انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 25 اردیبهشت1403 - 8:44am

پاسخ به موضوع  [ 365 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 37  بعدی
 بخش فرکانس آزاد - ردیاب فوق حرفه ای FPL 35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جاوید نوشته است:
درود بر شما
اینم فرکانس سفال
91.75
که حدود سه برابر وزن واقعی ردیاب وزن میندازد.جای بررسی دارد که چرا این کار را صورت میگیرد در حالیکه سفالها خشک بودند و اگه خیس باشند باید وزن بسیار بالایی بده
فرکانس شیشه
36.25

Thanks a lot my dude...

شنبه 25 آبان1392 - 9:37am
استاد
استاد

bina نوشته است:
سلام دوستان
ممنون جاويد عزيز
راستي اين فركانس شيشه براي شيشه جديد و قديم يكيه ؟ يا مال شيشه هاي جديده؟
ياحق

درود بر شما
چون شیشه فلز نیست نباید فرکانس جدید و قدیم داشته باشه

شنبه 25 آبان1392 - 9:59am
استاد
استاد

درود بر شما
فرکانس با هرتز بالا برای
سفال
1864.0
برای طلا
1812.0
برای اهن
1761.0
در ضمن حتما ولوم قدرت را روی 1 بگذارید و از فاصله نزدیک برای تشخیص جنس فلز در زیر خاک از اون استفاده کنید تا خطای ردیاب پایین تر بیاد

شنبه 25 آبان1392 - 10:47am
استاد
استاد
آواتار کاربر

با اجازه دوستان و اساتيد محترم مخصوصا جاويد عزيز منم چند تا تست و فركانس گرفتم كه اينجا قرار ميدم.
تمام اين فركانس ها رو من با عوامل خطا هاي كه از زمين خارج كردم تست كردم.
اولين فركانس مربوط به استخوان هستش البته به همراه دندان.
در مورد استخوان چه استخوان خشك و چه نم دار و در خاك و بدون خاك از فركانس 360.3تا فركانس710.0هرتز قيچي ميشه كه طبيعي هستش فركانس طلا هاي كه در اين بازه هستن رو استخوان هم قيچي ميشن.مثلا فركانس 610.0 براي طلا و علت قيچي شدن بر روي مس با وجود استخوان هم بودن دو تا فركانس مس 564.15و 604.34 در اين بازه هستش.علت قيچي شدن سرب هم بر روي استخوان وجود فركانس 445.15 الي 445.13 در بازه فركانس استخوان هستش.علت قيچي شدن مفرغ هم اينكه فركانس مفرغ487.0 در بازه اين فركانس استخوان قرار داره
اينم فركانس طلا كه براي دقيق زدن نقطه و براي عمق هاي زياد كاربرد داره 37.32

اينم فركانس ذرات مس كه اين همه قيچي ميشه.البته نحوه استخراج اين ذرات مس رو نمي تونم توضيح بدم.464.0الي 465.0

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

شنبه 25 آبان1392 - 6:45pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام دوستان گرامی

بنده بهمراه چند تن از دوستان عزیز تصمیم داریم بهترین فرکانس طلا رو پیدا کنیم
هر چند ما داریم روش کار میکنیم و نتایجی هم کسب کردیم
اما اگه شما عزیزان کمک کنید بهتر و سریعتر به نتیجه میرسیم.

لذا هر کسی تمایل به همکاری داره به بنده اعلام کنند تا وظایف رو مشخص کنیم
چون کاریست بس طاقت فرسا و وقت گیر. که با کمک دوستان میشه زودتر به نتیجه رسید.

پیشاپیش از همکاری شما تشکر میکنم.

@};- @};- @};-

یکشنبه 26 آبان1392 - 1:06pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

دوستان در تكميل سخنان كاني عزيز بايد بگم طبق تست هاي كه انجام شد من اومدم عوامل خطا ها رو مشخص كردم.تو حفاري هاي كه من انجام دادم بشترين خطا ها مربوط به استخوان و سفال بوده.
حالا اين استخوان از عناصر مختلفي تشكيل شده و من اين ها رو خطا هاي بازه دار تعريف مي كنم.يعني از يه فركانس شروع ميشن و به يه فركانس ختم ميشن.
در تستي كه من با يه جسد با تمام جزئياتش انجام دادم زير خاك و روي خاك و تست با استخوان هاي ان بصورت جدا جدا از فركانس 360.5تا فركانس 710.0قيچي شد و اين شد بازه فركانس استخوان.حالا ما هر فركانسي تو اين بازه براي فلزات ديگه داشته باشيم مي تونه تشابه با استخوان هم باشه.
حالا ما اگه بازه فركانسي سفال رو هم استخراج كنيم و بازه هاي ان رو با استخوان داشته باشيم ميريم سراغ فركانس هاي كه تو اين بازه ها نيستن و طبيعي هستش كه دقت فركانس بالاتر و با خطاي كمتري بدست مياد.براي اين تست ها متاسفانه من وقت كافي ندارم و بخاطر حساس بودن نياز به تايم زيادي داره.بخاطر همين از دوستاني كه مي تونن كمك كنن درخواست همكاري داريم براي بدست اوردن بازه ها

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

یکشنبه 26 آبان1392 - 1:24pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

بعنوان مثال فركانس 610.0 روي سفال قيچي نمشد ولي با توجه به اينكه اين فركانس براي طلا هستش روي استخوان قيچي شد و علت هم قرار گرفتن اين فركانس در اين بازه هستش.

یکشنبه 26 آبان1392 - 1:35pm
استاد
استاد

hamze2000 نوشته است:
بعنوان مثال فركانس 610.0 روي سفال قيچي نمشد ولي با توجه به اينكه اين فركانس براي طلا هستش روي استخوان قيچي شد و علت هم قرار گرفتن اين فركانس در اين بازه هستش.

درود بر شما
با همین فرکانس 610.0 با همین ردیاب با حالت بدون سیم و ولوم بین صفر و یک تست کن و ببین باز استخوان را میگیره یا نه

آخرین بار توسط جاوید در یکشنبه 26 آبان1392 - 2:25pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

یکشنبه 26 آبان1392 - 1:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مرسي ازكاني وحمزه يه عزيز.من هم سهيم ولي من ميتونم تو100درصدكردن جواب دهي فركانس بيشتركمك كنم اگه فركانس هاروبدين شماوسايره بچه هاكه ايشالاهمت كنندمن چكه نهايي ميتونم بكنم.

یکشنبه 26 آبان1392 - 1:42pm
مدیر سایت
مدیر سایت

hamze2000 نوشته است:
دوستان در تكميل سخنان كاني عزيز بايد بگم طبق تست هاي كه انجام شد من اومدم عوامل خطا ها رو مشخص كردم.تو حفاري هاي كه من انجام دادم بشترين خطا ها مربوط به استخوان و سفال بوده.
حالا اين استخوان از عناصر مختلفي تشكيل شده و من اين ها رو خطا هاي بازه دار تعريف مي كنم.يعني از يه فركانس شروع ميشن و به يه فركانس ختم ميشن.
در تستي كه من با يه جسد با تمام جزئياتش انجام دادم زير خاك و روي خاك و تست با استخوان هاي ان بصورت جدا جدا از فركانس 360.5تا فركانس 710.0قيچي شد و اين شد بازه فركانس استخوان.حالا ما هر فركانسي تو اين بازه براي فلزات ديگه داشته باشيم مي تونه تشابه با استخوان هم باشه.
حالا ما اگه بازه فركانسي سفال رو هم استخراج كنيم و بازه هاي ان رو با استخوان داشته باشيم ميريم سراغ فركانس هاي كه تو اين بازه ها نيستن و طبيعي هستش كه دقت فركانس بالاتر و با خطاي كمتري بدست مياد.براي اين تست ها متاسفانه من وقت كافي ندارم و بخاطر حساس بودن نياز به تايم زيادي داره.بخاطر همين از دوستاني كه مي تونن كمك كنن درخواست همكاري داريم براي بدست اوردن بازه ها

آفرین جناب حمزه عزیز بسیار علمی و اصولی دارید پیش میرید که جای بسی تشکر و قدر دانی رو داشته @};- شما آینده ای درخشان در علم پر رمز و راز ردیابی خواهید داشت .. موفق باشید برادر :YMPEACE:
توجه : هرچقدر از فرکانسهای پائین تر استفاده بشه و همینطور ولوم قدرت کمتر بشه هم وزن دقیقتر و هم حذف ذرات بهتری با ولوم وزن خواهیم داشت ، مد نظر دوستان باشه ، یعنی اگر از طریق قدرت 10 مکانی رو پیدا کردید برای اطمینان از بودن یا نبودن ذرات باید ولوم قدرت تا 1 و نیم برسه ، در ضمن درمورد های تست بدونه سیم حتماً سیمهای رابط به مدار آویزان باشه و آنتنهای تلسکوپی جمع شده باشن .. موفق باشید ، تعین وزن توسط ردیاب به وسیله مقدار و قدرت یونها تشخیص داده میشه ، اگر قدرت ردیاب کمتر بشه قدرت بیشتر رو خواهد گرفت و جسم بزرگتر و در نتیجه حذف ذرات بهتری خواهیم داشت :YMPEACE:

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 26 آبان1392 - 2:37pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 365 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 37  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 30 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure