انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 4:55pm

پاسخ به موضوع  [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 193  بعدی
 مکمل ردیاب fpl-35 , fpl-22 حذف بیشتر خطاها 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان شايد جاش اينجا نيست اما امروز يکی از قشنگترين دوران زندگيم رو سپری کردم ،،به درخواست يکی از دوستان چند عدد النگوی نسبتا قديمى رو که از مادربزرگش به مادرش به ارث رسيده رو چند وقت پيش توی تستی که قرار بود داخل يه تونل طويل و صدالبته خطرناک که هر آن احتمال رىزش بود انجام بده بعدا ازچندی گشت و گذار گم کرده بود و هرچه تلاش کرده پيدا کنه موفق نشده بود امروز صبح به من زنگ زد که آرش جان خودتو برسون با دستگاهت که به ايشون گفتم ديگه بعداز حوادث قبليم که خودشم خبر داره دستگاهی ندارم اما بازهم اسرار کرد برم پيشش بنده هم قبول کردم و راهی شدم بعداز رسيدن به ايشون ديدم که شخصی با ايشونه که يه کيف سامسونت استيل دستشه با سلام و عليک کردن و خوردن يه ليوان آبميوه با اسرار دوستم که وسيله شما پلاک تهرانه شايد مزاحمت ايجاد بشه با ماشين سمند دوستم سه نفره رفتيم محل گم کردن النگوها و توماشين دوستم از ردياب زنی ايشون تعريف کرد و اينکه قادره مو رو از ماست بکشه بیرون ووو رسيديم به محل بعد از بازرسی محل و اطراف و اطمينان از امن بودن محل بنده خدا کيفش رو باز کرد و دستگاهی اورد بيرون که فقط يه ال ای دی قرمز ،يه کليد of/onو دوتا دکمه با نام gold درسمت چپ و silverدر سمت راست. داشت و انتهای دستگاه که يه وجب بود به اندازه سکه پانصد تومانی طراز آبی بود /جاتون خالی توی دلم خنديدم ها اسم دستگاه GLADIATOR بود آقا دستگاه رو روشن نکرد از ورودى با همون روش خاموش از سر کانال که دو متر و چهل عمق داشت شروع کرد و تا شصت متر از بالا با چرخش آنتن به دور خودش با يه جاى شير بچه و کچ داخلش قشنگ شاخه های تونل رو ترسيم کرد از دوستم پرسيدم اين شکلی هست گفت کپى برابر اصله ،،خلاصه چندجاهم پای بدبخت فرو رفت و گرخيده بود ،دستگاه رو روشن کرد و آنتن زد از اول کانال که با چرخش آنتن پيش رفت تا يه جا از اون ده شاخه رو نشون کرد آنتنها با کمترين سرعت ممکن محل رو با چرخش به دور خودش قيچى کرد و ايشون گفت انجاست بعداز کلى دنگ و فنگ و خطر ريزش مجبور به حفاری از بغل شديم (ديواره)و بعد از کلى زحمت بلاخره جنس رو در کف کانال و داخل شيار کف که موقع حرکت دوستم از جيبش افتاده و موقع حرکت و گشت و گذار روش خاک ريخته شده بود پيدا کرديم ،،و اما تعجب من همچنان سرجاشه و حرف طرف که گفت اصل مهم اصول درست رديابى هست اما همچنان مشتاق دستگاهم کى بخرم

دوشنبه 10 شهریور1393 - 10:31pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

میخوای گلادیاتور بخری؟

دوشنبه 10 شهریور1393 - 10:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آره کانی جان با کاريکه از گلاد ديدم تا الان تو هنگم هر چند آنالوگه اما واقعا تحت تاثيرش قرار گرفتم چطود داداش؟؟؟

دوشنبه 10 شهریور1393 - 11:28pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

arash99 نوشته است:
آره کانی جان با کاريکه از گلاد ديدم تا الان تو هنگم هر چند آنالوگه اما واقعا تحت تاثيرش قرار گرفتم چطود داداش؟؟؟

هیچی برام عجیب بود اینقد سریع تصمیم به خریدش گرفتی
دستگاه درست کار کنه ادم خودش میره سراغش B-)

دوشنبه 10 شهریور1393 - 11:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
ارش جان ساخت کجاست این گلادیاتور؟

شنیدن کی بود مانند دیدن

سه شنبه 10 شهریور1393 - 12:06am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

احتمال ميدم ساخت ترکيه باشه اما يه فيلم از اينترنت و از يوتيوب لينکشو ميزارم خود همون دستگاهه نگاه کنيد جالبه ،،،اما من خود ناکسش رو با چشم ديدم

https://www.youtube.com/watch?rl=yes&fe ... Y6Vx3-v5F0

سه شنبه 10 شهریور1393 - 12:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
arash99 نوشته است:

کلا کار گلادیاتور ها حرف نداره =))

gladyator_089

سه شنبه 10 شهریور1393 - 1:06am
مدیر کل
مدیر کل

ممنون ارش جان.
این دستگاه گلادیاتور که شما ملاحظه کردین در واقع بسیار شبیه به تریشر کواد خودمون هست که مدتها بحث ساختشو داشتیم! مدارش هم مطمئن باشین مثل همونه! :D تنها مساله ای که داره اینه که باید در قسمت دسته و جعبه خیلی دقیق کار بشه تا درست کار کنه. ملاحظه میکنین که روی دستگاه هم یک تراز مکانیکی قرار داره که حتما باید در حالت تراز دقیق قرار داشته باشه تا عملکرد درستی داشته باشه. فقط هم 2 فرکانس طلا و نقره رو بصورت ثابت درش گذاشتن! اصلا اینطور نیست که این سیستم خطای کمی داشته باشه. برعکس بنظر من روشهای حذف خطا با چنین دستگاهی بشدت محدودتر از ردیابی با آنتن معمولیه.
اون موردی هم که شما شیء گم شده رو پیدا کردین تقریبا با هر ردیابی امکانپذیر بود! فکر میکنم با تجربه های ردیابی این رو باید خوب بلد باشن. تنها مساله مهم نحوه اپراتوری و آنتن زنی هست. اون شخص به دستگاه خودش تسلط داشته و موفق شده پیدا کنه. وگرنه که اگر قرار بود یک فلز مشخص رو با هر ردیابی نشه پیدا کرد که دیگه باید گفت یا ردیابی فایده ای نداره و یا اون ردیاب بدرد نمیخوره یا مشکل داره.
خلاصه حکایت کاوشگری ما شده همین! بعد اولین تست موفق به به و چه چه و حتی فرار خواب شب از چشم! و بعد از اولین خطا .... !!!

سه شنبه 10 شهریور1393 - 1:13am
کاربر فعال
کاربر فعال

جنس دوست شما کاملا جدید بوده و سنس اون با جنس 2000 ساله یکی نیست
با یه ردیاب معمولی طلای جدید رو میتونی تو سیفون پرآب که 5 طبقه باهات فاصله داره سنس کنی همون ردیاب تو بیابون برات تا دلت بخواهد سیلیس تحویل میده

سه شنبه 10 شهریور1393 - 1:18am
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
سلام و درود

آرش جان من پارسال یه نمونه از این دستگاه و دیدم که روش یه میتر هم کار گذاشته بودن.یه دسته خوشگل هم داشت و یه جلد محکم فلزی و سنگین هم براش طراحی کردن.بعد اینکه بازش کردیم ژنراتورش با 555 بود X_X .توصیه میکنم دورش و خط بکش...دقیقا هم یادمه اسمش گلادیاتور بود :-?

سه شنبه 10 شهریور1393 - 3:15am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 193  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 33 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure