انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 8:19pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
البته با اجازه اساتید و حمزه عزیز hoca2del جان فکر کنم برای مس میتونی از فرکانس 27.57 استفاده کنی .
امیدوارم موفق باشی.
فقط هرگز اعتماد به نفس خودتو از دست نده و سعی کن همیشه تمرین کنی تا قلق کار بیاد دستت.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 28 مهر1392 - 4:03pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

hoca2del نوشته است:
دوست من یک مشکلی که من دارم در اصل می خوام خیال همکارام رو نسبت به این
ردیاب راحت کنم اینه که اونا تو یه باغ پرتقال 5 کیلو مس رو تو بتون از 5 سال پیش پلمپ
کردن تو عمق 80 سانتی واز من انتظار پیدا کردنشو دارن
اگه ممکنه راهنمایهای لازم رو به من بگی خیلی ممنونتون می شم

دوست خوبم اول بايد خيال شما از طرف خودتون راحت باشه بعد بريد اون مس رو پيدا كنيد.اگه تو تمرينات تونستيد با تمرين يه چيز مخفي شده رو پيدا كنيد نگران نباشيد اونم پيدا مي كنيد.براي پيدا كردن اون مس با اون وزن و عمق كار سختي نداريد.ردياب رو با وزن 4.5كيلو بزاريد رو مس و با ولوم 10 ردياب رو بالا ببريد و مسير رو مشخص كنيد.ردياب شما اولش خيلي گيج ميزنه و اين طبيعي هستش.سعي كنيد ردياب و انتن هاي برنجي زياد بهم نزديك نباشن تا شما دچار خطا نشيد.ردياب بهتر هستش زير انتن هاي برنج قرار بگيرن.رديابي رو كه شروع كرديد به حركت انتن ها خوب دقت كنيد و از اينكه نتونيد اون مس رو پيدا كنيد اصلا به خودتون فشار وارد نكنيد.مسير رو كه پيدا كرديد 10متر 10 متر جلو بريد و باز آنتن بزنيد.به محل كه رسيديد ردياب رو 5 دقيقه خاموش كنيد و در محل از ولوم فاين استفاده كنيد اونم تاييد شد وزن رو بالاتر از 5.5كيلو قرار بديد اگه تو اين وزن قيچي نشد جا رو درست زديد.حالا براي اينكه بيشتر مطمئن بشيد رد مود ازاد اين فركانس رو به ردياب بديد و وزن رو روي4.5قرار بديد.اينم فركانس27.57.رو اينم قيچي شد عمق گيري كنيد و به دوستاتون بگيد همين جا هستش اونم با غرور :D

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

یکشنبه 28 مهر1392 - 4:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بسیار ممنون از شما و استاد بینای عزیز
باعث دلگرمی وافتخاره بودن با شما دوستان در این انجمن

یکشنبه 28 مهر1392 - 4:15pm
استاد
استاد

hoca2del نوشته است:
دوست من یک مشکلی که من دارم در اصل می خوام خیال همکارام رو نسبت به این
ردیاب راحت کنم اینه که اونا تو یه باغ پرتقال 5 کیلو مس رو تو بتون از 5 سال پیش پلمپ
کردن تو عمق 80 سانتی واز من انتظار پیدا کردنشو دارن
اگه ممکنه راهنمایهای لازم رو به من بگی خیلی ممنونتون می شم

درود بر شما
ابتدا با همون فرکانسی که روی ردیاب مربوط به مس هست کار کن و و زن را صفر بزار و یک ظرف یا تیکه مس در 5 متری یا 10 متری خودت قرار بده و تست کن که با ردیاب میتونی اون را بگیری یا نه اگه تونستی اون را بگیری زیر زمین هم براحتی میتونی بگیری اگه نتونستی با ردیاب اون را بگیری پس هنوز ردیابی را درست یاد نگرفته اید . اگه تونستی مس روی زمین را بزنی ابتدا با مد حفره یابی ردیاب تست کن و ببین حفره در اطرافت که خوب جواب میده چندتا هست چون حفره پر کرده را ردیاب بهتر میتونه بگیره در ضمن در تست با 35 وزن کمتر از 100گرم و روی زمین باشه و طلا باشه روی اون حساب نکن چون انتنها عکس العمل تقریبا ضعیفی روی اون دارند چون فلز جدید هست و یون نداره که قویتر بتونه انتنهای ردیاب را به طرف خودش بکشونه البته ایتدا دستگاه را حدود 5 دقیقه بزار که روی مد مس ردیاب روشن باشه بعد انتنها را دستت بگیر و ردیابی کن با فرکانس دستی هم میتونی خیلی خوب مس را پیدا کنی البته باید بیشتر از 10 متر از هدف دور نباشی اگه دیدی باز نتونستی مس را ردیابی کنی روی مد مگنت ردیاب را بزار و خدود 5 دقیق بهش فرصت بده بعد انتن بزن شاید یون مغناطیس شونده باشه که انتنهای ردیاب را به طرف خودش جذب بکنه

یکشنبه 28 مهر1392 - 7:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آیا با ردیاب میتونیم جنس داخل ساروج رو حدس بزنیم? منظور چیزی وجود داره یا نه?

دوشنبه 29 مهر1392 - 8:48am
استاد
استاد

fabienmartin نوشته است:
آیا با ردیاب میتونیم جنس داخل ساروج رو حدس بزنیم? منظور چیزی وجود داره یا نه?

درود بر شما
روی فرکانس دستی این کار شدنی هست برای تست هم به انگشتر توی قوطی کمپوتی بزار و فرکانس طلا به دستی بده و تست کن و یا اینکه روی گلد از 1 تا 5 استفاده کن و ببین انتنها به طرف قوطی میروند یا نه اگه به طرف مسیر قوطی رفتند اون وقت ادامه بده و از روی فوطی رد بشو و ببین حین رد شدن روی قوطی قیچی میکنه یا نه و نتیجه را اعلام کن

دوشنبه 29 مهر1392 - 9:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در مورد خلا(حفره):
حفره های کوچیک رو به اندازه توپ فوتبال مثل لانه بعضی حیوانات روی شماره دو حذف میکنه
حفره قبرها مسلمان و عصر آهن به اندازه قبر مسلمان شماره ده جواب میده
حفره به انازه یک اتاق 12 متری شماره پنجاه

با سلام خدمت دوستان دوستمون دی جی ریمکس در مورد مود حفره و درجه وی اون به نتایج خوبی رسیدند که هر حفره ای با شماره وی تعین شده خاصی جواب
میده شما می تونید تو خونه ای که طبقه پایین خالی باشه با مود وی 50 تست کنید می بینید کلا"در حالت قیچی هستش دوستان چنانچه در مورد عدد وی مود حفره اعداد با اندازه حفره خاص رسیدن به اشتراک بزارند با تشکر و ارزوی موفقیت :YMPEACE:

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

دوشنبه 29 مهر1392 - 9:32am
استاد
استاد

درود بر شما
مد مگنت 1و 2 خیلی عالی جواب میده در تست .150 گرم اهن ربا را رویw4 حذف میکنه . قدرت نهایی مغناطیس زیر زمین که فلزات ایجاد میکنند زیاد نیست نهایت با شماره 10 همه اونها حذف میشه و اگه وزن در حد شماره 80 یا90 شد که مطمعنا یک رگه بزرگ مگنت زیر زمین هست و باید در اینجا از مد مس که روی ردیاب هست استفاده کرد تا اگه مس یا طلای که عیار اون پایین باشه و مس درون اون بکار رفته بدینوسیله شناسایی بشه. در کل برای دقت زیاد در ردیاب از مد دستی اسفاده کنین اگه فرکانسهای مشابه در یه منطقه زیاد هست

دوشنبه 29 مهر1392 - 9:47am
استاد
استاد
آواتار کاربر

دوستان من مد مغناطيس رو يه جاي باستاني تست كردم.تا w:14 هم قيچي شد و از اون بيشتر ديگه قيچي نشد.تمام فركانس هاي ازاد رو تست كردم كه همشون قيچي شدن :D

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 29 مهر1392 - 10:55am
مدیر سایت
مدیر سایت

پیرو فرمایشات برادر عزیزم آقا جاوید
عرض کنم که باید یک مطلب کلی رو خدمت همه دوستان بگم ، دوستان سعی کنید بخوبی فرکانسهای آزاد رو با مد دستی در هر منطقه آب و هوایی که هستید بخوبی بدست بیارید ، چون ممکنه منطقه به منطقه مقداری تفاوت وجود داشته باشه ، با این گزینه ، طراح این سیستم ، دست اپراتور رو باز گذاشته تا شخص اپراتور طی تمرینات و تجربیات منطقه ای که درش کار میکنه به فرکانسهای مفید و موثر دست پیدا کنه ، که جای بسی تشکر رو داشته ، پس دوستان برای موفقیت هرچه بهتر باید سختی بعضی تمرینات سخت رو جهت پیدا کردن بهترین فرکانس دستی تحمل کنید .. به امید خدا موفق باشید

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 29 مهر1392 - 11:13am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 25 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure