انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 9:31pm

پاسخ به موضوع  [ 183 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19  بعدی
 اپراتوری پایه / علوم سری - RA SECRET SCIENCE 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من توسوال اولم گفتم اینودرنظربگیریم که تواون منطقه بقیرفلزاهنی هیچ فلزدیگری نباشه تااینجادرست .
طلافرسنخهادورترکیلومترهادورتردرست .
پس درحالت طلاانتن مجبوربه گردش به سمت اهن زنگ زدست .
یاصاف بایدامتداددنیاروطی کنه .

یکشنبه 3 فروردین1399 - 1:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
جواد64 نوشته است:
برادرعزیزانتن بایدیک جاخطم بشه
ایاکسی تونسته جایی انتن بزنه که هیچ جاقیچی نکنه ؟؟؟
ایاکسی تونسته جایی انتن بزنه هیچ جا انتن خودشوبازنکنه ؟؟؟؟
ایاکسی تونسته جایی انتن بزنه انتن به سمتی برنگرده ؟؟؟
اگه کسی هست لطفابیان کنه
اینوکه مطمعن هستم جناب جهانبین همچین شخصی نیست وگرنه تا الان بایدمیگفت .

صاف بیا تو صورتم بگو :D

عزیزم بلی خب من برای تمام فلزات بغییر طلا ههمین سه حالت که عرض میکنید اتفاق میافته

ایاکسی تونسته جایی انتن بزنه که هیچ جاقیچی نکنه ؟؟؟

بله اگر هدف کوچکی دور تر از مثل ۱کیلومتر از من باشه واکنش در حد ناچیزیه و بچشم نمیاد و بنوعی انتن تکون نمیخوره برای بنده

ایاکسی تونسته جایی انتن بزنه هیچ جا انتن خودشوبازنکنه ؟؟؟؟

بلی بطور حتم جایی بگیرم دیگه غیرممکنه فلز نباشه و انتن هیج جایی نمیره البته شده باز شده رفته ۶ -۷ متر اونورتر هم گرفته و ااونم فلز بود :D

باز شدن یک حالت ذهنی هست و من میتونم با معکوس کردن قطبها ذهنم عمل قیچی رو با باز شدن جابجا کنم
مورد داشتم موفق به کشف فلزات شدم با این روش

کلا سه نوع واکنش باز شدن داریم

۱- تمایل به فلز دیگر یا بزرگتر در نزدیکی نقطه

۲- عکس شدن حالت ذهنی یا بنوعی صحیحتر نیروی درونی که مفهوم واکنش رو بنحوی تعریف میکنه که خاک رو مرجع قرار میده و تغییرات رو واکنش

۳- تلقین و نوسان ذهنی

ایاکسی تونسته جایی انتن بزنه انتن به سمتی برنگرده ؟؟؟

بلی

خواهشا بنده رو نقد نکنید - هر فعالیتی در تاپیک باشه برای کمک به همدیگر هست و حق این را ندارید بنده رو بچشم دروغگو یا ناداان یا هر چیزی خطاب کنید مگر از گفتن این حرفها برای کاسبی ها منفعتی بهمراه داشته باشه :-J وگرنه من بهیچکی بدی نمیکنم لطفا یا تاپیک بنده رو خراب نکنید
یا حاصل ازمایشتون رو ارایه کنید با عکس فلزات دراومده یا کلا راجب حرفهام حتی نظرم ندهید :-! چون جواب سوالاتم هنوز کسی نداده

بنده فقط تجربه خودمو میگم حال فقط میمونه تجربه شما من مخالفت با روشهام رو خلاف نمیدونم ولی نه اینکه بگید اشتباه میکنی اقا شما هر چقدر چوبش رو خوردی بنده بیشتر از این حرفها خورددم و اما اینکه تا به امروز اگر نکته ای به این عظمت رو بنده زودتر از هر بشری بهش رسیدم بی دلیل نیست و فقط بایید فکر کنید چیزی که من مدت طولانی با تمام وجود درکش کردم شما با یکی دو ماه نمیتونید نقدش کنید ... پس تجربه کسب کننید بیشتر حرفتون دیر یا زود برمیگرده =:) ---- این حرفم خودخواهی نیست یک اعتباره و امیدوارم متوجه بشید که قصد من کمک بشماست و کشف زبان جهانی برای دازینگ

اینجور یاد گرفتن و نمکدان شکستن رسم انصاف نیست [-X حالا سعی کنید بنده رو مخاطبتون قرار ندهید تکرار نشه لطفا :-Q

یکشنبه 3 فروردین1399 - 2:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
زبان جهانی دازینگ

با گفتن این دیگه حرفی نمیمونه مطلب رو جهانی میکنیم

بزودی

یکشنبه 3 فروردین1399 - 3:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودبرجهانبین
خوسوال کردن که اشکالی نداره ذهن هستوهزاران سوال
پس اینطورمشخصه شماتونستیدبرنیروی اجسام قیرفلزی پیروزبشیدخواین یک نوع خوشحالی وامیدواری داره منم شمارودرغگوخطاب نکردم توپستام مشخصه
بنده هم تاالان ازروزاول انتن زدن انتن خالی تاالان همه حفاریم فلزبوده هرچندروکش پنیر :D خواونم فلزه یاسیم خاردارخواونم فلزه
پس اینومیشه نتیجه گرفت بایدردیاب زنی روطوری ارتقاداداگرکیلومترهافلزی وجودنداشته باشه انتن به به همون سمت باقی بمونه بدون اینکه نیروهای دیگری درش موثرباشند
منم همیشه ازکسانی که بی منت اطلاعاتشونودراختیارقرارمیدن تشکرکردم ^:)^
وبازازبیانتون تشکرمیکنم
منم روزاول فکرکنم یک سال یاقبل تربوداولین باری که انتن خالی دستم گرفتم تونستم باشبوروتمرین کردن میخ اززمین بکشم
ولی باردیاب شرکتی خیلی زمینوشخم زدم 4مترم رفتم پایین
ولی انتن خالی منوکمترگمراه کرده جدیدنم قدرت اینو دارم از دورفلزخوب وبدفقط تشخیص بدم اینم روش خودمه درموردش توضیح دادم امیدوارم موثرباشه برا دوستان

یکشنبه 3 فروردین1399 - 3:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منم امیدوارم همچین موردی بدون هیچ ایرادی ارایه بشه
ادمایی که برای زندگی بهترتلاش میکنن .ادمایی برای به بهترزندگی کردن خودشون اونارو تودام قرارندن وازبدزندگی به بدبختی دچارنکنن

یکشنبه 3 فروردین1399 - 3:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بردوستان ومعراج عزیز @};-
معراج جان باروش شما کمی کلنجاررفتم .البته روشتونوباروش جناب جهانبین ادقام کردم
چرخش به نظرم فقط دست روی اجسام فلزی مدفون شده میزنه حالا مثلا از چندماه تاچندین سال
یه چیزجالب تواین روش من پی بردم .شماچرخش برخلاف عقربه ساعت مثلا 15دورزدین بعد15دورمعکوس کنید.این معکوس کردنویک بارچرخشوازسمت راست یک بارازسمت چپ انجام بدین
وقتی ازسمت راست انجام میدین انتن به سمت جنسای خوب وازسمت چپ به طرف جنسای بدحرکت میکنه
یه نکته بازازنوع میگم مثلا انتنوبه صورت طلا هم تودست بگیریداصلا باجنس جدید کارنداره اگرجنس جدیدوعلنن جلوی چشم بزاریدبااراده خودفردم به صمتش برنمیگرده

سه شنبه 5 فروردین1399 - 12:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام و درود خدمت دوستان و جواد جان
یه چیزی رو باید بدونی که ذهن بسیار تو ردیابی تاثیر داره . اینکه آنتن به طرف طلای جدید نمیره اون ذهن شماست که چون نمیخاهی آنتن به اون سمتی نره ، بنابراین آنتن هم نمیچرخه . همه اینها رو من امتحان کردم . انشاالله موفق باشی
راستی در کنار ردیاب حتما یه نقطه زن خوب لازمه .اگه نباشه الافیه .واقعا الافیه .
حتی اگه بهترین ردیابی رو هم حتی با ذهن داشته باشی یه نقطه زن برای تاییدش لازمه . توی یک فیلم دیدم یه پیرمردی که دنبال رگه آب میگشت جاییرو نشونه کرد. وقتی دستگاه مخصوص برای تاییدش آوردن نقطه ای که نشان داد پنج متر با نقطه ای که پیر مرد نشون داد فاصله داشت . تازه اون یارو مثلا خدای این کار بود .فیلمش تو اینترنت هست .
در مورد روش آقای جهان بین هم قبلا گفتم همه اینا به ذهن بستگی داره .در حالت ذهنی شما مثلا دنبال طلا میگردی و ردیاب هم اگه استاد باشی دنبال طلا میگرده . حالا در روش آقای جهان بین هم شما مثلا اگه دنبال طلا باشی انگشتها رو در حالت طلا قرار میدی ، یعنی یه جور داری به ذهنت القا میکنی که دنبال طلا بگرده .
یا به جای همین انگشتها میتونی برای بهتر و قوی شدن ذهنت فرضا یه تیکه طلا به آنتن بچسبونی که فقط دنبال طلا بگرده که توی عوام به ردیاب خوراک خور معروف شده .
حتی همین ردیابهای فرکانسی هم که بر فرض فرکانس طلا میدی که دنبال طلا بگرده هم به همین قضیه بر میگرده ، یعنی یه طورایی به ذهنت دستور میدی دنبال طلا بگرده . اما چون تمرین نمیکنند بر روی ذهن و نقطه زن خوب هم ندارن اکثرا الاف و تو بیابان با حفاریهای الکی فقط بازوهاشون رو قوی میکنند . :D

...جواب ابلهان خاموشیست....

پنج شنبه 7 فروردین1399 - 9:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود برمعراج عزیز
معراج جان مابه انتن خوراک طلا دادیم که دنبال طلا بگرده اگه طلایی درکارنباشه ولی نقره قدیمی مدفون شده یامفرق مدفون شده وجودداشته باشه بایدانتن به سمتش هدایت بشه ؟؟؟؟یاهمچنان دنبال طلا باشه

سه شنبه 11 فروردین1399 - 2:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود جواد جان
وقتی خوراک میدی مثلا طلا یه جوری به آنتن دستور میدی دنبال طلا بگرده اما اینطور نیست که اگه طلایی اون اطراف باشه سریع پیداش کنه ، به ذهن و تمرین شما بستگی داره ،البته قبل از ردیابی اول باید به چیزی که میخایی ردیاب دنبالش بگرده فکر کنی ،مثلا بگی برای من دنبال طلا بگرد ، بعدش اندازه نهایتا ده ثانیه ذهنتو در حالت بی ذهنی یا خلا نگه دار ، یعنی به هیچ چیزی فکر نکن بعد باید ردیابی رو آغاز کنی و تو ذهنت هی بگی دنبال طلا بگرد البته اگه تفکیک کنی بهتره مثلا بگو دنبال سکه طلا بگرد .حتی متراژ رو هم میتونی تعیین کنی ، مثلا بگو دنبال سکه طلا تو عمق یک یا دو متر بگرد .
حالا اگه دنبال طلا بودی اما چیزی رو پیدا نکرد دلیل نمیشه بره و مفرغ یا نقره پیدا کنه .
میتونی اگه طلا پیدا نکردی دوباره تو ذهنت تعیین کنی که مثلا دنبال نقره بگردی
اما همه اینایی که گفتم در اثر تمرین به وجود میاد .
همه اینها به ذهن ناخودآگاه یا ضمیر ناخودآگاه مربوطه . برای فعال شدن و تقویتش میتونی تو نت سرچ کنی .
من نصف راه رو رفتم اما هنوز کار داره .

...جواب ابلهان خاموشیست....

چهارشنبه 13 فروردین1399 - 8:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود معراج جان
سریع این مطلب زیباتونوبی تشکرنزارم
بله این موضوعی هست که همیشه برام جای فکرکردن داشت .واینوبهش اعتقاددارم ممکنه تویه منطقه که نشونم داره سالهادنبال جنس باشن چیزی پیدانشه نبادگفت که صددرصدچیزی نیست
خودم شاهدیکی ازمواردهستم

چهارشنبه 13 فروردین1399 - 9:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 183 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 31 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure