انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 12:08pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 357 , 358 , 359 , 360 , 361 , 362 , 363 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شمابالونرزت کارکن عزیزم موفق تری عزیزه دله برادرررررررررررررر......2تاسیمه خالی هم حفره یابی باهاش راحته ومیشه ه ه

پنج شنبه 4 اردیبهشت1393 - 11:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
mosimol نوشته است:
خسته نباشی مجدد به همه دوستان و زحمت کشان
یه موضوعی تو آنتن زنی ذهنمو خیلی درگیر کرده اونم قدرت و سرعت آنتن دست راستم هستش که خیلی سریعتر هدف مورد نظر رو پیدا میکنه نمیدونم کسی از دوستان هست که این اتفاق براش افتاده باشه یا نه .
یه مساله دیگه ای هم که برام خیلی روشن شده آنتن زنی تو روزای ابریه که آنتنا نوسان زیادی دارن و نمیشه درکشون کرد. از مد حفره ردیاب خیلی راضیم چون از 5 تا چاه تو یه باغ هر 5تا رو پیدا کردم حتی دوتا از اونا رو پر کرده بودن خلاصه برای من که تو عالم ردیابی تازه وارد شدم بسیار جالب بود به امید خدا دارم مطالعاتمو زیاد میکنم تا اپراتور خوبی بشم و در آینده نتیجه بگیرم.
ممنون از همه

دوست عزیز برای من هم همینطوری هست

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

پنج شنبه 4 اردیبهشت1393 - 11:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقا کانی سوالی داشتم اگه روی هدف واقعی را حفاری کنیم وتا عمق مورد نظر سه متر مانده باشه آیا حجم کم میشه و آیا وزن زیاد میشه.این اتفاق برای یکی از حفاری های من اتفاق افتاده.

پنج شنبه 4 اردیبهشت1393 - 11:19pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

jafar نوشته است:
آقا کانی سوالی داشتم اگه روی هدف واقعی را حفاری کنیم وتا عمق مورد نظر سه متر مانده باشه آیا حجم کم میشه و آیا وزن زیاد میشه.این اتفاق برای یکی از حفاری های من اتفاق افتاده.

به نظر من وزن باید کاهش پیدا کنه ولی نقطه زنی و قدرت کشش به سمت هدف بیشتر بشه.
در این مورد حمزه بهتر میتونه نظر بده.
@};-

پنج شنبه 4 اردیبهشت1393 - 11:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Kani نوشته است:
jafar نوشته است:

به نظر من وزن باید کاهش پیدا کنه ولی نقطه زنی و قدرت کشش به سمت هدف بیشتر بشه.
در این مورد حمزه بهتر میتونه نظر بده.
@};-

ممنون هستم کانی جان منتظر نظر استاد حمزه هم هستم .قدرت کشش فکر میکنم فرق نکرده

پنج شنبه 4 اردیبهشت1393 - 11:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یه تجربه دیگه هم تازه بهش رسیدم این هست که برای از بین بردن قدرت ذهن و فرکانس مشابه دسته ها را به سینه بچسبونیم عمل کردمان بهتر میشه.اگه دوستان دیگه ای هم این تجربه را دارند عنوان کنند ممنون میشم.

پنج شنبه 4 اردیبهشت1393 - 11:57pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

jafar نوشته است:

جعفر عزيز اگه بعد از نيم يا يك متر حفاري ردياب بزني هم وزن بايد خيلي زياد افزايش پيدا كنه و هم حجم؟
ولي اگه اين حفاري چند روز بمونه و بعد ردياب بزني وزن خيلي خيلي كمتر ميشه.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

جمعه 5 اردیبهشت1393 - 6:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بازم یه تسته دیگه که نشون ازسنسه ضعیفه ردیابونشون میده متاسفانه:15گرم طلایه 24عیارتو30سانتی زمین گذاشته بودن دوستانم ودقیق 4متراونطرف ترش هم تو40 سانتی ترکیبی ازریشه هایه درخت وسیلیس وزغال وکوزه وسنگ اهن وذراته کاری که یادگاریه کارایه قبلم بوده 1ماه پیش گذاشتن وچندین بارم اب پاش دادندتاقدرتشون زیادبشه جفتش ...من امروزرفتم سره جاکه اصلانمیدونستم جاکجاس از15متری ش ردیابوروشن کردم باگلده 1و2و3و4وازدم فرکانس هاروچک کردن دقیقارفت:سره معجونه ذرات هرکاری کردم من خدامیدونه نمیدونستم کجاهست وکدوم چی هست که دوستام بازکردن ومعلوم شدذراته لعنتیه....بچه هابه خودتون ببالیدچون بهترین اپراتورخودمونیم ...منم کاره سنگینیوازدست دادم چندوقت پیش که نتایجشوگذاشتم ودوستان ماروتمسخرگرفتن ولی واقعیت ردیاب ردداده بودش واین یه واقعیته ...فعلادس نگه دارین دوستان تاببینیم دوستمون اقاکانی وبردیا نتیجه شون به کجامیرسه....اینم شانسه ماست دیگههرچی سنگه واسه پایه لنگه :(( :(( :(( :( #-o

جمعه 5 اردیبهشت1393 - 9:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
ali7777 نوشته است:
بازم یه تسته دیگه که نشون ازسنسه ضعیفه ردیابونشون میده متاسفانه:15گرم طلایه 24عیارتو30سانتی زمین گذاشته بودن دوستانم ودقیق 4متراونطرف ترش هم تو40 سانتی ترکیبی ازریشه هایه درخت وسیلیس وزغال وکوزه وسنگ اهن وذراته کاری که یادگاریه کارایه قبلم بوده 1ماه پیش گذاشتن وچندین بارم اب پاش دادندتاقدرتشون زیادبشه جفتش ...من امروزرفتم سره جاکه اصلانمیدونستم جاکجاس از15متری ش ردیابوروشن کردم باگلده 1و2و3و4وازدم فرکانس هاروچک کردن دقیقارفت:سره معجونه ذرات هرکاری کردم من خدامیدونه نمیدونستم کجاهست وکدوم چی هست که دوستام بازکردن ومعلوم شدذراته لعنتیه....بچه هابه خودتون ببالیدچون بهترین اپراتورخودمونیم ...منم کاره سنگینیوازدست دادم چندوقت پیش که نتایجشوگذاشتم ودوستان ماروتمسخرگرفتن ولی واقعیت ردیاب ردداده بودش واین یه واقعیته ...فعلادس نگه دارین دوستان تاببینیم دوستمون اقاکانی وبردیا نتیجه شون به کجامیرسه....اینم شانسه ماست دیگههرچی سنگه واسه پایه لنگه :(( :(( :(( :( #-o

علی جان از ته دل برت ارزوی موفقیت میکنم داداش :ymhug:

دوست خوبم حتما حتما یه نقطه زن خوب در کنار ردیاب استفاده کن @};-

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

جمعه 5 اردیبهشت1393 - 9:50pm
آواتار کاربر

سلام به دوستان عزیز
امروز بعد دو هفته از خرید 35 رفتیم آنتن زنی و حفاری که یه چیز جالب در آوردیم به طور خیلی اتفاقی رو مد برنز و مس خیلی خوب قیچی زد. عکسشو براتون میزارم.
پیوست:
untitled.JPG

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 5 اردیبهشت1393 - 10:08pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 357 , 358 , 359 , 360 , 361 , 362 , 363 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 14 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure