انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 3:20pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 346 , 347 , 348 , 349 , 350 , 351 , 352 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

benhoor نوشته است:
با سلام خدمت دوستان....من هم 15روزی هست 35رو گرفتم و10 روزی هست که دارم این تاپیکو از اول مطالعه میکنم تا امروز رسیدم به دوستان...راستش من تجربه کار حرفه ای با امنیترون و پی پی ال و جیوه ای و...داشتم وبا 35 هم تستهایی انجام دادم که اکثر فرکانسهایی که استاد حمزه بهشون جواب مثبت میده با بدن من هم سازگاره...اولین جایی که واسه دوستی رفتم و زدم 2.5*1.5 داد و عمق 2.20و وزن تا 16 کیلو گلد..... خلاصه گفتم قبره و تو یه مرغواری بود وواسه استخر کنده بودن وبه یه علائمی خورده بودن.......طبق تجربه دوستان گفتم نباید از 100 گرم بیشتر باشه....دیروز کار کردن و تو 1.90 به سنگچین و قبر رسیدن...یه جفت گوشواره 9گرم..یه جوقن سنگی...یه قوری سبز از مینا که شکستنش..ویه کوزه خالی حاصل کار بود... امیدوارم مفید واقع بشه

بسیار هم عالی
مبارکتون باشه
:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:
@};- @};- @};-

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

یکشنبه 24 فروردین1393 - 5:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

benhoor نوشته است:
با سلام خدمت دوستان....من هم 15روزی هست 35رو گرفتم و10 روزی هست که دارم این تاپیکو از اول مطالعه میکنم تا امروز رسیدم به دوستان...راستش من تجربه کار حرفه ای با امنیترون و پی پی ال و جیوه ای و...داشتم وبا 35 هم تستهایی انجام دادم که اکثر فرکانسهایی که استاد حمزه بهشون جواب مثبت میده با بدن من هم سازگاره...اولین جایی که واسه دوستی رفتم و زدم 2.5*1.5 داد و عمق 2.20و وزن تا 16 کیلو گلد..... خلاصه گفتم قبره و تو یه مرغواری بود وواسه استخر کنده بودن وبه یه علائمی خورده بودن.......طبق تجربه دوستان گفتم نباید از 100 گرم بیشتر باشه....دیروز کار کردن و تو 1.90 به سنگچین و قبر رسیدن...یه جفت گوشواره 9گرم..یه جوقن سنگی...یه قوری سبز از مینا که شکستنش..ویه کوزه خالی حاصل کار بود... امیدوارم مفید واقع بشه

اینجا چند تا احتمال وجود داره
کاش این کوزه خارج نمیشد =(( اون موقع می شد به وزنهای بالا هم دل بست.بنظرتون کوزه اینجا مورد ردیابی قرار نگرفته؟
وزن حدودی کوزه فکر میکنید چقدر هستش؟
امکانش هست هرچه زودتر بازم از اون گوشواره ها با ردیاب وزن بگیرید؟

یکشنبه 24 فروردین1393 - 5:08pm
مدیر کل
مدیر کل

benhoor عزیز به شما تبریک میگم. ایشالا که در ادامه کاوشهاتون هم موفق باشین.

یکشنبه 24 فروردین1393 - 5:13pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

منم به نوبه خودم به بنهور عزیز تبریک میگم.انشالله بیان توضیحات بیشتری رو بدن در مورد قبل و بعد حفاری

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

یکشنبه 24 فروردین1393 - 5:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bardia نوشته است:
benhoor نوشته است:

اینجا چند تا احتمال وجود داره
کاش این کوزه خارج نمیشد =(( اون موقع می شد به وزنهای بالا هم دل بست.بنظرتون کوزه اینجا مورد ردیابی قرار نگرفته؟
وزن حدودی کوزه فکر میکنید چقدر هستش؟
امکانش هست هرچه زودتر بازم از اون گوشواره ها با ردیاب وزن بگیرید؟

به نظرم کوزه باعث شده بیشترین حرکت آنتنها به سمت هدف شده باشه

یکشنبه 24 فروردین1393 - 6:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال

روی گوشواره بیرون هم قیچی شد و روی کوزه با 21.04 و38.93ولی 50 متر دورتر از چاله...چون هنوز از نزدیک میرفت رو چاله گفتم یه متر دیگه برن از اسکلت پایین چون حس کردم ممکنه قبر دوپوش باشه....امشب کارمیکنن ونتایجو اعلام میکنم ;)

یکشنبه 24 فروردین1393 - 6:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

benhoor نوشته است:
روی گوشواره بیرون هم قیچی شد و روی کوزه با 21.04 و38.93ولی 50 متر دورتر از چاله...چون هنوز از نزدیک میرفت رو چاله گفتم یه متر دیگه برن از اسکلت پایین چون حس کردم ممکنه قبر دوپوش باشه....امشب کارمیکنن ونتایجو اعلام میکنم ;)

ای پس استخوان هم میتونه باشه
داداش با ردیاب وزنگیری کن از هردوتاش
هم از گوشواره هم از کوزه

یکشنبه 24 فروردین1393 - 6:35pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

این کوزه لامذهب چقدر مهمه..اگر بار باشه تو کوزه میزاشتن پلمپش میکردن اگه قبر باشه برای ایین تدفین اون جنازه بازم کوزه میزاشتن برای اذوقه و توشعه اون نفر باز برای لایه گذاری از کوزهای شکسته استفاده میشده باز تو حفاریها که بعضا نشون داده حتی اذوقه کشاورزان هم سر زمینها باز تو کوزه نگهداری میشده ولی فلز ارزشمندی توش نبوده امان از دست این کوزه ها.ولی همه جا این کوزه ها بد شانسی نیست اتفاقا خیلی هم خوش شانسی داره یه سری مجسمه های سفالی تو بعضی از حفاریها در میاد که خودش مثل طلا با ارزشه و قدمت داره مثل سفالهایی که بصورت موجودات خیالی و افسانه ای طراحی شده اند و این خودش خیلی با ارزشه

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

یکشنبه 24 فروردین1393 - 6:40pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

benhoor عزيز منم بهت تبريك ميگم.
چيزي كه مشخص مي كنه ردياب كوزه رو زده يا طلا بر مي گرده به رطوبت كوزه.
ردياب بر اساس وزني كه اين دوستمون ميگه طلا و كوزه رو زده ولي حجم گيري اون نشون ميده كوزه باعث افزايش حجم و تقويت وزن شده.اگه جناب benhoor عزيز مقدار مگنت رو بگن اين معما حل خواهد شد.منم تو قبر يه تيكه طلاي كوچيك رو زدم كه كنارش كوزه نبود بلكه استخوان وجود داشت و وزن سنس من گرمي بود.سنس فلز طلا بر خلاف نقره وزن نبايد نجومي باشه و مگنت بدست اومده هم بايد نزديك وزن بدست اومده بار باشه.يعني وقتي طلا ميده وزن 70 كيلو مگنت هم بايد بده حداقل 60 و اين نشون ميده فلز طلا هستش و اگه وزن نجومي باشه و مگنت هم بالاي 60 بايد مد نقره ردياب حتما استفاده بشه.البته نكته اصلي اينكه كوزه نزديك گوشواره ها بوده كه دوستان تو حفاري موفق به پيدا كردن اين گوشواره ها شدن و اگه اين كوزه 1متر دور تر بود نقطه ردياب دقيقا ميشد محلي كه كوزه هستش و علت اون هم اينكه اين كوزه بواسطه داشتن مغناطيس پايين نقش يه گيرنده مغناطيسي رو بازي مي كرد و مگنت طلا رو به خودش جذب مي كرد.موفق باشيد

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

یکشنبه 24 فروردین1393 - 6:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال

در ضمن ..من دیروز با 35 همونجا داشتم تست میزدم و 20 دقیقه ای تو آفتاب بودم که یهو ال سی دی قاطی کرد منم به آقا مجتبی رنگ زدم گفت شایو میکدو سوخته.... خدارو شکر بعد از 2 ساعت نه سرد شد درست شد....دوستان تو آفتاب مراقب نور مستقیم باشن

یکشنبه 24 فروردین1393 - 6:52pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 346 , 347 , 348 , 349 , 350 , 351 , 352 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure