انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 7:27am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 498 , 499 , 500 , 501 , 502 , 503 , 504 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان عزیز ایا کسی هست که از یک روشی برای بدست اوردن عمق دقیق نه اما لااقل با خطای نیم متر یا کمتر مواجه شده باشه؟ایا روش عقب عقب رفتن برای عمق گیری برای دوستان خوب جواب داده؟
واینکه دوستان وقتی رو هدف من قیچی میکنم تا20 هم میشرم بازم انتنا باز نمیشن اما وقتی یک قدم به سمت عقب از هدف میام انتنا بعد10ثانیه باز میشن منظورم از هدف هدف داخل خاک هست نه رو سطح چون بنظرم روش عقب عقب رفتن برای عمق گیری فقط برای اشیای سطحی هستشو برای اشیای با عمق بالای یک متر فکر نکنم خوب جواب بده درسته؟اگرنه ایا شما از روش عقب عقب رفتن برای اهداف بالای یک متربا عمق دقیق رسیدین؟
اگر از دوستان کسی هست که از روشهای دیگه ای استفاده میکنه لطف کنه بگه مام استفاده کنیم @};-
درضمن دوستان بنظرم لازم نیست انتنارو دقیقا مث فیلم اموزشی بگیریم که دستامونم خسته بشه من خودم با خم کردن ارنجام و گرفتن انتنا به دوطرف صورتم خیلی خوب کارمو انجام میدم و هیچ مشکلیم نمیاد وسط @};-
اقا جاوید گفته بودین که میون اشغالارو بگیردم ببینم قوطی با =لاستیک شکلات هس یانه راسیتش گشتم قوطی نوشیدنی نبود اما شکلات بود :D
درکل اون فرکانس برا اشغال حالا کاغذ سوخته باشه یا نایلون عکس المل داره و حتی خاکستر...

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

دوشنبه 3 شهریور1393 - 6:37pm
استاد
استاد

rohollahmohamady نوشته است:
سلام دوستان عزیز ایا کسی هست که از یک روشی برای بدست اوردن عمق دقیق نه اما لااقل با خطای نیم متر یا کمتر مواجه شده باشه؟ایا روش عقب عقب رفتن برای عمق گیری برای دوستان خوب جواب داده؟
واینکه دوستان وقتی رو هدف من قیچی میکنم تا20 هم میشرم بازم انتنا باز نمیشن اما وقتی یک قدم به سمت عقب از هدف میام انتنا بعد10ثانیه باز میشن منظورم از هدف هدف داخل خاک هست نه رو سطح چون بنظرم روش عقب عقب رفتن برای عمق گیری فقط برای اشیای سطحی هستشو برای اشیای با عمق بالای یک متر فکر نکنم خوب جواب بده درسته؟اگرنه ایا شما از روش عقب عقب رفتن برای اهداف بالای یک متربا عمق دقیق رسیدین؟
اگر از دوستان کسی هست که از روشهای دیگه ای استفاده میکنه لطف کنه بگه مام استفاده کنیم @};-
درضمن دوستان بنظرم لازم نیست انتنارو دقیقا مث فیلم اموزشی بگیریم که دستامونم خسته بشه من خودم با خم کردن ارنجام و گرفتن انتنا به دوطرف صورتم خیلی خوب کارمو انجام میدم و هیچ مشکلیم نمیاد وسط @};-
اقا جاوید گفته بودین که میون اشغالارو بگیردم ببینم قوطی با =لاستیک شکلات هس یانه راسیتش گشتم قوطی نوشیدنی نبود اما شکلات بود :D
درکل اون فرکانس برا اشغال حالا کاغذ سوخته باشه یا نایلون عکس المل داره و حتی خاکستر...

درود بر شما
اکثر پوست شکلات یا نایلون چیپس از ترکیبی از فلز ا لومنیوم و روی به روی او پوشانده شده تا رطوبت نفوذ نکنه یا محاقظت بشه بخاطر همین هم این فرکانس اون را گرفته برای تست میتونید روی پوست شکلات یا چیپس تست کنید و عکس العمل انتنها را ببینید

دوشنبه 3 شهریور1393 - 7:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باشه فرکانس 23.42 بود فردا رو نایلون چی=س و شکلات تست میکنم بعدا میسوزونم رو خاکسترشونم تست میکنم بعدا مقداری کاغذ میسوزونم همراه با نایلون ببینم نتیجش چی میشه چون فک کنم براش فرقی نداره چی باشه کلا من حس کردم برا خاکستر هرچیزه سوخته شده واکنش نشون میداد بازم تست میکنم میگم @};-
فقط این موردم بگم اقا جاوید اونم اینکه من وزنرو گذاشتم رو10 کیلو ولوم قدرت هم9 اما نمیدونم چرا همینکه اصلا نزدیک لبه سوخته اشغالهاهم میرسید قیچی میکرد نمیدونم چرا...چون اون مقدار که روش قیچی میکرد اصلا شاید200گرمم نمیشد اما روش قیچی میکرد...

آخرین بار توسط rohollahmohamady در دوشنبه 3 شهریور1393 - 7:28pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

دوشنبه 3 شهریور1393 - 7:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان برای عمق گیری روش خیلی دقیقی هست. من وقتی هدف رو پیدا کردم ردیابو خاموش میکنم و به سمت شمال یا جنوب میام. تو شمال یا جنوب با دستگاه خالی یه جا قیچی میکنه. فاصله این دو نقطه با دقت زیاد میشه عمق از روی هدف.
دوستان دقت کنن که وقتی به شمال و جنوب میرن اون مسیر حرکت باید همسطح نقطه هدف باشه. اگر نقاط فرعی در ارتفاع بالاتر باشه باید اون اختلاف سطح رو به عمق اضافه کرد.

دوشنبه 3 شهریور1393 - 7:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saeeed60h نوشته است:
دوستان برای عمق گیری روش خیلی دقیقی هست. من وقتی هدف رو پیدا کردم ردیابو خاموش میکنم و به سمت شمال یا جنوب میام. تو شمال یا جنوب با دستگاه خالی یه جا قیچی میکنه. فاصله این دو نقطه با دقت زیاد میشه عمق از روی هدف.
دوستان دقت کنن که وقتی به شمال و جنوب میرن اون مسیر حرکت باید همسطح نقطه هدف باشه. اگر نقاط فرعی در ارتفاع بالاتر باشه باید اون اختلاف سطح رو به عمق اضافه کرد.

ممنونم اقا سعید بابت لطفتون فقط منظورتون دقیق این بود:
وقتی با ردیاب روشن و انتنا جاییرو قیچی کردیم همون موقع یعنی بعد رد کردن خطای10ثانیه ردیابو خاموش میکنیم انتنارو دست میگیریمو به سمت شمال یا جنوب حرکت میکنیم هرجا انتناقیچی کردن فاصله بین قیچی اول موقع روشن بودن ردیاب با قیچی دوم یعنی خاموشی ردیاب میشه عمق هدفمون؟برای خودش ما تا چه عمقی قشنگ جواب داده؟ @};-

دوشنبه 3 شهریور1393 - 7:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

منظورتون از دستگاه خالی دستگاه خاموش هستش؟

دوشنبه 3 شهریور1393 - 7:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

راستی دوستان ردیاب داخل محل حفاری یعنی چاه یا تونل یا فضای خالی داخل زمین باشه یا کوه حتی در زیر زمین یک جای1در1 هم باشه جواب میده؟اگر بله نحوه عکس الغملش که ناشی از مسیر باشه به چه طریقیه؟منظورم کلا فضای بسته داخل زمین یا کوه هست.

دوشنبه 3 شهریور1393 - 7:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بله منظورم انتن خالی بود.

دوشنبه 3 شهریور1393 - 7:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود
از فرکانسهای تاپیک قفل شده فرکانسهای 29.69_39.51_219.9به روی محتویات گوارش گاو قیچی میشد باقی فرکانسها واکنشی نداشتند.

دوشنبه 3 شهریور1393 - 9:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

از بار پیدا کردن به چی رسیدیم .ای خداااااا.

در ضمن استاد جاوید .متن عالی ,دقیق,ومطابق واقعیت بود. این مطالب رو یکی مثل من بگه میگن بلد نیستی. خدا امواتت رو رحمت کنه.باکس دستگاه منو باید ببینی .

دوشنبه 3 شهریور1393 - 10:07pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 498 , 499 , 500 , 501 , 502 , 503 , 504 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 50 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure