انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 11:50am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 471 , 472 , 473 , 474 , 475 , 476 , 477 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
دوستان برای کار روی قبر بهتره ردیاب رو چه مودی تنظیم بشه و شروع کار با کدوم مودها اصولی تره.
همینطور برای شروع کار در منطقه چندصد متری رو چطور و رو چه مودی باید شروع کنیم ؟
حتما بعد از رسد هدف باید تست کربن و مگنومتر هم باشه ؟
لطفا پاسخ رو صریح و رسا بیان بفرمائین . باتشکر

چهارشنبه 8 مرداد1393 - 5:15pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام به همه اساتید و دوستان
یه موردی منو درگیر کرده .تو اکثر نقاط مرز میانه زمینها با سیم خار دار و پایه فلزی معلوم شده . پایه اهنی داخل خاک زنگ زده و اختلال ایجاد میکنه . و طبق فرمایشات اساتید اهن زنگ زده فرکانس مشابه میزنه. حال برا رفع این خطا چیکار باید کرد؟ ممنون

چهارشنبه 8 مرداد1393 - 5:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

spook_mer نوشته است:
سلام به همه اساتید و دوستان
یه موردی منو درگیر کرده .تو اکثر نقاط مرز میانه زمینها با سیم خار دار و پایه فلزی معلوم شده . پایه اهنی داخل خاک زنگ زده و اختلال ایجاد میکنه . و طبق فرمایشات اساتید اهن زنگ زده فرکانس مشابه میزنه. حال برا رفع این خطا چیکار باید کرد؟ ممنون

سلام بهتره مراقب باشی و برای ردیابی هر جایی نری نقاط مرزی احتمال مین گزاری بودن هست مخصوصا مکان های مرتفع . مواردی دیدم از خط مرز تا فاصله 50 و 100 متری مین گزاری بوده
تست نکردم ولی ممکنه انتن ها هم اونارو سنس کنه %-( :AR! :D

چهارشنبه 8 مرداد1393 - 6:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ممنون دوست گرامی اما منظورم حد مرزی نبود . مرز زمینهای زراعی با زمینهای ملی یا زمینه کسه دیگه بود .
بازم ممنون

چهارشنبه 8 مرداد1393 - 6:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

hamze2000 نوشته است:
Rega عزیز مورد شما مثل این می مونه که شما اسلحه و تیر وکمان داری و یه هدف دور رو می خوای با تیر و کمون بزنی.تیر شما بطرف هدف میره ولی به هیچ وجه به نزدیکی هدف هم نمی خوره ولی اگه شما با تیر اسلحه هدف رو بزنی هم بطرف هدف میره و هم ممکنه به خود هدف هم بزنی.در این مورد تیر و کمان شما نقش فرکانس های پایین و تیر اسلحه شما نقش فرکانس های بالا رو بازی میکنه.موفق باشی.

استاد حمزه ایا گفته شما به این معناست که فرکانسهای پایین هم میتونن اهداف دور رو سنس صحیح کنن و جهت رو به ما نشون بده اما باحرکت انتنها در این مسیر(مسیر بار) میتونه تحت تاثیر خطاها قیجی کنه وزمین گیر بشه؟

حالا چون ما با ولوم قدرت زیاد کار میکنیم10 اگر ما بین دو دفینه قرار بگیریم که باربزگتر که سنسش قوی هست و ما از مکانش اطلاع داریم و اجازه قیچی شدن انتنها به سمت بار کمتر رو نمیده از فر کانس پایین برای جهت یابی بهره ببریم و بریده بریده خودمونو به نزدیک بار دوم برسونیم تا بشه راحت روش تست گرفت(در اینجا میشه از اثار هم برای تشخیص قیچیه صحیح کمک گرفت) این امکان پذیره؟

چهارشنبه 8 مرداد1393 - 7:23pm

با سلام
دوستان چگونه میشود طلسم جابجایی از بین برد ممنون میشم جواب بدید در ضمن شرمنده تو این تایپ پیام گذاشتم
لطفا اطلاعاتی در این مورد بدهید با سپاس فراوان .

چهارشنبه 8 مرداد1393 - 7:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال

عطا نوشته است:
با سلام
دوستان چگونه میشود طلسم جابجایی از بین برد ممنون میشم جواب بدید در ضمن شرمنده تو این تایپ پیام گذاشتم

سلام دوست عزیز با عرض پوزش بهترین راه از بین بردن این مورد از گروه بیرون کردن فردی است که این خزعبلات را تحویل شما داده است

چهارشنبه 8 مرداد1393 - 9:08pm
مدیر سایت
مدیر سایت

خبره نوشته است:
عطا نوشته است:
با سلام

سلام دوست عزیز با عرض پوزش بهترین راه از بین بردن این مورد از گروه بیرون کردن فردی است که این خزعبلات را تحویل شما داده است

:-BD

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 8 مرداد1393 - 9:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فکر میکنم یه سری مسائل پشت سرمون حل نشده رها شدن

بخش بزرگی از حرکات این آنتنها با ذهن خودمونه مثلآ هر وقتی شما بخواید قیچی میکنن و هر وقتی خوشمون نیاد قیچی نمیکنن
این رو در یک سفر فهمیدم وقتی که روی مد برنز ردیاب روی 10 تن قیچی کرد و من گفتم خطاست
ولی وقتی خونه اومدم فهمیدم که ذهن من چقدر در ردیابی موثره بدون اینکه خودم چیزی بدونم
برای اینکه بهتون ثابت کنم این تست رو انجام بدین تا منظورمو متوجه بشین
ردیاب رو بزارین روی یک فرکانسی که نباید قیچی کنه حالا آنتنها رو بصورت قیچی نگه دارین بعد دسته های پلاستیکی رو بهم نزدیک کنین بطوریکه انگشتاتون بخورن به هم . از این به بعد دیگه نمیتونین آنتنهارو از هم باز کنین و محکم به هم قیچی میمونن
پس به این نتیجه میرسیم که این دو آنتن یک میل نسبی برای جذب همدیگه دارن
حالا پرسش من اینه که ما کجا باید بفهمیم که این قیچی که در هر محلی انجام میشه بخاطر این کشش نسبی هست یا بخاطر فرکانس داده شده به ردیاب؟
هرچقدر تمرین و فکر کردم نتونستم یک مرز مشخص بین این دو نیرو در نظر بگیرم که بفهمم کی کدومشون داره باعث قیچی میشه.
با این تفاسیر تست گرفتنها با اون ظرافت هاش خیال و رویا هستن.

این آنتنها در ردیاب 35 مثل این میمونه که چرخهای موتور هوندا (آنتنها) رو بندازیم زیر پرادو (ردیاب 35) بعد انتظار داشته باشیم که آفرود بره.
به نظر این بنده حقیر 70 درصد مشکلات همه بچه ها و ناراضی بودنشون از اینجا آب میخوره
این رو هم فهمیدم که حتی کسانی که خیلی ادعای تجربشون میشه و میگن من ذهنم رو دخالت نمیدم خودشون راحتترین قربانی برای تآثیر ذهنی هستن. :))

باید روی سیستمی کار بشه که توش تآثیر ذهن نباشه و از طرفی هر کسی بتونه تهیه اش کنه چون همه که مهندس مکانیک نیستن.

حقیقتش من از مهندس حمید و مهندس مجتبی این انتظار رو دارم که قبول زحمت کنن.
چون این محصولی که فروختن کامل نیست و باعث خطای فراوان و الافی همه توی بیابون و از همه مهمتر آبروریزی ما دستگاه دارها میشه.
ببخشید دیگه خیلی رک بود. :ymblushing:

اون چیزی که گفتم رو تست کنید اگه اشتباه گفته بودم بهم بگین که بدونم.

چهارشنبه 8 مرداد1393 - 10:23pm
استاد
استاد

آرین نوشته است:
فکر میکنم یه سری مسائل پشت سرمون حل نشده رها شدن

بخش بزرگی از حرکات این آنتنها با ذهن خودمونه مثلآ هر وقتی شما بخواید قیچی میکنن و هر وقتی خوشمون نیاد قیچی نمیکنن
این رو در یک سفر فهمیدم وقتی که روی مد برنز ردیاب روی 10 تن قیچی کرد و من گفتم خطاست
ولی وقتی خونه اومدم فهمیدم که ذهن من چقدر در ردیابی موثره بدون اینکه خودم چیزی بدونم
برای اینکه بهتون ثابت کنم این تست رو انجام بدین تا منظورمو متوجه بشین
ردیاب رو بزارین روی یک فرکانسی که نباید قیچی کنه حالا آنتنها رو بصورت قیچی نگه دارین بعد دسته های پلاستیکی رو بهم نزدیک کنین بطوریکه انگشتاتون بخورن به هم . از این به بعد دیگه نمیتونین آنتنهارو از هم باز کنین و محکم به هم قیچی میمونن
پس به این نتیجه میرسیم که این دو آنتن یک میل نسبی برای جذب همدیگه دارن
حالا پرسش من اینه که ما کجا باید بفهمیم که این قیچی که در هر محلی انجام میشه بخاطر این کشش نسبی هست یا بخاطر فرکانس داده شده به ردیاب؟
هرچقدر تمرین و فکر کردم نتونستم یک مرز مشخص بین این دو نیرو در نظر بگیرم که بفهمم کی کدومشون داره باعث قیچی میشه.
با این تفاسیر تست گرفتنها با اون ظرافت هاش خیال و رویا هستن.

این آنتنها در ردیاب 35 مثل این میمونه که چرخهای موتور هوندا (آنتنها) رو بندازیم زیر پرادو (ردیاب 35) بعد انتظار داشته باشیم که آفرود بره.
به نظر این بنده حقیر 70 درصد مشکلات همه بچه ها و ناراضی بودنشون از اینجا آب میخوره
این رو هم فهمیدم که حتی کسانی که خیلی ادعای تجربشون میشه و میگن من ذهنم رو دخالت نمیدم خودشون راحتترین قربانی برای تآثیر ذهنی هستن. :))

باید روی سیستمی کار بشه که توش تآثیر ذهن نباشه و از طرفی هر کسی بتونه تهیه اش کنه چون همه که مهندس مکانیک نیستن.

حقیقتش من از مهندس حمید و مهندس مجتبی این انتظار رو دارم که قبول زحمت کنن.
چون این محصولی که فروختن کامل نیست و باعث خطای فراوان و الافی همه توی بیابون و از همه مهمتر آبروریزی ما دستگاه دارها میشه.
ببخشید دیگه خیلی رک بود. :ymblushing:

اون چیزی که گفتم رو تست کنید اگه اشتباه گفته بودم بهم بگین که بدونم.

درود بر شما
شما باید اجازه بدید که خود انتنها بچرخند نه اینکه به انتنها نگاه کنید و هدفی را توی ذهنتون تداعی کنید.شما میتونید ردیاب را با پراپ در 10 متری خودتون به زمین وصل کنید و چند هدف اطرافتون بگذارید انوقت از یکی بخواهید از حدود 20 فرکانس در لیستی که به اون دادید بدون اطلاع شما یکی را انتخاب کنه و شما ردیابی کنید و باز یه فرکانس دیگه به دستگاه بده و مجددا شما چک کنید اگه یه فرکانس را دوبار به دستگاه داد و شما ندونید و فرکانس هدف مورد تظر را هر دوبار گرفت دیگه ذهن تاثیر نداره.بارها گفتم پنج بار نقطه زنی کردم و پنج جسد بیرون اومده اونهم در عمق های متفاوت اون هم بدون علایم و نشانه یا نسخه.پس اگه ذهن برای من تاثیر داشت حداقل یکی از حفاریها باید خطا می بود.ردیاب تمرین میخواد مخصوصا تسلط بودن روی انتها را میطلبه.لگر شما فرکانسه 23.42 راروی نقطه ای که دیگر فرکانسها خیلی شدید هم میگره تست کنید باز می بینید اونجا را نمی گیره حداقل این فرکانس چند بار خودم و دیگر بچه ها تست کردند فقط یه مورد گزارش شده که نفطه اصلی را نگرفته و لنتها شدید به طرف ریشه یک درخت رفتند ولی حفاری نشده که اون زیر ذرات باشه یا واقعا الیاز برنج یا فلز روی اونجا باشه چون عمق حدود 1 متری گزارش شده.اکثر کسانی ردیاب برای اونها نقطه کاذب میزنه یا ذهن اونها یه نقطه را میگره فقط بدلبل نداشتن یک فرکانس کار امد هست

پنج شنبه 9 مرداد1393 - 4:54am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 471 , 472 , 473 , 474 , 475 , 476 , 477 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure