انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 3:01pm

پاسخ به موضوع  [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 568 , 569 , 570 , 571 , 572 , 573 , 574 ... 640  بعدی
 بخش آزاد آموزش اپراتوری با ردیاب فوق حرفه ای FPL-35 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سال نو رو به همه تبریک میگم سال جدید یک مکان برای تست رفته بودیم که برای ردیابی حذف کننده رو فرکانسش رو روی 5 کیلو هرتز گذاشته بودم که ولتاز خروجیش هم 170 بود که بعد از 20 دقیقه روشن گذاشتن حذف کننده با ردیاب 35 رو فرکانس 165.3 شروع به ردیابی کردم که با 5 کیلو یک جایی رو گرفتم که بعد از 70 سانت حفاری به یک چاقوی مفرقی قدیمی رسیدیم که دیگه وقت تست های دیگه نبود هوا هم اجازه نمی داد که کار کنیم ولی نقطه زن بعد از 70 سانت حفاری باز داشت جواب می داد به نظر اساتید باید ادامه می دادیم

جمعه 7 فروردین1394 - 9:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
ابراهیم جلالی نوشته است:
سال نو رو به همه تبریک میگم سال جدید یک مکان برای تست رفته بودیم که برای ردیابی حذف کننده رو فرکانسش رو روی 5 کیلو هرتز گذاشته بودم که ولتاز خروجیش هم 170 بود که بعد از 20 دقیقه روشن گذاشتن حذف کننده با ردیاب 35 رو فرکانس 165.3 شروع به ردیابی کردم که با 5 کیلو یک جایی رو گرفتم که بعد از 70 سانت حفاری به یک چاقوی مفرقی قدیمی رسیدیم که دیگه وقت تست های دیگه نبود هوا هم اجازه نمی داد که کار کنیم ولی نقطه زن بعد از 70 سانت حفاری باز داشت جواب می داد به نظر اساتید باید ادامه می دادیم

تبریک اقا ابراهیم
اگه نقطه زن جواب میده باید حفاری میکردی

شنیدن کی بود مانند دیدن

شنبه 8 فروردین1394 - 9:50am
YIM

با سلام و تبريك سال نو
خدمت آقايون عرض كنم من با اين ردياب هر جايي رو ميگيرم بعد از كلي تست حفاري ميكنم ولي متاسفانه همه فركانسهاي طلا و مودهاي طلاي ردياب سنگهاي مغناطيسي رو ميگيره

شنبه 8 فروردین1394 - 10:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

يوسف نوشته است:
با سلام و تبريك سال نو
خدمت آقايون عرض كنم من با اين ردياب هر جايي رو ميگيرم بعد از كلي تست حفاري ميكنم ولي متاسفانه همه فركانسهاي طلا و مودهاي طلاي ردياب سنگهاي مغناطيسي رو ميگيره

خوش اومدی.دوست عزیز طبیعی هست چون ماهم این روزهارو تجربه کردیم اونم نه یکبار بلکه بارها ولی نگران نباش بلطف دوستان و مطالعه و پشتکار خودت این روزهام میگذره.موفق باشی

شنبه 8 فروردین1394 - 7:39pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

اقا یوسف شما با فرکانس ازاد و حذف کننده تست کردی

شنبه 8 فروردین1394 - 11:56pm
مدیر سایت
مدیر سایت

يوسف نوشته است:
با سلام و تبريك سال نو

آفرین به شما ، ردیابی شما درسته
ردیاب کارش رو درست انجام داده و همینطور شما ! فقط تجربه کافی در شناخت هدف درست رو باید بیشتر مطالعه و تمرین کنید ، ردیابی همینه و درضمن هر جایی که ردیاب گرفت که باری نخوابیده ! ردیاب نیاز به مکمل هم داره که یک نقطه زن خوب و قوی هست

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 9 فروردین1394 - 1:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان عزیز خسته نباشید @};-
دوستانیکه از تاثیر ذهن درمورد حرکت انتنها روی ردیابی رنج میبرن این روش میتونه برا برطرف کردن تاثیر ذهن رو ردیابیشون کمک کنه که خودم تجربه کردم اونم به این صورت که:
تو خونه/بیرون برا تست واقعی/یاهرجای دیگه با ذهنتون انتنارو به یک محلی هدایت کنید بعدا رها کنید تا انتنا به حال خودشون برگردن(با ذهنو چشماتون بهشون مسیر بدین از عمد و با فشار شدید ذهنی تا انتنا زود حرکت کنند یا وقتی انتنا خواستند یکجا خودشون حرکت کنند نزارید و شما به مسیر برعکسش هدایت کنیدو رها کنیدو چندینبار تکرار کنید تا انتنارو خودتون با ذهن خودتون حرکت بدین نه فرکانس و کاوش خودش)شما به این روش به تاثیر ذهنتون روی حرکت دادن به انتنامیتونید غلبه کنید که فک کنم نسبت به روش تمرینهای پی در پی و یافتن اشیا درجاهاییکه خودتون ازش بی خبرین و یکی دیگه مخفی کرده زودتر به قضیه غلبه بر تاثیر ذهن میرسیند @};-

باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی از آن کیست!؟

یکشنبه 9 فروردین1394 - 8:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان سلام عرض ادب وتبریک سال جدید
من35 رو ازیکی ازبچه های انجمن گرفتم ولی متاسفانه انتن تلسکوپی نداشت ممنون میشم ا گه راهنمایی کنید از کجا تهیه کنم درضمن انتنام مدل قدیمیه لزومی داره انتنای جدید رو تهیه بکنم ممنون میشم اگه جوابمو بدین .عزت زیاد.

دوشنبه 10 فروردین1394 - 2:12pm

samiar نوشته است:
دوستان سلام عرض ادب وتبریک سال جدید
من35 رو ازیکی ازبچه های انجمن گرفتم ولی متاسفانه انتن تلسکوپی نداشت ممنون میشم ا گه راهنمایی کنید از کجا تهیه کنم درضمن انتنام مدل قدیمیه لزومی داره انتنای جدید رو تهیه بکنم ممنون میشم اگه جوابمو بدین .عزت زیاد.

سلام دوست عزیز مبارک باشه،در مورد آنتن تلسکوبی هم از مغازه های ک قطعات الکترونیک میفروشن میتونی تهیه کنی،وهم با آقا مجتبی تماس بگیری،در مورد آنتن های جدید بگم ک نیرو ذهن کمتر درش درگیره،اگه تهیه کنی ردیابیت بهتره تا آنتنهای قدیمی،سوال دیگه ای بود در خدمتم

دوشنبه 10 فروردین1394 - 6:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام اریانا جان.
تشکر از شما بابت راهنماییتون

دوشنبه 10 فروردین1394 - 8:03pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 568 , 569 , 570 , 571 , 572 , 573 , 574 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 30 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure