انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 9:36pm

پاسخ به موضوع  [ 267 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 23 , 24 , 25 , 26 , 27  بعدی
 حفره يابي توسط ردياب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یه مطلب فراموش شدبگم
شمامیفرماییدنقطه موردنظری که داریدازچهار جهت برید روش خواین برای چاه یادفینه صدق میکنه یا برا خود اتاقک بازاتاقکم اگه حفره داشته باشه سه جهت حرکت داره
حفره ای که مثلا 20مترحالا هرچقدباش فقط 2جهت میتونی بری روش 2جهت دیگه که خود حفرست اگه حفره ای وجودداشته باشه خوداین دوجهت دال بر اینه که زیرپاخودمون از دوجهت حفره داریم کلا بایدقیچی باشه اگه از دو طرف قیچی نداشته باشیم پس حفرهای هم وجودنداره پس نمیشه گفت حفره راازچهارجهت بریم روش ؟؟؟؟؟؟؟؟
باتشکر

شنبه 29 دی1397 - 1:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلامودرودبرجناب مهدی عزیز
من دیشب توی حیاط خونمون که یه چاه داریم سرشو بستیم .الان به عنوان فاضلاب استفادش میکنیم تست کردم تستامو ختمتتون عرض میکنم.واینم بگم میدونم لبه چاه کجایه ووسط چاه
تستایی که انجام دادم فقط از دوطرف میتونم روش برم .حرکت مثلا از قبله به سمت چاه قیچی اول باچاه فاصله داره قیچی دوم دقیقالبه چاه قیچی سوم دقیقا وسط چاه ازسمت دیگه هم همینطوربود
فقط بعضی مواقع البته خیلی به ندرت از سمتی به طرفش میرفتم قیچیهاچهارتاهم میشد.شایدبخاطرفلزات مدفون بوده
با انتن مسی هم تست کردم که سرعت واکنشش خیلی بیشتر بود.واز انتن بااهن ربای ندیوم باز تست کردم که سرعت عمل فوقلادهای داشت
با تشکر اگر طبق این تستای بنده بتونیدمنو راهنمایی کنید ممنون میشم ^:)^ @};- @};-

یکشنبه 30 دی1397 - 12:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ببینیدچرا بنده روی اتاقک حفره تاکیددارم من فکرمیکردم اتاقک وحفره برا کتاباست یا داستانه فقط توتاپیکامیخوندم باور نمیکردم .
تااینکه یکی از اشنایان نزدیک تو قشلاق یعنی پایین دست اتاقک بیرون اوردن وضع زندگیشون توپ شده خدامیدونه چیاکه نخریدن یه زمین 1ملیاردی .
دارم وقتتونومیگیرم ولی این نکته خیلی جالب بود برام اتاقکوبدون اینکه ازحفره وارد بشن 5مترازده متری کندن بهش رسیدن یه دستگاه تصویری براشون مشخص کرده بود.بعد از این ماجراتو فاصله حدودا60متری استخر زدن اب استخر ازیه سوراخ کلا خالی شده بعد متوجه شدن که حفره از اونجا شروع شده من خلا صه وار توضیح دادم

یکشنبه 30 دی1397 - 12:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودبردوستان عزیز
ای بابااینجاکسی نیست منو یاری بده .فک کنم چاره ای ندارم همچنان باید بکنم
من سوال میکنم اگه لطف کنیدجواب بدین
حفره باکانال مگه تفاوت داره استادhamze 2000شماتوصفحه 4فرمودین کانال ازدوطرف نبایداز هم باز بشن منم دقیقاهمینو گرفتم از دوطرف 50مترانتنهاباز نمیشن طبق عکسی که گذاشتم
بهرحال هر تجربه ای بنده کسب کنم براتون میزارم
خواهشن کسی تجربه داره منویکم راهنمایی کنه .درضمن جناب مهدی برای گرفتن زوایابازمیرم ونتیجه رو میزارم
باتشکر

شنبه 20 بهمن1397 - 2:16pm
مدیر سایت
مدیر سایت

انشاا... موفق میشی من میدونم ، لازمه موفقیت در این کار تجربه واقعی هست !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 23 بهمن1397 - 2:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود جناب مهدی عزیز
:) ممنونم ازشماتجربه عملی بله موافقم .
توکل به خدا

پنج شنبه 25 بهمن1397 - 11:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودبراستادمهدی عزیز
این مطلبووظیفه میدونم بگم بایک مدل توماسی کارکردم باتوماسی بیرون رفتن یعنی فقط سنگ معدنی زدن .البته باز بگم شاید بنده تجربشونداشتم شایدکموکسری از من بوده .ولی تا جایی که باتوماسی 5میلیونی بادوتامیله خالی تواین 2سال تجربه کردم توماسی مردودبود
امسال خطاهای پارسالوباال رودگرفتم حفاریای اشتباه داشتم که کاملا متقاعدشدم چرااشتباه بودبا ال روداین اشتباهاتوکامل درک کردم 50متراشتباهوبا ال رودپیش رفتم :D مابقی باید باز تست کنم .حفره باال رودبا دست خالی بدون دسته امکان پزیره البته اگه انتن خالی باشه بدون فرکانس

یکشنبه 28 مهر1398 - 8:42am
مدیر سایت
مدیر سایت

جواد64 نوشته است:
درودبراستادمهدی عزیز
این مطلبووظیفه میدونم بگم بایک مدل توماسی کارکردم باتوماسی بیرون رفتن یعنی فقط سنگ معدنی زدن .البته باز بگم شاید بنده تجربشونداشتم شایدکموکسری از من بوده .ولی تا جایی که باتوماسی 5میلیونی بادوتامیله خالی تواین 2سال تجربه کردم توماسی مردودبود
امسال خطاهای پارسالوباال رودگرفتم حفاریای اشتباه داشتم که کاملا متقاعدشدم چرااشتباه بودبا ال روداین اشتباهاتوکامل درک کردم 50متراشتباهوبا ال رودپیش رفتم :D مابقی باید باز تست کنم .حفره باال رودبا دست خالی بدون دسته امکان پزیره البته اگه انتن خالی باشه بدون فرکانس

درود و احسنت به شما
ببین حفره ای که داخلش فلز باشه شما نمیتونی با آنتن خالی درست نقطه کنی و مکانش رو در بیاری گمراه کننده میشه برات ! مگر اینکه فلزات داخل حفره رو نقطه زن بتونه با قدرت سنس کنه و بعد بتونی از طریق مختصاتی که با ردیاب از قبل مشخص کرده بودی بفهمی که کدوم نقطه رو حفره گرفته بودی ! آنتن خالی نمیتونه بین حفره بزرگ و سوراخ موش تفاوت قائل بشه هردوتاش رو میگیره اما حفره ای که فلز داشته باشه رو زودتر میگیره ، من جایی رو حفره گرفتم که فقط از هرچهت میرفتم یک نقطه با قدرت قیچی داشتم بعد نقطه زن چیزی نشون نداد ، اما اطرافش جای دیگه رو با ردیاب fpl35 سری اول با ولوم W75 با قدرت حفره رو گرفتم که نقطه زن هم اوکی داد و دیگه اون سوراخ موشها رو هیچ گرایشی نداشتن آنتنها ، اینجا کیفیت تشخیص حفره یابی ردیاب 35 و شناخت حفره بزرگ از سوراخ موش مشخص میشه !
بله آقا جواد اپراتوری ردیابی حرفه ای با تمرکز و زحمت زیاد بدست میاد و حلاجی و تجزیه و تحلیل یافته های درست و غلط شما ، موفق باشید :YMPEACE: @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 29 بهمن1398 - 12:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دروددوستادعزیزواستادمهدی عزیز
این مطالبو قرارمیدم شاید روزی بدردکسی خورد
من باانتن خالی که بدون عایق کامل روی دست .یه جوی اب که اگومانندوگرفتم .مسیرش اصلامشخص نبودخودمم نمیدونستم باانتن خالی طی کردم .که بعدصحت کارم کامل درست بود
تومسیرانتن اگرروی فضای خالی بودقیچی باقی میموندولی به کنارها میومدم انتنا بازمیشدن
یعنی درطول فضای خالی انتناقیچی باقی میمونن به هیچ عنوان باز نمیشوند
یه جا هم میدونستم دوتاچاه اب هست یکی روانتن روش فیچی میکرد.ولی یکی هرکاری کردم قیچی نشد .موندم بعددوروزرفتم انتن روش قیچی شد .دلیل قیچی نشدنم این بود بارون اون چاهو پر اب کرده بود

چهارشنبه 13 بهمن1400 - 10:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بردوستان عزیز
یه تستم امروز زدم .یه چاه جاشونمیدونستم نمیدونستم برا چند ساله کامل سرش سیمان شده بود تو یه حیاط 500متری تقریبادقیق رفتم سمتش با انتن خالی فقط یه تیکه المنیوم تو هردوتا دستم داشتم
لبه هاشم کامل گرفتم رفیقم بعدقیچی کردن کفت درسته
فقط عمقشو کامل نتونستم در بیارم چون خونه خراب کردن جا برا عقب رفتن نبود از هر چهار طرف
ایشالا این تجارب بدردتون بخوره

جمعه 15 بهمن1400 - 1:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 267 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 23 , 24 , 25 , 26 , 27  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 32 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure