انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 9 اردیبهشت1403 - 1:22am

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 352 , 353 , 354 , 355 , 356 , 357 , 358 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
عکس ریزش محل

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

پنج شنبه 28 فروردین1393 - 6:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستاناین عکس اون محلی هست که گفته بودم با استفاده از روش استاد اریا به وجود اتاق پی بردم اما متاسفانه بعد ریزش محل میراث دست گذاشت روش

پنج شنبه 28 فروردین1393 - 6:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان عزیزم اینه عکس را برای این زدم کهیه موقع دوستانی که کمی نا امید شدن دوباره ردیاب را دستشان بگیرند و کاوش دوباره را شروع کنند .اگه اصول را درست انجام بدیم احتمال موفقیت مان بیشتر خواهد شد.من خودم سعی دارم ازدوباره شروع کنم و رو اصول اولیه تمرکز کنم.

پنج شنبه 28 فروردین1393 - 7:06pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

jafar نوشته است:
دوستان عزیزم اینه عکس را برای این زدم کهیه موقع دوستانی که کمی نا امید شدن دوباره ردیاب را دستشان بگیرند و کاوش دوباره را شروع کنند .اگه اصول را درست انجام بدیم احتمال موفقیت مان بیشتر خواهد شد.من خودم سعی دارم ازدوباره شروع کنم و رو اصول اولیه تمرکز کنم.

احسنت جعفر عزیز.
من این نکته راقبلا گفته ام.تمام فنونی که اساتید ردیابی به کار می برند،حفظ هستیم ولی نمی توانیم به کار ببندیم .روی همین حساب اگه بیشتر تمرین هایمان را روی حرکات پایه ومخصوصا شناخت حرکت آنتن بگذاریم ،به نتیجه خواهیم رسید .

***به اندازه ی شناختمان ازدنیا ،بهره مندیم***

پنج شنبه 28 فروردین1393 - 7:14pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

یه سوال از اساتید محترم دارم .چند بار هم پرسیده ام .
اگه روی هدفی یا 10 متری آن: که آنتن خالی را به طرف خودش میکشه.چه طوری باید وزن بگیریم .در صورتی که توی این محوطه ی اشاره شده هر وزنی به ردیاب مید هیم ،دوباره هدف را سنس میکنه.
ممنون

***به اندازه ی شناختمان ازدنیا ،بهره مندیم***

پنج شنبه 28 فروردین1393 - 7:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آخرین فرکانسهای مس و مفرغ چند هستش؟

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

پنج شنبه 28 فروردین1393 - 8:24pm

توصیه من به دوستانی که در این امر فعالیت دارند اینه که از ردیاب به تنهایی برای پیدا کردن قطعات پراکنده و تصادفی که آثار و علائم خاصی ندارند بدون نقطه زن استفاده نکنند! ردیاب بیشتر برای پیدا کردن قبور مهم و دفینه ها که ورودی دارند مناسبه که با چشم خودتون بتونید ورودی که توسط ردیاب گرفتید تایید کنید!

جمعه 29 فروردین1393 - 3:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خب نتائجه تسته مگنت ٤١ووزنه ١،٦تن هم حفاري شدحجم هم ٢'٢ عمق هم شد٣ونيم مترتوكمربنده يه قلعه كه تو٣و٢٠به فرغون كوزه برخورديم،،،،حركته انتن هم اروم وباهم بودش ولي بازم جواب ندادروفلز

جمعه 29 فروردین1393 - 11:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حركته انتن هم زيادملاك نيس
دقيقا٢جاروزدم إز فاصله ٢٠٠متري پيداكردم كه حركته جفت انتن باهم ونرم واروم بودش:ولي وقتي نقطه ش كردم اهن وفلزاتوسريع زدم همه روبازميگرفت كه فهميدم ذراته جايه ديگه ام كه شب بوداز٣٠٠ متري جفت انتن بعده چندثانيه حركت داست رفتم ديدم يه كوهه پره سيليسوگرفته واونم باوزنه چندفلزپشته هم رددادم
پس حركته انتن هم ملاك نيس اصلااصلا

جمعه 29 فروردین1393 - 11:44am

با سلام خدمت دوستان متاسفانه قبلا هم بنده به اين موضوع اشاره داشتم كه اكثر فركانسهاي دستي وخود مودهاي طلاي دستگاه به سفال .استخوان .ذرات خاكويك سري سنگها حساس هستش واونهرو بجاي طلا ميگيره من الان حدود شش ماهي ميشه كه رديابي نميكنم چون دستم سرد شده چون از بس حفاري بي مورد داشتم بنا بر اين بايد يك فركانسي باشه كه فقط خود فلز رو بگيره كه تا امروز دوستان واساتيد خيلي روش كار كردند اما بي نتيجه بوده وبايد به اين نتيجه رسيد كهحتما نقطه زن خوب در كنار اين رد ياب باشه وگرنه حفاري با اين رد ياب براي طلا بيهوده خواهد بود

جمعه 29 فروردین1393 - 11:52am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 352 , 353 , 354 , 355 , 356 , 357 , 358 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 38 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure