انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 3:31pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 459 , 460 , 461 , 462 , 463 , 464 , 465 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

keyhanjam نوشته است:
آرین نوشته است:
کیهان جان استفاده از فاین رنج در گلد 4 با روش استاد حمزه رو فراموش کردی.

میشه روش اقای حمزه رو بفرمایید چگونه هست?

در صفحه 457 گفته شده
ولی استاد حمزه راست میگن
چون تآثیر نیروی ذهن رو باید درش خیلی کنترل کنی و شما هم تازه کاری

سه شنبه 31 تیر1393 - 7:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
ممنون دوستان از راهنمای که کردین
من حدود ۳الی ۴ ساله که با ردیاب خوراکی کار کردم و میکنم و بیشترین عمق کانالی که زدم تو ۱۳ متر بوده و در کل خیلی با ردیاب کار کردم،فقط دنبال قلق این ردیاب هستم که راه درست چی هست
بازم ممنون از شما

شنیدن کی بود مانند دیدن

سه شنبه 31 تیر1393 - 8:40pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
راستی کسی در مورد اینکه همراه اپراتور موبایل باشه ایا تداخل در ردیابی میکنه یا خیر?

شنیدن کی بود مانند دیدن

سه شنبه 31 تیر1393 - 8:45pm
YIM
استاد
استاد
آواتار کاربر

keyhanjamعزیز من وقتی می خوام ردیاب بزنم کلا افلاین میکنم تا هم امواج اضافی نباشه و هم تمرکزم رو از دست ندم.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 31 تیر1393 - 10:26pm
مدیر کل
مدیر کل

keyhanjam عزیز این موضوع موبایل چند بار مطرح شده و در موردش صحبت کردیم. بنده هم عرض کردم خیر در حالت کلی موبایل تاثیری نداره بشرطی که در حال زنگ خوردن نباشه یا در حال صحبت باهاش نباشین! کلا بنظر من توصیه جناب حمزه بهترین هست و بهتره کلا خاموش کنین که تمرکز بهتری هم داشته باشین.

سه شنبه 31 تیر1393 - 11:10pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام بر اساتید عزیز لطفا در این مورد کمک و راهنمایی کنید
امروز رفتم جایی برای ردیابی(البته این مکان در یه زمین کشاورزی کوهستانی و این یه تیکه از زمین نسبت به بقیه برجسته تر و تپه مانند هستش و زمانی که بذری داره نسبت به بقیه زمین کمتر رشد داره و قبلا هم تکه کوزه ازش بیرون اومده.بالای یه کوه دقیقا روبروی این مکان یه قلعه قدیمی هم هست البته فاصله زیادی ازش داره)،اول با مفرغ شروع کردم کمی وایسادم زمین باردار بشه بعد شروع کردم بعد سی ثانیه کانالی رو داد،باد کمی میوزید و یکم شدید شد ادامه ندادم.بعد که باد قطع شد با فرکانس نقره گیج میزد و بعد چند دقیقه خاموش کردم و با فرکانس جدید طلا 165.3 و وزن 100 گرم رهگیری کردم و تقریبا وسط تپه رو گرفتو قیچی شد.وزن تا 400 کیلو جواب داد و حجم هم از چهار طرف تقریبا 2در 2 شد.دیگه وقت نکردم تستهای بیشتر انجام بدم.اگه امیدی هست تا برم تستهای بیشتری انجام بدم.البته با مد حفره هم چند نقطه رو زد ولی یه کم با میوزید مطمئن نیستم..

سه شنبه 31 تیر1393 - 11:13pm
استاد
استاد

درود بر شما
با تشکر ازاستاد کانی و استاد حمزه بابت زحمتی که برای فرکانس گیری متحمل میشوند
متاسفانه فرکانسه 165.3 با 6 هدف که برای چند ماه زیر خاک بودند و 60 گرم طلادر یک متری خودم که ردیاب از بین اون اهداف حدود 12 کیلو سنگ سلیسی که از کارخونه سیمان برام اورده بودند و در کنار اون هم حدود 5 کیلو سنگ نمکی بود گرفت و به طلا واکنشی نشون نداد.دوبار هم در فاصله های متفاوت تست کردم و جواب یکسان بود .شاید واقعا مگنت بدن من اینجوری به این فرکانس عکس العمل نشون میده در هر صورت تلاش بیشتری باید صورت بگیره تا فرکانس مناسبی پیدا بشه

چهارشنبه 1 مرداد1393 - 6:11am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

یعنی مورد من هم خطا بوده....؟؟؟

چهارشنبه 1 مرداد1393 - 9:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
جاوید نوشته است:
درود بر شما
با تشکر ازاستاد کانی و استاد حمزه بابت زحمتی که برای فرکانس گیری متحمل میشوند
متاسفانه فرکانسه 165.3 با 6 هدف که برای چند ماه زیر خاک بودند و 60 گرم طلادر یک متری خودم که ردیاب از بین اون اهداف حدود 12 کیلو سنگ سلیسی که از کارخونه سیمان برام اورده بودند و در کنار اون هم حدود 5 کیلو سنگ نمکی بود گرفت و به طلا واکنشی نشون نداد.دوبار هم در فاصله های متفاوت تست کردم و جواب یکسان بود .شاید واقعا مگنت بدن من اینجوری به این فرکانس عکس العمل نشون میده در هر صورت تلاش بیشتری باید صورت بگیره تا فرکانس مناسبی پیدا بشه

سلام جاوید جان , یکی از دوستانی که کانی گفت این فرکانس را داره من هستم, من الان چند ماهی هست که این فرکانس را دارم ,بین تمام فرکانسا بهترین هست , از وقتی این فرکانس رو استفاده میکنم, چندین جا زدم که بیبروبرگرد ,تو تمامش آثار و علائم خوبی در آمده, با این که من اصلا سر هیچ کدامشان نسخه نداشتم , فقط با این فرکانس سر جاهایی که مشکوک هستم انتن میزنم( مثل برجی قدیمی , درختی قدیمی..) اینو مطمئن باش جاوید جان که این فرکانس کاملا به طلا واکنش داره , جاهایی که استفاده کردم هم از نظر الودگی بسیار شدید بوده , اما این فرکانس همه رو رد داده, و محل رو گرفته که بعد حفاری یا اتاق یا تونل یا جوغن از عمقهای دو متر تا شش متر در آوردیم. جاوید جان یه بار دیگه هم چکش کن.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 1 مرداد1393 - 11:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
البته اگه من تجربه شما و استاد کانی را تو ردیابی میداشتم تا الان از همین محل ها حتما بار خودمو بسته بودم اما چه کنم که هم تجربه کمی دارم . و هم از شانس من تمام اوناییکه میشه روش کار کرد عمق بالا خورده و نبود امکانات باعث تعطیل شدنش شده پ اون جاهای دیگه هم چی بگم که از نگفتنش بهتره. حمزه عزیز زحمت زیادی کشیدن برای من هر بار که موندم ایشان با راهنمایی شان گره کار من را باز کرده, این فرکانس حاصل زحمت ایشان هست , چندتا از بچه ها این فرکانس را دارن که باهاش تونستن هدف مشخص کنن , که هر کدام از یه گوشه کشور هستند, پس مطمئن باشید این فرکانس فاین نداره. و برای همه کار میده.باز هم جا داره از استاد کانی و حمزه عزیز و دوست دیگه مان تشکر ویژه کنم ,ممنونم عزیزان دل.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 1 مرداد1393 - 11:20am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 459 , 460 , 461 , 462 , 463 , 464 , 465 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 24 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure