انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 5:29pm

پاسخ به موضوع  [ 533 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 54  بعدی
 GPX5000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سیستم چان داداش
کی گفته لورنز سفال یا استخون میزنه
خیلی ببخشید اینا همه چرته که میگن
من با جی پی کار نکردم ولی بعید میدونم اونم سفال یا استخون بزنه
شما اگه میخوایی اطلاعات بگیری برو با کسی که با یه دستگاه مثلا جی پی داره حرفه ای کار میکنه بپرس نه کسی که 4 بار دستگاه دستش گرفته فکر میکنه حرفه ای شده میره اتو اشغال پیدا میکنه

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

دوشنبه 24 شهریور1392 - 12:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان وو سروران گرامی.
شعرای گرانقدر ایران زمین فرموده اند:
تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد
بی کمالیهای انسان در سخن پیدا شود پستۀ بی مغز گر لب وا کند رسوا شود
برادران و دوستان عزیز، خواهشمندم در پرسش و پاسخ، نهایت ادب و احترام متقابل حفظ شود. اگر انتقادی و یا اعتراضی نسبت به نظرات همدیگر و یا دوستان دارید، در قالب نقد علمی مطرح بفرمایید تا افرادی مثل من از شما یاد بگیرم.
اینجا یک فضایی است که مثلا باسوادها و تحصیل کرده های جامعه توش مانور میدن و میخوان جامعه را متحول کنند، پس باید از هر لحاظ عملا در این سطح بودن خودشون را اثبات کنند، تا خدای ناکرده مشمول ابیات مذکور نشوند.
البته من مطمئنم که همۀدوستان انجمن بزرگوارند و استاد ادب، فقط بعضی اوقات کمی قاط میزنن! ولی قول میدن که بعد از این انشالله دیگه قاط نمیزنن.
در ضمن اگه نگم همه ولی اپراتورهای حرفه ای معتقدند که لورنز خطا داره . آقا سیاوش هم تو پستهای قبلیشون به عنوان یه اپراتور حرفه ای لورنز به این مسئله اشاره کردند.
بنده هم جی پی 5000 کار کردم . میشه گفت حذف ذراتش واقعا عالیه. چون جایی را که با دستگاههای دیگه الکی حفاری کرده بودند، همان منطقه را سرچ کردم، هیچ علامتی نداد ولی تفکیکش برای غیر آنی - مثلاطلا یا نقره و یا سر بطری -ضعیفه و میشه گفت صداشون خیلی مشابه است.
در ضمن کویلهای استاد بزرگوار " آقا عزیز" هنوز به دست مبارکشون نرسیده. بمحض رسیدن و انجان تست، حتما پاسخ میدن.

پیروز و سربلند باشید.
یا الله مدد.

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

دوشنبه 25 شهریور1392 - 4:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مگه آقا عزیز همون فلزیاد گرامی هستن :-o :-o :-o

قال رسولُ اللّه : كادَ الفَقرُ أن يَكونَ كُفرا (نزديك است كه فقر، به كفر انجامد )

دوشنبه 25 شهریور1392 - 6:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سيستم نوشته است:
سلام و خسته نباشيد لطفاً در مورد سيستم جي پي ايكس 5000 ميخواستم بدانم آيا با اين سيستم كار كرده ايد منظورم اين است كه آيا اپراتور اين وسيله بوده ايـد، در اين سيستم قدرت نفوذ (سنس) فلز چقدر ميباشد و با لوپ 18 اينچ خود مين لب تا چه عمقي را سنس ميكند و با لوپهاي شركت كوئل تك و غيره كه در ابعاد 20 و 22 و 24 و 25 اينچ تا چه عمقي را سنس ميكند و ضمناً اين سيستم به نام بهترين طلاياب دنيا معرفي شده است در صورتي كه لوپهاي شركت مين لب به صورت مونو و دابل ميباشد تا جائيكه اينجانب اطلاعات مختصري دارم مونو فقط سنس فلز ميباشد و تفكيك ندارد ولي در دابل تفكيك وجود دارد پس در صورت استفاده از لوپ مونو تفكيك بايد وجود نداشته باشد و به هر فلزي بايد حساسيت نشان بدهد كه در اين صورت با سيستمهاي فلزياب ديگر در يك حد ميباشد و ديگر كه اين سيستم آيا در قسمت مانيتور ديجيتالي فلزي را سنس ميكند( در صورتي كه لوپ دابل بسته باشد) فقط با نوع خاص بوق خود نوع تفكيك را ميگويد و يا در قسمت مانيتور نوع فلز سنس شده را مينويسد سوال ديگرم اين است كه آيا اين فلزياب املاح را ميزند يا خير و سوال ديگرم آيا سيستم لورنز ايكس 5 و ايكس 6 املاح را ميزند (منظورم اين است كه املاح و كاني ها را به عنوان فلز سنس ميكند يا آنها را رد ميكند _ با كمال تشكر سيستم

سلام بر دوستان و جناب سیستم عزیز.ببینید دوست عزیز جی پی5000یه مانیتور کوچیک داره که فقط برای تنظیماتش بکار میره.سیستمش با لورنز فرق میکنه و شما درحین کارکردن فقط با صدای بوقش جنسهارو شناسایی میکنید و تون این صدای بوق بصورت یکنواخته یعنی شما جنس رو از اشغال به اینصورت میتونی تفکیک کنی که جنس صداش صافه ولی اشغال صداش بریده بریده هستش یا صداش قطع میشه نه از روی شماره یا تون صدای بخصوص...حالا دستگاه اگر روی اهن اکسید شده بره صدای صاف داره.المینیومم صافه صداش.طلا و نقره هم صافه صداشون.روی املاح و کانیها عالی کار میکنه و نمیگیرتشون.اون دیگه بستگی داره به قلق گیری شما و تنظیمات خاص شما...دستگاه خوبیه ولی جنس عمیق دراوردن باهاش خیلی مشکله.من با دلیل و مدرک صحبت میکنم چون سه مدل اخر جی پی ایکسهارو داشتم و باهاشون کار کردم برادر...ولی کسی هم تمرین کنه و وقت بذاره قلقشو بگیره...جنس از زیرش در نمیره.ببخشید زیاد حرفیدم دوستان.ارزوی ما پیروزی شما دوستان سینه سوختست...

راه در جهان یکی است و آن راستی است

دوشنبه 25 شهریور1392 - 8:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهرداد مینلب نوشته است:
سيستم نوشته است:
سلام و خسته نباشيد لطفاً در مورد سيستم جي پي ايكس 5000 ميخواستم بدانم آيا با اين سيستم كار كرده ايد منظورم اين است كه آيا اپراتور اين وسيله بوده ايـد، در اين سيستم قدرت نفوذ (سنس) فلز چقدر ميباشد و با لوپ 18 اينچ خود مين لب تا چه عمقي را سنس ميكند و با لوپهاي شركت كوئل تك و غيره كه در ابعاد 20 و 22 و 24 و 25 اينچ تا چه عمقي را سنس ميكند و ضمناً اين سيستم به نام بهترين طلاياب دنيا معرفي شده است در صورتي كه لوپهاي شركت مين لب به صورت مونو و دابل ميباشد تا جائيكه اينجانب اطلاعات مختصري دارم مونو فقط سنس فلز ميباشد و تفكيك ندارد ولي در دابل تفكيك وجود دارد پس در صورت استفاده از لوپ مونو تفكيك بايد وجود نداشته باشد و به هر فلزي بايد حساسيت نشان بدهد كه در اين صورت با سيستمهاي فلزياب ديگر در يك حد ميباشد و ديگر كه اين سيستم آيا در قسمت مانيتور ديجيتالي فلزي را سنس ميكند( در صورتي كه لوپ دابل بسته باشد) فقط با نوع خاص بوق خود نوع تفكيك را ميگويد و يا در قسمت مانيتور نوع فلز سنس شده را مينويسد سوال ديگرم اين است كه آيا اين فلزياب املاح را ميزند يا خير و سوال ديگرم آيا سيستم لورنز ايكس 5 و ايكس 6 املاح را ميزند (منظورم اين است كه املاح و كاني ها را به عنوان فلز سنس ميكند يا آنها را رد ميكند _ با كمال تشكر سيستم

سلام بر دوستان و جناب سیستم عزیز.ببینید دوست عزیز جی پی5000یه مانیتور کوچیک داره که فقط برای تنظیماتش بکار میره.سیستمش با لورنز فرق میکنه و شما درحین کارکردن فقط با صدای بوقش جنسهارو شناسایی میکنید و تون این صدای بوق بصورت یکنواخته یعنی شما جنس رو از اشغال به اینصورت میتونی تفکیک کنی که جنس صداش صافه ولی اشغال صداش بریده بریده هستش یا صداش قطع میشه نه از روی شماره یا تون صدای بخصوص...حالا دستگاه اگر روی اهن اکسید شده بره صدای صاف داره.المینیومم صافه صداش.طلا و نقره هم صافه صداشون.روی املاح و کانیها عالی کار میکنه و نمیگیرتشون.اون دیگه بستگی داره به قلق گیری شما و تنظیمات خاص شما...دستگاه خوبیه ولی جنس عمیق دراوردن باهاش خیلی مشکله.من با دلیل و مدرک صحبت میکنم چون سه مدل اخر جی پی ایکسهارو داشتم و باهاشون کار کردم برادر...ولی کسی هم تمرین کنه و وقت بذاره قلقشو بگیره...جنس از زیرش در نمیره.ببخشید زیاد حرفیدم دوستان.ارزوی ما پیروزی شما دوستان سینه سوختست...

سلام.پس اهن اکسید شده رو چجوری از طلا باید تشخیص داد؟

دوشنبه 25 شهریور1392 - 8:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saeeed60h نوشته است:
مهرداد مینلب نوشته است:
سيستم نوشته است:

سلام.پس اهن اکسید شده رو چجوری از طلا باید تشخیص داد؟

سلام.ببین دوست عزیز این هم برای خودش داستان داره.این دستگاه روی اهن جدید صداش قطع میشه ولی اهن قدیم که پوسیده شده رو نمیشه باهاش فهمید چیه.البته تا حدود یک متر رو تفکیک میکنه ولی بیشتر رو صداش صافه و باید ریسک کرد و کار کرد.بخاطر همین داستانها من بعداز حدود 5سال کار با سری جی پی ایکس دستگاهمو عوض کردم.خستم کرد دیگه.

دوشنبه 25 شهریور1392 - 9:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درضمن دوستان من.. سیستمهای جی پی چون تون صدای یکنواخت دارند وفقط ازروی صاف بودن یا خشدار بودن یا قطع شدن صدا میشه تفکیک کرد جنسارو و صفحه مانیتورهم ندارند(هیچکس نمیتونه بفهمه این جنس چیه.مفرغه.نقرست.طلاست ...)فقط میشه گفت جنس اهنیه یا غیر اهنیه.اونم درصورتی که اهنش پوسیده نباشه وگرنه..واویلاست داداش.

دوشنبه 25 شهریور1392 - 9:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

شایان نوشته است:
سیستم چان داداش
کی گفته لورنز سفال یا استخون میزنه
خیلی ببخشید اینا همه چرته که میگن
من با جی پی کار نکردم ولی بعید میدونم اونم سفال یا استخون بزنه
شما اگه میخوایی اطلاعات بگیری برو با کسی که با یه دستگاه مثلا جی پی داره حرفه ای کار میکنه بپرس نه کسی که 4 بار دستگاه دستش گرفته فکر میکنه حرفه ای شده میره اتو اشغال پیدا میکنه

سلام آقاي شايان
لطفاً اگر شما با سيستمهاي لورنز 5 و 6 كار كرده ايد و اپراتور حرفه اي هستيد نظر بدهيد اين سيستمها تا چه حد قابل اطمينان هستند يعني تا چند درصد املاح را رد ميكنند و يا تفكيك دقيقي دارند و ضمناً شما چه سيستمي را به عنوان ابر سيستم معرفي ميكنيد فقط در جواب دقت فرمائيد

دوشنبه 25 شهریور1392 - 9:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهرداد مینلب نوشته است:
درضمن دوستان من.. سیستمهای جی پی چون تون صدای یکنواخت دارند وفقط ازروی صاف بودن یا خشدار بودن یا قطع شدن صدا میشه تفکیک کرد جنسارو و صفحه مانیتورهم ندارند(هیچکس نمیتونه بفهمه این جنس چیه.مفرغه.نقرست.طلاست ...)فقط میشه گفت جنس اهنیه یا غیر اهنیه.اونم درصورتی که اهنش پوسیده نباشه وگرنه..واویلاست داداش.

سلام آقا مهرداد
در بابت توضيح شما در مورد سيستم جي پي ايكس 5000 متشكرم لطفاً بگوييد آيا اين سيستم هر جا كه بوق فلز ميزد صددرصد فلز در مي آمد

دوشنبه 25 شهریور1392 - 9:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خواهش میکنم سیستم جان.اره داداش.هرجا که بوق بزنه حتما فلزرو میگیره برادر.

سه شنبه 26 شهریور1392 - 1:03pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 533 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 54  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 42 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure