انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 2:59pm

پاسخ به موضوع  [ 167 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17  بعدی
 Deus Metal Detector 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

اینم پی دی اف تست این ذدستگاه که عمق دقیقی من ندیدم نوشته باشه بازم کسی چیزی تشخیص داد مارو بیخبر نذاره... ممنون

http://www.xpmetaldetectors.com/docs/De ... d_Test.pdf

به هر حال من بخوام بگیرم بدون هدفون میخرم که 400 دلار تنها هدفونش هست ....

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود

دوشنبه 20 مهر1394 - 2:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من حاظرم.ولی مشکل اینجاست که یه فروشنده بی کلک و با انصاف پیدا نمیکنم

دوشنبه 20 مهر1394 - 4:10pm
کاربر فعال
کاربر فعال

داداش همه جا فروشنده هست . ولی من که میدم یکی برام بیاره یک میلیون میگیرن +قیمت دبی ایران تحویل میدن @};-

دوشنبه 20 مهر1394 - 6:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان این ایکس پی دیوس بدون کنترل و هدفون هم میفروشن
سوالم اینجاست هدفون هیچ ولی این ریموت کنترل که میگن اگه نخریم که هیچ دکمه ای و تنظیمی نداره پس چرا بدون ریموت میفروشن؟

چهارشنبه 22 مهر1394 - 11:31am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان من دیگه میخوام اینو بگیرما دیگه هیچ راه برگشتی بعد از خرید ندارما . لطفا اگر کسی نکته یا چیزی در مورد دستگاه ممیدونه بفرماید لطف بزرگی در حقم کرده..

جمعه 24 مهر1394 - 1:36pm
مدیر کل
مدیر کل

من در گذشته هم در انجمن عرض کردم XP Deus یکی از بهترینها و به اعتقاد برخی بهترین فلزیاب وی ال افی هست که تا بحال به بازار عرضه شده. عمقزنی بالا و تفکیک خوب و قابلیت انتخاب فرکانس از 4 تا 18 کیلوهرتز توام با سرعت سنس بالا و سنس حرکتی یا غیر حرکتی و سیستم لوپ ضد آب و بیسیم(!) و توان کارکرد بیش از 20 ساعت با یک بار شارژ باطری و سبکی دستگاه (کلا 1 کیلوگرم!) در مجموع این دستگاه رو به ایده آلهای فلزیابی در کلاس خودش نزدیک کرده. در واقع تا بحال در سایتهای خارجی نشنیدم کسی از خرید این فلزیاب پشیمان شده باشه. البته باید توجه داشت این فلزیاب از نوع وی ال اف هست و بیش از هر چیز بدرد سکه یابی میخوره. متاسفانه بزرگترین لوپ استانداردی که براش هست 13 در 11 اینچه که بعید میدونم برای بزرگترین اهداف هم بردی بیش از 170 سانت داشته باشه. بنابراین برای دفینه یابی براحتی از فلزیاب های دستساز خودمون عقب میمونه! ولی در سکه یابی و سنس اهداف کوچکتر عملکرد خیره کننده ای داره. این هم دفترچه راهنمای انگلیسی این دستگاه:
پیوست:
XP_DEUS_manual_UK_V3.0.pdf

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 24 مهر1394 - 3:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
من در گذشته هم در انجمن عرض کردم XP Deus یکی از بهترینها و به اعتقاد برخی بهترین فلزیاب وی ال افی هست که تا بحال به بازار عرضه شده. عمقزنی بالا و تفکیک خوب و قابلیت انتخاب فرکانس از 4 تا 18 کیلوهرتز توام با سرعت سنس بالا و سنس حرکتی یا غیر حرکتی و سیستم لوپ ضد آب و بیسیم(!) و توان کارکرد بیش از 20 ساعت با یک بار شارژ باطری و سبکی دستگاه (کلا 1 کیلوگرم!) در مجموع این دستگاه رو به ایده آلهای فلزیابی در کلاس خودش نزدیک کرده. در واقع تا بحال در سایتهای خارجی نشنیدم کسی از خرید این فلزیاب پشیمان شده باشه. البته باید توجه داشت این فلزیاب از نوع وی ال اف هست و بیش از هر چیز بدرد سکه یابی میخوره. متاسفانه بزرگترین لوپ استانداردی که براش هست 13 در 11 اینچه که بعید میدونم برای بزرگترین اهداف هم بردی بیش از 170 سانت داشته باشه. بنابراین برای دفینه یابی براحتی از فلزیاب های دستساز خودمون عقب میمونه! ولی در سکه یابی و سنس اهداف کوچکتر عملکرد خیره کننده ای داره. این هم دفترچه راهنمای انگلیسی این دستگاه:
پیوست:
XP_DEUS_manual_UK_V3.0.pdf

ممنونم مهندس حمید عزیز از راهنمایی کاملتون..... منم از انجمنن خارجی پرسیدم و فلزیاب سافاری و ایکس پی دیوس مقایسه خواستم که قیمتشون در یک حده....... یکی از کاربرا هم گفتن سرعتش خیلی بالاتر از سافاری هست و بیشترین عمقی که با سافاری سکه زدن 7 اینچ بوده و باا ایکس پی 11 اینچ ودر محیط جنگل هم کارکردش عالیه و تفکیکش میگن از انبار اهن میتونی دنبال سوزن جنس نقره بگردی درسته خریدش ریسکه ولی انشالله بتونم بگیرم درمورد اپراتوریش و قدرتش دوستانو در جریان میزارم @};- @};- @};-

جمعه 24 مهر1394 - 3:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهرداد مینلب نوشته است:
سلام دوستان.
اتفاقا یکی از دستگاههای وی ال اف بسیار کارآمد و توانایی هستش. بردش برای سکه از همه وی ال آبها بیشتره. خیلی سبک و باور بسته کردنش هم خیلی راحته. لوپز بیسیمه و شارژ میشه. تفکیکش بینظیره. گوشیشم بیسیمه. در کل خیلی خوبه برای کار.به خاکهای ایران هم سازگاره. یکی از دوستانم داشت ازش دزدیدند توی جنگل. شاید باور نکنید توی تست باز دقیقا دوبرابر ایتراک و سافاری سکهارو سنس میکنه. خلاصه که هرکس اینم بگیره ضرر نمیکنه. امتحانشو خوب پس داده.
موفق باشید دوستان.

دقیقا درسته حتی از gpx5000 و gpz7000 هم بهتره از همه لحاظ

یکشنبه 25 مهر1394 - 12:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حداکثر عمق xp deus , برای اشیا بزرگ چقدره؟
دیگر محصولات xp هم همین قدرت را دارند؟

سکه یابی
https://telegram.me/sekeyabi

یکشنبه 26 مهر1394 - 8:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

http://metaldetectorreviews.net/detecto ... power.html
نظرتون در مورد xp gold maxx power چیه؟
کویل 38×45 هم داره؟؟؟

سکه یابی
https://telegram.me/sekeyabi

یکشنبه 26 مهر1394 - 9:57am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 167 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 22 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure