انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت1403 - 6:02am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 362 , 363 , 364 , 365 , 366 , 367 , 368 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام....حمید خان طبق صحبت بعضی از دوستان.. آیا میشه از الیمیناتور دستگاه جدید دیپ فایندر جهت حذف ذرات و خطاها واسه ردیاب 35 استفاده کرد؟ :-\

یکشنبه 7 اردیبهشت1393 - 8:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

یه خبر جدید ... یه خبر جدید..... :)] ردیاب آقا ناصر(تسلا)به خط تولید رسید.........تبریک به ناصر عزیز :ymparty: @};- :)] @};- @};-

یکشنبه 7 اردیبهشت1393 - 8:30pm
استاد
استاد

benhoor نوشته است:
یه خبر جدید ... یه خبر جدید..... :)] ردیاب آقا ناصر(تسلا)به خط تولید رسید.........تبریک به ناصر عزیز :ymparty: @};- :)] @};- @};-

درود بر شما
یعنی میگی ما باور کنیم که نی گل میکنه بچه ها شما این را بشنوید ولی هیچوقت باور نکنید. ایا روزی هم میرسه که مامور پست تق تق دم درب خونه بزنه و توی خورجینش ردیاب ناصررا دربیاره و بگه بفرما اینم ردیاب ناصر.ناصر جان اگه تفکیک زیر خاک برای فلزات قدیمی نداره نفرست که من در را به روی مامور پست باز نمیکنم تا فقط دردم یکی باشه

یکشنبه 7 اردیبهشت1393 - 8:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
جاوید نوشته است:
benhoor نوشته است:

درود بر شما
یعنی میگی ما باور کنیم که نی گل میکنه بچه ها شما این را بشنوید ولی هیچوقت باور نکنید. ایا روزی هم میرسه که مامور پست تق تق دم درب خونه بزنه و توی خورجینش ردیاب ناصررا دربیاره و بگه بفرما اینم ردیاب ناصر.ناصر جان اگه تفکیک زیر خاک برای فلزات قدیمی نداره نفرست که من در را به روی مامور پست باز نمیکنم تا فقط دردم یکی باشه

جاوید جان اشکال نداره بگیر از مامور پست!!!! فوقش در آینده نه چندان دور یکی از کلکسیونرهای معروف ردیاب میشی : D

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

یکشنبه 7 اردیبهشت1393 - 9:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بابا چرا باور نمیکنی جاوید جان......قیمت هم اعلام شده... باور نداری یه سر به سایت همسایه بزن

یکشنبه 7 اردیبهشت1393 - 9:16pm
مدیر کل
مدیر کل

benhoor نوشته است:
با سلام....حمید خان طبق صحبت بعضی از دوستان.. آیا میشه از الیمیناتور دستگاه جدید دیپ فایندر جهت حذف ذرات و خطاها واسه ردیاب 35 استفاده کرد؟ :-\

همین بقول شما دوستان هستن که باعث این همه دردسر در زمینه ردیابی میشن! خیر عزیز من الیمیناتور یک وسیله کلاهبرداری بیشتر نیست که توسط گلد دتکتور ساخته شده و داخلش جز یک LM3914 که درایور LED هست و یک اسیلاتور بسیار ساده آنالوگ هیچ چیزی نداره و عملا مدارش کار خاصی صورت نمیده. پرونده این مثلا حذف کننده رو هم در تاپیک مربوط به ری فایندر بررسی کردیم! عجیب نیست که این مدل حذف کننده رو اون هم با این تکنولوژی فوق بشری فقط این شرکت میتونه تولید کنه!!! :D

یکشنبه 7 اردیبهشت1393 - 9:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام به همه دوستان
در مورد قضیه ولوم و فرکانسا لازم میدونم که چند تا نکته رو که چند ماه وش زوم کردم بیان کنم شاید دوستان دیگه هم همین مشکل را داشتن و یا هنوزم دارن ولی بهش توجه نکردن
چند ماه پیش که ردیاب به دست من رسید شروع کردم باهاش تست گرفتن و ازمونو خطا کردن توی تمام تستهام همیشه ولوم وزنو اون اوایل فقط روی صفر میذاشتم وتمام فرکانسای ازاد رو که دوستان زحمتشو کشیدن تست میکردم تا ببینم برای من هم همون فرکانس جواب میده یا اینکه باید بالا و پایینش کنم و خلاصه تمام فرکانسای ازاد با همون اعدادی که گفته شده بود برای من هم رو همون اعداد سنس میکرد.
بعد از این مرحله شروع به تست ولوم وزن کردم که متوجه موردی شدم واون مورد این بود که وقتی ولوم وزنو روی اعداد خاصی و حتی پایین تر از فلز تست میذارم اصلا فلزو سنس نمیکنه و انتنها جایی دیگه رو نشون میده این تستهای ولوم وزن دقیقا به زمانی خورد که دوستان پیشنهاد دادن که یه کلید برای تلسکپی و انتنای برنجی بذاریم که تلسکپی رو بشه قطع کرد .من این موضوع ولوم وزنو با مجتبی در میون گذاشتم و ایشون گفتن که دستگاه رو برام بفرست تا اون کلید تلسکپی قطع رو برات بفرستم تا مشکل برطرف شه
ما هم فرستادیم و مجتبی جان هم زحمت انداختیم چند روز بعد مجتبی کلا یه ردیاب دیگه برام فرستاد که نو بود و حتی رنگ ولومها تغیر کرده بود و اون کلید تلسکپی هم بهش اضافه شده بود . که بنده خدا حتی به من گفت که احتمال داره اینی که برات میفرستم ولومها یه کم پرش داشته باشن اگه دیدی اذیت میشی چون شما تهرانی و راحتتر میتونی ولوم گیر بیاری بگیر و عوضشون کن
وقتی این ردیاب جدید به دست من رسید دوبار شروع کردم به تست کردن روز از نوع و روزی از نوع توی تستها متوجه شدم که چند تا از فر کانسها دیگه برام سنس نمیشه و اون مشکل ولوم وزن که روی بعضی اعداد میذارم هنوز پا بر جاست وانتنها جایی دیگه رو میگیرن .دیگه وقتی دیدم هر دو ردیاب این مشکلو دارن برای من که حتی یه بار به اریانا هم گفتم در مورد ولوم وزن که اون هم همچین مشکلی داشت ولی متوجه قضیه نشده بود.به ای نتیجه رسیدم که باید یه راه حلی پیدا کنم براش
وقتی هوشی عزیز یه مورد دسته و انتن توی انجمن گذاشت پی گیرش شدم و شروع کردم به ساختن دسته ها ی هوشی
دسته ها رو ساختم طوری که هم مثل همونی که هوشی گذاشته استفاده میشه کرد و هم روی خود دسته های ردیاب میشه نصب کردو استفاده کرد
دسته ها که تموم شد شروع کردم باهاشون تست کردن و به نتیجه فوقوالعاده جالبی رسیدم
دیگه اون مشکل ولوم وزن روی این دسته ها اثر نداشت!! خیلی برام جالب بود
مثلا ولوم وزنو میذاشتم روی 5 گرم و فرکانس طلا وقتی با انتنهای 35 سنس میکردم انتنها سمت فلز نمیرفتن و جایی دیگه رو نشون میدادن در همون حالت بدون اینکه ردیابو خاموش کنم و کوچکترین تغیراتی روش انجام بدم فقط انتنها رو عوض میکردم و با انتنهای هوشی شروع به تست میکردم در عین ناباوری این انتنها خود فلزو سنس میکردن .
من این تست رو بارها وبارها انجام دادم چون اولش فکر میکردم تاثیر ذهنه ولی بارها که این تستها انجا شد متوجه این موضوع شدم
بعد از این انتنها رفتم سرغ این قضیه که چرا چند تا از فرکانسها با اینکه روی صفحه دیجیتالی بدون هیچ پرشی نوشته شدن ولی برام سنس ندارن .
تصمیم گرفتم ولومها رو تعویض کنم و چند تا ولوم 10 کیلوی معمولی از اولین مغازه نزدیک بهمون گرفتم که موقع نصب اولی ن ولوم رو زدم ترکوندم
خلاصه ولومهای اف 1 و اف 2 رو تعویض کردم وبا اینکه این ولومها هم جنس چندان مرغوبی هم ندارن ولی بعد از تعویضشون دیگه دیگه پرش فرکانس هم نداشتم توی اولین تست تمام اون فرکانسهایی که برام سنس نمیشدن در عین ناباوری شروع به سنس کردن و رفتن سراغ فلز . خیلی برام عجیب بود که یه ولوم چقدر میتونه تاثیر گذار باشه
و تا اینجای کار تونستم این دو مورد رو پیدا و بر طرف کنم
حالا بازم پی گیر هستم که ببینم میتونم ولوم بهتر و نظامی تری پیدا کنم تا عوض کنم و تست بگیرم ببینم چی جواب میدن
من فکر میکنم اون حرفی که جاوید بزرگوار در این مورد میگفت که هر کسی باید فرکانس خودشو پیدا کنه به همین مربوط باشه چون اگه قرار باشه فرکانس مثلا 21.04 به من جواب نده در همه نوع شرایط نباید جواب بده ولی با تعویض ولومها شروع ه جواب دادن کرد
ببخشید خیلی خیلی زیاد شد عذر میخوام از اینکه سرتونو درد اوردم
یا حق

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

دوشنبه 7 اردیبهشت1393 - 12:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
سلام دوستآن عزیز ,نتیجه یک سری تست رو مکان دیگری میذارم اگه لطف کنید نظر بدید ممنون میشم,.وزن روی خود هدف 125کیلو شد البته با 219/9,و مگنت 2 شد 45,و حفره شد 28 , حجم 1/7در1/7, حجم مگنت برابر حجم فلز شد , حجم حفره 1در1 شد , عمق 2/4 شد ,عمق مگنت 1,5 شد ,..بعد دو متر حفاری وزن شد 251کیلو ,.متاسفانه باران آمد نتونستیم حفاری را ادامه بدیم.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

دوشنبه 8 اردیبهشت1393 - 8:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

انتن هااصلاخوب نیستا:انتن بایدجزم وسفت باشه ..وگرنه اکثره اپراتوروراگیج میکنه باحرکته لق ش....من فقط بادسته 22کارمیکنم چون 35که افتضاست وانقدبایدبالابگیری نزدیکه صورتت تابهت خطه فرکانسه درستوبده وگرنه مثه مرغه پرکنده ت میکنه ...شمایه هدفوقایم کنیدکه ندونیدکجاست بعدبادسته 35 و22 ردشوبزنیدمیبینیدچه ناجوره....بدبخته اپراتوره این انتن هابایدبادووزش وکنترل کنه...انتنوکنترل کنه...ذهنوتوش کنترل کنه..شب هم چشش دربیادتانوکه انتنوببینه...خستگی ه شونه رواضافه کنیدبهش خودش یه موضل ه وکیفیته اپراتوری رم میاره پایین ...یه چیزه جدیدترایده نو ترمیخادبه نظرم م

دوشنبه 8 اردیبهشت1393 - 10:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقابالاخره این ولومم هاکمکی میتونه کنه وتوخروجیه موج تاثیرداره یانداره .....مشکل الان اینه..............

دوشنبه 8 اردیبهشت1393 - 10:48am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 362 , 363 , 364 , 365 , 366 , 367 , 368 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: sajadkouhi و 46 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure