انجمن به این کاربران ما اموزش بدین ایشون هم قبول کردند و الان هم درخدمت این بزرگوار هستیم .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

سه شنبه 3 شهریور1393 - 2:05am
مدیر کل
مدیر کل

بسیار خب خیلی ممنون. بله از پست های بعدیشون متوجه شدم یکی از کسانی هستن که خارج از سیستم انجمن ردیاب دریافت کردن! ایرادی هم نداره هر چند این چندمین بار هست که اینجور موارد پیش میاد و متاسفانه میتونه سبب ایجاد شبهه برای دوستان و حتی بنده بشه! بهرحال اگر ایشون همونی باشن که تعریفشونو شنیدم ؛ تجربیات با ارزشی دارن که قطعا خوشحال میشیم از حضورشون استفاده کنیم.

در عین حال طی این مدت چند تن از عزیزان ظاهرا از برخی مسائل جزئی ساخت نظیر کیفیت فیش و سیم و جعبه و اتصالات یا نحوه پر ریسک ارسال دستگاه که گاها سبب اسیب دیدگی شده رضایت کافی نداشتن! انتظار همه دوستان و البته بنده این هست که ایشالا از این به بعد کیفیت ساخت و ارسال دستگاهها که بنظر میرسه کمی افت کرده بهتر بشه! درسته که پشتیبانی و تعویض و تعمیر در حد بسیار خوبی انجام میشه ولی خیلی بهتره که دستگاهها از ابتدا دارای استحکام بیشتری باشن تا هم رضایتمندی بیشتری حاصل بشه و هم نیاز به پشتیبانی احتمالی کمتر باشه.
در خصوص سیستم ارسال هم بنظر من باید جعبه بندی مرسوله بصورت مقاوم تری انجام بشه تا خدای ناکرده حین حمل و نقل آسیبی نبینه.
اینها البته مسائلی بوده که فکر میکنم چندین بار در موردش بحث داشتیم و الان هم صلاح دیدم در محیط عمومی عنوان کنم تا اگر مسئولیتی گردن من هست ادا کرده باشم! بهرحال بنده در ساخت و ارسال دستگاهها نقشی نداشتم و ندارم و لذا فقط مطالبی که بنظرم صلاح هست میتونم مطرح کنم تا به امید خدا ادامه کار بهتر باشه.

سه شنبه 3 شهریور1393 - 2:15am

بنده در بهمن ماه سال گذشته با نام مستعار کاوه وارد انجمن شدم واز این طریق تونستم با اقا مجتبی اشنا بشم که یکی از این وسیله ها رو ازش بگیرم که موفق هم شدم وبعداز اینکه وسیله دستم رسید باهاش کارکردم.چون قبلا با ردیابهای دیگه کار کرده بودم زودتر قلق دستگاه او مد دستم واسرارش رو فهمیدم .چندتا موقعیت تست کرد دیدم کارش درسته.بعد از مدتی وسیله بدست برادران انتظامی گیر کرد وبرای تعین وضعیت بدست همکاران میراث افتاد اما نتونستن بفهمن چیه وبا حکم اب یاب و بلا مانع اومد دستمون.خلاصه وسیله رو مدارشو شخم زده بودن که اومدیم درستش کنیم خرابش کردیم.فرستادیم نزد اقا مجتبی و صحبتهای فراوان درمورد یافته هامون.ایشون از بنده خواستن تا نتایج بدست اومده رو در اختیار کاربران عزیز برای رفع مشکلاتشون قرار بدیم .همین وبس.

سه شنبه 3 شهریور1393 - 2:23am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 499 , 500 , 501 , 502 , 503 , 504 , 505 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 56 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure