انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 5:30pm

پاسخ به موضوع  [ 10 پست ] 
 اپراتوری ایتراک 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان ...با توجه به اینکه در مورد دستگاه ایتراک صحبتای زیادی شده گفتم تاپیکی با این موضوع ایجاد کنیم که دوستانی که مثل من این دستگاه دارن بتونن از تجربه هم استفاده کنیم :)

دوشنبه 30 مرداد1396 - 4:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بهترین لوپ برای این دستگاه 18*15دتک هستش....دفترچه فارسی هم من اینجا میزارم ...

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 30 مرداد1396 - 4:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام دوستان...استاد ایتراک اقا مهرداد که به نظر دیگه تو انجمن نیست که از تجربه هاش استفاده کنیم حداقل خودمون تجربه هامون رو به اشتراک بگزاریم...من این دستگاه یک هفته هست دستم رسیده..امروز رفتم تست زیر خاک چون به تست هوایی اعتقادی ندارم...دستگاه با سنسویتی دستی گذاشتم و در یکی از چاله های قبر گبری که کنده شده بود در عمق یک متری قوطی کنسرو زنگ زده ماهی گذاشتم نتونستم بگیرم یکم عمق کم کردم 85سانت یک بوق ضعیف میزد،صفحه کشی اروم و گزینه عمیق فعال ،و ریسپانس روی لانگ...جالب اینکه لوپ رو زمین گذاشتم و به دوستم گفتم قوطی رو تکون جالب تا عمق یک بیست راحت سنس میشد و لی زمانی که قوطی رو در همون عمق میزاشتم صداش در نمیامد...لازم به ذکر پین پوینتر هم صداش در نمیامد....یک تست دیگم کردم و اون استفاده از یک تبر بود که تا عمق یک متر جواب داد جالب اینکه برای تبر پین پوینتر صداش در میامد و نقطه دقیق تبر نشان میداد...فقط یک نکته دوستان اینکه صدای سنس اینها واقعان ضعیف بود مخصوصان برای قوطی کنسرو ولی برای تبر بیشتر بود که فک میکنم برای حجمش بود....شعاع سنس هم که داده بود تقریبان 20 سانت بود...

سه شنبه 7 شهریور1396 - 2:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستانی که تجربه در اوردن جنس گبری رو با این دستگاه دارن لطفان نظر خودشونو و همچنین تجربشون رو بگن...ای دی تون که رو صفحه نشون میده که بیشتر برای قرطی بازی خارجی ها و سکه یابیشونه رو پیوسط فایل میکنم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 7 شهریور1396 - 2:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

داداش وی ال افها بدرد کار ما نمیخورند..
اما خب داشتنش بهتر از نداشتنشونه!
@};-

چهارشنبه 7 شهریور1396 - 3:27am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان بنظرتون این دستگاه ارزش خریدن رو داره؟

جمعه 20 مهر1396 - 12:42am
آواتار کاربر

amin171 نوشته است:
دوستان بنظرتون این دستگاه ارزش خریدن رو داره؟

درود؛بستگی داره برای چه کاری میخواید؛برای عمق متوسط به بالا به علت نوع سیستمی که داره و با اون کار میکنه بدرد کاوش نمیخوره اما در عمق کم میشه روش حساب کرد؛بنظر من ارزش خریدن نداره؛اکثر مدارات داخل انجمن بیشتر و بهتر ازاین دستگاه کار میکنند

جمعه 20 مهر1396 - 1:39am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان...این سایت نکات اموزنده زیادی داره ...حداقل اینکه در مورد دستگاهای خیالی با عمقای بالای سه متر که در اینترنت امده قشنگ ماها رو روشن میکنه تا گول خریدشونو نخوریم....مم هم گرت دارم و هم ایتراک....گرت جی تی ۲۵۰۰....ایتراک بعد گرفتم چون اصلان از گرت راصی نبودم...ایگل ای هم داشتم ولی اصلن خوب نبود....ایتراک دستگاه خوبیه ولی .....باید بپرسین برا چی میخواین....دوستان تا عمق ۱.۵ اعلام کردن...من همینجا میگم برای ی خنجر ۲۰ سانتی تا عمق ۶۰ روش حساب کنید چون خودم در اوردم...بیشتر برای خونه سری ها و سکه یابیو گبری کم عمقی که جنگی هست بدرد میخوره....اینم بگم بیل تو عمق یک متر تو تست راحت میگیره .....ماکزیمم یک بیست جواب بده...من نمیدونم خیلی از دوستان از این دستگاه تعریفای خاصی کردن که از جی پی بهتره ...تا اینجا که من با این دستگاه کار کردم فکر نمیکنم...خلاصه کلام نخرین اگه بیشتر از ۶۰ سانت انتظار دارین....من در مورد اپراتوریشم ی خورده توضیح میدم دوستان که دارن بدونن

شنبه 24 شهریور1397 - 9:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال

در مورد اپراتوری ...چند نکته میگم...سوال داشتین بپرسین اگه بدونم جواب میدم...سنسویتی بستگی به جایی که میخواین برین داره مثلان من رفتم منطقه گبری روی ۲۵ گذاشتم صدای اضاف نداشتم،ولی اصولن ۲۲ هم خوبه..حتمان رو دستی بذارین رو اتومات نباشه...هر چی بیشتر بهتر تا موقعی که صدا اضاف وقتی لوپ به چپ راست میکنین نداشته باشین....در مورد ترشولد رو ۳۲ بزارین...زیر ۳۰ نباشه....دو گزینه مهم هست والیم لیمیت و ولیوم گین...والیوم لیمیت بالا باشه مثلن ۲۵...صدای هدف زیاد میکنه.....چه سیگنال ضعیف باشه و چه قوی....ولی والیوم گین باید مثلن ۱۷ باشه...کمتر بودنش باعث میشه سیگنالای سطحی قوی و سیگنالای ضعیف دورتر و ضعیفتر بنظر بیاد...هر چی صدا دورتر باشه تو عمقتره...اگه شعاع سنسم داشته باشه که ابعاد هدفتون بزرگتره...حالا اگه والیوم گین زیاد کنید مثلن ۲۳ انوقت سیگنالای ضعیفم قوی میزنه و تشخیص عمق و سطحی سخت میشه....در ضمن رو تفکیک تا ۵۰ سانتش حساب کنید

شنبه 24 شهریور1397 - 9:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اینم بگم شعاع سنس وقتی از ۶۰ یا ۷۰ سانت بیشتر باشه برای یک بیل بطور مثال،همچنان شعاع سنس حفظ میکنه ولی بصورت مقطع چون سیگنال ضعیف شده....

شنبه 24 شهریور1397 - 9:53pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 10 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Resa و 22 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure