انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 8:57pm

پاسخ به موضوع  [ 49 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 Tesoro Golden Sabre Light - TGSL 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
سلام علی جان در مورد عکس که باید بگم اون نسخه قدیمی فلزیاب هست و اون فایل ها نسخه جدیدتر اون اما یه سوال شما چه فلزی و با چه ابعادی رو در 50 سانت سنس می کنید درسته تو قسمت کوئل اون سازنده گفته یک سکه رو در 35 سنس کرده اما اگه ما بسازیم خوب دربیاد 25 میشه اونم به خاطر کیفیت قطعات ساخت است

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

جمعه 16 فروردین1392 - 4:23pm
آواتار کاربر

ایا این نوع فلزیاب برای کارهای تفریحی و سکه در عمق کم خوب هست یا بهتر از این مدار هم وجود داره ممنونم

جمعه 16 فروردین1392 - 6:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

yazdgerd نوشته است:
ایا این نوع فلزیاب برای کارهای تفریحی و سکه در عمق کم خوب هست یا بهتر از این مدار هم وجود داره ممنونم

سلام عزیز بله این نوع فلزیاب فقط برای کارهای تفریحی خوبه و عمق یک تا یک ونیم متر رو می زنهو یه تفکیک تا حدودی هم دارند که معروفند به vlfاما برای عمق بیشتر یه سری فلز یاب هستند که در رنج pi قرار می گیرند که عمق بیشتر از 2 رو می تونند بزنند که مسئله تفکیک رو در این جور فلزیابها اصلان نخواه و بعد سری tr قرار می گیرند که شما با نمونه اون همین ساشو اشنا شدید که یه نمونه از فلز یابهای خیلی خوبه رده tr هست.
اره عزیز بهتر وجود دارد اما برای چه کاری...

جمعه 16 فروردین1392 - 7:16pm
آواتار کاربر

فقط برای عمق کم نیم متر تا یک متر برای اشیا کوچک مثل سکه

جمعه 16 فروردین1392 - 7:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

yazdgerd نوشته است:
فقط برای عمق کم نیم متر تا یک متر برای اشیا کوچک مثل سکه

اگه همینه که همین فلزیاب تسرو رو بساز جواب می ده

جمعه 16 فروردین1392 - 7:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کرمانشاه
bantama نوشته است:
سلام علی جان در مورد عکس که باید بگم اون نسخه قدیمی فلزیاب هست و اون فایل ها نسخه جدیدتر اون اما یه سوال شما چه فلزی و با چه ابعادی رو در 50 سانت سنس می کنید درسته تو قسمت کوئل اون سازنده گفته یک سکه رو در 35 سنس کرده اما اگه ما بسازیم خوب دربیاد 25 میشه اونم به خاطر کیفیت قطعات ساخت است

سلام و عرض ارادت.
راستشو بخوای من یک صفحه برد مسی به ابعاد 20 *20 رو در 50 سانت بیشتر سنس نمیکنه .من چون انتظار بیشتری رو داشتم دیگه ابعاد بزرگتر رو امتحان نکردم.میدونی ی مسله هست که فکرمو مشغول کرده اینه که نمیدونم چطور اندوکتانس سیمپیچ گیرنده رو محاسبه کنم و سپس با فرکانس مدار ،خازن رزونانس رو محاسبه کنم؟؟؟؟؟البته چند دوست راهنمایی کردند و دیگه نشد کامل بپرسم.اینم عرض کنم که در نقشه فنی و قسمت RXجای یک خازن رو زده و در برد سوراخکاری شده جای دو خازن که موازی هستند و من حدس میزنم همون خازنی است (خازن رزنانس) که باید محاسبه شه و قرار بگیره.ممنون @};-

جمعه 16 فروردین1392 - 9:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام علی جان با چند تا از دوستان هم یه سری مشورت کردم دیدم اونا هم نظراتشون تقریبا با من مشابه بود فاصله بین دو سیم پیچ رو باید دقیق بکنی این فایل هم می تونه کمکت کنه در ضمن اون خازن 15نانو فاراد بود تو فایل پی سی بی بازیگوشی بچه هاست
پیوست:
TGSL_101 _PART1.pdf

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 17 فروردین1392 - 3:45am
استاد نقطه زنی
استاد نقطه زنی
آواتار کاربر

محل اقامت: مازندران
برادرا اشتباه نکید دستگاه های VLF برای بازی ساخته نشدن . تنها دستگاهی که به هیچ وجع شوخی نداره و 99% تفکیک میکنه vlf ها هستن و اینکه شما با کویل بهتر و قطعات مرغوب و کمی کار کردن میتونین بین 2 تا 2.5 بردش رو زیاد کنید .
بزارین یه چیزی رو واضع بگم بهتون تمامی دستگاه ها پالسی خوب بیشتر از 2.5 تا 3 متر تفکیک نمیکنن شاید 10 متر رو بزنن اما تفکیک کمی دارن در هرصورت شما باید یه VLF در کنار پالسی بدونه تفکیک خود داشته باشی یا بری 50 میلیون بدی یه پالسی که 10 متر بدونه تفکیک و 3 متر تفکیک میزنه رو بگیری .
این مدار در اکثر مجلات خارجی اومده .

دوستان جديد پيدا کنيد اما دوستان قديمی را هم حفظ کنيد، اينها نقره و آنها طلا هستند.

شنبه 17 فروردین1392 - 7:58am
YIM WWW
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کرمانشاه
دوستان ممنون از راهنماییهاتون.راستش نمیدونم باید چیکار کنم.راستی نقشه مدار "گرت"رو نمیشه بدست اورد و روی اون کار کرد؟

شنبه 17 فروردین1392 - 10:18am
استاد نقطه زنی
استاد نقطه زنی
آواتار کاربر

محل اقامت: مازندران
بله دوست عزیزم حتما .
اما این شرکت بیشتر رو VLF و TR کار میکنه تا دستگاه های دیگه ؟!؟!؟!؟

دوستان جديد پيدا کنيد اما دوستان قديمی را هم حفظ کنيد، اينها نقره و آنها طلا هستند.

سه شنبه 20 فروردین1392 - 7:45am
YIM WWW
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 49 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 9 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure