انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 8:04pm

پاسخ به موضوع  [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 180 , 181 , 182 , 183 , 184 , 185 , 186 ... 193  بعدی
 مکمل ردیاب fpl-35 , fpl-22 حذف بیشتر خطاها 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

mehdii28 نوشته است:
جاوید نوشته است:
درود بر شما
فرکانس 20.46 را قبلا گرفته بودم حتی کاربرi-160 چند روز پیش خواست مجددا اون را با همین حذف کننده تست کنم که 35 بین فلز طلا و 4 کیلو اهن ربا وچند کیلو اهن و استخوان و سرب و فلز روی در عمق 170 سانتی به طرف این هدف یعنی اهن ربای که با چند کیلو فلز ات دفن شده میرفت ولی وقتی حذف کننده روشن میشد به راحنی انتنها به طرف هدفی که انگشتر طلا زیر حاک بود میرفت
فرکانسی که برای همه یکسان جواب بده شاید نباشه اما میشه فرکانس های بهتر پیدا کرد

فرکانس من دادم بهش چون مطما هستم فرکانس دقیقی هست ولی حتمی نیست حالا خدایش یک انگشتر طلا در مقابل 4 کیلو آهن ربا کلی آهن و و استخوان سفال بی انصافی نیست . =)) حالا اومدیم طبق مطلب بالا که ذکر کردم نشد مکمل زد اونوقت چی ؟؟ حالا شما یه زحمتی بکشید طبق این تست و مواردی که گفتم بذارید پیش همون آهن ربا کلی ذرات از این فرکانس کمی بالا پایین برید ببینید بدون مکمل چه فرکانسی همه اینارو رد میده میره سمت انگشتر طلا اما خواهشا کمی انصاف داشته باش استاد جاوید عزیز طلا حداقل 30 گرم مرحمت بفرما مساوات عدالت برقرار بشه .ممنون

درود بر شما
این هدف که از4 کیلو اهن ربا و اهن و روی و سرب و استخوان حدود 30 روز هست که زیر خاک کردم و اونچنان قدرتی الان نداره باید یه مذت بگذره تا انتنها را بیشتر بکشه انوقت باید فرکانس گیری کرد.فرکانس اگه دقیق باشه باید وزن کم را به وزن زیاد ذرات یا اهداف دیگه ترجیح بده

پنج شنبه 8 مرداد1394 - 5:44am
مدیر سایت
مدیر سایت

به نظر من هرچایی که بعد از وزنگیری مثلا تا وزن 50 کیلو بگیره و دیگه روی وزن 51 کیلو هیچ عکسالعملی آنتنها نداشته باشن ، این مکانها بیشتر ارزش کار داره ، ولی جاهایی که از 1 گرم تا اخرین وزن ردیاب بگیره باید گذاشت کنار .

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 8 مرداد1394 - 10:52am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بر همگی و آقا سعید گل و مهندس حمید عزیز @};-
دوستان من یه خورده گیج شدم :-\
من از آی سی tda7377 آمپلی ساختم(البته طبق دیتا شیت نوع دو خروجیش رو) ، حالا باید چیکار کنم؟
پراب رو به کجا وصل کنم؟
سوال دیگه اینکه من دقیقا چه نوع ترانسی بخرم و ترانسو به کجا وصل کنم؟
اگر این آی سی جواب خوبی نمیده خواهش میکنم بگید، که با یه آی سی دیگه آمپلی بسازم.
خیلی ممنون

یکشنبه 11 مرداد1394 - 6:04pm

جاوید نوشته است:
درود بر شما
با تشکر از دوستان.
سعی من این هست که حذف کننده بتونه تا یک کیلوگرم فلز را رد بده چون واقعا کمتر از این دیگه ارزش حفاری با این هزینه های امروز ی و نبود امنیت و بگیر و ببند نداره. هر چند که ذرات گاهی وقت قدرت بالایی برای کشیدن انتنها دارند اما تست های اولیه تا اینجا مثبت بوده.متاسفانه به علت گرمای زیاد چنوب حدود 50 درجه امکان بیرون رفتن نیست و هدف خاصی هم ندارم که بتونم اون را محک بزنم در ضمن یه فرکانس بهتر هم لازمه پیدا کنم که بخاطر گرما باز امکانش نیست البته تستهای بیشتر روی اهداف دوساله زیر خاک انجام میدهم و سعی میکنم توان حذف کنندگی اون را بدست بیارم

سلام استاد جاوید.میشه لطفا طرحتون زودتر عمومی کنید تا دوستان هم تست انجام بدن و زودتر اساتید نتیجه گیری کنن.

دوشنبه 12 مرداد1394 - 11:59am
استاد
استاد

دامون نوشته است:
جاوید نوشته است:
درود بر شما
با تشکر از دوستان.
سعی من این هست که حذف کننده بتونه تا یک کیلوگرم فلز را رد بده چون واقعا کمتر از این دیگه ارزش حفاری با این هزینه های امروز ی و نبود امنیت و بگیر و ببند نداره. هر چند که ذرات گاهی وقت قدرت بالایی برای کشیدن انتنها دارند اما تست های اولیه تا اینجا مثبت بوده.متاسفانه به علت گرمای زیاد چنوب حدود 50 درجه امکان بیرون رفتن نیست و هدف خاصی هم ندارم که بتونم اون را محک بزنم در ضمن یه فرکانس بهتر هم لازمه پیدا کنم که بخاطر گرما باز امکانش نیست البته تستهای بیشتر روی اهداف دوساله زیر خاک انجام میدهم و سعی میکنم توان حذف کنندگی اون را بدست بیارم

سلام استاد جاوید.میشه لطفا طرحتون زودتر عمومی کنید تا دوستان هم تست انجام بدن و زودتر اساتید نتیجه گیری کنن.

درود بر شما
طرح چیز خاصی نداره میشه با صد تومان سرهم بندیش کرد اصل جواب دهی اون هست که باید تست بشه و نتیجه تست را حفاری کرد و دید در صورت مثبت بودن جواب انوقت طرج را عمومی کرد و هزینه کردن اضافی کاری عاقلانه نیست.طرج جذف ذرات بوسیله سینوسی با یکی دو طرج به جایی نمیرسه باید روی اون کار کرد و بهترین طرح را بدست اورد که متاسفانه یه جز یکی دونفر روی این طرج کار نکردند و بقیه فقط منتظر بودند که یکی بیاد و طرح را تمام کنه و اماده اون را در سلیت قرار بده

دوشنبه 12 مرداد1394 - 12:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت اساتید بزرگوار .بعد از یک سری تخریب :D مدارات الکترونیکی .با استفاده از این دو مدل امپلی تونستم براحتی موج سینوسی با ولتاژ1000 رو بگیرم .بسیار موج سینوسی تمیز .بدون ریپل و قدرتمند .خروجی امپلی رو دادم ب ترانس 6ب هزار ولتی که قبلا توضیحاتشو داده بودم .یک هدف واقعی با سند در عمق 8 متری رو که ب تازگی اسکن شده بود رو مورد ازمایش قرار دادم .با استفاده پرابهای یک متری برنجی با قطر6میلیمتر .فاصله پرابها از هم 12 متر بود .براحتی تونست عمل حذف کنندگی رو انجام بده .دوستان میتونن brigde apm tda2030 رو سرچ کنن .امپلی های کامپیوتری هم اکثرا از این مدار استفاده میکنن .که شامل 4 تا 2030هست .دوتاشو بصورت پل بستن و دادن ب ووفر یا ساب.این خروجی توان بالاتری داره و براحتی ترانس رو راه میندازه .شکل موجشم بینهایت عالیه حتی توی فرکانس 20 هرتز .در حالی که توی مدارات قبلی تو فرکانس 20هرتز یا ولتاز بالا نمیتونستید بگیرید یا اینکه شک موج افتضاح بود .موفق باشید

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 22 مرداد1394 - 5:20pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

ممنونم از توضیحاتت اقای ای 160

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

پنج شنبه 22 مرداد1394 - 6:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال

خسته نباشید دوست عزیز . این همون طرح نهایی مکملیه که استاد جاوید قبلا گفته بودن؟
توضیح دیگه ای درمورد منبع تغدیه و اینا نداره؟

جمعه 23 مرداد1394 - 4:12pm
استاد
استاد

kia0000 نوشته است:
خسته نباشید دوست عزیز . این همون طرح نهایی مکملیه که استاد جاوید قبلا گفته بودن؟
توضیح دیگه ای درمورد منبع تغدیه و اینا نداره؟

درود برشما
این طرح مکمل را استاد i-160 ارائه کردند که گویا در تست جواب هم مثبت بوده

جمعه 23 مرداد1394 - 4:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ببخشید دوستان تو مناطق کوه دشت جنلگی یا باقی وزنمون باید چند باشه به سمت درختا نریم با وزن چند بفهمیم منطقه ارزش کاوش داره یا نه یا به سمت خطاها نریم

یکشنبه 25 مرداد1394 - 4:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 180 , 181 , 182 , 183 , 184 , 185 , 186 ... 193  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 38 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure