انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 2:18pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 345 , 346 , 347 , 348 , 349 , 350 , 351 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

به نظرم اگه 20 تا20 تاازاعضاپولامونوروهم میکردیم وچندتاوسیله برنده خوبه خارجی میخریدیم مثه 5000وz1 وکارایه هموزده بودیم به نوبت :الان هممون موفق شده بودیم والله .... :D

یکشنبه 24 فروردین1393 - 2:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اساتید کمک کنند
باز هم جایی رو که در شیب یک تپه قرار داشت با نقره تست کردم.2فرکانس نقره دقیقا یکجا با حجم 1.5 در 1.5 قیچی کرد و عمق هم حدود 1.7 بود و 99.02 اصلا واکنشی نداشت.وزن 4 تن و حجم مگنت بیشتر بود حدود 20 سانت و عمق مگنت هم یک متر.هیچکدام از فرکانسهای طلا روی این نقطه قیچی نشد و به سمت دیگری متمایل مسشدند.مگنت هم 90 رو داد
نظرتون چیه؟
فکر میکنید نقره باشه اون زیر؟
اگر چیزی مثل استخوان و سفال بود و خطا بود با این تجربیات دوستان باید طلا حداقل قیچی میکرد
نظرتون چی هستش؟

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

یکشنبه 24 فروردین1393 - 2:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ali7777 نوشته است:
به نظرم اگه 20 تا20 تاازاعضاپولامونوروهم میکردیم وچندتاوسیله برنده خوبه خارجی میخریدیم مثه 5000وz1 وکارایه هموزده بودیم به نوبت :الان هممون موفق شده بودیم والله .... :D

علی جان اون موقع باید ژتون بخریم از 2 ماه قبل :))

یکشنبه 24 فروردین1393 - 2:06pm

پس با این تست ها و حفاری های اشتباه عملا روی نقطه زنی این ردیاب برای فلزات قدیمی مدفون نمیشه حساب کرد!! و فقدان یه نقطه زن خوب در کنار این ردیاب باز احساس میشه :-?

یکشنبه 24 فروردین1393 - 2:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bardia نوشته است:
اساتید کمک کنند
باز هم جایی رو که در شیب یک تپه قرار داشت با نقره تست کردم.2فرکانس نقره دقیقا یکجا با حجم 1.5 در 1.5 قیچی کرد و عمق هم حدود 1.7 بود و 99.02 اصلا واکنشی نداشت.وزن 4 تن و حجم مگنت بیشتر بود حدود 20 سانت و عمق مگنت هم یک متر.هیچکدام از فرکانسهای طلا روی این نقطه قیچی نشد و به سمت دیگری متمایل مسشدند.مگنت هم 90 رو داد
نظرتون چیه؟
اگر چیزی مثل استخوان و سفال بود و خطا بود با این تجربیات دوستان باید طلا حداقل قیچی میکرد
نظرتون چی هستش؟

با درود خدمت شما
اگه تست طلابود به خاطر وزنه بالا قطعا" خطا بود چون سابقه وزن بالا با مگنت بالا در نقره بوده اگه شرایط حفاری دارید
شروع کنید ولی در خصوص نقطه باید دقت داشته باشید و باز هم جای خالی یه نقطه زن وجود داره هم برای تایید و نقطه دقیق
امیدوارم موفق باشید

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

یکشنبه 24 فروردین1393 - 3:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بنيامين1 نوشته است:
bardia نوشته است:
اساتید کمک کنند
نظرتون چیه؟
نظرتون چی هستش؟

با درود خدمت شما
اگه تست طلابود به خاطر وزنه بالا قطعا" خطا بود چون سابقه وزن بالا با مگنت بالا در نقره بوده اگه شرایط حفاری دارید
شروع کنید ولی در خصوص نقطه باید دقت داشته باشید و باز هم جای خالی یه نقطه زن وجود داره هم برای تایید و نقطه دقیق
امیدوارم موفق باشید

تشکر میکنم دوست خوبم
قرار بود یک نقطه زن خریداری کنیم که فعلا پولش جور نشد ولی یکی از دوستان قرار شد نقطه زنی امانت بگیره تا همه جاهای ردیابی شده رو تست کنیم.
نتایج رو حتما اعلام میکنم
فقط امیدوارم نقطه زن کار خودش رو خوب انجام بده که امیدمون بهش زیاده چون اکثر جاها عمقشون زیر 2متر هستش

یکشنبه 24 فروردین1393 - 3:30pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

شماها بالا برین پایین بیاین قانون کار حفاری میگه در کنار ردیاب باید یه نقطه زن داشته باشین.من تو عمق 1.50سانتی یه کاسه مسی به ابعاد 13.13رو دفن کردم ردیاب به سختی سنسش میکنه اگه من نمیدونستم اونجا فلزی هست عمرا میتونستم این فلز رو تو این عمقی ردیابی کنم هر چی هدفم رو تو عمق بیشتری میزارم انتنها سنگینتر و بعد از 20ثانیه ارو اروم حرکت میکنن به سمت هدف در حالی که قبلا فوری و خیلی تیزتر حرکت داشتن خلاصه ردیابی یعنی این باید ببینیم این چنسی که اقا مجتبی متقبل شده درست کنه با لوپهای 1.1 میتونه مکل خوبی برای ردیابمون باشه یا نه چون نقطه زن خیلی سریع تر میتونیم تایید یا رد کنیم هدفی رو که ردیاب گرفته و زودتر موفق تر میشیم :YMPEACE:

یکشنبه 24 فروردین1393 - 3:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استادجاویدوحمزه کم پیداشدین...فارغ ازموضوعه تایپیک دلم واستون تنگ شده ه ه ه نیستین ن ن ن ن ن

یکشنبه 24 فروردین1393 - 4:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت دوستان....من هم 15روزی هست 35رو گرفتم و10 روزی هست که دارم این تاپیکو از اول مطالعه میکنم تا امروز رسیدم به دوستان...راستش من تجربه کار حرفه ای با امنیترون و پی پی ال و جیوه ای و...داشتم وبا 35 هم تستهایی انجام دادم که اکثر فرکانسهایی که استاد حمزه بهشون جواب مثبت میده با بدن من هم سازگاره...اولین جایی که واسه دوستی رفتم و زدم 2.5*1.5 داد و عمق 2.20و وزن تا 16 کیلو گلد..... خلاصه گفتم قبره و تو یه مرغواری بود وواسه استخر کنده بودن وبه یه علائمی خورده بودن.......طبق تجربه دوستان گفتم نباید از 100 گرم بیشتر باشه....دیروز کار کردن و تو 1.90 به سنگچین و قبر رسیدن...یه جفت گوشواره 9گرم..یه جوقن سنگی...یه قوری سبز از مینا که شکستنش..ویه کوزه خالی حاصل کار بود... امیدوارم مفید واقع بشه

یکشنبه 24 فروردین1393 - 4:54pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
benhoor عزیز خوشحالم که اول کار نتیجه رضایت بخش بوده.
میشه لطفا دقیقا تستهایی که توی محل انجام دادین بفرمائید.
ضمنا ممنون میشیم اگه در مورد اپراتوری و تجربیاتت بی بهرمون نذاری.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 24 فروردین1393 - 4:59pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 345 , 346 , 347 , 348 , 349 , 350 , 351 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure