انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 2:22pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 350 , 351 , 352 , 353 , 354 , 355 , 356 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

البته قبل از حفاری دستگاه زمین شناسی زدیم که افزایش عدد نداشتیم شک کردیم که زمین شناسی درست کار نمیکنه ولی در صورتی که زمین شناسی تشخیصش درست بود و با کمال ناباوری همیه گلد ها با 20 گرم روی سنگ قیچی میشه حتی فرکانس های ازاد

چهارشنبه 27 فروردین1393 - 1:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

و بعد از در اومدن سنگ ردیاب دیگه اون جا رو سنس نکرد به یک سمت دیگه به سمت شمال بغل ٢ تا درخت که تو عکس اخر گرفتم رفت یعنی این جا رو هم که گرفته پس همین سنگه یا مال

چهارشنبه 27 فروردین1393 - 1:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

و الان به این نتیجه رسیدم که وزن با مگنت کم اختلاف داشته باشه یا ذرات رو گرفته یا سنگ رو به نظر من مگنت پایین درسته مونده که اساتید اقا حمزه و اقا کانی ببینم نظرشون چیه چون نقطه زن من گریت آنالوگ خراب شده نمیتونم جای اصلی رو پیدا کنم امروز دارم تعمییرش میکنم

چهارشنبه 27 فروردین1393 - 1:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
رامین جان من هر وقت وزن گیری میکنم ملاکم وزن از سی متری و وزن روی هدف هست که اختلاف چندانی نباید داشته باشه .البته برای فهمیدن این که ذرات را گرفته ایم باید از فاصله بیشتر هم وزنگیری بشه تا ببینیم چقدر اختلاف وزن داریم ,چیز دیگه ای که من متوجه شدم درسته تو هدف اصلی نباید اختلاف وزن داشته باشیم اما این مساله برای اهداف کوچک مثل یک کوزه صدق میکنه وبرای بارهای سنگین روی هدف وزن خیلی زیاد میشه ,مثل اون جایی که من گرفتم که وزن تو سی متری شد پنجاه کیلو اما روی هدف تا دو تن ونیم آنتنها قیچی میکرد,من هم ابتدا شک کردم اما وقتی بچه ها کمی روی محل را برداشتن ,و بعد بارندگیها محل ریزش کرد و اتاقک پیدا شد,فهمیدم اگه باری زیر زمین باشه آنتنها روی هدف تا وزنهای بالا هم قیچی میشه.من سوالی که داشتم این بود که حمزه جان میگن نباید اختلاف وزنی بین وزن هدف و مگنت نباشه ,میخام بدونم این وزن گیری که استاد حمزه انجام میده تو چه فاصله ای از مرکز هدف هست. مثلا مگنت دو را در چه فاصله ای وزن گیری میکنند و فرکانس پایینی که رو هدف وزن میگیرند در چه فاصلهای قرار میگیرند

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

چهارشنبه 27 فروردین1393 - 2:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منم وزن 1تن وبامگنت41حفاری میکنم ونتایجشومیذارم استادجاویدداداکم پیدایین؟؟؟شماهااعتمادبه نفسه مایی توانجمن وگرنه که هیچ اخرایه کاره بچه هاس بااین .....

چهارشنبه 27 فروردین1393 - 4:23pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

جعفر عزیز من دقیقا رو نقطه هدف وزن گیری می کنم.علم میگه طلا فلزی نیست که مغناطیس بشه فقط زیر خاک بخاطر بعضی فعل و انفعالات شیمیایی یه هاله ی شیمیای از خودش ایجاد می کنه که یکی از ترکیبات اصلی اون کربن هستش که همین ترکیب مغناطیس رو ایجاد می کنه البته خیلی کم.
حالا بر اساس این من اوپراتور وقتی نقطه ی رو میزنم اول می بینم مگنت محل من چنده چون این مگنت حرف اول رو تو وزن گیری و قیچی شدن میزنه.مثلا من جای رو با مد طلا می گیرم بعد می بینم ردیاب من رو چه مد های واکنش دارن...اگه فقط طلا رو زد کار بسیار اسونه چون میدونم مگنت من نباید زیاد باشه و اگه زیاد تر از وزن باشه یه جای کار مشکل داره.مثلا طلا شد وزن 70 کیلو مگنت من باید چیزی در حدود 50 تا 60 باشه تا مطمئن بشم اشتباه نکردم.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

پنج شنبه 27 فروردین1393 - 12:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
اساتید کمک کنند
جایی که قبلا ۴ تن داده بود رو دو شبه دارم قشنگ بررسی میکنم
همه گلدها میزنه
وزن ۵۰۰ کیلو
مگنت ۷۶
حفره هم دتد
عمق ۱.۵
حجم ۱.۵ در ۱
نقطه زن هم یک بوق خفیف زد
نظرتون چیه؟
به فاصله ۵ متری به سمت جنوب هم یک نقطه رو قیچی کوچیکی زد

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

پنج شنبه 27 فروردین1393 - 1:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ببخشید مگنت ۷۳ بود

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

پنج شنبه 27 فروردین1393 - 1:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا حمزه من حرف های شما رو قبول دارم چون من یک جایی رو که وزنش شده بود 100 و مگنتش شد 80 حفاری کردم یک سنگ 16 گرمی در اومد که ذرات داشت برق میزد عکسشم میزارم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 28 فروردین1393 - 10:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا حمزه اگه جایی 63 کیلو وطنش بشه و مگنتش بشه 18 این هم میتونه خطا باشه چون اگه سفال بغلش باشه مگنتش میشه 70 درسته

پنج شنبه 28 فروردین1393 - 10:50am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 350 , 351 , 352 , 353 , 354 , 355 , 356 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 25 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure