انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 31 فروردین1403 - 1:46am

پاسخ به موضوع  [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 153 , 154 , 155 , 156 , 157 , 158 , 159 ... 193  بعدی
 مکمل ردیاب fpl-35 , fpl-22 حذف بیشتر خطاها 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام. فعلا که راه افزایش ولتاژ هست. سعی میکنیم بهش برسیم. ولی دوستان نتایج کار رو اگه بگن بهتره.
یه نتیجه دیگه که من بهش رسیدم اینه که بدن افراد مختلف هم در این مسیله فرق میکنه.
چون بعضی از دوستان تقریبا بیشتر خطاها رو حذف کردن و بعضی دیگه هم بیشتر خطا ها رو گرفتن. من به این نتیجه رسیدم که مثلا واسه یه نفر یه نقطه با صد ولت حذف میشه و واسه یه نفر دیگه رو همون نقطه امکان داره ولتاژ 200ولت نیاز باشه واسه حذف.

دوشنبه 6 بهمن1393 - 11:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با درود.

دوستان خیالتون رو راحت کنم، ردیاب 35 وسیله خوبیه خدایی، ولی ردیابی کردن 3 مورد اصلی رو میطلبه: 1_ سازگاری و پاسخگویی مثبت اون به بدن اپراتور. 2_ ذهنیت. 3_ هوش و ذکاوت اپراتور و مهارت در آنتن زنی . وسلام. عذرخواهی میکنم این ترانسو مکملو این چیزا فایده نداره. جهت تصدیق صحبتام افرادی هستن که در خوده این انجمن بدون همین مکمل به نتیجه رسیدن و شناخته شدم هستن! [در آخر صحبتام روی مورد اول تاکید میکنم، اگه سازگاری با بدن فرد نداشت ردیابی رو بزارید کنار کلا! ] اینو دوستانه و خیر خواهانه میگم، حداقل بدید ی نفر دیگه آنتن بزنه و شما مهارت در اپراتوری با فلزیاب رو در خودتون تقویت کنید. بدرود.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

سه شنبه 7 بهمن1393 - 2:51pm
استاد
استاد

سورنا نوشته است:
با درود.

دوستان خیالتون رو راحت کنم، ردیاب 35 وسیله خوبیه خدایی، ولی ردیابی کردن 3 مورد اصلی رو میطلبه: 1_ سازگاری و پاسخگویی مثبت اون به بدن اپراتور. 2_ ذهنیت. 3_ هوش و ذکاوت اپراتور و مهارت در آنتن زنی . وسلام. عذرخواهی میکنم این ترانسو مکملو این چیزا فایده نداره. جهت تصدیق صحبتام افرادی هستن که در خوده این انجمن بدون همین مکمل به نتیجه رسیدن و شناخته شدم هستن! [در آخر صحبتام روی مورد اول تاکید میکنم، اگه سازگاری با بدن فرد نداشت ردیابی رو بزارید کنار کلا! ] اینو دوستانه و خیر خواهانه میگم، حداقل بدید ی نفر دیگه آنتن بزنه و شما مهارت در اپراتوری با فلزیاب رو در خودتون تقویت کنید. بدرود.

درود بر شما
از هر 100 نفر شاید 2 نفر ردیاب زن خوب از اب در بیایند این یه واقعیتی هست که من باهاش روبرو شدم دلیلش هم این هست که ردیاب ها زیاد قدرتمند نیستند و اکثریت بدنشون برای این کار ضعیف هست یا به حسابی دیگه با بدنشون مچ کمتر میشه ولی طرح سعید و فرکانس سینوسی در عمل برای من جواب داده و میدهد منتهی توان ولتاز بالا نیاز هست که بتونه کاملا مگنت فلز یا غیر فلز در خاک را ردبده.عملا ولتاز بالا از مرحله ذهنی هم عبور میکنه و دیگه فرد تسلط ذهنی روی اون نداره حتی با ردیاب 35 هم که دقیقترین شاید باشه یه ردیاب که ولتاز اون شاید200 برابر قدرت داشته عملا انتنها تابع قدرت هستند و کاری به دقت ندارند و فرکانس هدفی که به ردیاب قویتر داده شده داره سنس میکنه. کلا فرکانس سینوسی و همراهی اون با موج 35 هم مگنت فرد و هم مگنت هاله فلزیا غیر فلز زیر خاک را حذف میکنه و این روش فقط برای تفکیک فلزات با غیر فلزات خوب هست. ما تا اینجا با 35 اومدیم از این به بعد هم ادامه میدهیم انتظار گرفتن نتایج مثبت از این طرح سینوسی همراه 35 زیاد هست منتهی ما باید به این ولتاز دقیق برای فرکانس سینوسی برسیم

سه شنبه 7 بهمن1393 - 3:25pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
سعيد جان ضمن تشكر مجدد از شما ، حالا كه موضوع ولتاژ مهمه بهتر نيست يك ولت سنج ac هم روي باكس تعبيه بشه كه هركسي بتونه ولتاژ مناسب رو تنظيم كنه؟
فقط موضوع تغيير شكل موج ميمونه و اينكه چطوري بايد بدون اسكوب با افزايش ولتاژ متوجه تغيير شكلش بشيم؟
ياحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 7 بهمن1393 - 3:52pm

باسلام
داش سعید من شرایط مکمل خودم روتوضیح میدم لطفا ببینید چه ایرادی داره.من بافرکانس50.38 ولوم دستگاه100ولوم برنامه 50 ازامپلی2005استفاده میکنم.دوترانس3و6ولت دارم که خروجی3ولت255و6ولت105میشه.این خروجی خوبه یامشکل داره؟

سه شنبه 7 بهمن1393 - 5:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bina نوشته است:
سلام دوستان
سعيد جان ضمن تشكر مجدد از شما ، حالا كه موضوع ولتاژ مهمه بهتر نيست يك ولت سنج ac هم روي باكس تعبيه بشه كه هركسي بتونه ولتاژ مناسب رو تنظيم كنه؟
فقط موضوع تغيير شكل موج ميمونه و اينكه چطوري بايد بدون اسكوب با افزايش ولتاژ متوجه تغيير شكلش بشيم؟
ياحق

سلام. اگه یه بار تو خونه ولتاژ بگیرید کافیه. مشکل ولتاژ بالا و سینوسی یا با یک امپلی قویتر حل میشه و یا ترانس مخصوص که باید سیم پیچی بشه. با افزایش ولوم درسته که ولتاژ زیاد میشه ولی از سینوسی به مربعی تغییر پیدا میکنه.

سه شنبه 7 بهمن1393 - 8:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

AREAN نوشته است:
باسلام
داش سعید من شرایط مکمل خودم روتوضیح میدم لطفا ببینید چه ایرادی داره.من بافرکانس50.38 ولوم دستگاه100ولوم برنامه 50 ازامپلی2005استفاده میکنم.دوترانس3و6ولت دارم که خروجی3ولت255و6ولت105میشه.این خروجی خوبه یامشکل داره؟

سلام. خروجیتون خوبه اگه سینوسی باشه. تست کردید رو هدف که دستگاه گرفته باشه؟

سه شنبه 7 بهمن1393 - 8:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام داداش سعید خسته نباشید ببخشید از چه طریقی میشه فهمید که موجها به خوبی دارند ار برد خارج میشندو مربعی نشدندو...
ایا با استفاده از نرم افزار scope?اگر بله میشه یکمی درمورد کار باهاش توضیح بدین فقط درحد همین اندازه گیری مقدار ولتاژ خروجی حذف کننده و موج خروجی درصورت صحتش بگیند هم کفایت میکنه.ممنون

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 10:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان ، از تلاش شما برای بدست آوردن راهکارهای جدید در امورات ردیابی تشکر میکنم .
دوستان لطفا نظر خودتون را در رابطه با استفاده از ترانس شوکرها و یا مدار اونها با در نظر گرفتن فرکانس ورودی بیان فرمایید .

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 11:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

rohollahmohamady نوشته است:
سلام داداش سعید خسته نباشید ببخشید از چه طریقی میشه فهمید که موجها به خوبی دارند ار برد خارج میشندو مربعی نشدندو...
ایا با استفاده از نرم افزار scope?اگر بله میشه یکمی درمورد کار باهاش توضیح بدین فقط درحد همین اندازه گیری مقدار ولتاژ خروجی حذف کننده و موج خروجی درصورت صحتش بگیند هم کفایت میکنه.ممنون

سلام. تو تست واقعی فرض کنید که یه جا رو گرفتید با یه وزن مثلا 500کیلو. ولوم رو کم کم زیاد کنیدو تا جایی که وزن کم میشه موج سینوسی هست و از یه جا به بعد وزن دو باره زیاد میشه.

پنج شنبه 9 بهمن1393 - 9:45am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 153 , 154 , 155 , 156 , 157 , 158 , 159 ... 193  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 22 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure