انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 3 خرداد1403 - 1:12pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 ... 40  بعدی
 حقایق ردیابی و fpl35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقا یکی به مابگه چه کاری انجام بدم توهوای سرد ال سی دی مربع نشه؟

دوشنبه 10 آذر1393 - 8:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مجيدجان به علی قسم بخش اول حرفهات حرف دل من بود که زديد بنده هم دقيقا تجربيات شما رو داشتم ،،اما در رابطه با چند ردياب دستساز و يکی دوتا شرکتی که کم و بيش کار کردم ولى همچنان به آناتومی توماسى اعتقاد راسخ دارم و دنبال يه فانکشن با دقت مثل 35 هستم البته 35 به معنای واقعى قدرت خوب و بينظيرى داره ،،،،،خبرى از سهيل جان هم نشد

دوشنبه 10 آذر1393 - 9:18pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
دوستان عزیزی که تا به امروز انشاهای منو تحمل کردید و خوندید و در آن هیچی نیافتید یه لطف دیگه کنید این انشارو هم تا پایان بخونید. پیشاپیش از زیاد بودن مطلب عذرخواهی میکنم.

ابتدا در مورد هدف از حضور کاربران و محتوای انجمن(انجمن بازی با کلمات) کمی توضیح بدم:
یکی میاد زالوت رو میندازه تو دهن بچه ها بعدش میگه اسرارشو نمیگم. یکی ماهواره ای رو یکی ردیاب مخصوص و با تفکیک 100 درصدی رو یکی کوتوله رو یکی تفاسیر دقیق علایم رو یکی سیستم لایو رو یکی نقطه زن رویایی رو یکی طرح محرمانه فانکشن ردیاب رو یکی تجارب خارق العاده ردیابی رو . همه و همه میان مطرح میکنن اخرشم میان میگن نمیگیم

اینجا این سوال برای من پیش میاد که ما برای چی اینجا هستیم؟ اومدیم پز دادن ها رو تماشا کنیم؟ اومدیم نظاره گر فروش باشیم؟ اومدیم نظاره گر آه و ناله کاربران باشیم؟اومدیم اینجا منت این و اون رو بکشیم که آقا توروخدا چیه به منم بگو؟
چقد خنده داره آخه. من آخرشم نتونستم جواب این سوالو پیدا کنم یا کلا دید و برداشت من با همه شما متفاوته. نمیدونم ؛ توش موندم.

در مورد این تایپک هم ظاهرا سرنوشت این مورد به سرنوشت موارد قبلی دچار شد و آقای مارتین فکر کنم دیگه تشریف نمیارن به خاطر اینهمه جو خوبی که تو سایت حاکمه. ولی من پست خودمو میزارم.
بگذریم که چه سختیهایی با 35 متحمل نشدیم. چه آبروهایی ریخته نشد. چه جاهایی که از دست ندادیم. چه هزینه هایی که تلف نشد و چه اعتراضاتی که نشد.همه مشخصه و احتیاج به دوباره گفتن نیست.

مهندس حمید عزیز شما اومدید درصد عدم موفقیت رو 99درصد اعلام کردید و من 90 که عدد خیلی مهم نیست فقط اینو میرسونه که اینهمه من دارم داد میزنم و از نارضایتیها میگم خود شما دارید تاییدش میکنید. اما نکته مهمش اینه که شما میگید بخش اعظمش مربوط به ردیابی نیست و این حرف از نظر من اصلا درست نیست.
با این سخنتون برام ثابت شد که چیزی از ردیابی و مسایل پیرامونش نمیدونید.شرح و توضیح بیشتر نمیدم.

این طرح آقای مارتین مال من نیست که در مقابل من اینقد جبهه گرفتید اما اون چیزی که ازش دیدم و تست کردم چیزیست که به خودم مربوطه و با این اوضاع اصلا لازم نمیبینم تعریفی چیزی کنم.هر چی هست خوب یا بد من واسه خودم یه چیزایی فهمیدم. پس بحثی نداریم و نخواهیم داشت در مورد تبلیغ یا اینکه افساری به گردنم انداختن و منو این سو و اون سو میبرن شما مختارید هرطور دلتون میخواد فکر کنید و بهم توهین کنید.
.
پیوست:
Snapshot_2014-12-02_111028.png

پیوست:
Snapshot_2014-12-02_110630.png

پیوست:
Snapshot_2014-12-02_110553.png

پیوست:
Snapshot_2014-12-02_110452.png

این عکس ردیابی هست که جناب مارتین بعنوان تست ساختن و برای من فرستادن . که البته فقط چند عکس کوچکه و وارد منوهای اصلیش نمیشم. و همچنین این یک ردیاب که دست منه فرکانس آزادش رو محدود کرده به همینی که می بینید.

بیش از 5 ماهه من دارم تستش میکنم. بارها خواستم بیام این موضوع رو مطرح کنم ولی تا به امروز صبر کردم و این مدت تا اونجا که تونستم و از عهده م برمیومد این ردیاب رو تست کردم. اوایل طرح این تایپک هم این موضوع رو نگفتم تا فقط در مورد بحث دقت و ثبات فرکانسی صحبت کنیم و عکس العملهارو ببینیم که دیدیم به کجا رسید. واقعا اگه از اول میگفتم چی میشد؟.

شما اومدید در بحث فنی محاسبه لبه پالس و فلان و فلان مطلبها نوشتید و محاسبات عجیب و غریب و تصاویر مختلف رو نشون دادید و سعی در اثبات یه مسئله فنی و علمی کردید و ظاهرا هم بچه ها پیروزی شمارو تبریک گفتند. با گذشت زمان ثابت میشه کدوم یک از اینا تا چه اندازه کاربردی هستن و در عمل جوابگو هستن و آیا این مسایل چیزی رو حل میکنند یا نه؟!!!
.
حمید نوشته است:
...
ولی جالبه که خیلی مدته افراد مدعی تشریف میارن بزرگان غیر فنی انجمن رو انتخاب میکنن و افساری به گردنشون میبندن و به هر سو خواستن میکشن! ببخشید ولی چرا اینجور مدعیان سراغ حتی یک ادم وارد و فنی نمیرن که ادعاشون رو مطرح کنن؟ دقیقا شماهایی که دانش کار رو ندارین رو باید انتخاب کنن؟ ماشالا نه عقلتون و نه دانشتون هم که اصلا قد نمیده اینا دارن چکار میکنن! حرصشو باید ما بخوریم و حرف و حدیثش رو هم ما بشنویم!
...

مهندس حمید عزیز من برای این سخن شما حدود یک صفحه جواب آماده کرده بودم اما به خاطراحترام بعضی دوستان عزیز صرف نظر کردم و جوابی نمیدم. فقط میخوام اینو بگم که در مدت حضورم یادم نمیاد به کسی بی احترامی کرده باشم که مستحق چنین سخنانی باشم.
هدف من این بود که برای اولین بار هم که شده برای حمید یه رقیب سرسخت گیربیارم تا رقابت سالمی شروع بشه در کنار ناصر و مجبور به کار روی طرح بهتری شود. اما برای خودم تاسف میخورم که من چقد بیخود و بیجهت فکر میکردم. با این غرور و خودخواهی ها باید میفهمیدم که این کار من بی فایده ست.

حال بحث فیلم و نشون دادن اون فرکانس که خوشحالی فراوان شمارو بهمراه داشت و بعضی افراد هم به به و چه چه کردن و بر طبل شادی نواختند.. نشون دادن اون فرکانس چه عمد و چه غیر عمد از بسیاری جهات خوب بود.اولا اینو بگم که هدف ایشون از این فیلم فقط این بود که میشه فرکانسهای بالا تولید کرد با اون دقت که حالا در بعضی فرکانسهاش از جمله 47کیلو قسمت منفیش بقول شما دچار مشکله. چقدم خوشحالتون کرد. جناب مارتین برای این قسمت هم جواب داشتن اما دیگه نیستن که توضیح بدن.

اما میخوام این رو خدمتتون عرض کنم که برای ردیابی و داشتن تفکیک مناسب احتیاج به فرکانس بالا در اون حد نیست. پس چندان برگ برنده ایی نیست که اینقد روش بحث کردید و خوشحال شدید از اینهمه محاسبات عجیب و غریب. اینقد بزرگش کردید که من خنده م گرفت هنوز مسائل بسیار مهم دیگه رو بازگو نکردم اینچنین رو این مسئله بحث میشود و حساسیت وجود دارد. خوب هم شد که بازگو نکردم.

شما پیروزیتونو رو جشن بگیرید زمان همه چیو معلوم میکنه و مشخص خواهد شد که این مسئله که روش زوم کردید تا چه اندازه در ردیابی مهمه و چرا من این بحث رو مطرح کردم. متاسفانه مجال برای ادامه نزاشتید و من از ارائه مسایل مهم و کلیدی بعدی معذورم.

در نهایت و با رو کردن این همه علم و نخبگی و پیاده کردن اینهمه نکات و محاسبات نتیجه رو در سیمای کاربران میتوان مشاهده کرد و این همه علم باید در عمل هم نتیجه دهد که احتیاجی نیست بیشتر توضیح دهم. هدفم این بود که طرح بهتری ارائه شود تا اینهمه کاربر ناراضی نیان و مدام بر طبل نارضایتی بکوبن. این هدف من هم به نفع سازنده ست هم خریدار که بازم از این بابت متاسفم که دنبال چنین کاری بودم باید میدونستم که با این جو و اخلاق و اهداف متفاوت چنین چیزی ممکن نیست و نخواهد بود.

من میخواستم ابتدا مسئله رو باز کنم و سپس در مورد مسایل بسیار مهم و حیاتی در ردیابی و به دنبالش چگونگی تفکیک قابل قبول فلزات اصلی و تشخیص راحت خطاها و داشتن سیستم وزن بهتر صحبت کنم و همچنین موارد بسیار جالب دیگه که جدا پشیمون شدم . هنوز پله اول بطور کامل مطرح نشد که نتیجه شو دیدیم به کجا رسید و همینجا کار و بحث رو خاتمه میدم و پشت دستمو داغ میکنم از این به بعد چنین حرکتهایی نکنم.
بعد از بیش از یکسال به حرف آریای عزیز رسیدم.

در پایان همین بس که بگویم من بیش از 5 ماهه که دارم ردیاب آقای فابین مارتین رو تست میکنم و بسیار با 35 آزمودم و مورد تایید من است.در واقع ابتدا حرف از فانکشن زدیم ببینیم واکنشها چطوره اما طرح ایشون یه ردیاب بسیار کامل و دقیق هستش و من بیهوده این بحث رو شروع نکردم که جنجال به پا کنم و کار به ناسزا و تخریب دیگری بیانجامد.هدف من ایجاد رقابت سالم و در نهایت حصول نتیجه قابل قبول برای ما کاربران بود. این خود شمایید که اینچنین میخواهید و بار اول و دوم شما هم نیست همیشه و هروقت همین بوده و همینطور خواهد موند.
از طرح و بیان امکانات ردیاب ایشون معذورم اما

در توضیح تستهای ردیاب آقای مارتین اینارو خدمتتون عرض میکنم که از جاهای بیشماری که با 35 و با طلا گرفته بودم با این ردیاب حفره سفال و استخوان تشخیص دادم. اینو با چندین حفاری برای حصول اطمینان از صحت موضوع بدست آوردم و عنوان میکنم.
از جمله تستهای مهم من دفن فلزات مختلف همراه با انواع عوامل خطا در عمق 280 سانتی و تستهای متعدد رو این مکان هستش از جمله تست وزن دقیق و تست عمق و .....

تست ها و محاسبات زیادی هم این مدت انجام دادیم تا بحث تفکیک و تشخیص رو به حد قابل قبول برسونیم.من انجام میدادم گزارش میکردم ایشون با تستهای خودشون مطابقت میداد و پیاده یا اصلاح میکرد هرچند که ایشون در نمونه ردیاب تست ساخته شده بسیاری موارد مهم رو حل کرده بودند.
من میخواستم بیام توضیح بدم که چرا آقای جعفر با 35 و با انواع فرکانسها همه ش حفره و تونل میزنند اما با دیدن بعضی رفتارها پشیمون شدم.
من اومدم بگم که چطور با نوع حرکت آنتن تشخیص بدید که چه فلزی گرفته ایید.
اومدم بگم که چطور مسیر و نقطه دقیقتر رو بیابید.
اومدم راه تشخیص آسان خطا رو به بچه ها یاد بدم .
من اومدم راهکارهایی بدم که با اینکارها خطا با 35 کمتر بشه .
من اومدم بگم بارهایی که با 35 زده شده بر اساس چی هست و چگونه این بارها زده شده تا ماهیت این موفقیت روشن شود و دید که آیا میتونیم اسمشو موفقیت بزاریم یا نه مشکلی این وسط وجود دارد که باید رفع شود. تا اینقد گول موفقیت خیالی رو نخوریم.
من اومدم بگم در رطوبت و برف و خیسی زمین میتونیم کار کنیم یا نه.
اما بابت همه ش پشیمون شدم.

واقعا در عجبم که مهندس حمید میگن بالاتر از 35 نمیشه تولید کرد. مهندس حمید عزیز شما از این پیروزیتون لذت ببرید و اینکه بهم توهین کردی نشنیده میگیرم و اگه با بعضی دوستان هم با تندی برخورد کردم عذر میخوام .

چه باور کنید چه باور نکنید برام مهم نیست و بیش از این روا نیست از تستها بگم فکر کنم که اخلاق و رفتار و منش من برای عده کثیری مشخصه و اگه شک و شبهه ایی به رفتار من دارید خیلی راحت میتونید باور نکنید و منو به گزافه گویی متهم کنید و خوشحال هم میشم که باور نکنید. زمان همه چیو حل خواهد کرد. این ردیابی هم که دست منه برای تست هستش بزودی تستهامو تکمیل میکنم و براشون میفرستم و ردیاب مال من نیست که بخوام براش تبلیغی چیزی کنم. واقعیتهایی بود که گفتم و تموم شد.

حال جناب صاحبخونه عزیز امیدوارم متوجه شده باشی دلیل حال ناخوشی من چی بود و از اینکه مدتی مارو تحمل کردی تشکر ویژه دارم.
از این به بعد جواب هیچ پستی در این موضوع رو نمیدم. هرچی دل تنگتون خواست بگید من جوابی نخواهم داد.
آرزوی قلبیم موفقیت تمام دوستان عزیز و مستحق است.
همه تون رو به خدای یکتا(احد و واحد) میسپارم. @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 11 آذر1393 - 11:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
باسلام
جناب kani عزیز،تا بوده همین واکنشها و رفتارهای حق بجانب ناشی از عجز وناتوانی افرادی که در تاپیکهای گوناگون بدوا" با موضوعاتی که حاکی از ادعای منجی بودن شخص ارایه دهنده مثلا"طرح نجاتبخش و در واقع بی محتوا وبی سرانجام مانند افرادی چون ناصر و آیگون و کمال و کهیال و..... مبنی بر اینکه" اگه چنین رفتارهایی از سوی برخی افراد سر نمیزد فلان میکردند و با ارایه طرحشون منجی عالم گنج پژوهی میشدند و چنین و چنان...و حالا دیگه از این کار منصرف شدند"، بوده ، وجنابعالی هم اولین نفر نبودید و مسلما"آخرین نفر هم نخواهید بود،این مرضی است که گریبانگیر خیلیهاست و اکثر کاربران این انجمن چه اونایی که تخصص و علم این کار رو دارند و چه افراد مبتدی، در برابر این بیماری واکسینه شده اند،درنهایت فقط ممکنه چند روز تب و تاب داشته باشند.
شما هم خودتو زیاد اذیت نکن،این واکنشها ازطرف همه اونایی که چنین ادعاهایی رو داشتند و دست آخر وقتی فهمیدند که نه بابا، با این حرفهای یامفت شاید بتونند افراد کم سواد و گاها" بیسواد این مباحث را خام خودشون بکنند ولی درمقابل افرادی چون مهندس حمید و سایر دوستان متخصص حرفی برای گفتن ندارند،مانند نو عروسان بنارا بر نازکردن میگذارند.وگرنه اگه کسی کاری از دستش بر بیاد ،برای خفه کردن و روکم کنی این افراد هم که شده ، حداقل یک ید بیضایی از خودش نشون میده.
باسپاس

سه شنبه 11 آذر1393 - 2:32pm
مدیر کل
مدیر کل

Kani نوشته است:
سلام
دوستان عزیزی که تا به امروز انشاهای منو تحمل کردید و خوندید و در آن هیچی نیافتید یه لطف دیگه کنید این انشارو هم تا پایان بخونید. پیشاپیش از زیاد بودن مطلب عذرخواهی میکنم.

ابتدا در مورد هدف از حضور کاربران و محتوای انجمن(انجمن بازی با کلمات) کمی توضیح بدم:
یکی میاد زالوت رو میندازه تو دهن بچه ها بعدش میگه اسرارشو نمیگم. یکی ماهواره ای رو یکی ردیاب مخصوص و با تفکیک 100 درصدی رو یکی کوتوله رو یکی تفاسیر دقیق علایم رو یکی سیستم لایو رو یکی نقطه زن رویایی رو یکی طرح محرمانه فانکشن ردیاب رو یکی تجارب خارق العاده ردیابی رو . همه و همه میان مطرح میکنن اخرشم میان میگن نمیگیم

اینجا این سوال برای من پیش میاد که ما برای چی اینجا هستیم؟ اومدیم پز دادن ها رو تماشا کنیم؟ اومدیم نظاره گر فروش باشیم؟ اومدیم نظاره گر آه و ناله کاربران باشیم؟اومدیم اینجا منت این و اون رو بکشیم که آقا توروخدا چیه به منم بگو؟
چقد خنده داره آخه. من آخرشم نتونستم جواب این سوالو پیدا کنم یا کلا دید و برداشت من با همه شما متفاوته. نمیدونم ؛ توش موندم.

در مورد این تایپک هم ظاهرا سرنوشت این مورد به سرنوشت موارد قبلی دچار شد و آقای مارتین فکر کنم دیگه تشریف نمیارن به خاطر اینهمه جو خوبی که تو سایت حاکمه. ولی من پست خودمو میزارم.
بگذریم که چه سختیهایی با 35 متحمل نشدیم. چه آبروهایی ریخته نشد. چه جاهایی که از دست ندادیم. چه هزینه هایی که تلف نشد و چه اعتراضاتی که نشد.همه مشخصه و احتیاج به دوباره گفتن نیست.

مهندس حمید عزیز شما اومدید درصد عدم موفقیت رو 99درصد اعلام کردید و من 90 که عدد خیلی مهم نیست فقط اینو میرسونه که اینهمه من دارم داد میزنم و از نارضایتیها میگم خود شما دارید تاییدش میکنید. اما نکته مهمش اینه که شما میگید بخش اعظمش مربوط به ردیابی نیست و این حرف از نظر من اصلا درست نیست.
با این سخنتون برام ثابت شد که چیزی از ردیابی و مسایل پیرامونش نمیدونید.شرح و توضیح بیشتر نمیدم.

این طرح آقای مارتین مال من نیست که در مقابل من اینقد جبهه گرفتید اما اون چیزی که ازش دیدم و تست کردم چیزیست که به خودم مربوطه و با این اوضاع اصلا لازم نمیبینم تعریفی چیزی کنم.هر چی هست خوب یا بد من واسه خودم یه چیزایی فهمیدم. پس بحثی نداریم و نخواهیم داشت در مورد تبلیغ یا اینکه افساری به گردنم انداختن و منو این سو و اون سو میبرن شما مختارید هرطور دلتون میخواد فکر کنید و بهم توهین کنید.
.
پیوست:
Snapshot_2014-12-02_111028.png

پیوست:
Snapshot_2014-12-02_110630.png

پیوست:
Snapshot_2014-12-02_110553.png

پیوست:
Snapshot_2014-12-02_110452.png

این عکس ردیابی هست که جناب مارتین بعنوان تست ساختن و برای من فرستادن . که البته فقط چند عکس کوچکه و وارد منوهای اصلیش نمیشم. و همچنین این یک ردیاب که دست منه فرکانس آزادش رو محدود کرده به همینی که می بینید.

بیش از 5 ماهه من دارم تستش میکنم. بارها خواستم بیام این موضوع رو مطرح کنم ولی تا به امروز صبر کردم و این مدت تا اونجا که تونستم و از عهده م برمیومد این ردیاب رو تست کردم. اوایل طرح این تایپک هم این موضوع رو نگفتم تا فقط در مورد بحث دقت و ثبات فرکانسی صحبت کنیم و عکس العملهارو ببینیم که دیدیم به کجا رسید. واقعا اگه از اول میگفتم چی میشد؟.

شما اومدید در بحث فنی محاسبه لبه پالس و فلان و فلان مطلبها نوشتید و محاسبات عجیب و غریب و تصاویر مختلف رو نشون دادید و سعی در اثبات یه مسئله فنی و علمی کردید و ظاهرا هم بچه ها پیروزی شمارو تبریک گفتند. با گذشت زمان ثابت میشه کدوم یک از اینا تا چه اندازه کاربردی هستن و در عمل جوابگو هستن و آیا این مسایل چیزی رو حل میکنند یا نه؟!!!
.
حمید نوشته است:
...
ولی جالبه که خیلی مدته افراد مدعی تشریف میارن بزرگان غیر فنی انجمن رو انتخاب میکنن و افساری به گردنشون میبندن و به هر سو خواستن میکشن! ببخشید ولی چرا اینجور مدعیان سراغ حتی یک ادم وارد و فنی نمیرن که ادعاشون رو مطرح کنن؟ دقیقا شماهایی که دانش کار رو ندارین رو باید انتخاب کنن؟ ماشالا نه عقلتون و نه دانشتون هم که اصلا قد نمیده اینا دارن چکار میکنن! حرصشو باید ما بخوریم و حرف و حدیثش رو هم ما بشنویم!
...

مهندس حمید عزیز من برای این سخن شما حدود یک صفحه جواب آماده کرده بودم اما به خاطراحترام بعضی دوستان عزیز صرف نظر کردم و جوابی نمیدم. فقط میخوام اینو بگم که در مدت حضورم یادم نمیاد به کسی بی احترامی کرده باشم که مستحق چنین سخنانی باشم.
هدف من این بود که برای اولین بار هم که شده برای حمید یه رقیب سرسخت گیربیارم تا رقابت سالمی شروع بشه در کنار ناصر و مجبور به کار روی طرح بهتری شود. اما برای خودم تاسف میخورم که من چقد بیخود و بیجهت فکر میکردم. با این غرور و خودخواهی ها باید میفهمیدم که این کار من بی فایده ست.

حال بحث فیلم و نشون دادن اون فرکانس که خوشحالی فراوان شمارو بهمراه داشت و بعضی افراد هم به به و چه چه کردن و بر طبل شادی نواختند.. نشون دادن اون فرکانس چه عمد و چه غیر عمد از بسیاری جهات خوب بود.اولا اینو بگم که هدف ایشون از این فیلم فقط این بود که میشه فرکانسهای بالا تولید کرد با اون دقت که حالا در بعضی فرکانسهاش از جمله 47کیلو قسمت منفیش بقول شما دچار مشکله. چقدم خوشحالتون کرد. جناب مارتین برای این قسمت هم جواب داشتن اما دیگه نیستن که توضیح بدن.

اما میخوام این رو خدمتتون عرض کنم که برای ردیابی و داشتن تفکیک مناسب احتیاج به فرکانس بالا در اون حد نیست. پس چندان برگ برنده ایی نیست که اینقد روش بحث کردید و خوشحال شدید از اینهمه محاسبات عجیب و غریب. اینقد بزرگش کردید که من خنده م گرفت هنوز مسائل بسیار مهم دیگه رو بازگو نکردم اینچنین رو این مسئله بحث میشود و حساسیت وجود دارد. خوب هم شد که بازگو نکردم.

شما پیروزیتونو رو جشن بگیرید زمان همه چیو معلوم میکنه و مشخص خواهد شد که این مسئله که روش زوم کردید تا چه اندازه در ردیابی مهمه و چرا من این بحث رو مطرح کردم. متاسفانه مجال برای ادامه نزاشتید و من از ارائه مسایل مهم و کلیدی بعدی معذورم.

در نهایت و با رو کردن این همه علم و نخبگی و پیاده کردن اینهمه نکات و محاسبات نتیجه رو در سیمای کاربران میتوان مشاهده کرد و این همه علم باید در عمل هم نتیجه دهد که احتیاجی نیست بیشتر توضیح دهم. هدفم این بود که طرح بهتری ارائه شود تا اینهمه کاربر ناراضی نیان و مدام بر طبل نارضایتی بکوبن. این هدف من هم به نفع سازنده ست هم خریدار که بازم از این بابت متاسفم که دنبال چنین کاری بودم باید میدونستم که با این جو و اخلاق و اهداف متفاوت چنین چیزی ممکن نیست و نخواهد بود.

من میخواستم ابتدا مسئله رو باز کنم و سپس در مورد مسایل بسیار مهم و حیاتی در ردیابی و به دنبالش چگونگی تفکیک قابل قبول فلزات اصلی و تشخیص راحت خطاها و داشتن سیستم وزن بهتر صحبت کنم و همچنین موارد بسیار جالب دیگه که جدا پشیمون شدم . هنوز پله اول بطور کامل مطرح نشد که نتیجه شو دیدیم به کجا رسید و همینجا کار و بحث رو خاتمه میدم و پشت دستمو داغ میکنم از این به بعد چنین حرکتهایی نکنم.
بعد از بیش از یکسال به حرف آریای عزیز رسیدم.

در پایان همین بس که بگویم من بیش از 5 ماهه که دارم ردیاب آقای فابین مارتین رو تست میکنم و بسیار با 35 آزمودم و مورد تایید من است.در واقع ابتدا حرف از فانکشن زدیم ببینیم واکنشها چطوره اما طرح ایشون یه ردیاب بسیار کامل و دقیق هستش و من بیهوده این بحث رو شروع نکردم که جنجال به پا کنم و کار به ناسزا و تخریب دیگری بیانجامد.هدف من ایجاد رقابت سالم و در نهایت حصول نتیجه قابل قبول برای ما کاربران بود. این خود شمایید که اینچنین میخواهید و بار اول و دوم شما هم نیست همیشه و هروقت همین بوده و همینطور خواهد موند.
از طرح و بیان امکانات ردیاب ایشون معذورم اما

در توضیح تستهای ردیاب آقای مارتین اینارو خدمتتون عرض میکنم که از جاهای بیشماری که با 35 و با طلا گرفته بودم با این ردیاب حفره سفال و استخوان تشخیص دادم. اینو با چندین حفاری برای حصول اطمینان از صحت موضوع بدست آوردم و عنوان میکنم.
از جمله تستهای مهم من دفن فلزات مختلف همراه با انواع عوامل خطا در عمق 280 سانتی و تستهای متعدد رو این مکان هستش از جمله تست وزن دقیق و تست عمق و .....

تست ها و محاسبات زیادی هم این مدت انجام دادیم تا بحث تفکیک و تشخیص رو به حد قابل قبول برسونیم.من انجام میدادم گزارش میکردم ایشون با تستهای خودشون مطابقت میداد و پیاده یا اصلاح میکرد هرچند که ایشون در نمونه ردیاب تست ساخته شده بسیاری موارد مهم رو حل کرده بودند.
من میخواستم بیام توضیح بدم که چرا آقای جعفر با 35 و با انواع فرکانسها همه ش حفره و تونل میزنند اما با دیدن بعضی رفتارها پشیمون شدم.
من اومدم بگم که چطور با نوع حرکت آنتن تشخیص بدید که چه فلزی گرفته ایید.
اومدم بگم که چطور مسیر و نقطه دقیقتر رو بیابید.
اومدم راه تشخیص آسان خطا رو به بچه ها یاد بدم .
من اومدم راهکارهایی بدم که با اینکارها خطا با 35 کمتر بشه .
من اومدم بگم بارهایی که با 35 زده شده بر اساس چی هست و چگونه این بارها زده شده تا ماهیت این موفقیت روشن شود و دید که آیا میتونیم اسمشو موفقیت بزاریم یا نه مشکلی این وسط وجود دارد که باید رفع شود. تا اینقد گول موفقیت خیالی رو نخوریم.
من اومدم بگم در رطوبت و برف و خیسی زمین میتونیم کار کنیم یا نه.
اما بابت همه ش پشیمون شدم.

واقعا در عجبم که مهندس حمید میگن بالاتر از 35 نمیشه تولید کرد. مهندس حمید عزیز شما از این پیروزیتون لذت ببرید و اینکه بهم توهین کردی نشنیده میگیرم و اگه با بعضی دوستان هم با تندی برخورد کردم عذر میخوام .

چه باور کنید چه باور نکنید برام مهم نیست و بیش از این روا نیست از تستها بگم فکر کنم که اخلاق و رفتار و منش من برای عده کثیری مشخصه و اگه شک و شبهه ایی به رفتار من دارید خیلی راحت میتونید باور نکنید و منو به گزافه گویی متهم کنید و خوشحال هم میشم که باور نکنید. زمان همه چیو حل خواهد کرد. این ردیابی هم که دست منه برای تست هستش بزودی تستهامو تکمیل میکنم و براشون میفرستم و ردیاب مال من نیست که بخوام براش تبلیغی چیزی کنم. واقعیتهایی بود که گفتم و تموم شد.

حال جناب صاحبخونه عزیز امیدوارم متوجه شده باشی دلیل حال ناخوشی من چی بود و از اینکه مدتی مارو تحمل کردی تشکر ویژه دارم.
از این به بعد جواب هیچ پستی در این موضوع رو نمیدم. هرچی دل تنگتون خواست بگید من جوابی نخواهم داد.
آرزوی قلبیم موفقیت تمام دوستان عزیز و مستحق است.
همه تون رو به خدای یکتا(احد و واحد) میسپارم. @};-

دوست من اقای کانی من که خوب میدونم شما اصلا ردیابی وارد نیستین اینو یکی از اساتید این انجمن بهم تلفنی گفته بود که اقا این استاد شما کانی ازم خواهش کرده که بیا واسه من دستگاه بزن و ایشون هم کم سن و سال هستند و هم اصلا تجربه اینکار رو ندارند . همینجا اعتراف میکنم اشتباه کردم که شما رو به عنوان استاد معرفی کردم البته بعدها متوجه شدم که شما اصلا علم اینکار رو ندارین این پستهایی هم که میزدین تماما جمع اوری شده از اساتید این انجمن بوده فقط جمعبندی میکردین . دوست من اصلا بابات اجازه نمیده شما برین بیرون بابت تست و حفاری چطوری اومدی میگی فلانجا رفتم . منکه میدونم مشکل شما کجاست دوست من همیشه رقیبها درکمین هستند تا ما بیایم یکی رو گنده کنیم سریع شکارش میکنند تا از اون اقا برای منفعت خودشون و برای پر کردن جیب خودشون از شما استفاده کنند اما غافل از اینکه نمیدونن شما اصلا علم اینکار رو ندارین حاظرم قسمشو بخورم به همان امام رضایی که یه هفته پیش رفتم همه میدونن بنده اهل دروغ و کلک نیستم . بخدا نمیخواستم اینجا بیان کنم اما دیگه شما شورشو دراوردی دوست من یا میای یه جا تاپیک درست میکنین درمورد دین و مذهب که حذف کردم یا این جنجالها رو درست میکنین من نمیدونم منظور شما چیه کلا , پسر جان بشین بچسب به درس و مشقت شاید تو اونکار موفق شدی موفق باشید.

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

سه شنبه 11 آذر1393 - 2:50pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

بله شما درست میگید. نه تنها از ایشون خواستم بلکه از خیلیهای دیگه خواستم
برام نقطه زن بیارن و همکاری کنیم. از جمله فربد..کرمی.. شایان.. سرو..کمال .. و کسانی دیگه هم درخواست کردم که بیان نقطه زن بیارن چون به
نقطه زنشون احتیاج داشتم!!!

سنم هر چقد که هست اغراق نکردم بیام بگم 40 سالمه.

لقب استادیاری رو هم بردارید لطفا؛ که شما هم مثل بقیه اصلا متوجه حرفای من نشدید.
قصد بی احترامی نداشتم و نخواهم داشت ولی مدام بی احترامی میشنوم.

آخرین بار توسط Kani در سه شنبه 11 آذر1393 - 3:03pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 11 آذر1393 - 3:02pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام به همگی

من خودم عادت به نوشتن طومارهای طولانی ندارم چون بنظرم خیلی ها نه وقتش رو دارند و نه حال و حوصله اش رو . اما منم یه چند نکته خدمت دوستان گلم عرض میکنم و برای همیشه از جمع شما خدا حافظی میکنم.
درباره 35 حرف و حدیث زیاده , بارها گفتم ردیاب خوبیه اما نقص های مهم و کلیدی داره , برای همین مواردی که بعنوان نقص در 35 میبینم دلیل و شاهد عینی دارم , اینجا هم بازم تاکیید میکنم که من تو هیچ جبهه ای نیستم و کلام حق رو میگم حتی اگه خودم ناحق باشم حتما بازگو میکنم.
من خودم از ردیاب 35 زیادگله ای ندارم چون اسمش روشه :ردیاب
اما درباره نقطه زنی و حذف خطای 35 بحث زیاده که نمی خوام واردش بشم چون هدفم من اینه که با هم جمع بشیم و نقایص رو برطرف کنیم نه اینکه تو سر هم بزنیم و از همدیگه فراری بشیم.
استاد کانی هم اگر چه هر چند گاهی نحوه صحبتشون رو تند میکردند ولی باید بپذیریم که هدفشون خیر بوده و یکی از کسانی بوده که برای 35 واقعا زحمت زیادی کشیده و احترامش واجبه .
من الان خودم 3 تا 35 دارم یکی مال خودم و دو تا هم متعلق به دوستانم که به خاطر حرفهای من مجبور شدند ردیاب رو بخرند و در واقع مقصر من بودم که اونها رو با حرفام مجبور به خرید کردم ولی بخدا قسم میخورم که الان اونا رو هم انداختم یه گوشه و با اونها هم اصلا کار نمیکنم و عمرم رو باا یه تا ردیاب انالوگ تلف میکنم .
من دیگه به یقین رسیدم که خیلی از ردیابها هدف رو رد میکنند و شکی هم در اون ندارم هر چند که خیلی از اساتید میگند که اگر هدفی باشه هر ردیابی اونو خواهد زد ولی به اونها هم اطمینان میدم که حرفشون درست نیست. من خودم اگه دقت کنید زیاد تو تاپیک 35 حضور نداشتم و فقط چند تا پست زدم ولی خدا خودش میدونه من تقریبا 6 ماه از انجمن جلوتر حرکت میکردم , به این حرف من هم بزودی خواهید رسید که ردیابها هدف های اصلی رو رد میدند و بیشتر به سوی ذرات و یا خلاء های دارای گازهای فلزی و خلاء های مغناطیسی و سایر عوامل کشیده میشوند حتی 35 . من خودم با 35 یک بار 2700 کیلوئی در عمق 4.5 متری رو نتونستم بگیرم در حالی که یک ردیاب انالوگ اونجا رد تایید کرد ولی چون دوستان به من اعتماد داشتم حفاری انجام نشد و بعد چند ماه دولت اونجا رو کامل خای کرد.
خلاصه من همون موقع اومدم و گفتم که 35 کامل نیست و باید قدرتش زیاد تر بشه ولی هیچکی بهم گوش نکرد و خود منهدس حمید گفت که قدرتش زیاد و لازم نیست.من میدونم که مهندس حمید و اقا مجتبی برای این ردیاب زیاد زحمت کشیدند و همین جا هم از اونها تشکر میکنم ولی دیگه باید قبول کرد که 35 باید پیشرفته تر بشه و اینم حاصل نمیشه مگر با تفکرات و طرح های مختلف .
حالا هم گذشته ها گذشته و نباید افسوس اون خورد چند بار گفتم که ما اینجا جمع شدیم که برادرانه با هم کار کنیم ,عقلامون رو هم بریزیم بلکه فرجی بشه و یک دستگاه کم خطا بتونیم بسازیم ولی صد افسوس که همه با هم دشمن شدیم و فقط و فقط به فکر خودمون هستیم , شاید بنوعی حق داشته باشیم ولی مرام انسانیت و رفاقت نیست.
طرح اقای فابین هم خیلی خوبه و از ایشون هم تشکر میکنم و اعتقادم اینه که باید طرح ایشون هم تست بشه ,شاید ما برای ردیاب
به فرکانس دقیقتر نیاز داشتیم تا شکل موج دقیقتر ,اینو یک ردیاب انالوگ به من اثبات کرد.
دوستان من نمیخوام کسی رو متهم کنم بلکه اعتقادم اینه که همه ما بنوعی مقصر هستیم اما همیشه سعی میکنیم خطای خودمون رو گردن دیگری بندازیم و به همین خاطر هست که پشرفتی نمیکنیم.
همین جا از همه عزیزانی که بنوعی از من دلگیر شدن معذرت خواهی میکنم و از تمام کسانی که کوچکترین کمکی در جهت پیشرفت انجمن و رسیدن به هدف اصلی به دوستان نمودن تشکر ویژه میکنم و همه دوستان و برادران خودم رو هم حلال و ازاد میکنم .
یا الله @};- @};-

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

سه شنبه 11 آذر1393 - 3:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
کانی جان شما همه اینا رو میدونستی و نگفتی؟!
خیلی دمتگرم، خیلی !!!!!

سه شنبه 11 آذر1393 - 3:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود
اقا حمید ما هم هر چی خواستیم با ملایمت بریم جلو نشد که نشد..مارو کردی افسار گسیخته و کم دانش..ممنون از این همه لطفی که به ما دارید.
مدیر کل عزیز ما چیزی که دیدیم رو میپیذیریم نه این که چیزی فقط گفتنی باشه.بنده نه با 35 و نه با 22 کار کردم ولی امار همه چیزو دارم و میدونم که چی به چی هست
مثل اینکه ردیاب 22 رو یادتون رفته؟؟؟ تاپیکش هنوز موجوده دوستان میتونن برن ببین..چیزهایی گفته شد که حتی یکی از مطالبش هم درست در نیمد.بعد از 2 ماه کلا ساختش تعطیل شد...بنده هم این ردیاب رو سفارش دادم.وقتی رسید دست ما یک هفته هر کاری کردیم دیدیم تکون نمیخوره...بعد معلوم شد که کلا ولووم خرابه..ولوم رو عوض کردم بازم هیچی..نشد که نشد..گفتیم ببریم پیش کسی که بلده که اقا مهران هم باهاش کار کردن..اونم هیچی..سریع فرستادیمش رفت که راحت بشیم از دستش.دقیقا شاید به اول مرداد 92 هم نرسید فهمیدم دیگه جریان چیه و شما هم شدید مثل بقیه(ولی با یه سیاست دیگه) از اون به بعد هر کسی ازم پرسید خوبه گفتم نه..

به هر حال چیزی که عیان هست چه حاجت به بیان است.
اگر ردیاب 35 چیز خوبی بود الان دیگه ترانس و نمیدونم چیزای دیگه رو بهش وصل نمیکردن تا خطاهارو کمتر کنه..هر روز یه روش جدید واسه حذف خطا و هنوز بعد از یک سال خطاها ادامه داره و 99 درصد بچه ها هنوز هیچی پیدا نکردن..و اون یک درصد هم میدونم همش الکیه :)) ...تا تقی به توقی میخوره اقا مجتبی میاد و میگه یکی از کاربرا زنگ زد گفت بار گرفتم ولی میترسم بگم و از این چیزا..اون یکی زنگ میزنه میگه ای بدو فلانی بزن تو سایت که فلان چیزو گرفتما تا بیات نشده بزار انجمن..بابا بیخیال..با این چیزا دل خودتون رو خوش نکنید.همین شده که الان با این همه خطا هر زور به خودتون امیدواری میدید و میگید قسمت نیست..از خودتون نپرسیدید که این همه جا حتی نباید یه دونه سکه رو کسی بزنه .هم فکر میکنن مشکل از خودشون هست..نه برادر..نه عزیز.به قول اقای قنبری یه جای کار که چه عرض کنم همه جاش میلنگه.
حالا اقا حمید باز میگی ردیاب 35 در نوع خودش بی نظیره؟؟ ما هم کم دانش.بی سواد..هیچی نفهم.

به به اقا مجتبی..کجا بودی تا الان؟؟ چقدر فکر کردی که بیای بپری وسط اینو بگی؟؟
بابا زشته بخدا..اخه انگار بچه ها حرف میزنی..دیگه با اینکارت خودتو نشون دادی..والا من خجالت میکشم شما همچین چیزی میگی..خوب ملت رو سرکار گذاشتی بابت این دستگاه ها..همه حرفها یادمه ها...یادمه میگفتی اصلا دوست ندارم فروشنده بشم چون باید پاسخگوی خیلی ها شد.
امیدوارم که دوستان بعد از یک سال تلاش حداقل بتونن یه کاری کنن..این همه اواره بیابون وخیابون و کوچه و دشت نشن واسه گرفتن خطا..
اینم شد اخرین پست ما..پاکش نکنید حداقل یادگاری باشه.. :-BD :-H

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

سه شنبه 11 آذر1393 - 3:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ببخشید اقا مجتبی
شما فکر نمیکنید یه کم دیر شده واسه اینکه بگید استاد کانی چیزی نمیدونه؟
اون موقع که ما داشتیم جون میکندیم و زمین زو براساس گفته ها و فرکانس های کانی شخم میزدیم چرا نیومدید نگفتید.؟

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

سه شنبه 11 آذر1393 - 4:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 ... 40  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure