انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 10:11pm

پاسخ به موضوع  [ 183 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19  بعدی
 اپراتوری پایه / علوم سری - RA SECRET SCIENCE 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام آقا معراج شما تو صفحه اول این تاپیک مطلبی فرمودید که برام جالب بود ( کار ردیابی عملی هستش که با ذهن شما رابطه مستقیم داره و از حس ششم استفاده میکنه اگه این حس قوی بشه غیر از ردیابی اطلاعات فوق العاده دیگه ای رو در اختیار شما میزاره . خودم چند وقتیه باهاش درگیرم واقعا نتایج جالبی داره . ) لطف میکنید در این مورد یه خورده توضیح بدید . ممنون میشم با توجه به اینکه خود من هم از این آنتنها در موارد غیر از ردیابی استفاده کردم خوشحال میشم از تحربیات شما هم استفاده کنم.

سه شنبه 20 خرداد1399 - 9:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
arlim نوشته است:
سلام گرم خدمت جناب جهان بین. بنده به عنوان یک معلم بازنشسته فکر کنم مسن ترین فرد در اینجا باشم. دوست گرامی درطول این سی سال تدریس ما بارها و بارها شده که یک کلاس را فقط به خاطر یک یا دو نفر تحمل کردیم و با تمام وجود تدریس کردیم . و همان یک نفر الان استاد دانشگاه هست و هزاران نفر رو آموزش میده. دوست من کلاسی داشتم که 99% آنها انگیزه بسیار بالایی داشتند و الان هم همه آنها در پست های بسیار مهمی در این کشور مشغول به خدمت هستند . و بر عکس از کلاس بیست و پنج نفره هم فقط یکی موفق به رسیدن به هدفش شد و بقیه با وجود تلاش بی وقفه همه معلمان مدرسه را ه به جایی نبردند. باری بگذریم هدف از این همه روده درازی اینه که شما هم نباید با اظهار نظر بعضی از افراد فورا پاپس بکشید مطمئن باشید اگر حتی یک نفر توی این انجمن با راهنماییهای شما موفق بشه شما دین خودتونرو ادا کردید و دعای خیر بدرقه راهتان نموده اید . لذا دوست عزیز فارغ از بعضی غرض ورزیها لطفا آموزشها رو ادامه بدید . بنده هم مثل بسیاری از افراد منتظر آموزشها و تجربیات ارزشمنتان هستم . موفق باشید

درود ، لطف دارید @};-

خب عزیز، در واقع بحث تاپیک با جدیت راه اندازی شد،. اما خب بنده فقط منتظر بودم تا دوستان اعلام تست کنن و به سوالات نسبت به تجربه خود پاسخ بدهند که متاسفانه مشاهده کردم که بجای استفاده برخی دوستان، مورد سواستفاده قرار گرفت بنوعی که ذکات علم رو هم دادم اما دیگه اینکه یه چیزی دارای نظم و قانون مندی باشه بهتره یا چیزی که دیمی و بدور از قاعده خاصی باشه،. خواستم بگم اگه شما بخواهید حتی کلید عالم هستی رو هم باز کنید، باید متوجه بشید، که چیزی دیمی پدید نیومده و اینکه چرا نتایج متفاوته برمیگرده به عدم شناخت ما از 4 نیروی بدن با فیدبک و مرجع آن ، اما خب هیچ چیزی مفت بدست نمیاد. مگر با پشتکار و آزمایش، که تجربه ای رو رقم میزنه، حالا هم شما سوالی داشتید بفرمایید در خدمتتون هستم،. موفق باشید.

چهارشنبه 18 تیر1399 - 6:11pm
مدیر سایت
مدیر سایت

درود عزیزان خوشحالیم که هنوز روشنفکرانی با تجربه دارن مطالعه و تحقیق میکنن ، آرزوی موفقت میکنم
به نظر بنده ردیابی و گیرندگی با جفت انتها به نوعی مثل یک قطب نما عمل میکنه ( حرکت آنتنها در دستان اپراتور ) اگر بخوبی به مرکزیت فلش داخل قطب نما دقت کرده باشید یک وزنه تعادل خیلی ریز مغناطیسی در وسط عقربه وجود داشته ، و معلق بودن قطب نما در مایع ، که به جهت قوی ترین میدان مغناطیسی زمین گردش میکنه ، آنتن ردیاب هم در دستان ما به کمک قوای مغناطیسی بدن و حس ششم مغناطیسی در مغز و دستان اپراتور هم مثل اون وزنه تعادل مغناطیسی ریز در وسط عقره قطب نما عمل میکنه ! به همین دلیل هست که وقتی آنتنها در جایی به غیر از بدن اپراتور ثابت بشن دیگر گردشی نخواهند داشت ؛ علت گردش آنتنها به سمت نقاط مختلف روی زمین همین یونهای متمرکز شده در سطح خاک که طی سالهای متمادی که بدورشون میدان مغناطیسی تشکیل شده و مثل میدان مغناطیسی زمین چون نزدیک با اپراتور و انتها هست کشش در آنتنها ایجاد میشه ، مورد مهم اینجاست که ممکنه جنسی در عمق 10 متری خاک پنهان باشه و طی 500 سال یونهای فلزات مدفون در سطح خاک در حدود 10 الی 15 متر دور تر از محل دقیق فلز دفن شده در سطح زمین کانون ذرات یون باردار رو ایجاد میکنن که عامل اصلی ایجاد کشش در ردیابهای یونی و آنتنی همین هست و اپراتور بعد از اسکن و نقطه زنی در این کانون های یون باردار به هیچ نتیجه ای نرسیده و به اصطلاح میگن ذرات گرفتیم ؛ البته وجود انواع کانی های و ذرات سنگهای معدنی فلزات مختلف هم در این موضوع دخالت خواهند داشت ! @};- یاحق

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 21 تیر1399 - 11:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
مهدی نوشته است:
درود عزیزان خوشحالیم که هنوز روشنفکرانی با تجربه دارن مطالعه و تحقیق میکنن ، آرزوی موفقت میکنم
به نظر بنده ردیابی و گیرندگی با جفت انتها به نوعی مثل یک قطب نما عمل میکنه ( حرکت آنتنها در دستان اپراتور ) اگر بخوبی به مرکزیت فلش داخل قطب نما دقت کرده باشید یک وزنه تعادل خیلی ریز مغناطیسی در وسط عقربه وجود داشته ، و معلق بودن قطب نما در مایع ، که به جهت قوی ترین میدان مغناطیسی زمین گردش میکنه ، آنتن ردیاب هم در دستان ما به کمک قوای مغناطیسی بدن و حس ششم مغناطیسی در مغز و دستان اپراتور هم مثل اون وزنه تعادل مغناطیسی ریز در وسط عقره قطب نما عمل میکنه ! به همین دلیل هست که وقتی آنتنها در جایی به غیر از بدن اپراتور ثابت بشن دیگر گردشی نخواهند داشت ؛ علت گردش آنتنها به سمت نقاط مختلف روی زمین همین یونهای متمرکز شده در سطح خاک که طی سالهای متمادی که بدورشون میدان مغناطیسی تشکیل شده و مثل میدان مغناطیسی زمین چون نزدیک با اپراتور و انتها هست کشش در آنتنها ایجاد میشه ، مورد مهم اینجاست که ممکنه جنسی در عمق 10 متری خاک پنهان باشه و طی 500 سال یونهای فلزات مدفون در سطح خاک در حدود 10 الی 15 متر دور تر از محل دقیق فلز دفن شده در سطح زمین کانون ذرات یون باردار رو ایجاد میکنن که عامل اصلی ایجاد کشش در ردیابهای یونی و آنتنی همین هست و اپراتور بعد از اسکن و نقطه زنی در این کانون های یون باردار به هیچ نتیجه ای نرسیده و به اصطلاح میگن ذرات گرفتیم ؛ البته وجود انواع کانی های و ذرات سنگهای معدنی فلزات مختلف هم در این موضوع دخالت خواهند داشت ! @};- یاحق

درود، بزرگوار،. گل فرمودید :x

شنبه 21 تیر1399 - 3:06pm
مدیر سایت
مدیر سایت

سپاس برادر بزرگوارم ، جوینده واقعی عاقبت یابنده است ! اما از چه نوعیش مهمه ؟!
یکی در این مسیر یک دوستی پیدا میکنه که خودش گنجی بزرگه و کمکهای بینظیری به هم میکنن در زندگی این خودش یکنوع موفقیت هست که باید درکش کرد و فهمید !
یکی دیگه در این مسیر میفهمه که خدارو باید بیشتر صدا زد تا احساسات خفته در تن و ذهن بیدار تر بشه و بهتون در ادامه راه کمک کنه !
یکی هم در این راه گنجی پیدا میکنه و شکرگزار هست و به ایتام کمک میکنه !
یکی هم میدونه و فهمش رو داره که این علم و آگاهی ای که داره هدیه خداونده و ازش در راه کمک به مردم استفاده میکنه که این روحیه خودش گنجی بزرگه !
منش و روش صحیح دو عنصر مهم در شروع هر کاریست . یاحق

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 6 بهمن1399 - 9:42am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان . بخصوص جهانبین عزیز. این روش گرفتن آنتن برای ردیابی فلزات گروه آلفا درسته یا من اشتباهی متوجه شدم؟ در ضمن برای ردیابی پول کاغذی (اسکناس.یورو و... ) انگشت گذاری چطوریه . کسی اگه تجربه ای داره راهنمایی کنه ممنون میشم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 26 تیر1400 - 12:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال

جهانبین عزیز اگه امکان داره چندتا عکس دقیق از روش گرفتن و انگشت گذاری خودتان بگیرید خیلی عالی میشه با یه دست هم میشه آنتنهارو گرفت و با دست دیگه عکس یا فیلم بگیری. اینجوری برای همیشه از سردرگمی در میاییم و اشتباه نمیکنیم من یکی هنوز با این نحوه دست گرفتن و انگشت گذاری مشکل دارم

یکشنبه 27 تیر1400 - 9:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال

یعنی این همه مدت کسی این مطلب رو نخونده. آقاجواد64 . جهانبین عزیز یه راهنمایی بکنید . این روش گرفتن آنتن درسته یا نه .اگه اشتباهه طرز صحیحشو لطف کنید بفرمایید

جمعه 1 مرداد1400 - 7:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دروددوست عزیز
روش انگشتی من الان مدتیه انتن به دست نگرفتم چون جنس نزدم دلسرد شدم :D شایدم هیچ وقت نزنم :)
درست نگه داشتین ولی من باروش استاد مهدی موافقم روش جناب جهانبین طی تمرینات بسیار دقیق جواب میده
والا من طی یه مدتی بیکار ناامید بودم
چون دوجا رو سنس کردم باردیاب صددرصد گفتم زدم تو خال ولی فلز سطحی بود یعنی فویل پنیر با سیم خار داریه جا مدفون بودن سالیان سال اونجا بودن
با یه دستگیره در صددر صد میدونستم فلززیر زمینه ولی فکر میکردم جنسو زدم بارو بستم ولی خیالی بود
جای شکرش باقیه فلز مدفون شده بود
دوجا دیگه هم تازگی همین یک هفته پیش سنس داشتم با تک ردیاب اگه جنسوزدم که خدا حافظ :D اگه نشد باز میام
ولی تمرین شرط اول انتن زنیه
یه تجربه دیگه در مورد انتن من از یکی دیدم انتنوبه شکل عجیب درست کرده بودازانتنش عکس نگرفتم ولی به صورت سینوسی ویه انتنم روش اولین بار بود دیدم

یکشنبه 27 شهریور1400 - 1:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر دوستان عزیز
این مطلبو اینجا هم قرار بدم
عزیزان برید طلا 24عیار خوب گیر بیاریدوزنشم مهم نیست با400تومنم میشه خرید
بعد فرق کشش انتن میاد دستتون
با خوراک المنیوم هم حفره قبر بزنید

یکشنبه 24 بهمن1400 - 9:32pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 183 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 29 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure