انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 1:14pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 49 , 50 , 51 , 52 , 53 , 54 , 55 ... 62  بعدی
 اشیاء پیدا شده توسط ردیاب 35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mehran200 نوشته است:
ناگفته نماند دوستان عزیز بنده بخاطر اینکه با نام کاربریم هم تو این سایت وهم سایتهای دیگر عضوم وهویت بنده آشکار شده توسط دوستان بنا به دلایل امنیتی تصمیم گرفتم نام کاربری تازه ایجاد کنم،ازهمه دوستان عزیز پوزش میطلبم امیدوارم درک کنید.
ضمناً روی تمام فرکانسهای مگنت دستگاه قیچی کرد،ضمناً بنده با مکمل حذف کننده ردیاب آقا مجتبی تونستم به موفقیت برسم، وباراهنمایی مستر عزیز که گفتند20 دقیقه باید دستگاه و مکمل روشن باشد تا بهتر به نتیجه برسید.ردیابی کردیم. عمق2متر (باحساب 3منهای یک)،برروی فرکانس دندان ومفرغ نیز قیچی کرد و اینها نیز کشف شد ولی بی ارزش،بازهم از همینجا از مجتبی ومستر عزیز کمال تشکر وقدردانی رادارم-اما یک چیزی را باید اعتراف کنم.
بنده هم مثل بعضی از دوستانی که این تاپیک رو میبینند و و باور نمیکنند خود نیز باور نمیکردم که یک دستگاه3.5میلیونی بتونیم به نتیجه برسیم جسارتاً فکر میکردم اسباب بازیه اما میبینید که نتیجه گرفتم درآینده عکسهای بیشتر قرارداده خواهد شد. از یافته های بیشتر لازم به ذکر است ما برای یک هدف دیگر همراه بانسخه رفته بودیم (که اون مکان حفاری وبار تخلیه شده بود) درنزدیکی مکان فرکانس رو گذاشتم روی219.9 آنتن ها چرخید روی هدفی دیگر که صاحب نسخه شک کرد به ردیاب که اشتباه است و... که بعد از طی800متر به مکان اصلی رسیدیم.وخداروشکر باراهنمایی های مجتبی ومستر عزیز موفق شدیم.خودم هم باورم نمیشد...!!!

بهتون تبریک میگم اقا مهران.انشالله که طلا باشه و از لحاظ مادی بی نیازتون کنه.انشالله و انشالله :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :x :x :x

جمعه 10 بهمن1393 - 8:39am
استاد
استاد
آواتار کاربر

آقا مهران عزيز منم بهت تبريك ميگم. :-BD

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

دوشنبه 4 اسفند1393 - 7:11pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

hamze2000 نوشته است:
آقا مهران عزيز منم بهت تبريك ميگم. :-BD

سلام دوستان
استاد حمزه عزيز دلمون برا شما تنگ شده داداش.
خيلي ها مثل بنده منظر راهنماييهاي مفيد شما هستن.
ياحق @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 4 اسفند1393 - 7:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منم تبریک میگم اما بنظر طلا نمیاد و بیشتر به برنج میخوره تا طلا
موفق باشید

سه شنبه 5 اسفند1393 - 9:08am
استاد
استاد
آواتار کاربر

استاد بيناي عزيز ممنون از لطف شما.
تو آخرين كاري كه انجام دادم.ردياب محلي رو با تمام فركانس هاي طلا گرفت.بعد از حفاري هاي اولي سه عدد هوا كش كه با خشت هاي فوق العاده مدرن طراحي شده بود خارج شد!!!بعد از ادامه حفاري نوع خاصي از ساخت و طراحي تونل رو مشاهده كردم كه بنظر من حتي قوي ترين ديناميت ها هم قادر به تخريب اون نبود.يك هفته حفاري ما برابر بود با 1.5 متر حفاري اونم با 8 عدد حفار حرفه اي!!!
بعد از تموم شدن امتداد هوا كش ها چند عدد سنگ بزرگ و صاف خارج شد كه بعد از بررسي ها معلوم شد اين سنگ ها در واقع پله هستن و ما از بغل اين پله ها رو خارج كرديم.به علت پيچيدگي محل بنده از چند تا از دوستان متخصص كمك گرفتم كه بعد از راهنمايي اونها حفاري دوباره پيگيري شد كه بعد از چند روز مشخص شد دقيقا بغل تونل هستيم و در واقع ما اين ور ديوار هستيم :D .در بغل اين ديوار باز يك عدد هواكش مشخص شد كه دقيقا از بغل ديوار عبور مي كرد و فكر كنم وظيفه اون تامين هواي داخل تونل بود.به علت سنگين بودن حفاري و بارندگي هاي شديد اينجا و حساس شدن بعضي از افراد به محل كار تعطيل شد و قرار در آينده نزديك كار دوباره شروع بشه.با تشكر

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 5 اسفند1393 - 1:03pm
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران سرای من!
سلام گرم به اساتید گرامی و دوستان عزیز,

بنده 2 روزی ست که با این سایت آشنا شده ام و دیشب از ساعت 10 تا 4 صبح پست های مربوط به اشیا پیدا شده توسط ردیاب 35 و نحوه اپراتوریش خوندم و انتقادی از دوستان دارم:
دوست محترم و عزیز, بنده نه آقا حمید و نه آقا مجتبی رو دیدم و نه میشناسم و نه قصده تبانی با این آقایون رو دارم حرف اینه که این آقایون شب و روز اینجا زحمت میکشن و وقت و اعصابشون رو میزارن و بعده چند سالی دستگاهی رو با هزاران مشقت و اعصاب خورد کنی میسازن و تحویل دوستان میدن!!!

دوستان گرامی,آقایون محترم: رفتین خدار رو شکر این ردیاب 35 رو خریدن و باهاش بار در آوردین و میایین اینجا میگین بدلایل امنیتی نمیتونیم عکس و فیلم بار و بزاریم حق با شماست نزارین ولی میتونید که پیام خصوصی بزارید و مبلغی رو از چند میلیاردی که فروختین رو به اونایی که در ساخت و اپراتوری این دستگاه شب و روز زحمت زیادی کشیدن مثل آقا حمید و مجتبی,هدیه بکنید!!

پس لطفآ از این کلمات بدلایل امنیتی استفاده نکنید که نمک نشناسی و بی سپاسی از نظر بنده نسبت به اساتید میشه!

گروه تخصصی باستانی و فلزیابی شمس

Shams_60@

https://t.me/+F9aJE1TFT601YTY8

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 12:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

Mehran Shams نوشته است:

بنده 2 روزی ست که با این سایت آشنا شده ام و دیشب از ساعت 10 تا 4 صبح پست های مربوط به اشیا پیدا شده توسط ردیاب 35 و نحوه اپراتوریش خوندم و انتقادی از دوستان دارم:
دوست محترم و عزیز, بنده نه آقا حمید و نه آقا مجتبی رو دیدم و نه میشناسم و نه قصده تبانی با این آقایون رو دارم حرف اینه که این آقایون شب و روز اینجا زحمت میکشن و وقت و اعصابشون رو میزارن و بعده چند سالی دستگاهی رو با هزاران مشقت و اعصاب خورد کنی میسازن و تحویل دوستان میدن!!!

دوستان گرامی,آقایون محترم: رفتین خدار رو شکر این ردیاب 35 رو خریدن و باهاش بار در آوردین و میایین اینجا میگین بدلایل امنیتی نمیتونیم عکس و فیلم بار و بزاریم حق با شماست نزارین ولی میتونید که پیام خصوصی بزارید و مبلغی رو از چند میلیاردی که فروختین رو به اونایی که در ساخت و اپراتوری این دستگاه شب و روز زحمت زیادی کشیدن مثل آقا حمید و مجتبی,هدیه بکنید!!

پس لطفآ از این کلمات بدلایل امنیتی استفاده نکنید که نمک نشناسی و بی سپاسی از نظر بنده نسبت به اساتید میشه!

سلام به دوستان
اقا مهران عزیز خیلی عجله نکن . اگر کسی چیزی پیدا میکنه نون زحمت و ریسکش رو میخوره. با تمامه احترام نسبت به طراح و فروشنده این ردیاب که میدونم نسبت به موفقیت دوستان چشمداشتی ندارن ، اما اگه ردیاب برا کسی جواب نداد کی متحمل ضرر اون میشه.طراح/ فروشنده / من/ شما؟
کسی که ریسک میکنه و دستگاه رو میگیره اگر موفق میشه مختص خودشه همونجور که اگر باخت مختص اونه.شما هم صبر کن . امیدوارم شما ردیاب رو خریداری کنید با هاش میلیارد بزنید و ما رو از فیض دبدن عکسهاش بی نصیب نزارید و بعد ارسال تصاویر ارامش داشته باشید واز مالتون لدت ببرید

شنبه 8 اسفند1393 - 1:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamze2000 نوشته است:
استاد بيناي عزيز ممنون از لطف شما.
تو آخرين كاري كه انجام دادم.ردياب محلي رو با تمام فركانس هاي طلا گرفت.بعد از حفاري هاي اولي سه عدد هوا كش كه با خشت هاي فوق العاده مدرن طراحي شده بود خارج شد!!!بعد از ادامه حفاري نوع خاصي از ساخت و طراحي تونل رو مشاهده كردم كه بنظر من حتي قوي ترين ديناميت ها هم قادر به تخريب اون نبود.يك هفته حفاري ما برابر بود با 1.5 متر حفاري اونم با 8 عدد حفار حرفه اي!!!
بعد از تموم شدن امتداد هوا كش ها چند عدد سنگ بزرگ و صاف خارج شد كه بعد از بررسي ها معلوم شد اين سنگ ها در واقع پله هستن و ما از بغل اين پله ها رو خارج كرديم.به علت پيچيدگي محل بنده از چند تا از دوستان متخصص كمك گرفتم كه بعد از راهنمايي اونها حفاري دوباره پيگيري شد كه بعد از چند روز مشخص شد دقيقا بغل تونل هستيم و در واقع ما اين ور ديوار هستيم :D .در بغل اين ديوار باز يك عدد هواكش مشخص شد كه دقيقا از بغل ديوار عبور مي كرد و فكر كنم وظيفه اون تامين هواي داخل تونل بود.به علت سنگين بودن حفاري و بارندگي هاي شديد اينجا و حساس شدن بعضي از افراد به محل كار تعطيل شد و قرار در آينده نزديك كار دوباره شروع بشه.با تشكر

سلام حمزه جان.من یکی از پست های شما واقعا لذت میبرم و اکثر کارایی که کردید تونل و اتاقک هست پس این نشون میده کاربلدید.ایشالله موفق بشید.

یکشنبه 10 اسفند1393 - 10:09am
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تهـــــــران
سلام به همه ی دوستان خوب اعضای انجمن. دوستان بنده رشته فعالیتم در زمینه ساختو تست کردن ردیاب و امثال این نبوده ولی7سال مستمر در زمینه علایم شناسی و رمزگشایی علائم باستانی تلاش کردم و موفق به کسب مدرک هم شدم از کشورهایی که توی این زمینه سرآمد هستن. بنده هم باتوجه به اینکه چند سایت برای خودمون و گروهمون داریم با این حال بغیر از سایت های خودم فقط در اینجا عضو هستم و باتوجه به اینکه مطالب سودمندی از طریق شما عزیزان درزمینه ساخت ردیاب و امثال اون دریافت کردم این رو وظیفه ی خودم میدونم که آن چیزی که درتوانم هست رو از شما و این انجمن دریغ نکنم و اگر دوستان سوالی درمورد رمزگشایی علائم باستانی داشتن با کمال میل راهنماییشون میکنیم و اگر درجایی که با ردیاب ها و یا ابزارهای واقعا بی نقصی که توسط آقا مجتبی و همکاران و دوستان محترمشون ساخته شده و محصول ملی هم بشمار میاد به محلی برخوردید که علائم باستانی بکار رفته بود و مستلزم رمزگشایی این علائم بودند سوالاتتون رو توی قسمت مربوطه مطرح کنید تا جواب صحیح و یقینی رو درمورد اون مورد رو براتون شرح بدیم تا در رسیدن به هدفی که دنبالش هستید سهولت بخرج داده و از برخی خطرات هم در امان باشید. منظورم از خطر این هستش که بطور مثال دوستی برای کاوش به محلی میره که با ابزار هایی که قبلا هم عرض کردم و واقعا هم بی نقص هستند که اقا مجتبی و همکارا اختیارش گذاشتن شروع به کاوش هدفش میکنه و فرضا نقطه ای رو مد نظر قرار میده برای حفاری و همونطور هم که همه ی شما دوستان میدونید اون جاهایی که ما ازش انتظار بار داریم جاهای باستانی هستن و جنسی که دفینه بحساب بیاد حتما علائمی هم داره که در اون هدف رو توضیح داده و حتی در خیلی از مواردی که رمزگشایی شده خطرات و تله های اون رو هم گوشزد کردن!!! برای همینه که این کاوشگر ما وقتی بدون علم داشتن به این نکات شروع به حفاری بکنه امکان داره دچار مخاطره بشه برای همین هم باید قبل از این کار محل و علائمی که درمحل وجود داره یا داشته رو خوب تحلیل کنه تا بهمراه ابزار دیجیتالی یا دستی که همراهش هست بتونه بدون دردسر به هدفش برسه. برای همین هم بنده از شما دوستان میخوام که بدون مشورت وارد عمل نشید و اگر سوالی داشتید درمورد رمزگشایی علائم بگید تا اگه قابل بودیم بنده بهمراه اساتیدگروه همچون جناب دکتر میری و... به تحلیل اون بپردازیم تا هم از حفاری های بی مورد و نابجا که باعث تخریب آثار ملی و فرهنگی میشه جلوگیری بشه هم شما دوستان عزیز به حدمطلوب خودتون برسید انشاءالله. ممنون که وقت گذاشتید و مطالب مارو خوندید

درپناه حق سرفراز و پیروز باشید.
:-H :-H

عقل سرمایه ای است که هرگز تمام نمیشود
درپناه حق سرفراز و پایدار باشید

شنبه 16 اسفند1393 - 3:50am
ICQ YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: IR-
spook_mer نوشته است:
Mehran Shams نوشته است:

سلام به دوستان
اقا مهران عزیز خیلی عجله نکن . اگر کسی چیزی پیدا میکنه نون زحمت و ریسکش رو میخوره. با تمامه احترام نسبت به طراح و فروشنده این ردیاب که میدونم نسبت به موفقیت دوستان چشمداشتی ندارن ، اما اگه ردیاب برا کسی جواب نداد کی متحمل ضرر اون میشه.طراح/ فروشنده / من/ شما؟
کسی که ریسک میکنه و دستگاه رو میگیره اگر موفق میشه مختص خودشه همونجور که اگر باخت مختص اونه.شما هم صبر کن . امیدوارم شما ردیاب رو خریداری کنید با هاش میلیارد بزنید و ما رو از فیض دبدن عکسهاش بی نصیب نزارید و بعد ارسال تصاویر ارامش داشته باشید واز مالتون لدت ببرید

آقا دمت گرم حرفت حقه واقعا درست میفرمایید. @};- ^:)^ ^:)^ :-BD :-BD

[color=#4040FF]هر وقت(( امید ))میرود سرو کله((شکست)) پیدا میشود[/color]

شنبه 16 اسفند1393 - 4:40pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 619 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 49 , 50 , 51 , 52 , 53 , 54 , 55 ... 62  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 1 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure