انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 6:44pm

پاسخ به موضوع  [ 533 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 ... 54  بعدی
 GPX5000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
هرکدوم از دوستان که محصولات شرکت مینلب اونهم اصلیش رو میخوان بگن تا خودم براشون بیارم.تحویل در ایران
این رو خدمت دوستان عرض کنم که شرکت مینلب محصول جی پی ایکس 4500 خودش رو از تولید خارج کرده و امتیازش رو کشور مالزی خریده.بنابراین اگر کسی ادعا میکنه که جی پی 4500 استرالیایی رو میاره دیگه تا اخرش رو بخونید!!!.به هیچ عنوان استرالیا این محصول رو دیگه تولید نیمکنه الان چندین سال هست.سند بنده برای این حرفم نیز این هست که در سایت خود شرکت مینلب وقتی محصول 4500 رو میارید در بالای اون این نکته ذکر شده که (لطفا توجه داشته باشید که این محصول در استرالیا و امریکا تولید نمیشه)در خود سایت مینلب این مطلب ذکر شده.بنابراین فعلا 5000 و 4800 توسط استرالیا تولید میشه.
با این توضیحات بنده 4500 و 4800 و 5000 رو میتونم در ایران به دوستان تحویل بدم.
بنده ابتدا نصف مبلغ رو از دوستان میگیرم و بابت اون یک چک با همون مبلغ به دوستان میدم.و دوستان میتونن بعد از 20 روز محصول رو در ایران تحویل بگیرین البته بعد از بازگرداندن چک و پرداخت نصف دیگه محصول.
برای اطمینان از استرالیایی بودن محصول دوستان میتونن بعد از دیدن محصول بصورت انلاین ابتدا شماره سریال درج شده روی دستگاه و رمز مخفی درج شده روی هولوگرام شرکت مینلب که روی دستگاه درچ شده رو به سایت مینلب ارسال کرده و بعد از پاسخ اورجینال بودن دستگاه توسط شرکت مینلب دستگاه رو تحویل بگیرند.
اما قیمت ها

gpx5000 22 میلیون

gpx4500 17 میلیون

.سوالی بود در خدمت همه دوستان هستم لطفا پیغام خصوصی بگذارید

پنج شنبه 2 بهمن1393 - 7:12pm

در مورد ارتباط بین RxGain با عمق کاوش و حساسیت ، اطلاعات میخاستم ;)

دوشنبه 4 اسفند1393 - 11:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بعضی ها چه خوش اشتها هستند قیمت 5000 با کویل 18 اینچ حدود 13 میلیون هست بعضی وقتا که شرکت تخفیف میده میشه حدود 11 میلیون با کویل 18 اینچ . حدود 8-9 میلیون اختلاف قیمت ، اقای عابدی ساکن مازندران 5000 هزار رو با لوپ 18 بدون هیچ بیعانه میاره 21 میلیون ، که اونم خیلی زیاده ، اولا بیعانه دادن کار اشتباهی هست چون این کار قاچاقه ، دوما قیمت تا حدی باید منصفانه باشه کدام بانک یا موسسه رو میشناسید سر 2 هفته برای 12 - 13 میلیون پول 8 میلیون سود بده به ما هم معرفی کنید ، خیلی سود بدن 100 هرار تومن برای این مبلغ.

انصاف هم چیز بدی نیست

دوشنبه 4 اسفند1393 - 6:58pm

سلام دوستان
دستگاه بلک هاواک شرکت مینلب چطور فلزیابیه تا حالا باهاش کار کردید الان تولیدش موقف شده
بببخشید سوالم خارج از بحثه

سه شنبه 4 اسفند1393 - 12:46am

mamad_13 نوشته است:
سلام دوستان
دستگاه بلک هاواک شرکت مینلب چطور فلزیابیه تا حالا باهاش کار کردید الان تولیدش موقف شده
بببخشید سوالم خارج از بحثه

این سیستم ساخت شرکت OKM هست ، تصویریه و شرایط خاص تولیدات این شرکت رو داره

سه شنبه 5 اسفند1393 - 8:29am

arash22 نوشته است:
بعضی ها چه خوش اشتها هستند قیمت 5000 با کویل 18 اینچ حدود 13 میلیون هست بعضی وقتا که شرکت تخفیف میده میشه حدود 11 میلیون با کویل 18 اینچ . حدود 8-9 میلیون اختلاف قیمت ، اقای عابدی ساکن مازندران 5000 هزار رو با لوپ 18 بدون هیچ بیعانه میاره 21 میلیون ، که اونم خیلی زیاده ، اولا بیعانه دادن کار اشتباهی هست چون این کار قاچاقه ، دوما قیمت تا حدی باید منصفانه باشه کدام بانک یا موسسه رو میشناسید سر 2 هفته برای 12 - 13 میلیون پول 8 میلیون سود بده به ما هم معرفی کنید ، خیلی سود بدن 100 هرار تومن برای این مبلغ.

انصاف هم چیز بدی نیست

دوست عزیز بهتر نیست بجای القاء نظر و عقیده خودمون به بقیه اظهارات دیگران و پاسخ هایی همراه با کنایه و احیانا توهین ، به همدیگه احترام بزاریم... ^:)^
این فروم یه مکان واسه به اشتراک گذاشتن تجربیات مون هست نه کل کل کردن و به رخ کشیدن توانایی و قابلیت هامون

منو ببخشید....

سه شنبه 5 اسفند1393 - 8:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ahmad_reza نوشته است:
arash22 نوشته است:

انصاف هم چیز بدی نیست

دوست عزیز بهتر نیست بجای القاء نظر و عقیده خودمون به بقیه اظهارات دیگران و پاسخ هایی همراه با کنایه و احیانا توهین ، به همدیگه احترام بزاریم... ^:)^
این فروم یه مکان واسه به اشتراک گذاشتن تجربیات مون هست نه کل کل کردن و به رخ کشیدن توانایی و قابلیت هامون

منو ببخشید....

حترام به چی؟ احترام به کی ؟ منو راهنمایی کن ، یکی که پول دستگاه رو پیش ازت میگیره ، فقط پول سودش باقی مونده ، حالا به هر دلیلی خریدار دستگاه رو نخواد فروشنده پول دستگاه رو که گرفته میتونه بفروشه به یکی دیگه ، حالا این وسط این اقای فروشنده که از جیبش هیچ پولی نذاشته و فقط با سرمایه دیگران داره سود کلانی میبره ، احترام داره ، این توهین به شعور ادم هست ، کسانیکه همچین پست هایی رو میزارن یکم باید دقت کنن نه منی که جوابشون رو میدم تا دیگران توی همچین چاهی نیوفتن ، منم دارم تجربیاتم رو به اشتراک میزارم تا دیگران این اشتباه رو مرتکب نشن . چون پول دستگاه رو داری میدی عوضش فقط یک تیکه کاغذ توی دستت هست حالا بدون دنبال پول که هرگز برات پول نمیشه . چون نه طرف رو میشناسی و این کار قاچق هم هست .
کسی که با پول خودش دستگاه رو میاره و با قیمت منصفانه میفروشه احترام داره من یکی مخلصش هم هستم

سه شنبه 5 اسفند1393 - 12:27pm

ببخشید اشتباه نوشتم Relic Hawk چطور دستگاهیه

سه شنبه 5 اسفند1393 - 4:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

arash22 نوشته است:
ahmad_reza نوشته است:
arash22 نوشته است:

انصاف هم چیز بدی نیست

منو ببخشید....

حترام به چی؟ احترام به کی ؟ منو راهنمایی کن ، یکی که پول دستگاه رو پیش ازت میگیره ، فقط پول سودش باقی مونده ، حالا به هر دلیلی خریدار دستگاه رو نخواد فروشنده پول دستگاه رو که گرفته میتونه بفروشه به یکی دیگه ، حالا این وسط این اقای فروشنده که از جیبش هیچ پولی نذاشته و فقط با سرمایه دیگران داره سود کلانی میبره ، احترام داره ، این توهین به شعور ادم هست ، کسانیکه همچین پست هایی رو میزارن یکم باید دقت کنن نه منی که جوابشون رو میدم تا دیگران توی همچین چاهی نیوفتن ، منم دارم تجربیاتم رو به اشتراک میزارم تا دیگران این اشتباه رو مرتکب نشن . چون پول دستگاه رو داری میدی عوضش فقط یک تیکه کاغذ توی دستت هست حالا بدون دنبال پول که هرگز برات پول نمیشه . چون نه طرف رو میشناسی و این کار قاچق هم هست .
کسی که با پول خودش دستگاه رو میاره و با قیمت منصفانه میفروشه احترام داره من یکی مخلصش هم هستم

با سلام به جناب ارش
اول اینکه باید خدمتتون عرض کنم بنده اگر قیمتو گذاشتم 22 میلیون با لوپ اضافه هست که تو همین ایران هر لوپش و 2 میلیون هم به شما نمیفروشن.این یک..دوم اینکه چک رو بهش نمیگن تیکه کاغذ..فک کنم دسته چک ندیدی و نمیشناسی که چقد یه چک ضمانت داره تو این کشور و بیشتر معاملات هم با همین چک انجام میشه که قابل تعقیب کیفری هم هست.سوم اینکه شما پات و از کشور بیرون نزاشتی و نمیفهمی که وارد کردن این دستگاهها به این کشور چقد مصیبت داره و اگه گرفتنش یعنی بیش از 15 میلیون ضرر برای خود دستگاه و جریمه نقدیشم معادل جنس قاچاق این شد سی میلیون..شانس بیاری زندانیشم باید تبدیل به جزای نقدی بشه..شما که دم از احترام و حرمت میزنی بهتره بری برای همون دوست شمالیت تبلیغ کنی که میاره 21 میلیون.من بدون لوپ اضافی میارم 19 میلیون عزیزکممممم...پس لطف کن به بهانه احترام فضای سواستفاده رو باز نکن.اصلا شما برو بیار بده 16 میلیون.جراتشو داری؟؟؟؟؟؟؟؟ریسکشو میپذیری؟؟؟؟؟؟سودشم نوش جونت و دوستات..
چهارم.چرا نباید بیعانه بگیریم؟؟اصلا بیعانه به معنای استفاده از پول مشتری نیست.کسی مغز ...نخورده که بره دستگاه بیاره بدون اینکه مشتریشو بشناسه و مطمئن باشه از اینکه میخواد دستگاه رو میخواد یا نه..نگهداری این دستگاهها جرمه و نمیشه نگهش داشت توی خونه.بعدشم این یه تجارته..یکی جنسشو میبخشه..یکی میفروشه..یکی میده 10 میلیون..یکی میده 20 میلیون....مهم اینه که دستگاهش اصل هست و برای اوردنش مطابق با دردسری که میکشه میفروشه و مشتری هم با رضایت میخره...اونایی خوش اشتها هستن که دستگاه تقلبیه چینی و تایلندی و اماراتی مینلب رو به قیمت 20 تومن به مردم میندازن و یا اونایی که دستگاه اصلی مینلب رو میدن 100 میلیون تو همین تهران خراب شده.من طرف میشناسم جی پی 4500 مالزی رو بهش دادن 70 میلیون
!!!.بنابراین این خوش اشتهایی نیست جناب ارش..لطف کن وقتی از چیزی اطلاع نداری اظهار نظر نکن عزیزم. :ymhug:

سه شنبه 5 اسفند1393 - 9:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب دنیا دیده شما که کارت رو خرید فروش این دستگاها قرار دادی ریسکش رو هم باید بپذیری ، یک دستگاه بدون قاچاق تفاوت قیمتش 1 میلبون هست شما بیار 4 میلیون نه 8 -9 میلیون ، لا اقل در این مورد خاص هم قیمت ها رو میدونم که در بالا بهش اشاره کردم و همه میتونن یک ایمیل بزنن به کشور های اطراف قیمت براشون میاد و هم طریق اوردنش رو و هزینه حمل تا ایران ، بنابراین شما که دنیا دیده هستید فقط استادی شما توی چند برابر سود کشیدن هست بدون اینکه سرمایه ای بزارید . این نظریه اقتصادی جدید رو شما کشف نمودید ، شما گفتید چرا بیعانه نگیرم ، حالا چرا بیعانه بگیرید شما که چند برابر سود میگیرید لااقل چند تومن از جیب خودت سرمایه بزار . قیمت دستگاه با لوپ 18 اینچش کاملا مشخص هست توی همین تاپیک چند صفحه قبل قیمت ها گذاشته شده لازم به تکرار نیست .

چهارشنبه 6 اسفند1393 - 7:24am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 533 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 ... 54  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 31 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure