انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 8:40am

پاسخ به موضوع  [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 vlf با دو ایسی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اون پتانسیومترها چطوری تنظیم میشن

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 27 دی1397 - 3:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام کسی نیست در مورد تنظیم اون پتانسیومتر ها کمک بکنه خوشبختانه دوستان این انجمن روبه موسسه سرکار گذاشتن مردم تبدیل کردن مدار میزارن میگن بسازید بعد غیب میشن خواهشا همونطور در عالم غیبت بمونین مردم رو سرکار نزارین لطفا این مدار کوفتیم میندازم سطل اشغال

سه شنبه 2 بهمن1397 - 10:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

madrek نوشته است:
بهرام نوشته است:
سلام به دوستان همینطور که از اسم تایپیک مشخصه یک متال دتکتور ساده اما خوب هست که تقدیم شما میکنم.بسازین بدون ذره ایی شک چون قبلا تست شده توسط خودم.
در مورد برد هم بگم .برد برای یک سکه 35تا40 سانت هست برد بیشتر هم تست نکردم چون اصلا جمعش نکردم بعد ساخت انداختمش یک گوشه.اما بد نیست بسازین .نکته دیگه اینکه فیبری که طراحی کرده بودم جالب نبود و نویز زیادی جذب میکرد و باعث شده بود ثبات بهم بخوره اما دوباره فیبر تغییر دادم همینطور قسمت صوتی که طراحی کرده بودم کمی جریانکشی داشت و بی ثبات کردن نقش اول رو داشت برای همین اون هم تغییر دادم .در کل برد خوبی میده با لوپ 18 سانتی که اگر دد کنید 25 سانت میشه با همین لوپ یک سکه35 سانت اما با oo کمی برد بیشتر میده...بسازین بعد ساخت خودتون تصمیم بگیرین لوپ به چه صورت باشه. disc و geb هم داره :D

سلام از دوستان کسی در مورد این مدار نظری نداره برای ساختش و بالانسش نمیخواد کمکی بکنه

سلام ببخشید که دیر به دیر سر میزنم..منظورتون از بالانس کالیبراسیون سیستم هست چون دقیق توضیح ندادین فکر من این هست که شما با راه اندازی و تنظیم کویل دچار مشکل شدین.قبل از هر چیز شما باید فرکانس فرستنده رو بگیرید که درست باشه تا اینجا که یادم میاد دورو بر15 کیلو هرتز باید باشه اگه همه چیز مرتبه باید هردو کویل رو با ولوم یا پتانسیومتر کویل ست جوری تنظیم کنید که نقطه صفر با حرکت دادن کویل گیرنده یا فرستنده دقیقا وسط و ایجاد شده باشه چون با کم وزیاد کردن ولوم این مرز جابجا میشه وبرای تفکیک هم میشه ازش استفاده کرد.

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

جمعه 5 بهمن1397 - 8:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام شرمنده درست متوجه نشدم لوپ من دوتا لوپ گرد ۱۸ سانتی با همون مقداری که شما گفتید ساختم اول اینکه طرز کار اون ولوم ها رو نمیدونم و اینکه هر دو لوپ رو روی هم باید سوار کنم یا کنار هم

شنبه 5 بهمن1397 - 12:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام اقا برادر دوست سرور گرامی لطف میکنید بگید این مدار چطوری بالانس میشه اصلا چطوری کار میکنه من اولین بارهvlfمیسازم فرکانس ۱۴.۶۸-۱۵داره با چرخانده پتانسیومتر کنار ای سی ۳۲۴ صدا شدیدتر میشه با چرخاندن ولوم صدا کم و زیاد میشه اما با چرخاندن ولوم ۱۰۰کیلو ۲۲کیلو ۱کیلو هیچ تغییری نمیکنه اصلا سنس نداره

جمعه 11 بهمن1397 - 12:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

madrek نوشته است:
سلام اقا برادر دوست سرور گرامی لطف میکنید بگید این مدار چطوری بالانس میشه اصلا چطوری کار میکنه من اولین بارهvlfمیسازم فرکانس ۱۴.۶۸-۱۵داره با چرخانده پتانسیومتر کنار ای سی ۳۲۴ صدا شدیدتر میشه با چرخاندن ولوم صدا کم و زیاد میشه اما با چرخاندن ولوم ۱۰۰کیلو ۲۲کیلو ۱کیلو هیچ تغییری نمیکنه اصلا سنس نداره

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 12 بهمن1397 - 11:41am
کاربر فعال
کاربر فعال

madrek نوشته است:
madrek نوشته است:

سلام و احترام دوست عزیز
این سیستم جواب میده بردش چقدره؟

مشغول خودت،درگیر خودت باش،در پی احوال خودت باش

چهارشنبه 6 اردیبهشت1402 - 10:18am
کاربر فعال
کاربر فعال

بهرام نوشته است:
madrek نوشته است:
بهرام نوشته است:
سلام به دوستان همینطور که از اسم تایپیک مشخصه یک متال دتکتور ساده اما خوب هست که تقدیم شما میکنم.بسازین بدون ذره ایی شک چون قبلا تست شده توسط خودم.
در مورد برد هم بگم .برد برای یک سکه 35تا40 سانت هست برد بیشتر هم تست نکردم چون اصلا جمعش نکردم بعد ساخت انداختمش یک گوشه.اما بد نیست بسازین .نکته دیگه اینکه فیبری که طراحی کرده بودم جالب نبود و نویز زیادی جذب میکرد و باعث شده بود ثبات بهم بخوره اما دوباره فیبر تغییر دادم همینطور قسمت صوتی که طراحی کرده بودم کمی جریانکشی داشت و بی ثبات کردن نقش اول رو داشت برای همین اون هم تغییر دادم .در کل برد خوبی میده با لوپ 18 سانتی که اگر دد کنید 25 سانت میشه با همین لوپ یک سکه35 سانت اما با oo کمی برد بیشتر میده...بسازین بعد ساخت خودتون تصمیم بگیرین لوپ به چه صورت باشه. disc و geb هم داره :D

سلام از دوستان کسی در مورد این مدار نظری نداره برای ساختش و بالانسش نمیخواد کمکی بکنه

سلام ببخشید که دیر به دیر سر میزنم..منظورتون از بالانس کالیبراسیون سیستم هست چون دقیق توضیح ندادین فکر من این هست که شما با راه اندازی و تنظیم کویل دچار مشکل شدین.قبل از هر چیز شما باید فرکانس فرستنده رو بگیرید که درست باشه تا اینجا که یادم میاد دورو بر15 کیلو هرتز باید باشه اگه همه چیز مرتبه باید هردو کویل رو با ولوم یا پتانسیومتر کویل ست جوری تنظیم کنید که نقطه صفر با حرکت دادن کویل گیرنده یا فرستنده دقیقا وسط و ایجاد شده باشه چون با کم وزیاد کردن ولوم این مرز جابجا میشه وبرای تفکیک هم میشه ازش استفاده کرد.

سلام مهندس جان ببخشید این سیستم بهتر هست یا tesoro من میخوام یکیشونو بسازم،این سیستم شما تفکیک و حذف اهن داره؟
برد و تفکیک کدوم بهتره این سیستم شما یا tesoro؟
با تشکر

مشغول خودت،درگیر خودت باش،در پی احوال خودت باش

چهارشنبه 6 اردیبهشت1402 - 10:22am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure