انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 12:39pm

پاسخ به موضوع  [ 28 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 detech relic striker 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

جايي تو يوتيوب تست هوا با لوپ ١٨ اينچ،٥٥ سانت سنس داره،داره و همچنين جناب شاياني هم اشاره فرمودند تصور بفرماييد مث بقيه vlf ها لوپ ١١ اينچ روش بود به نظر شما آيا ٥٥ سانت روي هوا سنس ميكنه؟همينطور كه ميدونيد تست هوا بهترين حالت رو نشون ميده يعني در بهترين شرايط
من همه فيلمهاشو ديدم و دفترچه راهنما رو هم خوندم توي تست هاي ديگه رو اگه توجه بفرماييد همهي فلزيابها جواب ميدادن ولي صدا ضعيف بود جايي با xp gmaxx دارند تست ميكنن يه لحضه دستگاه رو ميارن جلو دوربين silencer روي ١ هست(در صورتي كه منفي يك عميقتر ميزنه)threshold دستگاه روي صفره بخاطر همين دستگاه درست جواب نميده
اكثر فيلمها از طرف فروشنده يا شركت تهيه شده پس بايد شرايطي رو آماده كنند كه نشون بده دستگاهشون بهتره
به نظر من فلزياب خوبي براي اهداف بزرگ و يا فلزاتي با رسانايي بالا هست ولي در شرايطي كه زمين كمي املاح داشته باشه فلزات با رسانايي كم رو درست سنس نميكنه دليلش هم فركانسي خيلي پايينشه اگه املاح زياد باشه اصلاً نميشه با لوپ بزرگ كار كرد
پس انتظار معجزه از اين دستگاه نبايد داشت اينم مث بقيه vlf ها اگه اپراتور خيلي خوش شانس باشه تو بهترين شرايط و زمين بدون املاح١٧٠-١٩٠ جواب ميده البته با بزرگترين لوپش

یکشنبه 25 مهر1395 - 11:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

البته این نکته هم درسته که هر فلزیابی که تازه میاد به بازار برای تبلیغات و بازار گرمی هم که شده یسری فیلمهای تبلیغاتی براش درست میکنن که اون رو قویتر از بقیه نشون بدن!!یا حتی ممکنه به خیلی از سایتهایی که کارشون بررسی فلزیابها هست هم پول بدن برای تعریف و تمجید از دستگاهشون!!
که البته اینکارها طبیعیه!
ازینرو حتی به فیلمهای یوتیوب هم نمیشه اطمینان کامل داشت چه بسا که از همین نوع فیلمهای تبلیغاتی باشن!

پس هر کس ادعا کرد فلان دستگاه بهترینه براحتی میشه با این استدلال ردش کرد و گفت فریب تبلیغات رو نخورید!

با این حساب تکلیف چیه؟
آیا برای با خبر شدن از حقایق راهی جز خرید همه انواع و اقسام فلزیابها و مقایسه علمی و واقعی بینشون نیست؟!

تنها راه منطقی که به ذهنم میرسه صرف وقت و انرژی بسیار زیاد برای جستجو در سایتهای معتبر و خوندن کلی مقاله و دیدن کلی فیلم تا از بین اونهمه حقایق رو کشف کرد..
تازه آخر کار هم نمیشه به قطعیت رسید!!

یکشنبه 25 مهر1395 - 2:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تو این فیلم با لوپ مشابه دیوس باز هم عملکرد بهتری داره!!
https://www.youtube.com/watch?v=01yRhI3HO50
اما شما باور نکنید ;)

یکشنبه 25 مهر1395 - 4:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان برای vlf ها فرکانس خیلی مهمه که تو این تاپیک نادیده گرفته میشه

سکه یابی
https://telegram.me/sekeyabi

یکشنبه 25 مهر1395 - 8:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
از نظر من یک چیز در فلزیاب مهم هست چه پالسی چ وی ال اف و یا هر سیستم دیگه اونم ثبات هست. یک کلام

یکشنبه 25 مهر1395 - 10:59pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست گرامی فرکانس فقط یک عدد هست!
مهم چگونگی بکارگیری از فرکانسهای مختلف هست!!
مثلن تو این فیلم میبینید که چطور xp deus که همه ازش بعنوان یکی از بهترین تفکیک کننده های وی ال اف نام میبرند از ماکرو ریسر که همه ازش بد تعریف میکنند شکست سختی میخوره!! :-o
اونهم در تفکیک!یعنی جاییکه همه فکر میکردن نقطه قوت دیوس هست!! :D
https://www.youtube.com/watch?v=49zl0mhVsHY
دلیلش فرکانس نیست بلکه نوع لوپ ماکرو هست که تفکیک رو بهتر انجام میده!
ظاهرن لوپهای بیضی دارای تفکیک بهتری هستن و لوپهای گرد عمقزنی بیشتر..

ازینرو بازهم میشه نتیجه گرفت که تو زمینهای پر از املاح هم رلیک استریکر بخاطر تکنولوژی جدیدتری که داره بهتر از اکسپی عمل خواهد کرد.
و اتفاقن تو یکی از فیلمها یکی از کارشناسها میگفت که بخاطر لوپ بزرگتر در زمینهای معدنی(پر املاح) عملکرد بهتری خواهد داشت!!

موفق باشید ;)

دوشنبه 26 مهر1395 - 3:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

چند روز پیش یکی از دوستان این دستگاه رو اورده بود ولی ما قبرستان سراغ نداشتیم نتونستیم ازش استفاده کنیم میگفت سکه رو تا 90 سانت هم میزنه توی خاک
یه منطقه کوچک رو تست کرد از ثباتش راضی بود اما اون منطقه چیزی نداشت تا عمق زنیش رو تست کنیم خودش میگفت قدرتش از جی پی خیلی بیشتره

دوشنبه 26 مهر1395 - 5:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تبریک عرض میکنم دوست گرامی :ymhug:

لطفن اطلاعات بیشتری از چگونگی عملکرد این دستگاه برامون بفرستید..

اونچیزی که واضحه این دستگاه با اینکه وی ال اف هست برای اهداف گنجیابی ساخته یا در واقع بهینه شده!
اما شک دارم که از چی پی قویتر باشه!!

ولی بدون شک و با اطمینان زیادی میتونم بگم به نسبت قیمتش ارزشمندترین دستگاهی هست که دیدم!!
با اینکه در خیلی از تستها عملکردی مشابه یا حتی بهتر از معروفترین وی ال افها داره دارای لوپ بزرگ هم هست که برای دفینه یابی بخصوص برای ما داخل ایران اولین اولویت بحساب میاد..
اما بنظرم باید بیشتر تحقیق کرد،
و روی دستگاههای مطرح دیگه هم باید نظری داشت مثل اسپکترا وایت وی3
که به ظاهر دستگاه قدرتمندی میاد!

دوشنبه 26 مهر1395 - 7:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
دوستان من اکبند این دستگاه را با کمک یکی از دوستان خوب انجمن تهیه کردم
برای من پنج میلیون و صد تموم شد

سکه یابی
https://telegram.me/sekeyabi

یکشنبه 7 آذر1395 - 4:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

jegvar نوشته است:
سلام
دوستان من اکبند این دستگاه را با کمک یکی از دوستان خوب انجمن تهیه کردم
برای من پنج میلیون و صد تموم شد

تبریک میگم دوست گرامی..

آیا با یک لوپ گرفتید یا دو تا لوپ؟

لطفن تستهای خودتون رو با ما به اشتراک بذارید

ممنون @};-

یکشنبه 7 آذر1395 - 5:35pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 28 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 36 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure