انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 12:20pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 495 , 496 , 497 , 498 , 499 , 500 , 501 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

bazargardan نوشته است:
دوستان اگر موقع كاووش الماس وزن 1 كيلو رو سنس كرده باشيم معنيش خطاست يا ... ؟
و آيا براي عمق گيري حفره درسته كه ميگن با آنتن خالي به طرف شمال بايد حركت كرد ؟

براي سنگ هاي باارزش نبايد وزن بالا ملاك باشه و وزن هاي بالا ميتونه خطا باشن.
براي حفره هاي خالي هم گزينه وزن خيلي مي تونه بهت كمك كنه.هر چه قدر حجم شما كم و ولوم وزن شما بيشتر باشه علامت خوبي براي وجود حفره خالي هستش.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

پنج شنبه 30 مرداد1393 - 10:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamze2000 نوشته است:
bazargardan نوشته است:
دوستان اگر موقع كاووش الماس وزن 1 كيلو رو سنس كرده باشيم معنيش خطاست يا ... ؟
و آيا براي عمق گيري حفره درسته كه ميگن با آنتن خالي به طرف شمال بايد حركت كرد ؟

براي سنگ هاي باارزش نبايد وزن بالا ملاك باشه و وزن هاي بالا ميتونه خطا باشن.
براي حفره هاي خالي هم گزينه وزن خيلي مي تونه بهت كمك كنه.هر چه قدر حجم شما كم و ولوم وزن شما بيشتر باشه علامت خوبي براي وجود حفره خالي هستش.

حمزه عزيز ممنون از پاسختون ولي ممكن باشه به سوال دومم بيشتر توجه كنيد ؟ چون جوابه شما به نظرم براي سوال دوم مغايرت نداره.
با تشكر

پنج شنبه 30 مرداد1393 - 10:40am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شما برای پیدا کردن عمق هر هدفی میتونید با انتن خالی نقطه 45درجه رو بگیری و عمق هدف فاصله نقطه با دستگاه روشن و نقطه زاویه 45درجه هست. این عمق از روی جنس حساب میشه

پنج شنبه 30 مرداد1393 - 12:05pm

با سلام خدمت دوستان واساتيد گرامي اين فركانس 2342 بايد تو محل مورد نظر بگيره يا نه نيايد بزنه لطفا راهنمايي كنيد

پنج شنبه 30 مرداد1393 - 2:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

saeeed60h نوشته است:
شما برای پیدا کردن عمق هر هدفی میتونید با انتن خالی نقطه 45درجه رو بگیری و عمق هدف فاصله نقطه با دستگاه روشن و نقطه زاویه 45درجه هست. این عمق از روی جنس حساب میشه

متاسفانه متوجه نشدم.مکن باشه موضوع رو شفاف تر بکنید.
باتشکر

پنج شنبه 30 مرداد1393 - 3:11pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام به دوستان
دیشب جایی با فرکانس 165.3 سرچ کردم بعد از قیچی کردن روی مدهای آلومینیم و آهن هم قیچی کرد که بعد از حفاری تو عمق 60سانتی پوست ساندیس درومد که بنظر میرسه این فرکانس هم تشابهی به آلومینیم داره!!

پنج شنبه 30 مرداد1393 - 4:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
حمزه جان یه سوالی ذهن منو مشغول کرده , من با ردیاب قبلیم یه بار با پسر عموم یه جا را زدیم هر کداممان یه نقطه را گرفتیم کل ده متر با هم فاصله داشت بعد حفاری از محلی که من زده بودم یک کمچه بنایی زنگ زده در آمد و جایی که پسر عموم زده بود یک ملاقه روحی در آمد , ردیاب یکی بود که فرکانسی ژنراتورس بود . دلیل این که دوتا فلز متفاوت را زده بودیم چی میتونه باشه, اگه دوست دیگه ای هم جواب بده ممنون میشم.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

پنج شنبه 30 مرداد1393 - 11:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

jafar نوشته است:
حمزه جان یه سوالی ذهن منو مشغول کرده , من با ردیاب قبلیم یه بار با پسر عموم یه جا را زدیم هر کداممان یه نقطه را گرفتیم کل ده متر با هم فاصله داشت بعد حفاری از محلی که من زده بودم یک کمچه بنایی زنگ زده در آمد و جایی که پسر عموم زده بود یک ملاقه روحی در آمد , ردیاب یکی بود که فرکانسی ژنراتورس بود . دلیل این که دوتا فلز متفاوت را زده بودیم چی میتونه باشه, اگه دوست دیگه ای هم جواب بده ممنون میشم.

با اجازه اساتید
جعفر جان بنظر من ردیابتون به نقاطی که مغناطیس بالا دارند واکنش بیشترب داشتند.یعنی مغناطیس بیشتر باعث رد دادن هر چیز دیگه ای زیر خاک میشه.
البته اگر در یک شب به این دو هدف رسیدید دلیل میتونه چیز دیگه ای باشه ولی اگر اوقات ردیابیتون فرق داشته بنظر من حتما این دلیل اصلی بوده

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

پنج شنبه 30 مرداد1393 - 11:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بصورت تجربی با نکاتی رسیدم که در حال بررسی اونها هستم که اگر ثابت بشه قضیه ردیابی برام مختومه میشه (که از ته دل دوست ندارم این اتفاق بیفته چون واقعا شیفته ردیابی شدم)
نیاز به همکاری دوستان دارم
یک دلیل کاملا علمی هم دارم.فقط نیاز به اطلاعات آماری زیادی دارم @};-

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

پنج شنبه 30 مرداد1393 - 11:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: تهران
میشه نکاتی که منظورته رو به ما هم بگی بردیا جان

آموزش مشاوره طراحی و انجام پروژه
پیج اینستا گرام
https://www.instagram.com/persianproject2020
کانال تلگرام
https://t.me/persianproject2020

پنج شنبه 30 مرداد1393 - 11:38pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 495 , 496 , 497 , 498 , 499 , 500 , 501 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 31 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure