انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 10:06pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 358 , 359 , 360 , 361 , 362 , 363 , 364 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
mosimol نوشته است:
سلام به دوستان عزیز
امروز بعد دو هفته از خرید 35 رفتیم آنتن زنی و حفاری که یه چیز جالب در آوردیم به طور خیلی اتفاقی رو مد برنز و مس خیلی خوب قیچی زد. عکسشو براتون میزارم.
پیوست:
untitled.JPG

واقعا من یه جای این کار موندم که چطور فقط کاربرای جدید جنس درمیارن :-?

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

جمعه 5 اردیبهشت1393 - 10:15pm
آواتار کاربر

ariana2014 نوشته است:
mosimol نوشته است:
سلام به دوستان عزیز
امروز بعد دو هفته از خرید 35 رفتیم آنتن زنی و حفاری که یه چیز جالب در آوردیم به طور خیلی اتفاقی رو مد برنز و مس خیلی خوب قیچی زد. عکسشو براتون میزارم.
پیوست:
untitled.JPG

درسته تو این تاپیک جدیدم اما شاید تجربه و سنم و تحصیلاتم از شما بیشتر باشه عزیزم.

جمعه 5 اردیبهشت1393 - 10:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگه جنسی دراومده کاره نقطه زنت بوده موسی ی جان @};- ....ممنون داداش اریانایه گل :-* ...نقطه زنه خوب وتموم کننده دلارش بالاس ماهاهم وسعمون نمیرسه فعلا :x

جمعه 5 اردیبهشت1393 - 10:40pm
آواتار کاربر

ali7777 نوشته است:
اگه جنسی دراومده کاره نقطه زنت بوده موسی ی جان @};- ....ممنون داداش اریانایه گل :-* ...نقطه زنه خوب وتموم کننده دلارش بالاس ماهاهم وسعمون نمیرسه فعلا :x

علی جان درسته نقطه زن کاره آخرو انجام داد اما جهت اصلیشو با 35 پیدا کردم نمیخوام تبلیغات کنم برای 35 اما کم کم کار با ردیابو تو ذهنم نهادینه میکنم باید درکش کردو رفت تو بیابون نه اینکه ردیاب بخری بشینی خونت و منتظر این باشی که خدا از آسمون برات نازل کنه . یکی از دوستان نزدیکم به تازگی z1 گرفته اما اون هم چیزی سرتر از نقطه زنای دیگه نیست اصولا یه ردیاب قوی و اپراتور قوی حرف اول و آخر ر تو این کار میزنه .

جمعه 5 اردیبهشت1393 - 10:57pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

علی جان کلا مقایسه طلای جدید با عوامل خطا کار درستی نیست.شما اگه با ردیاب یه فلز مثل سرب رو از زمین خارج کنی تا یه ماه هم همین سرب وزن ده برابر خودش رو خواهد داشت و ردیاب با وزن بالای اونو میگیره که این امر نشان از قدرت فوق العاده تاثیر زیر خاک ماندن فلز رو نشون میده.کلا اولین علت خوب نبودن فرکانس های ازادمون اینکه این فرکانس ها با فلزات جدید بدست اومدن.
mosimol عزیز بهت تبریک میگم.ایشالله موفقیت های بزرگ رو بدست میاری.
اریانای عزیز تا چند روز قبل هم یه مقدار مفرغ و مس خارج کردم و کاربرهای قدیمی فکر کنم فقط دنبال طلا هستن...

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 5 اردیبهشت1393 - 11:19pm
آواتار کاربر

حمزه جان ممنون از شما
مشکل ما اینه که به جنس داخلی به هیچ عنوان اعتقادی نداریم و فکر میکنیم هرچی از اونور میاد همیشه سره اما تا کی باید این داستان ادامه بدیم یکم به مهارتها و ایده ها ... داخلی خودمون هم توجه کنیم بذ نیست. درسته انا چندین سال از ما جلوترن اما نباید دست رو دست گذاشت و همینطور حسرت خورد زمانیکه متوجه شدم چنین ردیابی هست خیلی خوشحال شدم و بهد چند وقت مطالعه روش از طریق همین سایت تهیه کردمش و ازش راضیم .
بازم میگم بهترین راه برای رسین به موفقیت اینه که تلاشتونو چند برابر کنید و ترسو و اینحرفارو بزارید کنار و برید اینقدر بگردید تا به موفقیت برسید.
ببخشید که زیاد حرف زدم به امید موفقیت برای همه

جمعه 5 اردیبهشت1393 - 11:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
سلام کانی جان احتمالا فردا میرم روستامان ,من سه سال پیش یک اهنربای بلندگو تو نیم متری چال کرده بودم ,میخوام ببینم کدام فرکانسا به طلا واکنش داره, اگه چیزی هست که باید تست بگیرم لطفا راهنمایی کن منو ,با تشکر.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

شنبه 5 اردیبهشت1393 - 12:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ariana2014 نوشته است:
mosimol نوشته است:
سلام به دوستان عزیز
پیوست:
untitled.JPG

اریانا جان حرف دل من رو زدی

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

شنبه 6 اردیبهشت1393 - 8:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
موسیو عزیز ضمن تبریک میشه از شیوه ردیابیتان توضیح بدین ,پاین که دسته ها را چطور دستتان میگیرید توضیح بدید ممنون میشم.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

شنبه 6 اردیبهشت1393 - 8:46am

mosimol نوشته است:
سلام به دوستان عزیز
پیوست:
untitled.JPG

دوست عزیز چرا جو سازی میکنید این عکس کفش که فرستاده اید یک زیرسیگاری میباشد که من خودم از استرالیا تعدادی ازش خریدم و برای هدیه اوردم ایران لطفا تا وقتی جنس در نیاوردید به دروغ پیام و عکس ندهید

شنبه 6 اردیبهشت1393 - 8:49am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 358 , 359 , 360 , 361 , 362 , 363 , 364 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 27 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure