انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 11:31pm

پاسخ به موضوع  [ 9 پست ] 
 بررسی فلزیاب MXT با قابلیت تفکیک 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام این فلزیاب رو میخواستم ببینم میشه نقششو جور کرد بسازیم ظاهرا باید جالب باشه.
این فلزیاب از میکرو چیپ PIC 16C76 استفاده میکنه که تفکیک طلا و نقره و آهن رو داره وجالب اینجاس که سایز رو هم تفکیک میکنه یعنی سکه و ورق فلزی وابعاد بزرگتر رو نشون میده.
فرکانس کاریش هم 13.889 کیلو هرتز هست.

شنبه 22 شهریور1392 - 12:19am
کاربر فعال
کاربر فعال

اینهم چگونگی تفکیک دستگاه.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 22 شهریور1392 - 12:22am
کاربر فعال
کاربر فعال

نام صحیح MXT میباشد .اگه اساتید میتونن اسم پست رو عوض کنند

شنبه 23 شهریور1392 - 9:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sasanasadi نوشته است:
با سلام این فلزیاب رو میخواستم ببینم میشه نقششو جور کرد بسازیم ظاهرا باید جالب باشه.
این فلزیاب از میکرو چیپ PIC 16C76 استفاده میکنه که تفکیک طلا و نقره و آهن رو داره وجالب اینجاس که سایز رو هم تفکیک میکنه یعنی سکه و ورق فلزی وابعاد بزرگتر رو نشون میده.
فرکانس کاریش هم 13.889 کیلو هرتز هست.

سلام دوست عزيز اگر برات مقدوره نقشه و فايل هايي رو كه داري بزار تا آقا حميد و بقيه دوستان كه واردن تحليلش كنند.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

یکشنبه 24 شهریور1392 - 7:45am
کاربر فعال
کاربر فعال

چشم اگه پیدا کردم حتما میذارم البته اگه اساتید به پستها نگاه کنن .چون هیچ نظری نمیدن :-\

دوشنبه 25 شهریور1392 - 11:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

sasanasadi نوشته است:
چشم اگه پیدا کردم حتما میذارم البته اگه اساتید به پستها نگاه کنن .چون هیچ نظری نمیدن :-\

اقاساسان عزیزبایک جدول نمایشی روی دستگاه هیچکس تاحالاقادرنشده درموردعملکرددستگاه مربوطه اش اعلام نظرکنه چراکه عمق زنی بالای دستگاه هم پارامتربسیارمهمیه که ازتحلیل شماتیک مدارمیشه پیش بینی کردلطف کن شماتیک یااطلاعات تکمیلی مدارموردنظرتوقراربده تا دوستان نظرخودشونواعلام کنن

سه شنبه 26 شهریور1392 - 1:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان عزیز
از پشتکار و روحیۀ سازندگی شما بینهایت قدردانی میشود و قابل تحسینه، ولی به نظر من بهتراساتید بزرگوار فکر و سرمایشونو سازماندهی کنند و یه دستگاه با کیفیت و کارایی بهتر ارائه بدن بازار.هم خودشون و هم هموطنان عزیزمون محتاج خارجکیها نباشن! از خروج ارز هم جلوگیری میشه و چه بسا که موجبات ورود ارز هم فراهم بشه. دستگاهی بهتر از لورنز یا دستگاههای معروف جهان. و این خارج از انتظار نیست. به نظر بنده این مدارات متفرقه کهمشابه خارجیشون بیشتر از 1.50 نمیزنن، چه فایده داره روشون این همه زمان و انرژی مصرف بشه! البته قصد جسارت ندارم . چون من دقیقا هدف شما از کارها را نمیدونم. شاید میخواهید تمرین کنید تا خبره بشید!.
با تشکر و با آرزوی موفقیتهای روزافزون شما.
خدا یار و نگهدارتون.posting.php?mode=reply&f=21&t=909&sid=b0f6e000bd0e947020d5af58247d8945#

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

سه شنبه 26 شهریور1392 - 8:12pm
کاربر فعال
کاربر فعال

افشین1 نوشته است:
با سلام خدمت دوستان عزیز
از پشتکار و روحیۀ سازندگی شما بینهایت قدردانی میشود و قابل تحسینه، ولی به نظر من بهتراساتید بزرگوار فکر و سرمایشونو سازماندهی کنند و یه دستگاه با کیفیت و کارایی بهتر ارائه بدن بازار.هم خودشون و هم هموطنان عزیزمون محتاج خارجکیها نباشن! از خروج ارز هم جلوگیری میشه و چه بسا که موجبات ورود ارز هم فراهم بشه. دستگاهی بهتر از لورنز یا دستگاههای معروف جهان. و این خارج از انتظار نیست. به نظر بنده این مدارات متفرقه کهمشابه خارجیشون بیشتر از 1.50 نمیزنن، چه فایده داره روشون این همه زمان و انرژی مصرف بشه! البته قصد جسارت ندارم . چون من دقیقا هدف شما از کارها را نمیدونم. شاید میخواهید تمرین کنید تا خبره بشید!.
با تشکر و با آرزوی موفقیتهای روزافزون شما.
خدا یار و نگهدارتون. posting.php?mode=reply&f=21&t=909&sid=b0f6e000bd0e947020d5af58247d8945#

ببین دوست عزیز شما اگه همه پستهای سایت رو خونده باشید متوجه می شید برای چی من این پست رو ایجاد کردم.
اگه پست http://ww.felezjoo.com/viewtopic.php?f=32&t=910 رو مطالعه کردید توی اون برنامه با این فلزیاب نتیجه میگرفتن ومن خواستم اینجا ببینم کسی اظلاعات کامل ویا نقششو داره یا نه.
درضمن اگه من اندازه شما فلزیاب نساخته باشم.
حداقل 10 سال تو کار الکترونیک هستم ودستگاه BRN رو که ساختم واقعا ازش راضیم وحتی بردش از 1.5 هم بیشتره
هدف من هم از زدن این پست آشنایی دوستان با دستگاههای کاربردی که امروز تو کشورهای پیشرفته ازش استفاده میشه.
والسلام

سه شنبه 26 شهریور1392 - 11:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدوت آقا ساسان و دوستان عزیز.
اولا من به شما تبریک میگم بابت ساخت دستگاهBRN . :ymapplause: دوم اینکه رشتۀ تخصصی من الکترونیک نیست.
من تعجب میکنم چرا ما یه پیشنهادی ویا اظهار نظری میکنیم بعضی از دوستان برداشت متفاوتی میکنن ! آقا جان درسته همه همدیگه رو نمیبینن ویا اینکه رابطۀ دوستی قبلی ندارن ولی با عضویت در این انجمن و مجمومه، یعنی اینکه همه با هم دوست و همراه شدن برای اهداف مشترک. ناسلامتی مثلا ما تحصیلکرده های تاپ مملکتیم. تایه حرفی و پیشنهاد و اظهار نظری میشه، بعضی از دوستان فکر میکنن تو کارشون دخالت شده ویا اینکه شخصیت طرف رو زیر سوال برده و یا اینکه تعیین تکلیف میکنه!!! برادر جان اصولا این انجمن اساسا برای دخالت تو کار همدیگه است برای پیشبرد اهداف تعیین شده . البته دخالت سازنده و ترقی خواهانه. چرا همش برداشتهای متفاوت کنیم! چرا فقط برداشت مثبت و سازنده و خیرخواهانه نکنیم! من در یه پست دیگه اومدم از دوستان در مورد تواناییهای دستگاه انمن سوال کردم، بعضی از دوستان برداشت متفاوت کردن ! دوست عزیز برادر جان، بیاییم و از اظهار نظرهای همدیگربرداشت مثبت و خیرخواهانه کنیم و اگه نقد ، انتقاد و پیشنهادی شد، دلسوزانه و کاملا دوستانه و در جهت اصلاح و افزایش اطلاعاتمون تلقی کتیم. فضای انجمن را کاملا دوستانه و سالم و پاک بدونیم و قرارش بدیم همچنانکه الحمدلله حز در معدود جاها، در کل همینوری بوده. منظورم اینه که اون بعضی جاها هم نباشن.
من که خدای ناکرده توانمندی کسی را زیر سوال نبردم، اتفاقا من در مسیر هدف و توانمندی اساتید حرکت کرده و اظهار نظر میکنم. چون میدونم که توانایی اساتید بالاست، پیشنهاد دادم اگه فکرها و زمان و انرژی همدیگه رو جمع کننین ، خداییش یه دستگاه بهتر از لورنز و یا غیره با برد بیشتر میسازین . بعدش هم با نام مثلا "شرکت فلزجو " بدین بیرون و حتی صادرات.
چون دستگاههای با برد کم ، زیادن، مثلا یکیش همونیه که شما ساختین. من میگم حالا که قابلیت و توانایی تون رو به اثبات رسوندین و تجربۀ علمی و عملی دارین،از این سطح خارج شده و در سطوح بالاتر پرواز کنید.
این پیشنهاد مگه بده؟ شاید شما بگید مثلا سرمایه کافی نیست. درسته . ولی با همۀ اساتید انجمن میشه به هدف مورد انتظاررسید. :-BD
خیلی عذر میخوام که طولانی صحبت کردم ولی چون خواست مسایل را روشن توضیح بدو و دیگه این افکار و رفتار تکرار نش که جو انجمن را زیر سوال ببره.
وضع مالی مساعدی ندارم ولی خودم هم علاقه سرمایه گذاری دارم.
در ضمن خیلی ممنون بایت اون شبکه.البته نگاش نکردم.بعد از تماشا،اعلام نظر میکنم. :-BD

با آرزوی بهترینها برای شما و دوستان.خدا یار و نگهدارتون.
مدد یا خلاق العظیم.

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

چهارشنبه 27 شهریور1392 - 12:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 9 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 24 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure