انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 5:02am

پاسخ به موضوع  [ 533 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44 ... 54  بعدی
 GPX5000 
نویسنده پیغام

در خصوص محصول ctx 3030 شرکت مینلب دوستان عزیزی که اطلاعات کاری و کارایی دستگاه و قیمت در شرکت دپار ترکیه و نحوه آوردنش به ایران با دیگر اطلاعات در این زمینه دارید بیان فرماید با تشکر

دوشنبه 10 آذر1393 - 11:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: آزربايجان جنوبي
arman نوشته است:
در خصوص محصول ctx 3030 شرکت مینلب دوستان عزیزی که اطلاعات کاری و کارایی دستگاه و قیمت در شرکت دپار ترکیه و نحوه آوردنش به ایران با دیگر اطلاعات در این زمینه دارید بیان فرماید با تشکر

اين روزها خيلي تعريف ctx3030 را ميشنويم ولي شنيدن كي بود مانند ديدن!
بنده از نمايندگي دپار تركيه قيمت كردم همراه با لوپ 17اينچ حدودا 10 ميليون در ميايد حالا هزينه رد كردن از مرز و سود طرف را خودت حساب كن كه فكر نكنم كمتر از 15 تومن بدهد.
تا جايي كه شنيدم اين دستگاه ضدآب است و ميشود تا 2 متر رويش حساب كرد و كار كردن با آن به مراتب راحت تر از gpx5000 ميباشد و چون جديدا آمده به احتمال زياد هنوز تقلبي آن وارد بازار نشده است.

چهارشنبه 9 دی1393 - 2:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با درود
من چند تا ایمیل به مشرکت مین لب دادمددو تا در رابطه با اختلاف قیمت نمایندگی هاش که جوابی ندادند یکی در مورد قیمت جی پی 5000 که ادرس نمایندگی هاش رو برام فرستاده که از هر جا نزدیکتر هست خرید کنم بنا بر این این کمی زیادی قیمت زیر نظر شرکت مین لب هست .
Thank you for your email.

As pricing is region specific you will need to get in contact with your local Certified Minelab Dealer.

To locate your nearest Dealer follow the below link to the ‘Where to Buy’ section of our website.

http://www.minelab.com/aus/consumer/where-to-buy

Dealers will be able to assist with shipping if necessary.
Thank you.
Bec
Bec Northeast
Internal Sales and Support
Minelab Electronics Pty Ltd | 118 Hayward Avenue, Torrensville, SA 5031, Australia
T: +61 8 8238 0811 | M: +61 (0)427 880 919 | F: +61 8 8238 0890 | E: bec.northeast@minelab.com.au

چهارشنبه 10 دی1393 - 7:37am

سلام دوستان
من چند روزی بود دستگاههای گرت فکرمو مشغول کرده بود و چند وقت پیش هم دستگاه gpx 5000 فکرمو مشغول کرده بود
با شرکت مین لب چند بار مکاتبه کردم و قیمت 3700usd دلار امریکا رو بهم دادن
الان ایمیلی مبنی بر اینکه دباره تخفیف داره به مناسبت سال جدید دریافت کردم
حالا دباره دو دل شدم
بین گرت و مین لب
خدایی یکی راهنمایی درست بکنه
اقا حمید اگه میشه راهنمایی کنید من میخام هم هزینه هام زیاد نره بالا هم دستگاهم خوب باشه هم عمق خوبی بزنه
اینم ایمیل

http://www.imagesup.net/?di=6142029366913

شنبه 13 دی1393 - 6:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mahdi1665 نوشته است:
سلام دوستان
من چند روزی بود دستگاههای گرت فکرمو مشغول کرده بود و چند وقت پیش هم دستگاه gpx 5000 فکرمو مشغول کرده بود
حالا دباره دو دل شدم
بین گرت و مین لب
اقا حمید اگه میشه راهنمایی کنید من میخام هم هزینه هام زیاد نره بالا هم دستگاهم خوب باشه هم عمق خوبی بزنه
اینم ایمیل

برای منم همچین ایمیلی اومده بود اابته این شرکت دپار هست نه ماین لب. از خود ماین لب بپرسید ادرس نمایندگیهاش رو بهت میده من در پست بالا اشاره کردم
جالب اینجاست که من از یکی از فروشندهای داخلی که چند تا وبلاک داره پرسیدم که شما که ادعا میکنید دستگاه اصلی رو با قیمت 26 میلیون میارید با فاکتور استرالیا میارید ؟گفتش نه ، ما از دپار میاریم که الان دو میلیونم ارزانتر شده حدود 10 میلیون خرید میکنند میارن مفروشن 26 میلیون عجب جماعت کثیفی هستیم ما ایرانیها ، فقط بلدیم سر همدیگه کلاه بذاریم

یکشنبه 14 دی1393 - 7:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash22 نوشته است:
mahdi1665 نوشته است:
سلام دوستان
حالا دباره دو دل شدم
بین گرت و مین لب
اینم ایمیل

برای منم همچین ایمیلی اومده بود اابته این شرکت دپار هست نه ماین لب. از خود ماین لب بپرسید ادرس نمایندگیهاش رو بهت میده من در پست بالا اشاره کردم
جالب اینجاست که من از یکی از فروشندهای داخلی که چند تا وبلاک داره پرسیدم که شما که ادعا میکنید دستگاه اصلی رو با قیمت 26 میلیون میارید با فاکتور استرالیا میارید ؟گفتش نه ، ما از دپار میاریم که الان دو میلیونم ارزانتر شده حدود 10 میلیون خرید میکنند میارن مفروشن 26 میلیون عجب جماعت کثیفی هستیم ما ایرانیها ، فقط بلدیم سر همدیگه کلاه بذاریم

عزیز جون نه همه ما ایرانیها !!! یه عده ان که نه کثیف، بلکه بدتر ازون ملعونن و اینا از طبقات بالا (سیاسیون و...) گرفته تا پایین اجتماع مارو متعفّن به بوی گند خودشون کردن. بوی گند هم که میدونی دیگه در یه اندازه کوچکش برای رنج و آزار یک منطقه عظیم کافیه.

یکشنبه 14 دی1393 - 9:55am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: آزربايجان جنوبي
دوست گرامي آرش خان غير از نمايندگي دوبي كه در كنار جنس اصل با قيمت بالاتر جنس تقلبي را 9ميليون هم ميفروشد كجا gpx5000 را 10ميليون ميدهند بفرما ما هم تهيه كنيم!

دوشنبه 29 دی1393 - 9:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

haamed نوشته است:
دوست گرامي آرش خان غير از نمايندگي دوبي كه در كنار جنس اصل با قيمت بالاتر جنس تقلبي را 9ميليون هم ميفروشد كجا gpx5000 را 10ميليون ميدهند بفرما ما هم تهيه كنيم!

جناب حامد خان حالا چه اسراری به خرید جنس تقلبی یا درجه دو با این قیمت دارید قیمت کل خاورمیانه 10 تا 12 میلیون هست حالا یکی ارزونتر میده یکی گرانتر و محصولاتشون همه مثل هم هست شما چرا نگران فروش شرکت های دیگه هستید ؟؟؟

سه شنبه 30 دی1393 - 7:40am

چون دوبی منطقه آزاده ، مالیات زیاد نداره واسه همین اونجا به مراتب ارزونتر ازسایر نمایندگی های مینلب میشه تهیه کرد

سه شنبه 30 دی1393 - 11:11am

دوستان توجه داشته باشن با توجه به کاربرد نسبت به خرید اقدام کنند چون خیلی از سیستم های موجود کارکرد خاص داره ، مثلا SDC ها درسته جزء آخرین مدل تولیدی شرکت مینلب هستن ولی مخصوص جستجوی طلاهای جدید و سنگ های طلای نزدیک رودخانه ها طراحی شدن و طلاویا فلزات قدیمی رو سنس نمیکنن و نمیبینند

پنج شنبه 2 بهمن1393 - 1:15pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 533 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44 ... 54  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 52 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure