انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 7:20am

پاسخ به موضوع  [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 97 , 98 , 99 , 100 , 101 , 102 , 103 ... 193  بعدی
 مکمل ردیاب fpl-35 , fpl-22 حذف بیشتر خطاها 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

jafar نوشته است:
سلام دوستان من چند وقت پیش جایی رو گرفتم , اول عمق دو متر بود حفاری که کردیم هیچی نبود , بعد دوباره عمق گیری کردم عمق شد چهار متر . فقط در جهت جنوب میشه عمق گرفت , با آمپلی که زدم دوباره یه مقداری نقطه به سمت جنوب متمایل شد حدود 1/5 متر . دوباره که عقب عقب رفتم آنتنهای تو دو و نیم متری هدف یه قیچی خوب شد دوباره .... باز عمق شد چهار متر . ما تا چهار متری حفاری کردیم بعد یه سیوه به سمت هدف زدیم اما باز هم خبری از هدف نبود. امشب با ترانس به محل رفتم دوباره باز هم همونجا را گرفت با عمق چهار متر ... اما با فرکانس 612 که تست کردم آنتنها خیلی گیج میزد . حسابی درگیر بودم ... خلاصه بعد متوجه شدم که دوتا هدف با سه متر از هم هست که در جهت شمال به جنوب هم هستن , عمق هر دو هم 1/5 متر شد . وزن هردو هم برابر هم هستن. ...انشاالله بعد سوم هر دو را حفاری میکنم.....

درود بر شما
اگر دو هدف در مسیر شمال جنوب باشه و نزدیک هم باشه و هم عمق باشه و یا عمق اونها اختلاف زیاد نداشته با با هیچ ردیابی نمیشه مرکز دو هدف را تعیین کرد حتی با 35 در حالت گردن اویز هم نمیشه مگر اینکه وزن یکی از اون دو هدف چند برابر وزن هدف دیگر باشد و یا اینکه در 10 متری 35 را با پراپ زدن در شرق و غرب و چرخیدن به دور 35 و قیچی شدن انتنها در مسیر هر یک از اهداف و ادامه دادن هر مسیر تا رسیدن به نقطه هر هدف بصورت جداگانه
با فرکانسه

26.14
26.15
این هدف را با 35 وزن گیری کنید و سپس بعد از روشن کردن موبایل و استفاده از ترانس با ولوم اخر موبایل مجدد وزن گیری کنید و نتیجه را اعلام کنید

پنج شنبه 8 آبان1393 - 9:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
جاوید نوشته است:
jafar نوشته است:
سلام دوستان من چند وقت پیش جایی رو گرفتم , اول عمق دو متر بود حفاری که کردیم هیچی نبود , بعد دوباره عمق گیری کردم عمق شد چهار متر . فقط در جهت جنوب میشه عمق گرفت , با آمپلی که زدم دوباره یه مقداری نقطه به سمت جنوب متمایل شد حدود 1/5 متر . دوباره که عقب عقب رفتم آنتنهای تو دو و نیم متری هدف یه قیچی خوب شد دوباره .... باز عمق شد چهار متر . ما تا چهار متری حفاری کردیم بعد یه سیوه به سمت هدف زدیم اما باز هم خبری از هدف نبود. امشب با ترانس به محل رفتم دوباره باز هم همونجا را گرفت با عمق چهار متر ... اما با فرکانس 612 که تست کردم آنتنها خیلی گیج میزد . حسابی درگیر بودم ... خلاصه بعد متوجه شدم که دوتا هدف با سه متر از هم هست که در جهت شمال به جنوب هم هستن , عمق هر دو هم 1/5 متر شد . وزن هردو هم برابر هم هستن. ...انشاالله بعد سوم هر دو را حفاری میکنم.....

درود بر شما
اگر دو هدف در مسیر شمال جنوب باشه و نزدیک هم باشه و هم عمق باشه و یا عمق اونها اختلاف زیاد نداشته با با هیچ ردیابی نمیشه مرکز دو هدف را تعیین کرد حتی با 35 در حالت گردن اویز هم نمیشه مگر اینکه وزن یکی از اون دو هدف چند برابر وزن هدف دیگر باشد و یا اینکه در 10 متری 35 را با پراپ زدن در شرق و غرب و چرخیدن به دور 35 و قیچی شدن انتنها در مسیر هر یک از اهداف و ادامه دادن هر مسیر تا رسیدن به نقطه هر هدف بصورت جداگانه
با فرکانسه

26.14
26.15
این هدف را با 35 وزن گیری کنید و سپس بعد از روشن کردن موبایل و استفاده از ترانس با ولوم اخر موبایل مجدد وزن گیری کنید و نتیجه را اعلام کنید

جاوید جان سلام , ممنونم از توجهت , راستش منتظر نقطه زن هستم تا دستم برسه اگه جواب بده قبل حفاری حتما تستا را تکمیل میکنم .

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

جمعه 8 آبان1393 - 12:46am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان نتایج تست دیشب
روی یک تپه ثبت شده
بدون حذف کننده 12 نقطه و به عنوان طلا ثبت شد با وزنهای بین 50 کیلو تا یک تن
با ترانس و مدار متصل به زمین تمامی موارد حذف شد
باهمون حالت روشن نقره هم نگرفت
با حالت روشن مفرغ رو گرفت تو یک متری عمق داد وزن هم 150 گرم داد که حفاری کرند و سر پیکان پوسیده در اومد
چند تا مفرغ عمق بالا هم گرفت که دیگه بیخیال شدیم برگشتیم
مفرغ رو از اول با ترانس و مدار ردیابی کردم وزن رو درست داد بهمون
نقره هم همینطور که چیزی رو نرفت دنبالش
موفق باشید

جمعه 9 آبان1393 - 11:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
arash.irani نوشته است:
روی یک تپه ثبت شده
با حالت روشن مفرغ رو گرفت تو یک متری عمق داد وزن هم 150 گرم داد که حفاری کرند و سر پیکان پوسیده در اومد
موفق باشید

سلام و خسته نباشید دوست عزیز و ممنون از اطلاع رسانیت
یک سوال با چه فرکانسی مفرق رو گرفتین؟

شنیدن کی بود مانند دیدن

جمعه 9 آبان1393 - 12:39pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

keyhanjam نوشته است:
arash.irani نوشته است:
روی یک تپه ثبت شده
موفق باشید

سلام و خسته نباشید دوست عزیز و ممنون از اطلاع رسانیت
یک سوال با چه فرکانسی مفرق رو گرفتین؟

سلام با فرکانس 501
با وزن 10 گرم شروع
همزمان با ترانس متصل به پراب و مدار روشن شروع کردم به رهگیری و بعد از نقطه شدن وزن رو بردم بالا بیشتر از 150 گرم نزد

جمعه 9 آبان1393 - 3:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان من با این روش تو چند جا استفاده کردم
:::
آمپلی رو 100
ولوم برنامه نصف
از تبلت سیمکارت نخور استفاده میکنم
از باطری 12 ولتی 4.5 بزرگ
ترانس 220 به 6 ولت 300 میلی آمپر
بقیه روشها و فرکانسها هم از همونهای که تو سایت بچه ها استفاده میکنند
فقط از دور از فرکانس بالا استفاده کنید
و دقیقا روی نقطه از فرکانس پایین
فاصله پراب ها 50 سانت و بیست سانت تو خاک باشه
ولی ترانس متصل به پراب یادتون نره چک کنید که جریان هست و مدارتون کار میکنه حتما این کار رو بکنید و 20 سانت تو خاک باشه
با آرزوی موفقیت
@};-

جمعه 9 آبان1393 - 3:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون ارش جان. دیگه فکر میکنم این طرح نهایی شده. فقط منتظر یم که اگه بازم خطایی باشه و با حذف کننده حذف نشه رو دوستان اعلام کنن.

جمعه 9 آبان1393 - 6:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سعید جان قبل بدون ترانس که جایی رو تست کردم با وزنهای چند گرمی قادر به رهگیری بودم ولی الان که تست با ترانس رو انجام دادم با وزن بالاتر خیلی قویتر سنس میشه.
آیا شما هم این تجربه رو داشتین?
البته هدف روی زمین و پشت دیوار هستش
فکر میکنم این ترانس دیگه ماهیت باردار شدن اجسام رو به حداکثر میرسونه و این دقیقا چیزیه که نیاز داشتیم.
به همین خاطر بازم بخاطر زحماتت تشکر میکنم
ایشالا هفته دیگه میرم سر زمین
هفته پیش که اتفاقات ناگواری افتاد که میخواستم اینکار رو ببوسم و بگذارم کنار ولی کلا اخلاق نیمه کاره ول کردن کار رو ندارم.

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

جمعه 9 آبان1393 - 6:38pm

با سلام خدمت سعید عزیز .
سعید جان من تازه این دستگاه و درست کردم . چندتا سئوال دارم ازتون . اول اینکه این دستگاه و باید چند متری هدف قرار دهیم که جواب بهتری بگیریم و دوم اینکه اگر4 تا خروجی از آمپلی فایر بگیریم و با 2 تا ترانس به زمین وصل کنیم بهتر است یا اینکه 2 تا خروجی بگیریم و یک ترانس ؟
با تشکر از راهنمایی های شما .

جمعه 9 آبان1393 - 6:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال

bardia نوشته است:
سعید جان قبل بدون ترانس که جایی رو تست کردم با وزنهای چند گرمی قادر به رهگیری بودم ولی الان که تست با ترانس رو انجام دادم با وزن بالاتر خیلی قویتر سنس میشه.
آیا شما هم این تجربه رو داشتین?
البته هدف روی زمین و پشت دیوار هستش
فکر میکنم این ترانس دیگه ماهیت باردار شدن اجسام رو به حداکثر میرسونه و این دقیقا چیزیه که نیاز داشتیم.
به همین خاطر بازم بخاطر زحماتت تشکر میکنم
ایشالا هفته دیگه میرم سر زمین
هفته پیش که اتفاقات ناگواری افتاد که میخواستم اینکار رو ببوسم و بگذارم کنار ولی کلا اخلاق نیمه کاره ول کردن کار رو ندارم.

بردیا خان توی خاک هم تست کنید با فاصله 10 متر با فرکانس بالا و فرکانس پایین ببینید نتیجه چطوره براتون ؟با ترانس متصل به زمین
مرسی

جمعه 9 آبان1393 - 6:45pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 97 , 98 , 99 , 100 , 101 , 102 , 103 ... 193  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure