انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 6:45am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

fabienmartin نوشته است:
این وزنهای که ردیاب نشون میده چقدر دقیق هستش چون من یه چند جایی که تست زدم و تشابهات بود وزن تا 12 کیلو دیدم حتی وزنهای 1.2 کیلوگرم و 12 کیلو گرم البته اون موقع این فرکانسهای آزاد رو نداشتم که ببینم چه فرقی میکنن...استاد جاوید حالا با این ردیاب میشه جنس توی ساروج رو تشخیص داد یا نه چون دسترسی به طلا ندارم فعلا...

درود بر شما
نظر من این هست که باید خودت تست کنی و ببینی اگه طلا در دست رس نداری یه تیکه مس را توی قوطی بزار هم با فرکانس دستی هم با فرکانس روی ردیاب تست کن و نتیجه بگیر. دوست عزیز وقتی ردیاب قادر باشه فلز درون ظرف فلزی را تشخیص بده دیگه معنا نداره که نتونه توی ساروج یا توی اب یا زیر خاک اون را تشخیص نده

دوشنبه 29 مهر1392 - 1:32pm
استاد
استاد

درود بر شما
مگنت با فرکانس ازاد 79.35 مجددا تست کنید و ببینید چند کیلو میشه چون در مد ازاد وزن را به کیلودقیق میزنه ولی در مد مگنت خود ردیاب وزن را روی عدد صفر تا 90 میزنه. در ضمن یه تست حفره هم بگیر و همینطور عمق هدف را.اگه میشه از دو یا سه جهت با ساعتهای متفاوت شبانه روز تست کن و ببین نتایج یکسان هست یا نه ولی اگه اول صبحی تست بگیری تقریبا بهترین نتیجه دستت میاد[/quote]

جاويد جان با اين فركانس 79.35 هم زدم همون وزن بودش.حفره هم زدم كه اين حفره به يه تونل دو متري ختم ميشد.عمق هدف هم دو متر و20 سانت بود.از چهار جهت هم تست كردم ولي بخاطر شرايط اونجا نمي تونم صبح اين كار رو انجام بدم.ديشب ماه تقريبا كامل بود.
[/quote]
یه اهن ربا با وزن 150 گرم را با وقتی در فرکانس ازاد میزارم و تست میکنم وزن w30رانشون میده و به کیلو هم تقریبا 160 گرم میشه تا انوقت دیگه انتنها به طرف اهن ربا واکنشی نشون نمیدن. همین اهن ربا را در مد مگنت ردیاب تست میکنم w3 فقط جواب میده و اعداد بالاتر اصلا انتها هیچ حرکتی نمیکنند.فکر کنم توی مد ازاد وزن خود اهن ربا مبنا قرار میگیره اما در مد مگنت هاله مغناطیسی حساب میشه که باید باز روی این هم تست زیاد بشه تا به اتبات برسه

دوشنبه 29 مهر1392 - 1:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان سلام
با توجه به تجارب تا چه متراژو حدودا چه مقدار بار جفت آنتنهای این ردیاب عکس العمل دارند چون من در اکثر تستها با وزن زیر5کیلو تجربه گردش جفت آنتن به سمت هدف را با این ردیاب نداشتم.

دوشنبه 29 مهر1392 - 1:57pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
hamze2000 نوشته است:
dj_remix نوشته است:
سلام بر اساتید عزیز
بنده جایی رو زدم که 16 کیلو طلا نشون داده با فرکانس خود دستگاه و مگنت داده تا 30
به نظرتون مگنت 30 نشان دهنده غیر واقعی بودن
هنوز با مود آزاد تست نکردم

dj_remixعزيز مغناطيسش يكم زياده.بهتره بيشتر تست كني و از فركانس ازاد و فركانس ازاد مگنت هم استفاده كني

ممنون حمزه خان
@};- @};- @};- @};-

خوشبخت کسی است که خوشبختی دیگران را فراهم سازد .زرتشت

دوشنبه 29 مهر1392 - 2:28pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

دوستان باز هم تاكيد مي كنم فقط به وزن زده شده اتكا نكنيد و حتما با فركانس55.80حجم رو هم بزنيد.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 29 مهر1392 - 3:50pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

البته دوستان اگر طلا زد براي حجم گيري از اين فركانس 55.80 استفاده كنيد

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 29 مهر1392 - 4:02pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
من دیشب با دوستان توی یه خونه ای در شهر رفتیم که محله ای قدیمیه و قبلا هم چندبار ردیاب جیوه ای و حرارتی و ... زدن.
با 35 که شروع کردم مطابق عکس زیر یه جایی رو گرفت و البته واکنش آنتنها کمی بیشتر از معمولی بود و از 4 جهت گرفت و روی نقطه قیچی شد البته باید بگم امکان حرکت تا روی نقطه فقط از 2 جهت بود .فقط بگم زیر زمین پایین اتاق بالایی هستش.
روی هر 5 گلد جواب داد و روی فرگانس 55.80 هم گرفت فقط تا وزن حدود 250 گرمی.
البته روی نقره هم میزنه ولی نشد دقیق وزن بگیرم.
البته بگم که دوستام یه روز قبل با گفته ردیاب زنهای قبلی از توی زیر زمین با فاصله حدود 70 سانت از نقطه من کنده بودن البته از دیوار زیر زمین که به ضخامت 1.20 س هستش شروع کردن و به سمت پایین رفتن خدود 1 متر.
ولی من که عمق گیری کردم عمقش رو 130 س داد البته از حیاط خونه.
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.
اینم کروکی محل:
یاحق
@};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 30 مهر1392 - 9:11am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
فقط یه مورد یادم رفت بگم .
وقتی با دستگاه نقطه زن پالسی میخواستیم بررسی کنیم اصلا بالانس نمیشه و روی همه دیوارها بوق میزنه.
یه مساله هم اینه وقتی وزن رو بالا میبردم مثلا روی 1 کیلو و پاور هم بالاتر از 3 میذاشتم به سمت شمال میرفتن آنتنها (البته بیرون خونه که معلوم نیست چند تا خونه اونورتره؟)
مورد آخر هم اینه که با فاصله 200 متری در غرب و جنوب غربی خونه قبرستان قدیمی بزرگ با یک امامزاده وجود داره.
یاحق
@};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 30 مهر1392 - 9:18am
مدیر سایت
مدیر سایت

نقطه زن شما ثبات نداره یا فرکانسش بالاست ، از یک دستگاه فرکانس پائین استفاده کنید و این عمقی که شما گرفتید باید بی ار ان هم با لوپ 90 جواب بده ، البته در سه الی چهار متری نقطه مورد نظر دستگاه رو بالانس کنید و بعد برید روی نقطه مورد نظر تا بیخودی بوق نزنه

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 30 مهر1392 - 12:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان سلام
با توجه به تجارب تا چه متراژو حدودا چه مقدار بار جفت آنتنهای این ردیاب عکس العمل دارند چون من در اکثر تستها با وزن زیر5کیلو تجربه گردش جفت آنتن به سمت هدف را با این ردیاب نداشتم.

سه شنبه 30 مهر1392 - 1:05pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 59 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure