انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 11:36pm

پاسخ به موضوع  [ 365 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 37  بعدی
 بخش فرکانس آزاد - ردیاب فوق حرفه ای FPL 35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
سلام از دوستان تقاضا دارم اگه امكانش هست فركانس هاى به دست اومده از جنس هاى واقعى و قابل اعتماد رو كه واقعا ميشه روش حساب باز كرد رو ليست كرده و دراختياردوستان قراربديد اينطورنباشه كه مثلا براى طلا
سى چهل تا
فركانس
باشه و دوستان
سردرگم
بشن كه هزارتا
تست بكنن

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

دوشنبه 20 آبان1392 - 12:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درضمن يكى بياد يه اصل كلى از ردياب و ردياب زنى از جمله روش درست دست گرفتن آنتن ها " طريقه رديابي " كشف محل دفن جنس" دركل از شروع تاپايان رو ارائه بده و در يك پست كامل قرار بده تا استفاده بشه

خداوندا چرا؟؟؟

دوشنبه 20 آبان1392 - 12:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
ساسا جان انسان باید صبور باشه یه روزه کسی به گنج نمیرسه باید تلاش کنی تا موفق باشی شما اگه ردیاب رو داری باش تمرین کن .بجای اینکه بیای ادما رو دلسرد کنی اگه هم نداری لطفا الکی نظر نده

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

دوشنبه 20 آبان1392 - 1:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
سلام برشما sasaجان

این درد همه ماست ولی من به یه چیزاین ردیاب ایمان دارم اگه واقعا زبان انتنهارو بلد باشی وهدف واقعی در اون منطقه وجود داشته البته نه در عمق زیاد شک نکن به قلب هدف خواهی زد

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

دوشنبه 20 آبان1392 - 1:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خدمت همه دوستان سلامى دوباره عرض ميكنم ؛ درضمن قبلاهم گفتم بازهم ميگم لطفا واقع بينانه به قضيه ردياب نگاه كنيد ؛ اولا اينكه در خوب بودن ردياب شكى به دل راه نديد و الكى تايپيك رو بدونه اطلاعات و نقص در اپراتورى خدشه دار نكنيد براساس اطلاعات هر شخصى كه با ردياب هاى گوناگون كاركرده ازجمله خودم كه باگراوياتور و ردياب توماس (ترئسور) كار كردم ميشه به جرئت ميتونم بگم ردياب فوق 35 بهترين بوده اما نكته قابل تامل دراينه كه رديابها فقط بيست درصدكار رو انجام ميدهند برعكس ردياب انجمن كه پافراتر گذاشته و با قابليت نقطه زن بود و نگرفتن زاويه چهل و پنج درسه در هرشرايط آب و هوايى و ديگر كارايى هاى گنجانده شده از جمله فركانس آزاد و مد مگنت و مد وزن كاركرد ردياب رو به چهل پنجاه درصد رسانده و بقيه كارهارو اپراتور ايفا ميكنه تا واقعا معلوم بشه جنس زده شده چي هست ، بنابراين توقعى بيش از انتظار بيست سي درصدى از مدار فوق يا حتى
گراوياتور ساخت شركتى نداشته باشيد اول تمرين و تقويت اپراطورى بعدش اجرا و رسيدن به نتيجه
يا
نرسيدن به نتيجه و گذاشتن ايراد براى هر رديابى بنابراين فقط همكارى رو ميطلبه تا هم اساتيد و هم دوستان ديگه با هم فكرى برسونن

خداوندا چرا؟؟؟

دوشنبه 20 آبان1392 - 2:24pm
مدیر کل
مدیر کل

sasa نوشته است:
من نه الكي نظر ميدم ونه دست كسي رو سرد ميكنم با اين 35 حدود پنج مكان مختلف كه همگي يا قلعه بوده ويا نسخه داشته حفاري كرديم كه همشون پوچ بود كه سفال استخوان وسنگ در اومده و بجز خودم 5نفر رو هم علاف كردم تجربه تا كي حالا من ميگم وارد نيستم دوستهاي ديگه چي كه اون همه ادعاشون ميشه بخدا من هم ميخام نتيجه بگيرم وهمه دوستان اما كي وكجا

دوست من نمیدونم شما از کجا دستور میگیرین و برای چی دارین جو انجمن رو خراب میکنین و دیگران رو دلسرد میکنین بنده الان تو دفترم گشتم همچین نام کاربری تا حالا بکسی دستگاه ندادم لطفا بیخودی دستگاه نگرفتین نظر ندین .
بنده از این ببعد پستهایی که بی مربوط به اموزش ردیاب میباشد رو حذف میکنم تا دیگران با انرژی بیشتر به کارشون ادامه بدن تا این دشمنان به مقصود خودشون نرسند

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

دوشنبه 20 آبان1392 - 2:59pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
بايد بگم ردياب انجمن واقعا جزو بهترين رديابهايي هست كه ديدم .
حالا بايد گفت مزاياي زيادي داره كه خيلي از سيستمها ندارن.
همين مود آزادش خيلي عاليه ولي به شرطي كه فركانسهاي دقيق هر جنسي رو شناسايي كني.
اولويت اول و آخر هم تمرين اپراتوريه كه همه بايد دست به دست هم بديم تا با استفاده از تجربيات هم راه موفقيت رو هموار كنيم.
ياحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 20 آبان1392 - 8:38pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
با سلام
دوستان توجه کنن منم آزمایشات فراوونی روی دقت فرکانسی این دستگاه انجام دادم اونو تو یخچال گذاشتم و بعدش با اسکوپ تست گرفتم 3 روز تمام تو صحرا باهاش کلنجار رفتم و انواع فرکانسها رو باهاش تست گرفتم.اتفاقا باهاش جنس هم پیدا کردم ولی ارزش مادی زیادی نداره که بخوام بهش ببالم...نکاتی رو که من پیشنهاد میکنم امتحان کنید به نظرم محاله چیزی تو زمین باشه و رد کنه و نگیره...اگه مثل من با ردیاب حرفه ای نیستین یه نقطه زن همراهتون باشه...بهترین فرکانسای ممکن تو منو دستگاهه با کمی تمرین با فاین میتونین راحت ردیابی کنید...بهم نخندید ولی ردیابی با چشمای بسته واقعا دقیقه من با این روش جنس پیدا کردم...جای کار کنید که واقعا جنس داشته باشه نه تو دریا دنبال آهو بگردین :D من توصیه میکنم کاوش طلا رو وقتی انجام بدین که با ردیاب آهن و مفرغ پیدا کردین...منم پریروز گله کردم که چرا ردیاب فلان چیز و اشتب زده امروز فهمیدم که نقطه زن اشتباهی ی چیز دیگه رو گرفته :D برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم با اعتماد به نفس و آرامش کامل به نتیجه برسن... :-BD

دوشنبه 20 آبان1392 - 10:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
راستی دوستان این ردیاب مون تا چقد عمق میزنه

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

دوشنبه 20 آبان1392 - 10:56pm
استادیار
استادیار

haloo نوشته است:
راستی دوستان این ردیاب مون تا چقد عمق میزنه

20 متر

سه شنبه 20 آبان1392 - 12:05am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 365 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 37  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 48 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure