انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 31 اردیبهشت1403 - 8:15am

پاسخ به موضوع  [ 365 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 ... 37  بعدی
 بخش فرکانس آزاد - ردیاب فوق حرفه ای FPL 35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فرکانس 91 دقیقتره

شنبه 30 آذر1392 - 10:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بسیار متشکرم از لطف شما حتما تا فردا تمام فرکانس رنج 90 ال 91 تست می کنم تا انشالله تونم تا آخر هفته تمام فرکانس 90 ال 100 رو چک کرده باشم آخر هفته میرم برای تست مجدد مکان سابق و مقایسه با تست های سابق که با فرکانسای قبلی گرفته بودم

یکشنبه 30 آذر1392 - 12:39am
مدیر سایت
مدیر سایت

vahid_vxm نوشته است:
سلام من مجددا تست کردم بله درست میفرمایید به مناطیس حساس بوده
من طلای قدیمی و سکه عیار پایین قدیم دارم دفینه ای هست
چطور میشه باهاشون رو سح زمین فرکانس دقیق گرفت
راهی باشه که تو خونه بشه تست کرد چون بیرون سرده
بنظر شما اساتید عزیز برای سنس طلا و نقطه زدن توی چه بازه فرکانسی تمرکز کنم بهتره چون من هدفم تقریبا نقطه است و نیاز به ردیابی راه دور ندارم

با سلام
آقا وحید برای تست بهتر در داخل منزل ، شما 5 عدد گلدون باید تهیه کنید ( 3 عدد پلاستیکی و 2 عدد گلی ) داخل یکی از پلا ستیکی ها خاک معمولی به همراه ماسه دریایی یا ماسه بادی مخلوط کنید ؛ داخل دیگری خاک معمولی به همراه مقداری آهک مخلوط کنید ؛ سه تای دیگه خاک معمولی باشه ؛ حالا به یکی بگید تا یک انگشتر طلا رو داخل یکی از گلدونها که خاک معمولی داره خاک کنه در عمق حدود 10 سانتی و شما ندونید در کدام گلدان انگشتر بوده ، حالا به یکی بگید تا تمام گلدونهارو بصورت دایره ای در یک اطاق بزرگ بچینه و گلدونهایی که داخلشون خاک و ماسه دریایی و دیگری خاک و آهک بوده رو در دوطرف دایره بذاره و بقیه جاشون فرق نمیکنه ( شما نباید بدونی طلا در کدام گلدون بوده ! ) [-X بعد از اینکه ردیاب 5 دقیقه روشن بوده به اطاق وارد شده و به دنبال طلا باشید ، موفق باشید
@};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 1 دی1392 - 10:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
سلام دوستان
به نظر من برای فرکانس گیری باید یک جایی که عوامل خطا داره و یک جایی که بار صد در صد داره داشته باشیم که هر فرکانسی که از روی بار اصلی خارج بشه بره روی جایی که عوامل خطا داره تست بشه که واقعا داشتن همچین جاهایی خیلی سخته به عنوان مثال باغ انار دوستمون هلو که قبلا با اکثر فرکانسهای خارج شده جواب میداد...

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

یکشنبه 1 دی1392 - 11:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
حالا اگه دستمون هلو بتونه یک جای سند دار گیر بیاره میتونه راحت فرکانسگیری کنه و بعد بره توباغشون تست کنه....

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

یکشنبه 1 دی1392 - 11:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
دوستان ..مانی عزیز من جای خوبی هم دارم برای فرکانس گیری ..ولی اگه استاد جاوید عزیز کامل بیان و بهم توضیح بدن فرکانس گیری رو از کدوم بازه شروع کنم خیلی خوب میشه .واسه من خیالی نیست میرم برای بچه ها تست میکنم..خودم تا دو روز دیگه میخواستم تست هام رو کاملا انجام بدم

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

یکشنبه 1 دی1392 - 1:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهدی نوشته است:
vahid_vxm نوشته است:
سلام من مجددا تست کردم بله درست میفرمایید به مناطیس حساس بوده
من طلای قدیمی و سکه عیار پایین قدیم دارم دفینه ای هست
چطور میشه باهاشون رو سح زمین فرکانس دقیق گرفت
راهی باشه که تو خونه بشه تست کرد چون بیرون سرده
بنظر شما اساتید عزیز برای سنس طلا و نقطه زدن توی چه بازه فرکانسی تمرکز کنم بهتره چون من هدفم تقریبا نقطه است و نیاز به ردیابی راه دور ندارم

با سلام
آقا وحید برای تست بهتر در داخل منزل ، شما 5 عدد گلدون باید تهیه کنید ( 3 عدد پلاستیکی و 2 عدد گلی ) داخل یکی از پلا ستیکی ها خاک معمولی به همراه ماسه دریایی یا ماسه بادی مخلوط کنید ؛ داخل دیگری خاک معمولی به همراه مقداری آهک مخلوط کنید ؛ سه تای دیگه خاک معمولی باشه ؛ حالا به یکی بگید تا یک انگشتر طلا رو داخل یکی از گلدونها که خاک معمولی داره خاک کنه در عمق حدود 10 سانتی و شما ندونید در کدام گلدان انگشتر بوده ، حالا به یکی بگید تا تمام گلدونهارو بصورت دایره ای در یک اطاق بزرگ بچینه و گلدونهایی که داخلشون خاک و ماسه دریایی و دیگری خاک و آهک بوده رو در دوطرف دایره بذاره و بقیه جاشون فرق نمیکنه ( شما نباید بدونی طلا در کدام گلدون بوده ! ) [-X بعد از اینکه ردیاب 5 دقیقه روشن بوده به اطاق وارد شده و به دنبال طلا باشید ، موفق باشید
@};-

خیلی ممنون متشکر حتما انجام میدم جوابشو نشر میدم
راستی در مورد اینکه جواب حاصل از این آمایش میتونه تو جایی که سند دارم درست جواب بده احتمالش چقدره.....

یکشنبه 1 دی1392 - 1:37pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

وحيد جان تو بازه 90تا 100 فركانس خوبي هستش كه من زدم ولي با يكي از گلد هاي ردياب مشابهت زيادي داره و فكر كنم مال خود ردياب هستش.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

یکشنبه 1 دی1392 - 6:51pm

سلام من تازه عضو این سایت شدم...میخواستم ببینم چه جوری میشه یه ردیاب fpl 35 بگیرم.. و تو بحث ها شرکت کنم....
آخه گفتن واسه تازه وارد ها نمیشه....قیمتش رو هم بگین ممنون میشم...

یکشنبه 1 دی1392 - 11:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
ضمن خسته نباشی و خدا قوت خدمت آقا مهدی عزیز
من شرایط تستی که فرمودین را فراهم کردم
تست با 5 گلدان پلاستیکی و 1 گلدان سفالی
گلدان سفالی : با یک سنگ سیلیس یا آذرین خواص با خاک جنگلی و ماسه بادی
گلدان پلاستیکی 1: شن و ماسه
گلدان پلاستیکی 2 : خاک جنگلی
گلدان پلاستیکی 3 : خاک چنگلی و ماسه بادی و یک سکه قدیمی دفینه 6 عیار
گلدان پلاستیکی 4 : خاک جنگلی و 12 گرم طلا خوام 24 عیار سویسی

بالغ بر 12 فرکانس بدست اومده که بهترین هاشو با جزییات بدست اومده اعلام می کنم دوستان هم تست کنن ببینیم چطور جواب میده

از بازه فرکانس 90.00 الی 100.00

91.48 : کمی به صورت حداقل وزن خطا می زند
در حالت باسیم : هدف درست ردیابی می شود اما با فاصله زیادی سنس می کند ، قدرت آنتن بسیار ضعیف
در حالت بی سیم : هدف را دقیق سنس می کند و قدرت آنتن خوب ، معمولی

93.41 : وزن خطا می زند
در حالت باسیم : هدف درست ردیابی می شود اما با فاصله زیادی سنس می کند ، قدرت آنتن بسیار ضعیف
در حالت بی سیم : هدف را دقیق سنس می کند و قدرت آنتن خوب ، معمولی

91.36 : وزن را دقیق می گیرد
در حالت با سیم : هدف را درست ردیابی می کند اما با فاصله کمی سنس می کند ، قدرت آنتن معمولی
در حالت بی سیم : هدف را دقیق سنس می کند قدرت آنتن معمولی کمی تمایل به گردش اطراف هدف دارد

دوشنبه 2 دی1392 - 6:44am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 365 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 ... 37  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 41 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure