انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 31 اردیبهشت1403 - 8:36pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 363 , 364 , 365 , 366 , 367 , 368 , 369 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

اولا من قبلا هم گفتم مشکل پرش داشتم که با کار کشیدن دستگاه حل شد ولی یکی از انتهام خیلی سفت یکیش هم شل بود طوری که اون قسمتی که سقت تر بود سمت هدف که میرفت اصلا تکون نمیخورد هر کاری کردم نشد حتی چن بار هم سمباده کشیدم ته انتهارو ولی باز نشد خلاصه با هماهنگی اقا مجتبی کلا دسته ها و انتهارو عوض کردم الان خیلی خوب دارن سرچ میکنن هدف رو و مشکلی ندارم در ضمن اگه انتنها سفت باشن چون جایی که بار اصلی باشه حرکت انتها اروم و سنگینه انتنها هم بخوان سفت باشن که مثلا برای ذرات حرکت نداشته باشن یا در مقابل باد مقاومت داشته باشن در مورد هدف واقعی هم انتنها عکسل العمل نخواهد داشت اینو بارها ازمایش کردم و در ضمن اونایی که مشکل پرش فرکانس و مشکلات دیگه ای رو ندارن نیازی نیست دست کاری کنن بزار به همون شکل بمونه بیشتر تمرین کنن با ردیاب که اپراتوریشون قوی بشه

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 8 اردیبهشت1393 - 11:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگه کسی ولووم نظامی پیداکردبخبره

دوشنبه 8 اردیبهشت1393 - 1:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ali7777 نوشته است:
انتن هااصلاخوب نیستا:انتن بایدجزم وسفت باشه ..وگرنه اکثره اپراتوروراگیج میکنه باحرکته لق ش....من فقط بادسته 22کارمیکنم چون 35که افتضاست وانقدبایدبالابگیری نزدیکه صورتت تابهت خطه فرکانسه درستوبده وگرنه مثه مرغه پرکنده ت میکنه ...شمایه هدفوقایم کنیدکه ندونیدکجاست بعدبادسته 35 و22 ردشوبزنیدمیبینیدچه ناجوره....بدبخته اپراتوره این انتن هابایدبادووزش وکنترل کنه...انتنوکنترل کنه...ذهنوتوش کنترل کنه..شب هم چشش دربیادتانوکه انتنوببینه...خستگی ه شونه رواضافه کنیدبهش خودش یه موضل ه وکیفیته اپراتوری رم میاره پایین ...یه چیزه جدیدترایده نو ترمیخادبه نظرم م

دقیقا حق با شماست دسته ها باید 90 درجه باشن نه کمتر نه بیشتر این دسته های 35 خیلی باید باهاش ور بری تا چیزی رو سنس بکنه

دوشنبه 8 اردیبهشت1393 - 10:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بله..بهترین زمانه اپراتوری مفید15مینه چون به بعدش خسته میشه بدن وراندمان به شدت پایین میادبایدخیلی زرنگی وتمرکزبذاری تاانتن روعکس العملشوببینی.بعدشم بایدخیلی دقت به انتن هابشه چون لقی زیاده واینجاتمرکزروهی بایدبذاری انتنوبی حرکت کنی تاعکس العملشوبده وکوچکترین اشتباه انتن هاجایه دیگه میراوطبیعتا:جاهایی که اپراتورمیره هواحداقلش باده کمومیادش یااکثراتاریک ومجموعه این ضعف هااپراتوریه وسیله روسخت وکم تمرکزترودل زده ترمیکنه ... @};- @};-

دوشنبه 8 اردیبهشت1393 - 10:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود. آقا من ی سوال داشتم و اون اینه ک فاصله دسته ها از متراژ ب دست اومده کم کنیم منظور ته دسته ها تا زمینه یا روی دسته ها یا نوک آنتنها تا زمین?? ک عمق بدست بیاد

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

دوشنبه 8 اردیبهشت1393 - 10:34pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

سورنای عزیز مرجع شما برای عمق گیری باید خود انتن های برنجی و نوک انتن ها باشه.
در مورد سرعت حرکت انتن ها هم باید بگم اگه شما نسبت به بار در جای بلندی باشید انتن ها سریع بطرف محل میرن و اگه در یه راستا نسبت به بار باشیم انتن ها سنگین و ارام بطرف محل میرن و اگه بار در محل بالاتر از شما باشه انتن ها کند ولی سبک بطرف محل میرن.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 8 اردیبهشت1393 - 10:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمزه جان تجربه تودرموقعه قیچی هم بگووعکس العملش روفلز...به نظرم فک کنم وقتی رومرکزهستیم انتن سریع قفل میشه چسبندگیه خاصی داره...؟ممنون....

دوشنبه 8 اردیبهشت1393 - 10:52pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

علی جان راستش بحث قیچی کردن بحث فوق العاده پیچیده ای هستش.ما نباید رو بار حالت قیچی شدن بصورت قفل شدن رو داشته باشیم??وقتی اوپراتور تو فکرش به بار و وجود بار فکر میکنه حالت هیجانی بدن اون باعث جمع شدن و سفت شدن اندام بدنش میشه که این حالت تو مچ دست ها باعث قفل شدن انتن ها میشه.وقتی انتن ها رو بار قرار میگیرن یه نوع حالت بازی کردن رو پیدا میکنن و هر چه قدر بار بزرگ تر باشه این بازی کردن هم ببشتر میشه.البته انتن ها از هم باز نمیشن بلکه یکم رو هم بازی میکنن.فکر کنم علت این بازی کردن هم وجود مغناطیس قوی بار و اینکه بارهای حجم دار هم باعث رقص بارها میشه که تو این حالت ردیاب و انتن ها سر و ته بار رو می خوان نشون بدن...

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 8 اردیبهشت1393 - 11:12pm
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان فردا قراره یه جا با نسخه مطمئن بریم دعا کنید که چیزی در بیاد. چیزی اگه در بیاد بدون ترس براتون میزارم.

دوشنبه 8 اردیبهشت1393 - 11:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سپاس حمزه جان. استادانه توضیح میدید.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

سه شنبه 8 اردیبهشت1393 - 12:46am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 363 , 364 , 365 , 366 , 367 , 368 , 369 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure