انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 6 اردیبهشت1403 - 1:13am

پاسخ به موضوع  [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 176 , 177 , 178 , 179 , 180 , 181 , 182 ... 193  بعدی
 مکمل ردیاب fpl-35 , fpl-22 حذف بیشتر خطاها 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با درود خدمت I 160 و دوستان گرامی .سوالی دارم که آیا مکمل خروجی 2000 ولت شما در فرکانس 23.21 بعد این که پرابهارو یک متر داخل زمین زدید چنر ولت نشون میده ؟؟؟؟؟؟؟؟ چون من امتحان کردم خارج از خاک همین فرکانس 130 ولت اما بعد گذاشتن پرابها در یک متری 20 ولت بیشتر نشد قابل توجه این که در چند جا هم امتحان کردم حتی به 7 ولت رسید ..خواهشمندم کسانی که مکمل ولتاژ بالا دارن با پراب یک متری امتحان کنند .که اگر واقعا فرکانس 23.21 بالاتر از 500 ولت باشه منم درستش کنم .ممنون از نیت و تلاش صادقانتون.

جمعه 25 اردیبهشت1394 - 6:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mehdii28 نوشته است:
با درود خدمت I 160 و دوستان گرامی .سوالی دارم که آیا مکمل خروجی 2000 ولت شما در فرکانس 23.21 بعد این که پرابهارو یک متر داخل زمین زدید چنر ولت نشون میده ؟؟؟؟؟؟؟؟ چون من امتحان کردم خارج از خاک همین فرکانس 130 ولت اما بعد گذاشتن پرابها در یک متری 20 ولت بیشتر نشد قابل توجه این که در چند جا هم امتحان کردم حتی به 7 ولت رسید ..خواهشمندم کسانی که مکمل ولتاژ بالا دارن با پراب یک متری امتحان کنند .که اگر واقعا فرکانس 23.21 بالاتر از 500 ولت باشه منم درستش کنم .ممنون از نیت و تلاش صادقانتون.

خواستم این رو هم اضافه کنم برای افزایش طول پراب میتونید 2 تا سیم برنجی یا مسی که 5000 تومان هست به پراب 30 سانتیتون با لنت( چسب برق) بچسبونید و برای داخل کزدن پراب هم خودتون ميدونید اول با میله سر تیز جاشو باز میکنید

جمعه 25 اردیبهشت1394 - 6:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mehdii28 نوشته است:

درود اقا مهدی
لطفا بفرمایید که از چه امپلی فایر چند وات و چه ترانسی استفاده میکنید .؟؟

شنبه 26 اردیبهشت1394 - 10:17am
کاربر فعال
کاربر فعال

i-160 نوشته است:
mehdii28 نوشته است:

درود اقا مهدی

مکمل انجمن .که ترانس 3 به 220 ولت و آمپلی 2005 روش هست.

شنبه 26 اردیبهشت1394 - 2:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mehdii28 نوشته است:
i-160 نوشته است:
mehdii28 نوشته است:

درود اقا مهدی

مکمل انجمن .که ترانس 3 به 220 ولت و آمپلی 2005 روش هست.

با سلام .شما از یه امپلی توان بالاتر استفاده کنید .8210 .یا 7392 .تا توان کافی برای ترانس داشته باشید .در ضمن ترانسی که استفاده شده چند میلی امپر هست ؟من مکمل سایت رو ندارم ولی حدس میزنم 500 میلی یا پایینتر هست .از ترانس امپر بالاتر و امپلی توان بالاتر و باطری 12 ولت 4.5 امپری استفاده کنید و حتما توی مسیر تغذیه امپلیتون یه فیوز شیشه ای یک امپر بزارین تا بفهمین مدار چقدر داره جریان میکشه .شاد باشید

شنبه 26 اردیبهشت1394 - 5:55pm

mehdii28 نوشته است:

خسته نباشید،منم مشکل شمارو داشتم،شما فاصله پراپارو تا شش متر افزایش بده،هرچی فاصله پراپها از هم بیشتر باشه،هم افت ولتاژ کمتری دارید هم حذف کنندگی بهتر انجام میشه

پنج شنبه 31 اردیبهشت1394 - 12:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باسلام خدمت همه دوستان عزیز :ymhug:
به عرضتون برسونم که بنده قبل از اینکه این تاپیک ایجاد بشه با آقا سعید در مورد این موضوع تبادل نظر داشتیم و چند مورد حفاری هم داشتم که نتایج رو اعلام میکنم
1) در مواردی که وزن نوسان میکنه یعنی مثلا روی 5 کیلو میگیره و بعد از گذشت چند دقیقه 7 کیلو میگیره و یا با جابجایی پراپ ها وزن تغییر زیادی میکنه حتما خطا هست
2) به عقیده من مدهای گلد ردیاب بیشتر به اکسید آهن واکنش نشون میده تا طلا و احتمالا بهترین فرکانس 165.3 هست.از دوستان خواهش میکنم بیشتر روی این فرکانس کار کنند چون ظاهرا هم دقت خوبی داره و هم به دلیل رنج متوسطش شعاع خوبی هم میگیره
3) وقتی که در استفاده از حذف کننده وزن خیلی کاهش پیدا کنه مثلا 200 کیلو به 2 کیلو تبدیل بشه احتمالا آهن زنگ زده باشه .من فکر میکنم تا یک دهم وزن میتونه قابل قبول باشه ولی کمترش دیگه احتمال خطا زیاده
4) در استفاده از ولتاژ بالا شاید بد نباشه فاصله پراپ ها رو زیاد کنیم و پراپ ها رو در دوطرف نقطه قیچی بکاریم
بنده چند جارو زدم ولی هنوز حفاری نشده انشا الله بعد از حفاری نتایج رو اعلام میکنم @};-

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

شنبه 2 خرداد1394 - 10:19pm

karajniaz نوشته است:
باسلام خدمت همه دوستان عزیز :ymhug:
به عرضتون برسونم که بنده قبل از اینکه این تاپیک ایجاد بشه با آقا سعید در مورد این موضوع تبادل نظر داشتیم و چند مورد حفاری هم داشتم که نتایج رو اعلام میکنم
1) در مواردی که وزن نوسان میکنه یعنی مثلا روی 5 کیلو میگیره و بعد از گذشت چند دقیقه 7 کیلو میگیره و یا با جابجایی پراپ ها وزن تغییر زیادی میکنه حتما خطا هست
2) به عقیده من مدهای گلد ردیاب بیشتر به اکسید آهن واکنش نشون میده تا طلا و احتمالا بهترین فرکانس 165.3 هست.از دوستان خواهش میکنم بیشتر روی این فرکانس کار کنند چون ظاهرا هم دقت خوبی داره و هم به دلیل رنج متوسطش شعاع خوبی هم میگیره
3) وقتی که در استفاده از حذف کننده وزن خیلی کاهش پیدا کنه مثلا 200 کیلو به 2 کیلو تبدیل بشه احتمالا آهن زنگ زده باشه .من فکر میکنم تا یک دهم وزن میتونه قابل قبول باشه ولی کمترش دیگه احتمال خطا زیاده
4) در استفاده از ولتاژ بالا شاید بد نباشه فاصله پراپ ها رو زیاد کنیم و پراپ ها رو در دوطرف نقطه قیچی بکاریم
بنده چند جارو زدم ولی هنوز حفاری نشده انشا الله بعد از حفاری نتایج رو اعلام میکنم @};-

سلام و خسته نباشید دوست عزیز،منتظر نتایج شما هستیم،وباز دوستان در نظر داشته باشن ،ممکنه برا بدن بعضی دوستان این موارد صحت نداشته باشه وحتما باید خودشون تست کنن،مثلا برا بنده گلدهای۱٫۲٫۳٫۵بهترین دقت رو دارن و تا حالا نشده آهن اکسیده بزنم باهاشون جز گلد۴ک بعضی املاح حساسه،البته برابنده

یکشنبه 2 خرداد1394 - 2:07am
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت عزیزان .تاخیر دوماهه بنده رو ببخشید .در زمینه مدار مکمل به نتایجی رسیدم که بتونیه ولتازی بالای دوهزار ولت سینوسی و بالای 4 امپر تولید بشه .تا رسیدن ب نتایج نهایی لطفا صبر نمایید تا هم مدار کامل بشه و هم در ضمینه تست میدانی و تست واقعی برای هدف واقعی و تست مقدار حذف کنندگی و خطرات حاصل ب نتایج قطعی برسم .بعد اطلاعات کامل رو میزارم توی سایت تا دوستان بتونن بسازنش .موفق باشید

سه شنبه 12 خرداد1394 - 8:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مجدد .هیچ کدوم از دوستان در ضمینه اب یابی با 35 کار کردن تا نتایج و تجربیاتشونو رو بزارن .ممنون میشم

سه شنبه 12 خرداد1394 - 8:31pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1922 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 176 , 177 , 178 , 179 , 180 , 181 , 182 ... 193  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 31 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure