انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 15 خرداد1403 - 8:48am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 ... 40  بعدی
 حقایق ردیابی و fpl35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

=)) =)) =)) =))

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

دوشنبه 9 آذر1393 - 1:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

عرض ادب و احترام !
خقیقتا هر چی خواستم ساکت بمونم نتونستم و تا این 22 صفحه هم به سختی طاقت آوردم ... البته مطلبی که میخوام عرض کنم شاید در بحث تخصصی تاثیری نداشته باشه ولی یکی از ریشه ای ترین مسائل در ردیابی هست ...
دوستان عزیز جسارتا عرض کنم من تا بحال با بیش از 10 نمونه ردیاب شرکتی و شاید بالای 20 مدل دستساز و خوراکی و شاقول کار کردم و نمیتونم بگم کدوم ردیاب کامل هست چون اصلا در کار کاوش بهیچ وجه نمیشه گفت به استناد یک ردیابی میشه حفاری کرد ... ولی در دو مورد کار با سند و علائم که با بایونیک ایکس 4 و دستگاه گراویاتور بعنوان ردیاب و لورنز ایکس 3 و پالس استار 2 بعنوان نقطه زن محل رو ردیابی و نقطه کرده بودند بنده با همین 35 بتنهائی هم ردیابی و هم نقطه کردم که خدا خودش شاهده نقطه ای که بنده اعلام کردم مورد حفاری قرار گرفت و به جرات میتونم بگم با اختلاف کمتر از نیم متر هدف رویت شد ...
عرض بنده از طرح این مطلب اینه که ردیاب و نقطه زن به تنهائی نمیتونن تعیین کننده باشن و بخش مهمی از کار رو اپراتور انجام میده ردیاب 35 بسته به قیمتی که داره به جرات میشه گفت با خیلی از نمونه های گران قیمت خارجی برابری میکنه که هیچ در برخی موارد سر تر هم بوده ... لا اقل برای بنده اینطور بوده ... تازه بنده در کار ردیابی شاگرد برخی از اساتید این انجمن هم حساب نمیشم...
البته این امر فقط در سایه ی تلاش و پشتکار و عدم نا امیدی حاصل میشه و این مهم نباید از یاد بره که هر منطقه ای ارزش کاوش نداره چون در کل تمام ردیابهای دنیا در مکانی که بار نباشه احتمالا به خطا هم واکنش دارن ... پس بهتره جائی که مورد کاوش قرار میگیره ارزش داشته باشه...
فقط متعجبم چرا دوستان گل و اساتید عزیزیکه اینهمه تلاش در بثمر نشستن 35 و کشف نا دانسته های این ردیاب داشتن و به صد ها نفر امثال بنده امید دادن و باعث موفقیت خیلی از عزیزان هم شدن حالا چرا خودشون نا امید شدن و دنبال مقصر میگردن ...با این روش حتی اگر بهترین و گرانقیمت ترین دستگاه های دنیا هم در اختیار باشه با این یاس نمیشه به هدف زد ...
موفق و پیروز باشید ...
در پناه حق.

دوشنبه 9 آذر1393 - 3:26am
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون مجید جان ایشالا که همیشه موفق باشین.
دوستان پس از دهها بار! مطالعه دقیق موج 107 کیلوهرتزی که ذهن بنده رو بخودش مشغول کرده بود ؛ بالاخره دم خروس موج روی این فرکانس هم آشکار شد!!! :-B :D لطفا به فیلم در تایم 1:31 یعنی ثانیه آخر فیلم و سیکل سمت چپ روی صفحه اسکوپ دقت کنین و ببینین یکی از سیکلهایی که داره کلک میزنه تا فرکانس درست در بیاد ؛ خودش رو کوتاه بلند میکنه! :-w :D در واقع در این روشهای DDS و مشابهش ما فقط باید حواسمونو جمع همین اتفاقات روی صفحه اسکوپ کنیم! چون دقیقا همین پرشهای کوچک که گاهی به چشم نمیان باعث میشن فرکانس در بازه زمان طولانی دقیق در بیاد!

دوشنبه 10 آذر1393 - 4:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اگه خوب به فیلم نگاه کنید پرش داره فقط باید فریم های فیلم رو باز کرد و به روش اسلوموشن نگاش کنید:D

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

درسته ما فقریرا پول نداریم ولی دل داریم

دوشنبه 10 آذر1393 - 8:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
حمید جان سلام , خسته نباشی صبح جنابعالی بخیر . پرونده این قضیه هم بسته شد?

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

دوشنبه 10 آذر1393 - 8:48am
کاربر فعال
کاربر فعال

ahoora94 نوشته است:
اگه خوب به فیلم نگاه کنید پرش داره فقط باید فریم های فیلم رو باز کرد و به روش اسلوموشن نگاش کنید:D

دوست من روش اسلوموشن نیاز نیست. در حالت عادی هم واضح است که شکل موج ثبات نداره و ادعای ایشون مردود است.

دوشنبه 10 آذر1393 - 1:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ولی باز پیشنهاد میکنم اقای فابین مدار خودشون رو بیرون تست کنند.
بهر حال فرکانس اعشار اونم در این حد

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

دوشنبه 10 آذر1393 - 1:07pm
مدیر کل
مدیر کل

خب ما بالاخره نفهمیدیم چی شد! چرا همه سکوت کردن و مدعی و طرفدارانش غیب شدن؟! :D یک هفته ما رو تحت فشار گذاشتین که این همه وقتمون گرفته بشه از همه کار بمونیم و این همه انرژی بذاریم و جنگ اعصاب بکنیم ؛ آخرش هم داستان همونی باشه که من از روز اول گفتم؟! دیگه فیلمهای خودشون کاملا واضح همه چیز رو نشون داد و هر دو فرکانس بالایی که مورد بحث بود دارای همون مشکلی بود که دقیقا بنده از قبل اشاره کرده بودم!!! حالا بعضی دوستان احیانا فکر نمیکنن یک معذرت خواهی بزرگ به بنده بدهکارن؟

دوشنبه 10 آذر1393 - 6:50pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
مهندس حمید بنده از جانب سایر دوستان که موجب ناراحتی شما شدند از شما معذرت خواهی می کنم .
من به شخصه یک هدف دیگه داشتم که متاسفانه .....

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

دوشنبه 10 آذر1393 - 8:03pm
استاد
استاد

درود بر شما
رقیب داشتن در هر موردی خوب هست مخصوصا اگه کار فنی باشه در کل رقیب باعث پیشرفت میشه من این را به فال نیک میگریم که در سایت افردای هستند که هر چند وقتی یکبار میان وسط و طرحشون را خوب و بد ارائه میدهند و هم یه تنوعی در سایت میشه هم افراد اطلاعتشون بیشتر میشه ولی متاسفانه ارابه طرح افراد اکثرا هجومی هست و ادعاها همراه با تحقیر طرف مقابل صورت میگیره که این منطقی نیست .الان اگه یه بار از ابتدا این پست ها را مرور کنی که در این تاپیک زده شده فکر میکنی این افرادی که پست زده اند به دو گروه تفسیم شده اند و غلیه هم موضع گیری کرده اند در حالیکه همه این افراد متعلق به این سایت هستند.واقعا اگه کسی کم لطفی کرد و دیگری را تحقیر کردند اون هم بدون دلیل باید این جربزه را هم داشته باشه که بیاد یه عذر خواهی هر چند کوچک نسبت به فردی که بی دلیل متهم کرده بکنه. اما مبینیم که افراد گویا غرورشون اجازه نمیده که حتی و.اقعیت را بپذیرند و این جای تاسف داره.هر کدوم از ما نقطه ضعف هایی داریم و ما نباید این نقطه ضعف را با چیزهای دیگه بپوشانیم ما باید این نقطه ضعف ها را رفع کنیم نه موقتا ماست مالی اون را کنیم

دوشنبه 10 آذر1393 - 8:48pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 ... 40  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 131 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure