انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 4:46pm

پاسخ به موضوع  [ 229 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 ... 23  بعدی
 Quasar avr 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر شما کورش جان
مساله اصلی در جهت نیل به اهداف شما ، لوپ است .
من فکر میکنم لوپ کوچکتر با سیم لیتر ، نتیجه مناسبی برای هدف شما باشد.
البته من هنوز مدار را نساختم ولی یکی از اهداف من در ساخت این مدار ، علاقه به ساختار لوپ سوپر d کمپانی مینلب است ، این لوپهای سوپر dd بسیار هوشمندانه طراحی شده است.
من در نظر دارم لوپی شبیه به لوپ مینلب بسازم ، امیدوارم بتوانم به این هدف دست یابم.
ساختار لوپهای گرت هم جالبه

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

یکشنبه 11 تیر1396 - 2:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hoshyar191 نوشته است:
درود بر شما کورش جان
مساله اصلی در جهت نیل به اهداف شما ، لوپ است .
من فکر میکنم لوپ کوچکتر با سیم لیتر ، نتیجه مناسبی برای هدف شما باشد.
البته من هنوز مدار را نساختم ولی یکی از اهداف من در ساخت این مدار ، علاقه به ساختار لوپ سوپر d کمپانی مینلب است ، این لوپهای سوپر dd بسیار هوشمندانه طراحی شده است.
من در نظر دارم لوپی شبیه به لوپ مینلب بسازم ، امیدوارم بتوانم به این هدف دست یابم.
ساختار لوپهای گرت هم جالبه

هوشیار جان اگر به امید خدا تونستید همچین لوپی بسازید که بتونه با این مدار یا مدار اس ام دی (فرقی نمیکنه کوازار باشه یا فورچون) یک گرم طلای خالص و نرم 24 عیارو سنس کنه من هم بسیار خوشحال میشم که بشه با هزینه کم و چنین مدارهایی به هدف نزدیک بشیم :YMPRAY: :ymhug:
پیروز باشید :-BD

یکشنبه 11 تیر1396 - 2:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان
فیوز بیت ها و فایل هگز رو میشه دوباره اپ کنید؟
lcd من مربع میاد

پنج شنبه 15 تیر1396 - 7:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال

error port A
pin# 0
مشکل از کجاست؟

پنج شنبه 15 تیر1396 - 8:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان
برای لوپ هم مرکز 40سانتی
قطر داخلی فرستنده و گیرنده اهم و اندوکتانس و نمره سیم و تعداد دور رو اگه کسی میدونه بگه؟

سه شنبه 27 تیر1396 - 8:11pm

سلام
دوستان نسخه ای آر ام بهتر از ای وی آر هست این حرفو از اونجایی میزنم که انجمنای روسی هر دو ورژن رو ساختن ولی نظر مثبتی نسبت به نسخه ای آر ام دارن
چون ثبات و کارایی فوق العاده بالاتری نسبت به ای وی آر داره
کسایی که نمیتونن اس ام دی کار کنن یا ایسی ای آر ام رو پروگرام کنن میرن سراغ ورژن ای وی آر

چهارشنبه 28 تیر1396 - 10:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Mobasher نوشته است:
سلام
دوستان نسخه ای آر ام بهتر از ای وی آر هست این حرفو از اونجایی میزنم که انجمنای روسی هر دو ورژن رو ساختن ولی نظر مثبتی نسبت به نسخه ای آر ام دارن
چون ثبات و کارایی فوق العاده بالاتری نسبت به ای وی آر داره
کسایی که نمیتونن اس ام دی کار کنن یا ایسی ای آر ام رو پروگرام کنن میرن سراغ ورژن ای وی آر

مباشر عزیز ، با این اولین پست شما تا این لحظه، موافق هستم.
آپدیت های جدید هم بیشتر برای arm هست .
شرکتهایی در روسیه فیبر دورو ، چاپ سبز ،نسخه آرم را طراحی و به فروش می رسانند ، که عالی بنظر میرسه ، این فیبرها حتی برای باکس های مخصوصی که در بازار روسیه و اوکراین موجود هست ، طراحی شده است ، با جزئیات جای پیچ و غیره، بدون سیم کشی اضافه برای هدفون ، لوپ و تغذیه ،
حال در نظر داشته باشید فردی این کار را در ایران برای فلزجو ، فورتونا، کواثار و غیره انجام بده،
از فرداش دوستان فعال در تاپیک معرفی کلاه برداران ، و شیادان عالم فلزیابی می نویسند ، فلان شرکت فیبر فلان را مدار میفروشه ..... هزار تومان. و از ملت بدبخت که با کارگری پول در میارن کلاه برداری میکنن، بخدا خوردن نداره این پولا. :D دوستان لطفا قیمت مدارات و دستگاههای مخصوص کاوش را با قیمت کیت چشمک زن دولامپی، و محافظ یخچال مقایسه نفرمایند.

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

پنج شنبه 28 تیر1396 - 12:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

p00rr11a نوشته است:
سلام دوستان
برای لوپ هم مرکز 40سانتی
قطر داخلی فرستنده و گیرنده اهم و اندوکتانس و نمره سیم و تعداد دور رو اگه کسی میدونه بگه؟

یکی از دوستان که مدارساختند جواب این دوستمون بده
مشخصات لوپ این مدار چیه؟
مثل اینکه تاپیک‌ خوابیده.
لطفا اطلاعات تاپیک تکمیل کنید انجمن بازدیده کننده داره مهمان داره
ضمن اینکه جز قوانین انجمن اطلا عات تکمیل ودرست برای هرمدار ارایه بشه
دیگه کسی که بعنوان مهمان داره انجمن میبینه برای یک سوال ناچارنشه
ثبتنام کنه
سپاس ودرود از دوستان واساتید فعال

علم اگر درثریا بود مردانی از سرزمین پارس بدان دست پیدا میکردن

پیامبراکرم(ص)

پنج شنبه 9 شهریور1396 - 8:07am
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام و عرض خسته نباشید خدمت مهندس حمید عزیز و دوستان
در مورد لوپ هم مرکز برای این طرح اگه کسی اطلاعاتی در اختیار داره ممنون میشم راهنمایی کنه

چهارشنبه 26 مهر1396 - 3:10pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام و درود خدمت مهندس بزرگوار نوشته بودین gpx4500از دسگاههای دستساز خودمون ضعیف تره و منو نا امید کردین از خریدنش میتونین بفرمایید توی سایت فلز جو کدوم وی ال افو بسازیم جواب میده اخه کوثر رو ساختم ارور پین 0 رو ال سیدیش میاد پیشنهاد کدوم vlfرو میدین که جواب خوبی داشته باشه از زحمات بیشایان شما سپاسگذارم ممنون ببخشید باعث زحمت شدیم

چهارشنبه 26 دی1396 - 12:24am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 229 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 ... 23  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: evilman و 22 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure