انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 6:43am

پاسخ به موضوع  [ 365 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 ... 37  بعدی
 بخش فرکانس آزاد - ردیاب فوق حرفه ای FPL 35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ARASH05550 نوشته است:
عجب!!!!
من هرروز اين تايپيك و تايپيكهاى اپراتورى ردياب رو دنبال ميكنم اما واقعا گيج شدم از اين همه فركانس دستى و جورواجور هرچند كاراساتيد قابل تحسين و تشكر داره اما بنده به شخصه با اينهمه فركانس واقعا اونچيزيكه تو ذهنم هم بود قاطى كردم از نظربنده اگه اساتيد محترم يك تايپيك جدا و قفل شده ايجاد كنند و نكته بردارى و فركانس بردارى بشه از اين چندتايپيك و قرار داده بشه در تايپيك جديد و قفل شده خيلى به صرفه تره و وقت الكى حرز نميره هرچند چرخيدن و تبادل اطلاعات در انجمن فلزجو كه اخلاص و يكرنگى موج ميزنه وهمدلى درش جريان داره لذت بخش ترين لحظات بنده و هرشخصى ديگرى هست كه نصيبمون شده هرچند بنده كوچيك همه دوستان هستم و با پانصدپست خوب يابد لذت ميبرم از تلاش اساتيد اما خواهش بنده از اساتيد ايجاد و نكته بردارى از تلاشها و فركانس ها و قرار دانش در تايپيك قفل شده مخصوصه

با سلام به همه دوستان واساتید
بنده همه با نظر شما موافقم اگه اساتید بزرگوار یه لطفی بکنن همه این فرکانسهای به دست اومده رو تو یه تایپیک جداگانه بزارن و قفلش کنن خیلی عالی میشه هر وقت هم یه فرکانس جدید به دست اومد و تو بخش اوپراتوری 35 (که الان 253 صفحه شده ) مورد تایید اساتید قرار گرفت میتونن تو اون بخش جداگانه دو باره اضافه کنن و باز هم قفلش کنن
من یه 10 روزی تو برف گیر افتاده بودم دیشب که تو سایت اومدم واقعا گیج شدم @-)
خیلی ممنون @};-

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

یکشنبه 20 بهمن1392 - 7:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
kavoshgar نوشته است:
ARASH05550 نوشته است:
عجب!!!!
من هرروز اين تايپيك و تايپيكهاى اپراتورى ردياب رو دنبال ميكنم اما واقعا گيج شدم از اين همه فركانس دستى و جورواجور هرچند كاراساتيد قابل تحسين و تشكر داره اما بنده به شخصه با اينهمه فركانس واقعا اونچيزيكه تو ذهنم هم بود قاطى كردم از نظربنده اگه اساتيد محترم يك تايپيك جدا و قفل شده ايجاد كنند و نكته بردارى و فركانس بردارى بشه از اين چندتايپيك و قرار داده بشه در تايپيك جديد و قفل شده خيلى به صرفه تره و وقت الكى حرز نميره هرچند چرخيدن و تبادل اطلاعات در انجمن فلزجو كه اخلاص و يكرنگى موج ميزنه وهمدلى درش جريان داره لذت بخش ترين لحظات بنده و هرشخصى ديگرى هست كه نصيبمون شده هرچند بنده كوچيك همه دوستان هستم و با پانصدپست خوب يابد لذت ميبرم از تلاش اساتيد اما خواهش بنده از اساتيد ايجاد و نكته بردارى از تلاشها و فركانس ها و قرار دانش در تايپيك قفل شده مخصوصه

با سلام به همه دوستان واساتید
بنده همه با نظر شما موافقم اگه اساتید بزرگوار یه لطفی بکنن همه این فرکانسهای به دست اومده رو تو یه تایپیک جداگانه بزارن و قفلش کنن خیلی عالی میشه هر وقت هم یه فرکانس جدید به دست اومد و تو بخش اوپراتوری 35 (که الان 253 صفحه شده ) مورد تایید اساتید قرار گرفت میتونن تو اون بخش جداگانه دو باره اضافه کنن و باز هم قفلش کنن
من یه 10 روزی تو برف گیر افتاده بودم دیشب که تو سایت اومدم واقعا گیج شدم @-)
خیلی ممنون @};-

با تشکر از نظریه بجای دوستان.لطفا اساتید بزرگ انجمن تایپیک جداگانه بزارن و قفلش کنن خیلی عالی میشه .با این کار از فرکانسهای قدیمی و بیخود که فکر همه رو مشغول کرده خداحافظی میکنیم.چون خود بنده اینقدر فرکانس و یادداشت برداشتم دیگه قاطی کردم.واز دوستان خیلی خوبم {آقای حمزه وکانی عزیز}و دیگر دوستان در خواست کمک میکنیم.

یکشنبه 20 بهمن1392 - 9:55am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
دوستان عزیز تشکر از نظراتتون
ولی من فکر میکنم از دنبال نکردن تایپکه و گرنه کسانی که با ما از اول همراهی کردن این مشکلو ندارند
و الان از بهترین فرکانسها تا اینجا باخبرند و میدونند که همه فرکانسهای قدیمی از رده خارج شده و الان با چند فرکانس خاص کار میکنیم.
برای نقره 3فرکانس داریم برای طلا هم 3 فرکانس بعلاوه فرکانسهای جدیدی که جاوید عزیز گذاشتند و باید تست شوند.
مفرغ 1 فرکانس مس 1فرکانس و بقیه.

اما بهرحال اگر دوستان تایید کنند من این تایپک رو ایجاد میکنم و قفلش خواهم کرد تا جدیدترین فرکانسهارو خودم در آن قرار بدم.

@};- @};- @};-

یکشنبه 20 بهمن1392 - 11:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
ممنون میشیم استاد کانی من هم اینقدر فرکانس دارم نمیدونم با کدومشون کار کنم اگه فرکانسهای اصلی با خطای کمتر رو شما بگذارید خیال همه راحت میشه
باتشکر

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

یکشنبه 20 بهمن1392 - 1:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Kani نوشته است:
سلام
ولی من فکر میکنم از دنبال نکردن تایپکه و گرنه کسانی که با ما از اول همراهی کردن این مشکلو ندارند
و الان از بهترین فرکانسها تا اینجا باخبرند و میدونند که همه فرکانسهای قدیمی از رده خارج شده و الان با چند فرکانس خاص کار میکنیم.
برای نقره 3فرکانس داریم برای طلا هم 3 فرکانس بعلاوه فرکانسهای جدیدی که جاوید عزیز گذاشتند و باید تست شوند.

اما بهرحال اگر دوستان تایید کنند من این تایپک رو ایجاد میکنم و قفلش خواهم کرد تا جدیدترین فرکانسهارو خودم در آن قرار بدم.

@};- @};- @};-

با تشکر از زحمات بی منت شما اساتید از جمله استاد کانی واستاد همزه و استاد جاوید و دیگر دوستان که در این باره زحمت میکشند
استاد اگه شما این لطف رو در باره ما بکنید و همه فرکانسهای جدید رو در قالب یک جدول برا مابزارید خیلی ممنون میشم
والا من از اول با شما همراه بودم حتی زمانی که 35 رو نداشتم باز میومدم وپستهای شما رو میخوندم چون اعتقادم بر اینه که شما سه استاد اگه جایی پستی زده باشید باید بخونم چون همه حرفهاتون برام با ارزشه
باز هم از شما ممنونم @};- @};- @};-

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

یکشنبه 20 بهمن1392 - 5:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال

من هم ضمن تشكر از اساتيد با نظر دوستان موافقم

یکشنبه 20 بهمن1392 - 11:59pm

من هم موافق هستم با این کار فقط باید ببینیم اساتید چه کار میکنن برای ما منتظرییم

دوشنبه 21 بهمن1392 - 5:11pm

Kani نوشته است:
سلام

@};- @};- @};-

سلام استاد کانی عزیز.اگه مقدوره تا بازشدن تاپیک موردنظرمثل همیشه بزرگی کنیدوفرکانسهای به روز رو بذارین.این کار لطف بزرگی به همه بچه هایه حفاره که به عللی کمتردرانجمن حاظرمیشن وطبعا سیر دقیق مطالب وفرکانسها روندارن.پیشاپیش مراتب سپاس وامتنان خودم ودوستانراتقدیم استاد مینمایم.

جمعه 18 مهر1393 - 9:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

علی لرستانی نوشته است:
Kani نوشته است:
سلام

@};- @};- @};-

سلام استاد کانی عزیز.اگه مقدوره تا بازشدن تاپیک موردنظرمثل همیشه بزرگی کنیدوفرکانسهای به روز رو بذارین.این کار لطف بزرگی به همه بچه هایه حفاره که به عللی کمتردرانجمن حاظرمیشن وطبعا سیر دقیق مطالب وفرکانسها روندارن.پیشاپیش مراتب سپاس وامتنان خودم ودوستانراتقدیم استاد مینمایم.

علی اقا این تاپیک خیلی وقته ایجاد شده. به تاریخها دقت کنید. www.felezjoo.com/viewtopic.php?f=13&t=1318

جمعه 18 مهر1393 - 9:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فرکانس های 1131.5 و 1500.5 روی مفرغ بسیار قدیمی حدود 2000ساله تست کردم خیلی خوب جواب میده! و فرکانسهای 1194.5 و 86.17 هم روی مس قدیمی سبزشده عالی جواب میده!
فرکانس 97.40 هم روی کاغذ دلار خوب و عالی میزنه! البته ممکنه برای دیگران کمی فرق کنه که با کم وزیاد کردن ناچیز فرکانس میتونید برای خودتون پیداش کنید

جمعه 18 مهر1393 - 9:51pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 365 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 ... 37  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 58 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure