انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 4:56pm

پاسخ به موضوع  [ 56 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 پین پوینتر vlf با برد زیاد Pinpointer vlf 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
شماتیک مدار رو بصورت smd کشیدم. به جز دوتا خازن الکترولیت همه بصورت smd طراحی شد.در ضمن سایز مقاومت و خازن smd به شماره 1206 هستند.
شماتیک کامل با پسوند pdf گذاشتم منتظر طرح pcb باشید

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 29 آبان1397 - 7:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
سلام
شماتیک مدار رو بصورت smd کشیدم. به جز دوتا خازن الکترولیت همه بصورت smd طراحی شد.در ضمن سایز مقاومت و خازن smd به شماره 1206 هستند.
شماتیک کامل با پسوند pdf گذاشتم منتظر طرح pcb باشید

به دلیل توهینی که به بنده شد منتظر pcb نباشید از همین pcb خود طراح استفاده کنید. همین مدار رو ساختند و نتیجه خوبی گرفتند سر اخر هم توهین کردند @};-

دوشنبه 5 آذر1397 - 2:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام . جناب asadof حق دارید دلخور باشید ولی دلتون بزرگتر از این حرفها باشه . میگن کسانی که پشت سرتون حرف میزنن به همون پشت تعلق دارن چون قدرت رویارویی با شما را ندارن . این را کلی گفتم و منظورم شخص خاصی نبود .

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .
پس آنگاه که دست نیاز به سوی تو میاورند پر کن از آنچه در مرام خدایی توست

دوشنبه 5 آذر1397 - 7:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shahriyar نوشته است:
سلام . جناب asadof حق دارید دلخور باشید ولی دلتون بزرگتر از این حرفها باشه . میگن کسانی که پشت سرتون حرف میزنن به همون پشت تعلق دارن چون قدرت رویارویی با شما را ندارن . این را کلی گفتم و منظورم شخص خاصی نبود .

البته دوستان خوب و با شخصیت زحمت کش رو فراموش نکردم.انها حساب کتابشون جداست @};-

دوشنبه 5 آذر1397 - 8:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
shahriyar نوشته است:

البته دوستان خوب و با شخصیت زحمت کش رو فراموش نکردم.انها حساب کتابشون جداست @};-

ممنون دوست عزیز . این حرفها واسه این نبود که خدایی ناکرده بخوام از این طریق چیزی ازتون درخواست کنم همین که تو خصوصی دقیق و با حوصله راهنمایی میکنید تشکر میکنم .

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .
پس آنگاه که دست نیاز به سوی تو میاورند پر کن از آنچه در مرام خدایی توست

سه شنبه 6 آذر1397 - 12:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
pcb اصلی مشکل داشت !
بنابراین pcb جدید تک رو زدم . در ضمن دوتا جامپر هم باید بزنید.فیبری که زدم شیلد خوبی داره بسیار عالی هستش
طول و عرض حدود 2.5 سانت در 10 سانت
در ضمن تمام قطعات و ایسی smd هستند. فقط سه عدد مقاومت دیپ زدم خازن و مقاومت smd به شماره 1206 هستند.
به پسوند ایسی هم دقت کنید یه موقع بزرگتر نخرید.ضمنا باید خازن c1- 68 nf و c4- 100nf امکاتی بصورت جداگانه با سیم گیرنده و فرستنده باید موازی کنید.داخل راهنما و pcb قرار ندادم !چون مقدارش تغییر میکنه نیازی نیست رو pcb لحیم کنید
هر سوالی بود تو همین تاپیک در خدمتم.
pcb و فایل راهنما رو قرار دادم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 19 آذر1397 - 3:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام و درود بر جناب اسدف.. از بابت زحمات و ارائه بیدریغ اطلاعاتتون خیلی متشکرم... @};- بالأخره تونستم فایلارو بگیرم #-o ..
در واقع از صفحه قبل فقط اطلاعات مربوط به سیمپیچ فریت به قوت خودش باقیه و بقیه رو باید فراموش کنیم....و مابقی آنچه در این صفحه قرار دادید... درسته؟ مشخصاً نتیجه کارش خیلی شیک و تمیز میشه...

فقط اینکه برای بنده که اصلا با قطعات اس ام دی کار نکردم شدنیه؟ :-s میتونم با لحیمکاری معمولی انجامش بدم؟ یادمه که برای آیسیها میشد از مبدل اس ام دی به دیپ استفاده کرد.. بقیشو دیگه نمیدونم...

راستی؛ اون ولوم 1 کیلو یک دور و 10 دورش چقدر فرق داره؟ و اینکه آیا لیست کامل قطعات به صورت جداگونه و مرتب هم دارید محبت کنید؟ یا مجبوریم از روی شماتیک درشون بیاریم؟ بازم سپاسگزارم.

دوشنبه 19 آذر1397 - 7:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mahmood51 نوشته است:
سلام و درود بر جناب اسدف.. از بابت زحمات و ارائه بیدریغ اطلاعاتتون خیلی متشکرم... @};- بالأخره تونستم فایلارو بگیرم #-o ..
در واقع از صفحه قبل فقط اطلاعات مربوط به سیمپیچ فریت به قوت خودش باقیه و بقیه رو باید فراموش کنیم....و مابقی آنچه در این صفحه قرار دادید... درسته؟ مشخصاً نتیجه کارش خیلی شیک و تمیز میشه...

فقط اینکه برای بنده که اصلا با قطعات اس ام دی کار نکردم شدنیه؟ :-s میتونم با لحیمکاری معمولی انجامش بدم؟ یادمه که برای آیسیها میشد از مبدل اس ام دی به دیپ استفاده کرد.. بقیشو دیگه نمیدونم...

راستی؛ اون ولوم 1 کیلو یک دور و 10 دورش چقدر فرق داره؟ و اینکه آیا لیست کامل قطعات به صورت جداگونه و مرتب هم دارید محبت کنید؟ یا مجبوریم از روی شماتیک درشون بیاریم؟ بازم سپاسگزارم.

خواهش میکنم کاری نکردم
در مورد ایسی smd زیاد سخت نیست ایسیها هم خیلی گرون نیست فقط به حرف اخر ایسی هم دقت کن بله با لحیم معمولی هم میشه هنگام جا زدن ایسی هم دقت کن پایه یک از همون نقطه سفید شروع میشه
در مورد ولوم هم همون معمولی بذار کافیه
لیست قطعات هم مگه چند تا قطعه داره؟!! :D از تو شماتیک دربیار

دوشنبه 19 آذر1397 - 8:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام استاد اسدف ، دمتون گرم انصافا این حس به اشتراک گزاری و تلاش برای پیدا کردن مطالب ناب خیلی ارزشمنده ، زنده باشید ای ولا @};- @};-

تا در طلب لقمه ی نانی نانی * تا در طلب گوهر کانی کانی
این نکته ی رمز اگر بدانی دانی * هرچیز که در جستن آنی آنی

دوشنبه 19 آذر1397 - 11:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Rooz نوشته است:
سلام استاد اسدف ، دمتون گرم انصافا این حس به اشتراک گزاری و تلاش برای پیدا کردن مطالب ناب خیلی ارزشمنده ، زنده باشید ای ولا @};- @};-

خواهش میکنم کار خاصی انجام ندادیم @};-
دوستان توجه کنند برای ساخت این مدار باید حتما سلف سنج و فرکانس متر داشته باشید.

سه شنبه 20 آذر1397 - 10:19am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 56 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 27 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure