انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 5:17am

پاسخ به موضوع  [ 33 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4
 بهترین و مطمئن ترین تفکیک طلا متعلق به چه دستگاهی هست؟ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
عرفان عزیز دیگه از شما بعید بود! بحث ما بیشتر در مورد دستگاهی مثل فلزیاب بود که با روشی کاملا علمی و اثبات شده و بصورت الکترونیکی کار میکنه نه ردیاب آنتنی نظیر مدلی که اسم بردین و اول و آخرش بر اساس داوزینگ هست نه اصول علمی ثابت شده. اگر بحث آنتنی ها رو بخوایم مطرح کنیم تقریبا با هر مدلش میشه بین همه فلزات و حتی غیر فلزات چه با روش فرکانسی و چه روش خوراکی تفکیک انجام داد! اما بعد از سالها تجربه و کار با این مدل دستگاهها همه میدونیم چه ایرادات فراوانی دارن و بلحاظ انواع مختلف خطا ها اکثر کاوشگران ترجیح میدن از این سیستمها استفاده نکنن و برخی هم که کلا به کارکردشون اعتقادی ندارن یا اصلا براشون جواب نمیده! پس از نظر من تفکیک در این سیستمها هر چند موضوعی قدیمی و عادی هست اما اونها رو نمیشه بعنوان یک "دستگاه" تفکیک دار واقعی مطرح کرد.

تمام نظر شما رو میپذیرم و کاملا با شما هم عقیده ام ولی باور بفرمایید این یدونه مدل با تمام ردیابهای داوزینگی متفاوته.این یه شاهکار مهندسی هست.حالا یا شاهکار مهندسی مکانیکی یا شیمی یا فیزیک یا هر چیزی که من نمیدونم.خودم بشدت معتقدم که گونه ردیابها بیشتر از هر عاملی از ذهن و تلقین اپراتور تاثیر میگیرن.با داشتن این اعتقادات و با اطمینان ازین موضوع این مدل بخصوص رو متفاوت از همه این مدلها میدونم.شدت کشش این مدل وقتی که بدست میگیرید بقدری هست که شما رو از ایستایی روی پاهاتون به طرفین منحرف میکنه.ذهن نمیتونه اینگونه تاثیری بزاره.
البته من راجع به مدلی از این محصول حرف میزنم که حدود سالهای 67 شمسی تولید شده.خودم باهاش کار کردم و خودم عملکردش رو روی دفینه دیدم.تفکیک بسیار عالی داره در صورتی که محدودیتها و شرایطش لجاظ بشه.بخودی خود نمیتونه بعنوان جستجوگر و بعنوان یک جوینده فلز بکار گرفته بشه بلکه فقط بعنوان تفکیک کننده و نشاندهنده عمق هدف در کنار یک وسیله دیگه میتونه جوابگو باشه.حمید جان زمانی که بدست میگیری بقدری تحرک عجیب و توانمندی داره که شما نمیتونی در مقابل کشش این وسیله مقاومت کنی.دستان شما رو به سمت هدفی که تشخیص داده از حالت ثابت به سمت هدف میکشه و تغییر حالت میده.با تمام صحبت شما موافقم اما این یک نمونه رو واقعا باید خارج از دسته بندی ردیابهای داوزینگی قرار بدم اگر چه خوراکی هست.اگر خدا بخواد تا مدتی دیگه اگر میسر شد با تصویر و فیلم این موضوع رو برای آشنایی بیستر اعضا قرار میدم.

یکشنبه 30 اردیبهشت1397 - 9:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بردوستان وehsae
میدونم از پست ehsanمدت زیادی میگزره ولی حس وظیفه میدونم بیان کنم
این دستگاه فوق تقلب اسمش تیتانگر
که هم اسکنر هم فلزیاب هم ردیاب وهم لیزری هستش
یکی از دوستان از شخص به نام اریا خریده بود وخواست براش کار کنم که عکسشو برا استاد محمد گذاشتم وفرمودن تقلبیه منم عین مطلب به دوستانم گفتم اونا شاکی شدن کلی از دست بنده ناراحت شدن
تا یک ما گذشت دستگاه خاموش شد وپیش بنده اوردن وبراشون باز کردم وبهشون ثابت کردم دست ساز تولید داخله وکارایی نداره

دوشنبه 19 اردیبهشت1401 - 9:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
بهترین و دقیق ترین تفکیک برا ماینلب ctx 3030 هست

gladyator_089

پنج شنبه 30 تیر1401 - 5:19pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 33 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure