انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 7:24pm

پاسخ به موضوع  [ 48 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5
 اپراتوری ردیابهای شرکت deep finder انگلیس 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با اراده نوشته است:
آقا سورنا،نه اونطور که فک کنی حتما وزن مشخص میشه.وزن تو قسمت Elimination مشخص میشه،یعنی اپراتور برا دستگاه مشخص میکنه که از این مقدار به بالا رو سنس کنه،به عنوان مثال تعریف میکنی که از یه سکه به بالا رو سنس کن ولی مشخص نیست که وزن از سکه به بالایی که سنس شده ،چقدره؟ یا به فرض از قسمت پاور الیمینیشن میخوای که از حجم یه قندون به بالا قیچی بشه و در این صورت تمامی حجمای پایین تر حذف شده و آنتن رد میکنه و قیچی نمیشه. موفق باشید.

خیلیم خوب.. سپاس با اراده جان @};-

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

شنبه 11 مرداد1393 - 4:32pm

تشکراز دوست عزیز اقای با اراده از این توضیحات کامل,دست گلت دردنکنه.
دوست عزیز من تریزر فایندر 2 دارم اگه این قوانینی که گفتین در محلی که باید کار بشه رعایت کنم میتونم امید وار باشم که جنسی وجود داره.البته قسمت اول کار رو,و بعد حرکت از وسط کانال سیگنال به سوی هدف و مشخص کردن قیچیها در محل هدف.منظور شرق و غرب وقیچیها در جنوب به شمال که گفتین و بعد قرار دادن دستگاه در نزدیکیه هدف در شرق یا غرب و قرار دادن پروپ مکمل که همراه دستگاه دارم.منظور MES-X1 در هاله شمالی که گفتین و روشن کردن هر دوستگاه با هم و حذف قیچیهای اضافی .با این عملیات میتونم وجود جنسی رو تایید کنم.نظرتون چیه.
بازم تشکر میکنم از شما و دوستانی که خالصانه تجربیاتشون رو به اشتراک میزارن.

سه شنبه 21 مرداد1393 - 11:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
آقا سیروس اگه اپراتوری رو خوب انجام بدی و واقعا آشنایی کامل داری .اگه اون مراحل که عرض کردم اتفاق افتاد و حذف کننده هم جواب داد،شک نداشته باش بار وجود داره.موفق باشی. :-J

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

جمعه 31 مرداد1393 - 12:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
آقا سیروس ،یکی از بهترین نشانه ها برای اطمینان از وجود بار اینه که وقتی حذف کننده میذاری،محل اصلی قیچی بار،یکم به سمت شمال حرکت میکنه.یعنی قبل از کاشت Mes-x1 هدف تو نقطه ای هستش ولی بعد از کاشت حذف کننده، و آنتن زنی مجدد،محل قیچی هدف مقداری به سمت شمال کشیده میشه،گاهی تا حتی 1 متر.که این محل،محل واقعی هدفه.یا علی.

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

جمعه 31 مرداد1393 - 12:47pm

دوست عزیز اقای با اراده از این که جواب دادین و راهنمایی کردین ممنونم.

جمعه 31 مرداد1393 - 1:11pm

[سلام با اراده عزیز چقدر کارت حس خوبی ایجاد میکنه خدا خیرت بده

شنبه 8 آذر1393 - 4:18am
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان به نظر شما این ردیاب فایندر از ردیاب 35 چند درصد بهتر جواب میده ؟

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 12 آذر1393 - 10:35am

با سلام به اقای با اراده.
اقای با اراده میخواستم اگه مزاحم نباشم و مطمئنم که شما تجربه کار رو دارین برای من ابهاماتی هست که توضیح بدم و اگه اشکالی در کارم هست شما تصیح بفرمائید.بعد از اینکه دستگاه رو جابجا کردیم ودر غرب یاشرق محل مورد نظر مستقر کردیم.شما فرمودین که کارهایی که در پست قبلی توضیح دادم باید باز انجام بشه.
یعنی اینکه بعد از قرار دادن دستگاه در جهت شرق یا غرب نقطه و قرار دادن پراپ الیمیناتور در نقطه دوم شمالی همزمان الیمیناتور و دستگاه رو روشن کنیم باز به شعاع مرکز پراپها دایره ای به شعاع 3 متر درست کنیم و باید همون کانال سیگنال باز تائید بشه و چهار تا تستو انجام بدیم و نکته مهم در انجام هر مرحله باید بار الکتزیکی رو خالی کنیم یا لازم نیست.و اگه باز در این مرحله کانال سیگنال و چهار تست تائید شد شکی در وجود بار نداشته باشیم و باز در مرحله اخر برای پیدا کردن نقطه اصلی باز همزمان الیمیناتور و دستگاه رو روشن کنیم و از جنوب به سمت شمال به هدف که رسیدیم فقط باید در یک نقطه قیچی داشته باشیم بقیه قیچی ها در این مرحله باید حذف شود و فقط نقطه اصلی که بار وجود دارد اونم نقطه شمالیتر.
عذر میخوام که مزاحم میشم اگه لطف کنید و جایی دارم اشتباه میکنم تصحیح کنید.با تشکر

جمعه 19 دی1393 - 9:17pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 48 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Hooman69 و 54 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure