انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 9 فروردین1403 - 12:33am

پاسخ به موضوع  [ 167 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17  بعدی
 Deus Metal Detector 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohammadiraj نوشته است:
دوست من شما اگه می خواهی این دستگاه رو تهیه کنی . فقط ریموت و لوپ بزرگ رو تهیه کن

سلام آقا محمد ایرج .
از راهنماییتون خیلی سپاسگذارم بزرگوار .
@};-

خداوندا آرامش و سلامتی عطا فرما .

سه شنبه 29 تیر1395 - 10:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
Sens=87
Freq=8 khz
Iron vo= 4
Dis=10
Audio R= 4
Reactiv= 0
با لوپ 28
رسپون 4
در عمق 120 یه تیکه مس به اندازه 25*25 دفن شده با اسید رو اشکار می کنه
کد تشخیص 98 96 بدون صدای اهن
البته این رو یکی از بچه که باش در ارتباط هستم تست کرده من حودم لوپ نرسید

آخرین بار توسط mohammadiraj در دوشنبه 10 مرداد1395 - 12:26am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

دوشنبه 10 مرداد1395 - 12:22am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مکان تست :-BD

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 10 مرداد1395 - 12:25am
YIM
آواتار کاربر

با سلام خدمت آقا مهدی و آقا ایرج،
یه سوال داشتم، آیا این دستگاه عمق رو هم اعلام میکنه یا فقط از روی تن صدا هست که متوجه عمق میشیم؟
با تشکر @};-

دوشنبه 7 شهریور1395 - 1:14am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزيز
نخير دستگاه عمق رو اعلام نميكنه ولي از رو صدا ميشه حدث زد،البته در صورتي كه audio response (در مورد تون صدا) زياد بالا نباشه

دوشنبه 7 شهریور1395 - 2:18am
آواتار کاربر

Meidi669 نوشته است:
سلام دوست عزيز
نخير دستگاه عمق رو اعلام نميكنه ولي از رو صدا ميشه حدث زد،البته در صورتي كه audio response (در مورد تون صدا) زياد بالا نباشه

ممنونم @};-

دوشنبه 7 شهریور1395 - 2:48am
آواتار کاربر

Meidi669 نوشته است:
خواهش ميكنم داداش اينجا محل تبادل اطلاعات مفيده،من تا جايي كه بتونم در خدمتت دوستان هستم
خدمت محمد ايرج عزيز عرض كنم كه قيمتش هنوز مشخص نيست ولي شايع شده بود كه قيمت توباكس گرونه (در حد tm808)از اونجايي كه قيمت لوپ deus در اوايل حدود ٥٥٠ دلار بودو قيمت دستگاه هم حدود ٢٠٠٠ دلار،تو اروپا و امريكا،،ولي تا شركت اعلام نكرده نميشه قطعا نظر داد
خدمت داداش علي هم عرض كنم كه تا اونجايي كه من ميدونم سنس ايتراك براي انگشتر يا گوشواره طلا نسبت به deus ضعيف تره و ايتراك حساسيت خوبي نسبت به نقره داره و ايتراك به silver magnet معروفه ،از نظر تفكيك كلي و vdi ايتراك و ctx جزء برترينهاي vlf هستند
سنس deus خوبه ولي id بعضي مواقع بالا و پايين مياد ولي صداي سنس واضح هستش
Deus تو تفكيك آهن بزرگ مشكل داره و بعضي مواقع بجاي فلز غير آهني سنس ميشه
از نظر وزن deus بسيار سبكه و شما ساعتها بدون خستگي ميتونيد باهاش كار كنيد

آقا Meidi669 عزیز، توی خط سوم از آخر گفتین "سنس deus خوبه ولي id بعضي مواقع بالا و پايين مياد ولي صداي سنس واضح هستش"
آیا vdi در مواجهه با حلبی این تغییر ناگهانی رو داره؟ اگه تارگتی که شما سنس کردین حلبی باشه میشه این استدلال رو کرد:
حلبی از آهن و قلع تشکیل شده، قلع جزو فلزات غیرآهنی هست و آهن هم جزو فلزات آهنی، در نتیجه دستگاه در مواجهه با حلبی هم یک شی آهنی و هم یک شی غیرآهنی رو سنس کرد و دلیل بالا و پایین رفتن vdi فکر میکنم همین باشه :-?
در مورد آهن گالوانیزه(آهن-روی) هم باید احتمالا همینطور باشه
نظر خودتون چیه دوست عزیز، در مواجهه با حلبی یا آهن گالوانیزه، عدد vdi دو عدد رو نشون میده یا بیشتر از دو عدد؟ و آیا این دو عدد در شرایط مختلف برای حلبی ثابت هست یا تغییر میکنه؟
با تشکر @};-

دوشنبه 15 شهریور1395 - 4:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من به این نتیجه رسیدم که ایدی وقتی بالا پایین کرد و به اصطلاح تغییر کرد . یا فلز بزرگ در سطح هست یا حلبی و اهن زنگ زده است

دوشنبه 15 شهریور1395 - 8:17pm
YIM
آواتار کاربر

mohammadiraj نوشته است:
من به این نتیجه رسیدم که ایدی وقتی بالا پایین کرد و به اصطلاح تغییر کرد . یا فلز بزرگ در سطح هست یا حلبی و اهن زنگ زده است

فلز بزرگ، آیا احتمال داره فلز بزرگ با ارزش هم باشه؟ یا اینکه باید ازش رد شد؟

دوشنبه 15 شهریور1395 - 8:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mohammadiraj نوشته است:

بستگي به چنتا حالت داره دوست عزيز،اول بالانس دستگاه،دوم املاح خاك سوم مقدار discrimination و مدت زمان فلز مانده در خاك
بارها براي من اتفاق افتاده كه آيدي از ٤٨ تا ٨٢ تغيير داشته و پس از حفاري سكه زنگ زده پيدا كردم (نقره و فكر كنم برنز)البته خاك خيس و املاح خاك هم زياد بود
و ديگر زماني كه يه تكه (بزرگ يا كوچك)آهن كنار غير آهن قرار ميگيره ،،در صورتي كه دستگاه غير آهن رو تشخيص بده آيدي يا بالا و پايين ميره يا آيدي بسيار بالا مينويسه
يه نكته ديگه اين كه بيشتر از آيدي به تون صدا توجه كنيد كه اگر صدي غير آهن واضح بود بعد به آيدي نگاه و...ادامه كار

دوشنبه 15 شهریور1395 - 10:33pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 167 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure