انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 اردیبهشت1403 - 12:20am

پاسخ به موضوع  [ 13 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 فلزیاب رویال متال 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: tabriz
دوستان کسی درباره نقطه زن رویال متال اطلاعات درستی داره بفرمایند لطفا من دراوردی نباشه نظریاتی که دراین تاپیک قراره ارایه بشه. بنده خودم ازدوستی شنیدم که در هوا سکه رو در حدود یه متری شکار میکنه و تا 5متر هم برد داره و بصورت صوتی و تصویری هستش. اگر کسی اطلاعاتی داره بفرمایند تا مستفیذ بشیم.

شنبه 26 مرداد1392 - 10:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

والا این دستگاه مال کشور ایتالیاست
و متاسفانه چند سال پیش یکی از اقا زاده ها شروع به وارد کردن این دستگاه کرد و بعد از مدتی با همکاری چندین نفر خودشون شروع به تولید اون کردن و وارد بازار کردن
من یکی از دوستانم همین دستگاه رو داشت و به این نتیجه رسید که کارایی نداره و وقتی بازش کرد متوجه شد که مدارش کاملا دست سازه و مثل مدارهای شرکتی جمعو جور و اصولی نیستش

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

یکشنبه 26 مرداد1392 - 12:19am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تبریز
sahand نوشته است:
دوستان کسی درباره نقطه زن رویال متال اطلاعات درستی داره بفرمایند لطفا من دراوردی نباشه نظریاتی که دراین تاپیک قراره ارایه بشه. بنده خودم ازدوستی شنیدم که در هوا سکه رو در حدود یه متری شکار میکنه و تا 5متر هم برد داره و بصورت صوتی و تصویری هستش. اگر کسی اطلاعاتی داره بفرمایند تا مستفیذ بشیم.

یکی از دوستان من داشت 2سال باهاش ور رفت اخرش هم هیچ نشد و فروخت 3میلیون

یکشنبه 10 شهریور1392 - 3:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sahand نوشته است:

با سلام
دوست عزیز این فلزیاب همونطور که اشاره شد در اصل ایتالیایی هست ولی من تا به حال در ایران اصلشو ندیدم
کسی که این فلزیاب رو میسازه رو چند بار از نزدیک دیدم به گفته خود ایشان برد این دستگاه زیر 3 متره(البته ممکنه فلز قدیمی رو تو 5 متری هم بزنه)
سازنده با این دستگاه یه کابل ارایه می ده که باید خودتون با 4 تیکه لوله پلی آمید (لوله برق) و 4 تا زانویی یه لوپ مربعی درست کنید و کابل رو باچسب برق بهش وصل کنید
دستگاه در اصل صوتیه ولی یه پرت سریال هم داره که به لپ تاپ وصل میشه و با ویژوالایزر زیر زمین رو نشون میده :-? :D
البته فکر میکنم طبق معمول سایر تصویریها یه مبدل صوت به گرافیک این کار رو انجام بده
در سالهای اخیر هم ایشون برای راحتی مشتریان اومده یه اینترفیس usb هم طراحی کرده که حتی قابل نصب برروی سیستم های قدیمی هم هست و هرکس که این دستگاه رو داره میتونه با هزینه ای حدود 500 تومن ارتباط دستگاهشو با لپ تاپ های جدید ممکن کنه
درضمن اخیرا یه مداری اضافه کرده که میتونه سنسور هم ساپورت کنه و به گفته خودش 4 تا 5 متر هم میزنه که من بعید می دونم
دستگاه های مارک IBM هم که توی بازار هست از ساخته های ایشونه!!! ( در واقع این دوست عزیزمون چند تا شرکت رو در ایران با هم جوین کرده )
سهند جان اطلاعاتی دیگه ای خواستی بگو تا از سازندش یا دوستانی که با این دستگاه کارکردن و حتی یکیشون هم موفق شده بپرسم و خدمتت بگم
فقط موردی که هست اینه که جای این بحث تو vlf ها نمیگنجه چون این دستگاه پالسیه

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

دوشنبه 19 خرداد1393 - 9:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود. karajniaz عزیز راجب این Ibm چی میدونی? راهنمایی کنی ممنونت میشم دوست عزیز

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

سه شنبه 19 خرداد1393 - 12:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سورنا نوشته است:
درود. karajniaz عزیز راجب این Ibm چی میدونی? راهنمایی کنی ممنونت میشم دوست عزیز

دستگاه IBM که من دیدم مگنومتر بود که با سنسور استفان مایر کار می کرد
خودم با هاشون کار نکردم چه اطلاعاتی می خوای برات از دوستان بپرسم

سه شنبه 20 خرداد1393 - 11:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هر اطلاعاتی ک دربارش هست برام بپرسی خیلی خوبه، سنسوردارشو ندیدم اونیکه بوده پالسی بوده.. در کل ممنونت میشم دوست عزیز. اگرم امکامش هست اسم طرفو توی خصوصی برام بفرست(سازندش)

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

سه شنبه 20 خرداد1393 - 3:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست من. دستگاه ای بی ام چطوره و ایا کارایی داره.چقدر عمق میزنه و ایا ردیابه یا نقطه زن.مرسی

سه شنبه 20 خرداد1393 - 11:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

googeh نوشته است:
سلام دوست من. دستگاه ای بی ام چطوره و ایا کارایی داره.چقدر عمق میزنه و ایا ردیابه یا نقطه زن.مرسی

اونی که من دیدم (فقط دیدم و نه خودم و نه دوستانی که باها کار میکنیم نداشتند) نقطه زن بود و در واقع یه مگنومتر بود که با سنسور کار می کرد
یه چیزی شبیه به okmهای سنسوری
بالاخره سنسور ها خطا زیاد دارند
ممکنه مثلا یه جایی رگه ای از زمین باشه که مگنتش زیادتر باشه
اینکه okm و امثال اون ادعا دارن که تفکیک هم میکنه به نظر من نمیتونه خیلی درست باشه

چهارشنبه 21 خرداد1393 - 7:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود. karajniaz مرسی ک در خصوصی کمک کردی داداش.

چهارشنبه 21 خرداد1393 - 3:00pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 13 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: amir.pi254 و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure