انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 12 خرداد1403 - 10:24pm

پاسخ به موضوع  [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 41 , 42 , 43 , 44 , 45 , 46 , 47 ... 193  بعدی
 مکمل ردیاب fpl-35 , fpl-22 حذف بیشتر خطاها 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام. اقا مجید شما مدار رو راه بندازید. اگه به جای پراب فعلا سر فیشها رو تو خاک فرو کنید هم جواب میده. واسه پراب هم همون فیش مادگی رو به یه سر میله برنجی وصل کنید حله. از مدارتون هم عکس بزارید تا سیمها رو درست وصل کنید.

سه شنبه 1 مهر1393 - 5:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام داداش سعید بردرو چون هیچی من نمیدونم دادم بیرون درست کردن کیت ام=لی فایر 50 واتی نوشته بود گفت این از 20واتیا بهتره و قویتر منم گفتم باشه اینم عکسش که درست کردن:
پیوست:
55555.jpg

اینم عکس از =شتش هست که گفتم اخه ورودی توی عکس یکیهب رای گوشی برای همین این سیمو وصل کرد گفت از هرکدوم خواستی ورودی بگیر:
پیوست:
7777777.jpg

فقط داداش فدات اگر بشه بهم فقط با رنگ سیما بو چیکارا کنم چون هیچی نمیدونم :D

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

سه شنبه 1 مهر1393 - 7:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام. این مدار اگه از ای سی 2005استفاده کنه بیست واته.
اون سیمها که روی مدار علامت زدم رو باهاشون کاری نداریم. یا قطعشون کنید. یا ازاد بمونن. میمونه دو تا سیم بغل اونا که به پراب وصل میشه.
در مورد پشت مدار هم از مونتاژ کننده بپرسید که اون سیم قرمز رو واسه چی زده؟تو این حالت دو تا ورودی به هم وصل میشه و شاید جواب بده شایدم جواب نده. اینو هم تست میکنم. اگه اون سیم رو وردارید که حتما کار میکنه. ولی اگه تو این حالت کار کنه یه خوبی داره که اگه یکی از ورودی ها قطع بشه خللی تو کار حذف کننده ایجاد نمیشه. پس بزارید من تست کنم بعد بگم که اون سیم باشه یا نه.
اگه این مدار به عنوان امپلی که به اسپیکر وصل میشد قرار بود استفاده بشه این سیم اشتباه بود.

سه شنبه 1 مهر1393 - 8:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درواقع من بهشون گفتم که اخه توی عکسی که شما دادین نشونش دادم گفتم اخه ورودی که بایدبره به گوشی یکی هست چرا الان دوتا شد اونم اورد اون سیمو وصل کرد گفت این سیمو میزنم که ورودیت از هردوتاشم باشه/من یعنی اون گزینه L و R رو قطع میکنم میمونه اون دوتا سیمsp ها که اونارو میزنم به دوتا فیش ماده که بشه به فیشهایی که قراره وصل =ر اب بشند استفاده کنم.
فقط داداش سعید من فیش ماده هم به =راب لحیم کنم که بشه فیشرو مجزا به =راب وصل کنم مث قضیه فیشهای 35 که به انتنا وصل میشه که ایرادی نداره؟
واینکه این سیمهای روی برد یک سیم دارن یعنی یک لایه سیم دارن اماداخل فیشهای ویدبو سی دی که باید بهشون لحیم کنیم دوتا جای سیم دارن اونارو چجوری وصل کنیم؟به قسمت کوچیک یا به قسمت بزرگ؟منظورم نرو ماده های بدون سیم هست که توی بازار میفروشن. @};-

سه شنبه 1 مهر1393 - 9:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام. اقای محمدی این سیم قرمز رو وردارید. من تست کردم و چون تو محیط خونه تستها رو انجام میدادم و انتهای انتنهام رو هم بریدم نتونستم دقیق مشخص کنم که با این سیم حذف کننده کارایی قبل رو داره یا نه. پس بهتره این سیم رو وردارید.

چهارشنبه 1 مهر1393 - 2:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان. در مورد تست این مدار که دوستان از تست گزش استفاده میکنن باید بگم که روی این تست زیاد حساب نکنید. چون موج ها دقیق شکل هم هستن و اگه قطعات تقویت کننده دقیق باشن تقریبا گزشی نداریم.
تست این سیستم همونیه که قبلا گفتم. یعنی 35رو خاموش کنید و حذف کننده رو روشن کنید. روی هر فرکانسی تنظیم کردید باید مثل ردیاب عمل کنه. یعنی فرض کنید دارید با35بیسیم ردیابی میکنید. اگه درست ردیابی کرد سیستمتون کار میکنه در غیر اینصورت یه ایرادی داره.

چهارشنبه 2 مهر1393 - 2:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستانی که از مدار2005استفاده میکنن توجه کنن که ولوم موبایل رو از نصف یکی دو تا بیشتر کننو تا اخر ولوم رو زیاد نکنن. شکل موجها تو ولوم اخر به هم میریزه و قدرت مدار هم کم میشه.

چهارشنبه 2 مهر1393 - 3:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام داداش خسته نباشید @};-

مثل اینکه اخرش مال منم تموم شد :D
فقط:
سیم قرمزرو که گفتین من درواردم اینم شکل کلی و لحیم نشده برد که اون فیش خالی هم میبرم به گوشی همه چی درسته؟
برای تست =رابارو ببرم زیر فرش یا رو فرشم باشه جواب میده؟ @};-
پیوست:
4848.jpg

چهارشنبه 2 مهر1393 - 6:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام. بله درسته. واسه تست اگه پراب هم نزنی میشه. سیمهارو به پراب وصل کنید و رو فرش بزارید.
فقط یه مورد. اون باتری شما واسه تست تو خونه خوبه ولی واسه کار نه. شما تو مسیر مدارتون یه دیود دارید. در واقع ولتاژی که به ای سی میرسه حدود 8.3ولته. یعنی باتری اگه یکم ولتاژش کم بشه دیگه مدار کار نمیکنه. از باتری 12ولت استفاده کنید.

چهارشنبه 2 مهر1393 - 7:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saeeed60h نوشته است:
سلام. بله درسته. واسه تست اگه پراب هم نزنی میشه. سیمهارو به پراب وصل کنید و رو فرش بزارید.
فقط یه مورد. اون باتری شما واسه تست تو خونه خوبه ولی واسه کار نه. شما تو مسیر مدارتون یه دیود دارید. در واقع ولتاژی که به ای سی میرسه حدود 8.3ولته. یعنی باتری اگه یکم ولتاژش کم بشه دیگه مدار کار نمیکنه. از باتری 12ولت استفاده کنید.

ممنونم داداش سعید حتما تست میکنم نتیجه رو میگم بابت جواب دادن به سوالاتمم که زیاد بودن ازت ممنونم @};-

چهارشنبه 2 مهر1393 - 8:00pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 41 , 42 , 43 , 44 , 45 , 46 , 47 ... 193  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 40 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure