انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 11:59pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 454 , 455 , 456 , 457 , 458 , 459 , 460 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

bazargardan نوشته است:
درسته که میگن این دستگاه هم شعاع رو می زنه هم نقطه رو . یعنی همه هم حریف هست.به هرکی میگم مسخرم میکنه میگن غیر ممکنه

با سلام
بايد تجربه داشته باشيد به اندازه كافي تمرين كنيد تا بتونيد نقطه دقيق رو در فلزاتي كه مدفون هستن با توجه به حجمي كه درخاك بوجود ميارن پيدا و تشخيص بديد ؛ كساني كه مسخره ميكنن خودشون بايد خوب بدونن كه پيدا كردن نقطه دقيق فلز حتي با نقطه زن هاي حرفه اي هم نياز به تجربه و تمرين داشته تا نقطه دقيق فلزي كه درخاك چندصد سال آزاد بوده رو دقيق تشخيص بده ! ولي فلزاتي كه داخل خمره پلمپ هستن چون حجم كمتري ايجاد ميكنن بهتر ميشه با ردياب و نقطه زن محل دقيق هدف رو تشخيص داد ؛ حتي براي پيدا كردن نقطه دقيق هدف بدون خطا حتماً با نقطه زنها هم بايد از چهار جهت اصلي به سمت هدف اومد تا حجم و نقطه دقيق بهتر تشخيص داده بشه @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 29 تیر1393 - 9:15pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

bazargardan نوشته است:
درسته که میگن این دستگاه هم شعاع رو می زنه هم نقطه رو . یعنی همه هم حریف هست.به هرکی میگم مسخرم میکنه میگن غیر ممکنه

سلام برادر.خوش آمدی
کار یک ردیاب را به درستی انجام میدهد.به شرطی که 6ماه تمرین داشته که با حرکاتش آشنا باشید.
چون خیلی ها انتظارشان اینه که ردیاب اهداف را مثل آهنربا به خودش جذب کنه.این برداشت غلطه.
اولش که میخواستم بخرم مردد بودم وازبیشتر کاربرا نظرخواهی کردم.الان بعد از8ماه تقریبا راه افتاده ام.وخیلی هم راضی هستم .

***به اندازه ی شناختمان ازدنیا ،بهره مندیم***

یکشنبه 29 تیر1393 - 11:32pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

سلام به همه دوستان.
در مورد گزینه فاین و کاربرد اون باید به نکات ریزی توجه کنیم که متاسفانه خیلی از دوستان بهش توجه نکردن...فاین ردیاب یه روش برای تشخیص جنس فلز بصورت با ارزش و بی ارزش هستش.طلا فلزی هست که کمترین فاین رو داره و اهن و نقره فلزاتی هستن که تا 20 شماره هم می تونن فاین داشته باشن!
تنها روش درست استفاده از فاین اینکه رو نقطه هدف ردیاب یه مدت روشن باشه که بطور مثال ما 5 دقیقه رو در نظر میگیریم،حالا ما ردیاب رو بیشتر از تایم روشن بودن خاموش می کنیم که تو این مثال میشه 6 دقیقه.بعد ردیاب رو نقطه تست می کنم و اگه هدف طلا باشه باید حداکثر +1و -1 جواب بده و نباید بیشتر و کمتر از این مقدار باشه.
دوستان توجه کنن که نکته طلای ردیاب و این اصل اصلی ردیاب برای تشخیص خطا ها و درست تشخیص دادن بار و جنس هدف خاموش و روشن کردن ردیاب هستش.نکته ای که بنظر خیلی ابتدایی میرسه ولی برای کسی که با ردیاب داره عملی کار میکنه حکم یه مشک اب در بیابون رو داره!!!?موفق باشید.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 29 تیر1393 - 1:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون جناب حمزه
ولی اونجایی که گفتین باید فقط از +1 تا -1 باشه رو برای کدوم فرکانس یا مودها گفتین؟
آخه مودهای خود ردیاب بعضیهاشون همونطور که مهندس حمید گفتن از +3 تا -3 میگیرن پس طبیعتآ برای بار هم باید همینطور باشه که با گفته شما نمیخونه.
لطفآ توضیح بدید.

دوشنبه 29 تیر1393 - 1:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
با سلام خدمت دوستان
یک سوال از اقا مجتبی و مهندس حمید داشتم
در حین ردیابی که باید فرکانسهای مختلفی رو تست کنیم و برای هر فرکانس باید هی دستگاه رووخاموش و روشن کنیم ایا این خاموش و روشن کردنای مداوم برای دستگاه به مرور زمان ضرر ندارد?

شنیدن کی بود مانند دیدن

دوشنبه 29 تیر1393 - 2:28am
YIM
مدیر کل
مدیر کل

keyhanjam نوشته است:
با سلام خدمت دوستان
یک سوال از اقا مجتبی و مهندس حمید داشتم
در حین ردیابی که باید فرکانسهای مختلفی رو تست کنیم و برای هر فرکانس باید هی دستگاه رووخاموش و روشن کنیم ایا این خاموش و روشن کردنای مداوم برای دستگاه به مرور زمان ضرر ندارد?

نه عزیز مشکلی بوجود نمیاد

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

دوشنبه 30 تیر1393 - 5:50am
استاد
استاد
آواتار کاربر

آرین نوشته است:
ممنون جناب حمزه
ولی اونجایی که گفتین باید فقط از +1 تا -1 باشه رو برای کدوم فرکانس یا مودها گفتین؟
آخه مودهای خود ردیاب بعضیهاشون همونطور که مهندس حمید گفتن از +3 تا -3 میگیرن پس طبیعتآ برای بار هم باید همینطور باشه که با گفته شما نمیخونه.
لطفآ توضیح بدید.

آرين عزيز تمام نكاتي رو كه من ميگم بر اساس تجربه هاي واقعي هستش و هيچي بر اساس تئوري نيست.اينا رو من عملي تست كردم و دارم ميگم.اگه دوست داري مي توني تست كني و هر دو مورد رو هم حفاري كني تا هم يادبگيري و هم خيالت راحت بشه. #:-s

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 30 تیر1393 - 12:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
سلام دوستان من چند وقتی بود که دو دل بودم برای خرید ۳۵ و با خیلی از بچه های انجمن مشورت کردم یکی میگفت خوبه یکی میگفت نخر اخرش دل رو زدم به دریا و سفارش دادم تا اینکه دیروز رسید بعد از باز کردن جعبه خداییش جا خوردم پیش خودم گفتم این دیگه چیه چقدر فنچه(منظورم کوچیکه)پیش خودم گفتم بدبخت شدم پولم رو انداختم سطل اشغال کاری ندارم حالم گرفته شد،امروز گفتم بزار تو حیاط تست کنم ببینم کار میکنه رو حفره گذاشتم و دبلیو ۱۰ گذاشتم هیچی نگرفت و از دبلیو ۱ تا ۳ رو چاه جواب داد خیلی حال کردم و یک انگشتر طلا گذاشتم تو حیاط تا دو گرم جواب داد و تو دوگرم و نیم به بالا نگرفت بابا این دیگه چیه عالیه این دستگاه،ممنون از مجتبی وومهندس حمید گل کارتون بیسته بابا @};-

شنیدن کی بود مانند دیدن

دوشنبه 30 تیر1393 - 1:58pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
keyhanjam نوشته است:
سلام دوستان من چند وقتی بود که دو دل بودم برای خرید ۳۵ و با خیلی از بچه های انجمن مشورت کردم یکی میگفت خوبه یکی میگفت نخر اخرش دل رو زدم به دریا و سفارش دادم تا اینکه دیروز رسید بعد از باز کردن جعبه خداییش جا خوردم پیش خودم گفتم این دیگه چیه چقدر فنچه(منظورم کوچیکه)پیش خودم گفتم بدبخت شدم پولم رو انداختم سطل اشغال کاری ندارم حالم گرفته شد،امروز گفتم بزار تو حیاط تست کنم ببینم کار میکنه رو حفره گذاشتم و دبلیو ۱۰ گذاشتم هیچی نگرفت و از دبلیو ۱ تا ۳ رو چاه جواب داد خیلی حال کردم و یک انگشتر طلا گذاشتم تو حیاط تا دو گرم جواب داد و تو دوگرم و نیم به بالا نگرفت بابا این دیگه چیه عالیه این دستگاه،ممنون از مجتبی وومهندس حمید گل کارتون بیسته بابا

دوست گلم مبارک باشه. دست راست رو بکش رو سرما. :D :D :D

دوشنبه 30 تیر1393 - 2:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون جناب حمزه
دوستان فکر کنم بهتره برای این تست از گلد 4 ردیاب روی نقطه استفاده کرد چون رنج فاین کمی داره.

دوشنبه 30 تیر1393 - 2:26pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 454 , 455 , 456 , 457 , 458 , 459 , 460 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure